33535
  • litlebubu
    #14981
    Most egy Core 2 Duo E6850 3GHZ, 9800GT 512Mb, 4g ram, os gépem van, mert az I7-es konfigomat sajnos el kellett adnom decemberben. Majd.....ha lejjebb megy a svájci frank..........akkor talán lesz egy új I7-esre is málna. Most ezzel kell beérnem. Ezért is próbálok optimalizálgatni, kompromisszumokat hozni, hogy azért valamennyire élvezhető legyen a dolog.
  • litlebubu
    #14980
    Traffic progit milyet érdemes használni? Illetve szerintetek az FSX-hez melyik a legjobb?
  • carlosfly
    #14979
    Csak ezt használom..és még valamit ..

    ezt:

  • Hypo #14978
    en hasznalom nalam 2-5 fps pluszt adott bar igazabol a smooth flying az ami igazan szamit.
    de gepe valogatja meg ne felejtsuk el hogy milyen kiegek hol mivel repulsz.
  • litlebubu
    #14977
    Én nem sok változást vettem észre. :-(
  • litlebubu
    #14976
    Köszönöm, közben megoldottam. Valaki használja esetleg az általuk módosított fsx.cfg-t. Mi a véleményetek.
  • [HUN]FaTaL
    #14975
    Ja hopp a roaming / local után van egy microsoft is :D
  • [HUN]FaTaL
    #14974
    c:\users\felhasználónév\appdata\roaming\fsx asszem. Ha nem akkor roaming helyett local.
  • litlebubu
    #14973
    W7 64bit-nél milyen elérési utat kell betallózni, mert ami megvan adva úgy nem sikerül?
  • litlebubu
    #14972
    Ezer köszönet, erre gondoltam!
  • Sanyo
    #14971
    Itt van.
  • litlebubu
    #14970
    Volt itt régebben egy link, ahová el lehetett küldeni az FSX.cfg-t és valamit okosítottak rajta. Tudnátok ebben segíteni? Nem találom.
  • Hypo #14969
    Nekem is van REX, PNW, PFJ, Tongass X UT Alaska X és Misty Moornings:)
  • Solt
    #14968
    Ez nem szeretet kérdése szerintem! :) Én azt választom ami ár/érték arányban nekem megfelel. Ha extrém igényeim vannak, nyilván úgy is vásárolok hozzá. Hogy az igényeimet meg milyen márkanév alatt sikerül kielégítenem, az már számomra nem számottevően fontos! :)

    Ha jól tudom Májusra.
  • Ombika
    #14967
    Nah igen,de sehol sincs 5Ghz-es FSX teszt ugye! :(

    AMD-be nem bizom,es nem is kedvelem! Kb mikora varhato amugy?

    HYPO: Maximalista vok,igy nekem nincs menekves REX,stb elol . Oda meg kraft kell! :(
  • Hypo #14966
    Hat ha megengedheted es masra is gondolsz nem csak fs re akkor egeri nekem meg regebbi cuccom van szoval nalam talan meg jobban megerne a csere de jelenleg amire hasznalom megfelel, 27 fps es eleg szep taj szoval eleg, persze jo lenne 4096 os rex felhokkel:)) de igy se rossz sot:)

    airliners repulesre meg ott fs9 jobb nem is kell:)
  • Solt
    #14965
    Az amd új csodagyereke... ( szerintük ). Érdemes rá várni, hogy mit tud majd felmutatni az i7k-hoz képest... ha nem üti meg a szintjét, akkor tán az árakat lejjebb húzza egy kicsit...

    Az új felépítés, plusz a 800-1000 mhz többlet azért már jelentősen javíthat a minimum fps-n... ( 5GHz-s teszt kéne )
  • Ombika
    #14964
    Buldozer az mi is lenne?

    Hat vmi olyan peldanyig akarok menni,ami 4.8-5Ghz-et visz!
  • Solt
    #14963
    Akkor cserélj, ha jelentősen tudod tuningolni! Úgy, ahogy Poi-nak megy, már lehet értelme... +800mhz azért már jelentős! DE, egyéb esetben nem sok értelmét látom. ( főleg a buldózer érkezéséig )
  • Ombika
    #14962
    Nekem i7 4Ghz es kattogok cseren. DE sokszor nagy reptereken igencsak leesik, es szeretem elvezni fullosan REX,stbvel. Szal kattogok mit csinaljak!
  • eyecandy
    #14961
    Köszi!
  • Hypo #14960
    hat hogy akinek van az uj, az most 20fps el boldog kieg plusz ai plusz csuszkak maxon ( bar ez a csuszka maxon egy hulyeseg, de ebbe most ne menjunk bele)

    en azt tudom amerre en repkedek es amilyen tajak felett es amilyen gepekkel nekem most is van 27 fps fixen rex is jatszik.... pedig en meg regi szerian vagyok. talan nalam dobna esetleg, de akinek ennel is jobb van esetleg i7 annak cserelni.....hat eleg necces
  • Ombika
    #14959
    Nezegetem HSZ-eket es arra jutottam,hogy akinek i9xx 4.2 Ghz vagy alatta van, az csereljen, tobbi tartsa meg! De itt se lesz igazan nagy FPS valtozas! :(
    Eleg erdekes topic. te mit hamoztal ki, mert beszelgettek itt memoria savszelessegrol is!
  • Hypo #14958
    Lehet volt már akkor sorry mindenkitől.
    Szóval aki szereti a bush flyingot, és esetleg van neki ORBX PFJ és még emlékszik a régi időkre fs9 mistymoorning es misty fjords, azoknak kötelező újra megnyitotta kapuját a misty moornings.

    Free sceneryk, flightplans, terkepek minden ami szem szajnak ingere

    KATT IDE
  • litlebubu
    #14957
    Ok4 Közben visszaírtam a hiányzó sort a scenery.cfg-ben és minden ok! Szóval mit javasoltok a táj feljavítására? Főleg milyen sorrendben?
  • [HUN]FaTaL
    #14956
    Akkor meg hagyd a fenébe, nem kell az. Telepítsd fel a sceneryket és kész.
  • litlebubu
    #14955
    Abban tudsz segíteni, hogy mit kell szerkeszteni, visszaírni a scenery.cfg-be, ha mégis szeretném visszaállítani az eredeti állapotot? Most semmilyen scenery nincs fent, csak SP1 és Acc.
  • litlebubu
    #14954
    Akkor jó, mert azt hittem így majd nem tudok újból scenery-t betenni. Akkor hagyom így. Mégegy kérdés. Most tettem újra az FSX-et. Milyen kiegészítőt javasoltok a táj szépítésére (UTX, REX, stb..) És milyen sorrendben.
  • litlebubu
    #14953
    Köszönöm, megpróbálom, de fent van az sp1 és acceleracion is. Azt nem befolyásolja?
  • [HUN]FaTaL
    #14952
    Mert bizonyára az addon scenery\scenery üres, akkor meg minek akarod berakni a librarybe? Majd akkor add hozzá ha lesz benne valami, addig teljesen mindegy. Amúgy ha kilépsz akkor be lehet szerkeszteni a scenery.cfg-be csak ha üres, akkor nincs értelme.
  • carlosfly
    #14951
    Lemezt beteszed és Repair assszem...
  • litlebubu
    #14950
    Igen, köszönöm azt tudom, hogy kell scenery-t bemásolni, aktiválni. Azt nem tudom, hogy az eredeti telepítési állapotot, hogyan lehet visszaállítani, mert az üres "Addon Scenery" mappát nem engedi sehogy hozzáadni, mint ahogy eredetileg ott volt.
  • super08
    #14949
    IMHO többet tud, szebb és számos extra tartozik majd hozzá, így ár-érték arányban messze jobb lesz.
    A hátránya az, hogy első körben a Superbug X is kell hozzá - de ez csak azoknak hátrány, akiknek a gép nincs meg.
    Szvsz. nem elhanyagolható az sem, hogy várhatóan a "nagy" fejlesztők inkább fogják a TacPack SDK-ját választani, mint a CS-ét...
  • Rue East
    #14948
    köszönöm, olvasni én is tudok :)
    a véleményedre voltam kíváncsi...
  • carlosfly
    #14947
    Add Scenery
  • litlebubu
    #14946
    Hiába próbálom az "add area"-val és az "edit area"-val sem sikerül.
  • litlebubu
    #14945
    Sziasztok! A Scenery Library-ban véletlenül kitöröltem az Addon Scenery-t , hogyan lehet újra visszahelyezni?
  • super08
    #14944
    Többet fog tudni Szim kapitány alkotásánál. Itt tudsz utánaolvasni: TacPack
  • Rue East
    #14943
    miben jobb lényegesen?
  • Ombika
    #14942
    Milyen hutovel hutod? Nem probalod ki FSX-et vele?