33535
  • Zebra06
    #14741
    Jesssz! Működ ez a szépség a zefesikszben is! :)







    http://img10.indafoto.hu/8/3/80013_50770a75292cb89dc9c4e6c2992503b2/10515393_68426f12026cf8611c48f7cb712a645c_xl.jpg
  • Papirzacsi
    #14740
    Visszajátszásban nincs AI. Ennyi!
  • [HUN]FaTaL
    #14739
    Na speciel az acc packért egy rongyos vasat nem adnék.
  • carlosfly
    #14738
    Mert letöltötted és nem megvetted........
  • Norbi779
    #14737
    Hello! Én letöltöttem a Flight simulator x hez az Acceleration pacokt. Free flighten mentem és találtam egy repülőhordozót, de ha rajta vagyok es nezem a viszajátszást akkor nem látom a repülőhordozót. Ez mitől lehet??
  • polluxware
    #14736
    ez így már kinéz valahogy.. azért trükkös ez a "3d" gau dolog;)
  • carlosfly
    #14735
    JA igen elnezest a DP-ert volna meg itt valami. Tegnap olyat is felfedeztem, hogy KSEA airporttol kicsit eszak keletre van egy fellegvaros :D:D. Ma mar nem volt ott. Ezek a dolgok igy mitol vannak?
  • carlosfly
    #14734
    Az erdekes az hogy nem mind! :D:D Ez az egy es talan meg 1.. azthiszem :)
  • Solt
    #14733
    Ahogy az airport minibuszosok vezetnek... teljesen normális, hogy repül... :D
  • Sharks
    #14732
    Ha ez Ferihegy, akkor igen... tudod, hogy Mo egy másik dimenzió a világban...
  • perko
    #14731
    Lehet, hogy emelőn van a kocsi, csak nem látjuk
  • LegendTommy
    #14730
    lol
  • Clidey
    #14729
    Amennyiben Kopperfild Dévid a közelben van - igen!
  • carlosfly
    #14728
    Ez igy normalis?

  • Clidey
    #14727
    Carenado C-340 released...3D gaukkal...nem tudom már melyikőtöknek volt ez a kínja de most imája meghallgatásra talált... :)))
  • Hypo #14726
    kis accusim-mel spékelve:)) igéretes nagyon
  • abassc
    #14725
    Sziasztok!
    Van külön budapest város scenery?Hogy a reptér csak default maradjon?Mert ha az aerosoft-bol kiveszem a repteret épületek nem lesznek.
  • polluxware
    #14724
    as Katana 4x német cikk
  • Hypo #14723
    Naén meg már leirtam jó pászor, de most a kedvedért:)

    kicsi egeredet a beiro mező fölé viszed itt a fórumon és a szép FSX kep alatt latsz egy ilyet hogy FAQ.

    de hogy rákattintva ne kelljen keresgélned
    http://fs2004faq.uw.hu/onlineplay/onlineplay.htm
  • roleee15
    #14722
    Sziasztok!
    Már egyszer írtam ide:)
    Original megvan a játék minden, de nem tudom hogy lehet multiba játszani. Nem tudnátok mondani, ahol részletesen mi, mit és hogyan? Mi kell a multihoz (a neten kívül:) meg hogy is működik ez:) Ha haladnak akkor héten-jövőhéten megjön a joy:)

    Előre is köszi a válaszokat!
    üdv.: Roleee
  • Hypo #14721
    Hat enyemen sajna egy ev volt csak...ez van
  • Ombika
    #14720
    2 ev gari van ra, nem?
  • Hypo #14719
    nem kell rip mindig a szopas van vele:)
  • ezsolt
    #14718
    Ezzel óvatossan! Ilyen rippeket ne tegyél, tegyetek közzé! Egyedi azonosító van mindegyik scenery-ben!
    Bizonyos fórumokon lehet erről olvasni!
  • [HUN]FaTaL
    #14717
    #14716: Az most se bonyolult ám mert aktiválás után becsomagolod és kész a rip :D Legalábbis a weezenél működött.

    #14715: Ezért írtam, hogy újfajta védelem van. :)
  • Hypo #14716
    Persze persze, csak pont most valtoztatott az aerosoft, ugye eddig beirtad az emaailed es a szamot es kesz is volt, de igy a warez is konyebben ment csak egy dll csere ez elott es mar ment is, epp ezert valtoztatak most erre au uj launcher dologra.

    na majd johet beszamolo a sceneryrol
  • Sanyo
    #14715
    Beírtam az email címem és a sorozatszámot az installnál, gondoltam hogy az az "aktiválás". Mivel első scenery, talán elnézitek nekem. :D
  • [HUN]FaTaL
    #14714
    De hát ezt kérdeztem, hogy aktiváltad e az aerosoft toolban. :))))

    Na mindegy, a lényeg, hogy megoldódott, csak nem tudtam hogy aerosoft launcher a neve. :)
  • Hypo #14713
    :) na cool, jó leszállást
  • Sanyo
    #14712
    Nos, felforgattam a netet, egyedül az Aerosoft fórumot nem néztem. Láttam, másnak is gondja van, Shaun pedig a launher-en belüli aktiválást javasolta. A tegnapi installnál kinyomtam a launchert, el sem olvastam mire való.

    Köszönöm a segítséget, már megy. :)
  • [HUN]FaTaL
    #14711
    Akkor nincs ötletem, írj az aerosoft support fórumba, biztosan segítenek.
  • Sanyo
    #14710
    Win7 64 bit, uac kikapcsolva és adminként vagyok bent.
  • Sanyo
    #14709
    Persze, aktiválva és látszik a scenery library-ban is. Pipa ott van mellette, a másik két reptér (Barra - EGPR és Matekane reptér (Lesotho) helyett is a default jön be.
  • [HUN]FaTaL
    #14708
    Nem tudom, hogy az újfajta védelem van e már benne, de ha igen, akkor aktiváltad a kis aerosoftos cuccal?
  • Hypo #14707
    Hali, grat:)

    Szoval a scenery libraryben nem latszik ez a scenery egyaltalan?
    install nem adta hozza?
    W7 ed van jol gondolom? UAC tok kikapcsolva?

    Na akkor FSX elindit be a scenery libraryban, ott add scenery, megkeresed azt a foldert ahova rakta neked valoszinu az aerosoft mapan belul lesz ha megvan belemesy latsz egy scenery es texture mappat, ha ez meg van katt az OK gombra ( nem fog torteni semmi) és utana ugyan ezen a kepernyon jobb eger gomb a feher teruletre a mappak alatt es vissza ugrik az eredeti scenery list ablakhoz ahol mar latnod kell a sceneryt a listaban
  • Sanyo
    #14706
    Tegnap megvettem az első scenerymet (Aerosoft Dangerous Airports 1.), install, regisztráció, minden oké. A három reptér közül a Burnsville, Mountain Air (2NC0) kiválasztása után indulás. Az eredeti, nagyon gyenge FSX verzió töltődik be. Kipróbáltam az itt talált megoldást, de sajnos nem megy.

    Biztos vagyok benne, hogy nagyon triviális, de órák óta próbálom, nem megy. Win7, FSX acceleration, minden eredeti.
  • Hypo #14705
  • Clidey
    #14704
    Van egy üveg vodkád? :))))))))
  • perko
    #14703
    Itt van hozzá a Schimt driver

  • [HUN]FaTaL
    #14702
    :)))))))))