33535
  • Hypo #14781
    Na szoval te kerdezted, es mivel egyikunk se dolgozik a PMDG nel ha ott dolgozna plane nem, szoval annyit tudunk ami a siteon van es a hivatalos forumon ezt irtam be, ami ennel tobb az mese...akor meg mit szeretnel?:)
  • Marwan
    #14780
  • [HUN]FaTaL
    #14779
    Szerintem előbb jön ki az iFly FSXre is :D
  • Marwan
    #14778


    Csak mikor jön már végre ki a pmdg 737ngx?:(((( alig bírok várni már
    "Coming soon"-??? Már mióta ez van kiírva!:(
  • Marwan
    #14777
  • Marwan
    #14776
  • Marwan
    #14775
  • Marwan
    #14774
    Ez most nekem volt válasz?
  • Hypo #14773
    Coming Soon, illetve:
    Ok guys, I finally got permission to put this one to rest. We'll have a new post as soon as we have something to show. That may be tomorrow or it may be next year - posts asking about it are going to be deleted without comment.

    Those of you who decided to troll the thread again while I was out tonight (on an NGX related field trip to the airport no less), enjoy your bans.
  • Marwan
    #14772
    sziasztok, nem tudja valaki hogy mikor jön ki a pmdg ngx?
  • Hypo #14771
    :))) azert en szoktam nezelodni:))) a hegyek bejonnek, meg azert approachnal be a volgybe jo is az:))

    es ha egyszer ra tenned a kezed FS2Crew button version progira meg jobb:)
  • polluxware
    #14770
    én csak "terület" felett repkedek...:) majd később talán jut Tongass X-re is

    én kifejezetten csak a típus miatt repkedek FSXben.... maga startup, taxizás leköt a kabinban... 15-16e lábon meg úgyse sok látszik a terepből (főleg low vis cond esetén)
  • Hypo #14769
    :)))
    hat hogyne tongass x es PNW es tarsai annyira jok egyutt, illetve nekem meg van UT alaska X is.
  • polluxware
    #14768
    eastern airways-el nyomtam én is aberdeen-bergen utat..;)

    javarészt most PAKT- PASI/PAWG/PAJN/PAHN (gondlom beugrik mind:)
  • Hypo #14767
    jelenleg ORBX sceneryk felett nyomom ezzel a nagyobb repterek aztan kis geppel a felfedezes:))

    altalaban 500nm utak.
    Itt van par jo kis ut
    Ok repulnek azt hiszem j41 el ezeken az utakon

    Illetve mivel most hideg van igy valami meleg helyen is szoktam, karib tenger, holland antillak,
  • polluxware
    #14766
    eleinte dettó, mostanság inkább fmc valmint dme-t nézegetem csak..

    nagyon jól használható sztem.. főleg a VNAV része


    és milyen utak? livery?
  • Hypo #14765
    par fmc-t mentem , de inkabb Vor volt a tobb
  • polluxware
    #14764
    j41el milyen utakat repülsz? fmc vagy vor-t használsz?
  • Hypo #14763
    jaja ebben maximalisan egyetertek.

    szmötyi= mintha nem lenne antialias alig olvashato.

    De jo kis gep tegnap mentme par iskola kort a flight model kicsit raketa szerü.

    JS41 hát igen szeressük,
  • polluxware
    #14762
    "(realair, hasonlók)" magyarán kategórián belül...

    a realiar negyon "tühti", csak cseppet túl steril is

    A J41 meg tényleg totál más dimenzió -> kár hogy fs9re nincs hasonló:(
  • polluxware
    #14761
    szmotyi;)
  • Zebra06
    #14760
    Jó, akkor maradjunk abban, hogy ez a magamfajta megoldás rajtam kívül még annak jó, aki hozzám hasonlóan nem akar megtanulni tojást tojni, de azért lelkesen eszi a rántottát. :)
  • Hypo #14759
    Ok akkor tisztazzuk mielott meg az utcara megyek, carenadohoz kepest csodas a gep belulrol, ugye kulsoben eddig se volt sok gondja a cegnek.

    Az hogy a szokasos bugok melle meg jott egy par ujkeletu az is megertheto ( ctd ugye eddig carenadora nem volt jellemzo)

    a vc tenyleg szep bar nekem 60% zoomon eleg szomtyisek a gaugek ugyan ilyen beallitason RealAir tokeletes olvashato semmi szmotyi.

    JS41 meg szerintem nem lehet egy lapon emliteni az elobbiekkel, az mar egy mas vilag.

    Katana hat kerem megdobtak egy kis accu sim el nem lesz rossz az biztos. remeljuk nem lesz raketa
  • CptSAB
    #14758
    Az SCS Tu-134-hez minden oktató anyagot meglelsz: orosz/angol/magyar fórum (a magyar része mondjuk már rég nem pörög, de az SCS és Project Tupoljev vasak is vagy két éve kijöttek, semmi friss dolog nincs hozzájuk. Hacsak az nem, hogy Tibi nemrég linkelt a másik topicban egy képet a ráncfelvarrásos Kistuskóról, ahol már végre be lehet csüccsenni a szarvkormány mögé.

    http://www.protu-154.net/forum/

    Ennek a masinának elég sok rendszere lett lemodellezve, nem a szabvány autostartos default ketyere. Még jó, hogy a def. NG virtual cockpitjével nem házasítottad össze! :D
  • Zebra06
    #14757
    Megöltem, de én hajdanában utaztam a Balkan Tu-134-esével Burgasba, és ha akkor a pilóta mondjuk Szeged fölött próbálta volna beizzítgatni a hajtóműveket, "bizony mondom néktek" nem lennék ma ateista! :)))
    Különben is: fűtő státuszról csak gőzüzemű járművekkel kapcsolatban hallottam a közlekedésben.
  • super08
    #14756
    Nem egyszerűen megölte: megszentségtelenítette!!!!
  • CptSAB
    #14755
    Megölted a panel eredeti fheelingjét! Kistuskó panelje nem csúnya.. eredeti, és biza azt be kell izzítani, nem indul csak úgy ctrl+e-re.
  • polluxware
    #14754
    As Katana lesz nagyon odaverős... de már igazán kijöhetne...
  • polluxware
    #14753
    szélsőséges vagy baszki!

    ha én azt mondom ,hogy szép akkor az úgy van... mert én vagyok a boldog oldal

    (mondjuk a J41továbbra is marad a toppon:)
  • Hypo #14752
    hmmmm izlesek és pofonok, én azért nem dobtam tőle hátast...
  • polluxware
    #14751
    care C340 egészen használható... kicsit ráfeküdnek még a gaukra....

    belseje viszont tagadhatatlanul odaver bármit (realDuke, hasonlók)
  • Zebra06
    #14750
    Gondolom, ez mindenkinek megvan már, csak nekem, lelkes kezőnek nagy újság:





    http://img6.indafoto.hu/8/3/80013_50770a75292cb89dc9c4e6c2992503b2/10547201_220bb19f9103a533d1766855713c28c3_xl.jpg

    http://img3.indafoto.hu/8/3/80013_50770a75292cb89dc9c4e6c2992503b2/10547199_99afb758551433ce5e5cbc8bf7a78749_xl.jpg

    http://img5.indafoto.hu/8/3/80013_50770a75292cb89dc9c4e6c2992503b2/10547213_c7739579c6eb30d0f6ccaa144d63fe8b_xl.jpg

    Amilyen szép kis gép, főleg ezzel a festéssel, olyan randa volt az ő panelja. Ha pedig kabin nézetre váltottam, egyszerűen leállt a hajtómű, és nem tudtam újraindítani. Földhöz is vágtam szegényt vagy kétszer. Aztán adtam neki műszerfalat a B737_400-ból, és robotpilótát is adtam neki - azt hiszem azt is onnan. Nálam (Fsx-ben) most már nem áll le a hajtómű, remekül működő, kezes kis gép lett. És nagyon teszik. Feltöltöttem ide, ha valakinek nincs meg, és kipróbálná:

    http://data.hu/get/3413507/Tu-134_Malev.rar
  • litlebubu
    #14749
    Hálásan köszönöm, letöltöttem!
  • Zebra06
    #14748
    Hát én mostan esztetet föltettem egy kicsit ide: http://data.hu/get/3399050/IL-14P_Malev.zip
    Ezen van egy picinyke saját buhera, például működ neki a zautópilótája, és a panelt az IL-12-től vettem, de azt hiszem, érdemes inkább a DC-3-ra cserélni.
    A szép repaintért a holland Jaap de Baarenak jár a köszönet (bár aki ért hozzá, érdemes lenne a futóműveket és a propellereket is alumíniumra színezni).
    Az alap a 10639_IL-14P, ami 2004-hez való modell.
  • litlebubu
    #14747
    Eztetet honnantról lehet letőtikézni?
  • flywolf
    #14746
    Óó, köszi szépen!!!!
  • super08
    #14745
    De a fenti képen látható Alba alatt ott a FAQ linkje, abban kissé részletesebben le vannak írva a teendők (magyarul).
  • super08
    #14744
    Lehetséges, több megoldás is létezik rá:
    a) a telepítő utasításait követve;
    b) a civil gépek berakási módszerével megegyezően.

    Bővebben: első lépésként valamelyik ingyenes kiegészítőket tartalmazó oldalról (Avsim, FlightSim, Simviation, SOH, stb.) letöltöd vagy valamelyik gyártótól megveszed a kívánt gépe(ke)t. Ezután a birtokodba került csomag tartalmát bemásolod az FSX megfelelő mappájába vagy lefuttatod a telepítőprogit (ez utóbbi általában megtalálja az FSX főkönyvtárát; ha nem, neked kell megadnod) és kész is. Ha van a csomagban readme, érdemes elolvasni, mert abban általában részletesen benne vannak az adott géppel szükséges teendők. Ehhez mondjuk kell némi angol nyelvismeret - ha ez nincs, akkor ott a Google fordító.
  • flywolf
    #14743
    Nem tudna vki segíteni, hogy hogyan tudok vadászgépeket rakni a játékba?? Vagy ez nem is lehetséges??
  • carlosfly
    #14742
    süti