33535
  • Hypo #14701
    Innen???? Hová????:)))))))))))
  • polluxware
    #14700
    evisznek vazze.. csituljjáá

    6hónap múlva megy majd a gestanyózás

  • Hypo #14699
    :)) Schimt Pal Szim a legjobb egy nagy eloszoba kell hozza meg valami autista aki megirja a szoveget
  • [HUN]FaTaL
    #14698
    Persze vagy train simulatorra, ahhoz jó az egér is az meg megvan 800ftból :D
  • perko
    #14697
    Át kell állni a ship szimulátorra. Durván kijön 200 ejróból, pedál se kellhozzá.

  • Hypo #14696
    :))) Az a baj hogy saitek elsore szar akkor meg muxik a gari, de a kijelzo villogas 1 ev utan jelentkezik, es pont lejart a gari:)))))) mindegy mukodik meg letapasztottam a kijelzot mert idegesitett a villogas de meg hasznalhato:)
  • Ombika
    #14695
    Looooool ennyit nem er, akkor inkabb saitek 2 evig ugyse birja, es gariztatod! :)
  • Hypo #14694
    :)) dehogy is yoke plusz uj throttle tok mindegy vrinsight, goflight , elite , 700 eurbol megvan azert az nem 12500 ehhez meg mondjuk az mcp combo panel vr tol 380 eur ergo 1100 eurbol megvan mindened ami max kellhet.......egyszer majd.......talan.....................
  • [HUN]FaTaL
    #14693
    Sokat számolgatsz és lassan te is elköltöd azt a 12500at :)))))
  • Hypo #14692
    Innen meg tudnek valasztani:) a b737 es kulonosen jo:)

    Vagy Vrinsight yoke 360 EUr plusz ez a throttle elite tol http://www.flyelite.com/?page_id=953&shopp_pid=78

    es mar kesz is a cockpit :) hmmm megint lehet gyujteni....valaki nem lottozik?
  • Hypo #14691
    :)) Hat en ha beszarnak a kovetkexo lehet ez lesz
    http://secure.simmarket.com/vr-insight-flight-master-yoke.phtml

    A masik az joval dragabb es mondjuk FFB-t en annyira nem eretekelem
    http://secure.simmarket.com/fi-hw-ffb-ga-force-feedback-ga-yoke.phtml

    Illetve ELITNEK van nagyon jo de az mar eggyel nagyobb kategoria.
    viszont ahhoz is kene meg kulon gazkar legalabb multi engine-s abbol a jo az 350EUR nal kezdodik szoval 600-700 EUR lenne egy jo yoke plusz throttle. Pedal CH nekem tokeletes.
  • carlosfly
    #14690
    Majd én csinálok.:D:D
  • [HUN]FaTaL
    #14689
    Hiába na, úgylátom már nincs olyan márka, amire egy az egyben ki lehetne jelenteni, hogy jó. :(
  • Hypo #14688
    Hat sajnos a flight pro range termekeik eleg szarok:(((( mindegy majd amikor mar szetesik akkor fogok nezni ujat de inkabb beruhazok egy komolyabbra mert lassn mar arban ugyan ott tartok.
  • [HUN]FaTaL
    #14687
    Furcsa, hogy ennyi hiba van a drágább saitek termékekkel. Nekem ugye szinte a legolcsób joyuk van (Cyborg Evo), igaz mégcsak egy éves de semmi baja nincs szerencsére. Ugyanígy még az x52re se nagyon hallottam problémákat. Logitech cuccokkal annál több a gond.
  • Hypo #14686
    :)))) sejtettem mert a kijelzon mintha budaors lenne ergo a filmbol van:)))))


    12500EUR bol bazz meg a multi engine t is megtudnam csinalni........ohh a faszom
  • Hypo #14685
    Nem lesz sajnso egyenlore es meg kell mondjam oszinten nem is ajanlom senkinek nekem mar a masodik van de ennek meg mar villog a kijelzoje es a forumon tobben jeleztek ugyan ezt a hibat.

    Kicsit elegem van saitekbol a thorttle karok kulon amiket vettem mar mind ugral.....

    Szoval ha legkozelebb veszek akkor inkabb gyujtok egy kis penzt es veszek egy normalisat a vrinsight zoke ja nagyon tetszik es olcsobb mint az ELITE fele.
  • [HUN]FaTaL
    #14684
    $12500? OMG :D

    Én is a kocsira voksolok :)))
  • Clidey
    #14683
    "...szitar cicusnak is ez van..."
    Bazz, konkrétan ez az övé, erről beszélek! :))))
    Amúgy teljesen igazad vagyon...én is inkább a kipufogón ereszteném ki ezt a pénzt... ;)))
  • Ombika
    #14682
    Flight Yoke-nak johetne mar vmi felujitott ,modernebb valtozata!
  • Hypo #14681
    Ja ez fain, szitar cicusnak is ez van a videon ezzel repulget a lakas pincejeben:) Ez fasza csak az a gond van vele hogy:
    TRC472 Flight Deck full Kit
    Price: € 12.500,00

    Ezert veszek egy jo kocsit bazz nem egy jatekszert, vagy repulok belole amennyi belefer.

    Ez maximum repsulinak eri meg talan de aki ezt mind magan ember megveszi es fs ben repked vele az egy ELMEBETEG
  • carlosfly
    #14680
    nah .. :D csinálok má képet az enyémről múködés közben :D (tudom tudom még csak másfél éve igérem :D) pedig csak bekéne kapcsolni ... :D:D

  • Clidey
    #14679
    Ahhh megtaláltam! Na szóval erről beszéltem. Szerintem sokkal jobb.







  • Sanyo
    #14678
    Úgy látom ez a már meglévő Saitek cuccokból összerakott valami.
  • Clidey
    #14677
    Hát én se dobom magam hanyatt ettől a cucctól. Azok az analóg műszerek digitális kijelzése elég illúzióromboló szerintem. Akkor már inkább a Kozma András Cessna kokpitje, abban rendes mechanikus műszerek vannak. Valahol volt róla fotóm is, de most persze nem találom hogy ide linkeljem....
  • Hypo #14676
    Ja és az instrumetn display meg röhej bazz:Ö)) főleg ha nagy géppel repülsz tök felesleges.
  • Hypo #14675
    Hát nem egy nagy szám, elöször is Saitek mostanában eleg szarokat csinal, egy csumo factory hiba.
    A kiegészitő cuccok alapból csak a default gépekkel működnek. Radio Panel és a többi.
    Egy srác csinált non official drivert amivel meglehet bütykölni, de ha elolvasod a fórumot a hivatalosat, akkor temérdek bejegyzés van hogy ez nem muxik az ment tonkre stb.

    Fligth Yoke bol minden masodik hibas vagy phantom keypress hiba jelentkezik. Szóval ettől én nem ájulnék el.

    Akkor már inkább a vrinsight termékei ( na az se a csucs de még megfizethetó főleg az MCP Combo muzsikál jól, volt szerencsém kipróbálni, illetve nekik van egy új Yoke cuccok na az baro.)

    Ja egyebkeént ha nincs egy asztalos ismerőse az embernek egy c172 szeru muszerfal kit ben 200 euro korul van abba berakod a meglevo cuccaid vagy veszel bele ezekbol és még mindig olcsobb.
  • perko
    #14674
    CES-en mutatták be. Lehet kezdeni a pénzgyűjtést.

    Saitek Flight Sim Trainer


    Az egymillió forintos kontroller
  • flywolf
    #14673
    Üdv!! Sokszor látom a youtube-on, hogy vadászok emelkednek a levegőbe. Ezzel kapcsolatban szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet olyan gépeket a játékba szerezni??
  • Hypo #14672
    J3 is kiru Accusim el:)
  • polluxware
    #14671
    ez nem iris, carenado, virtavia, cs, vagy akármi

    ez egy külön ágazat fsxen belül
  • polluxware
    #14670
    dettó...

    ugynakkor az accusim miatt megtanulni, vmint pdf-et elolvasni hozzá önmagában is megéri

    hidd el hogy jókat lehet vfr-kedni majd vele....
  • Clidey
    #14669
    Ezek a piccsörök odabasznak ez tény... :) Csak kár hogy távol állnak tőlem ezek a háborús ketyerék...pláne egy nem háború-specifikus szimulátorban...
  • polluxware
    #14668
    accusim modul a lényeg;)
  • Hypo #14667
    szép
  • polluxware
    #14666





  • polluxware
    #14665
  • polluxware
    #14664
    jobban szimulált.. quality féle amolyan "light"-os műszerezettségű
  • ezsolt
    #14663
    Köszönöm a segítséget! CaptainSim lett megvéve.
  • LegendTommy
    #14662
    cs