33535
  • Hypo #15021
    Hali,

    Nalam nincs problema, nekem EZ lib alui van felette a misty sceneryk, alattuk OZX, alatta FTX NA sceneryk alata pedig tongass majd alatta UTX Alaska Canada.

    1. Misty Places
    2.Ez
    3.OZX
    4. FTX cuccok
    5 Tongass
    6/ Utx Alaska
    7 UTX canada
  • ezsolt
    #15020
    Nincs problémád ennél a scenery-nél Misty's Place PF20? Sajnos nekem fák vannak a kifutón és szintben is eltér egy kicsit! A sorrendet úgy állítottam be ahogy a readme-ben van! Felül Ez-lib., alatta az MM repterek egyenként (nem csináltam közös mappát) majd TongasX, alatta az OZx-ek és végül FTX-ek legalul. Kipróbáltam pár pár variációt, lehet, hogy a mostani is rossz! Nem lenne gond, ha kérnék egy screenshot-ot a te sorrendedről, persze az is elég lenne ha csak leírnád.

    Köszönöm!
  • Hypo #15019
    RTMM nel ez libray es aztan addon folderbe csinalsz egy RTMM foldert es oda berakosgatod a sceneryket es add sceney..

    flightplanek nagyon jok, mar hangok is vannak, szoval alakul a dolog.

    A rally meg csodaszep utakon visz
  • Sanyo
    #15018
    Óh, akkor amint lehet, akkor pótolni fogom a hiányosságokat. :) A mistymoornings már a bookmarkban van, csak még nem volt időm foglalkozni vele. Bizonyos kamerabeállításoknál az FSX kivág a desktopra és még nem találtam meg a hibát.
  • Hypo #15017
    Ha PFJ megvan akkor neked MUSZAJ ide benezni:
    http://return.mistymoorings.com/

    Sceneryket telepisd fel es indulhat a kalandozas, javaslom ne a sima vrf planneket tolsd be bar nem rossz kiindulasnak hanem a Trip Trick alapjan Tree Top repulesben ugy az igai:)
  • Hypo #15016
    :)) Hat tongass x nem art
  • Sanyo
    #15015
    Szombaton vettem meg a PFJ-t, a többi még nincs meg. Azok nélkül gondolom annyira nem érdekes. :)
  • Hypo #15014
    Akinek van ORBX scenery NA PNW, NRM, PFJ, es tongass azoknak ez nagyon erdekes lehet, en az elso ket leg en tul vagyok es gyonyoru utazas.:

    Background

    1. The flight can not exceed 150nm to destination.
    2. The flight must be within the coverage areas.
    3. Each team will have only one plane in their group to use, rotate pilots (no pilot can fly back to back legs)
    4. Only single engine props, carrying no more than 2 pax can be used.
    5. There are 10 checkpoints to aim for.


    ORBX NA rally

    Start/Finish Tongass PASI
    1. CBQ8
    2. CZMT
    3. CAM5
    4. CYZT or (Mahatta River)
    5. CAX5
    6. EG6
    7. CAR2
    8. MT14
    9. ID19
    10. WA18
    Start/Finish Oregon 8OR3

    The towering mountains and wide plains are heaven to the bush pilot.
    Our route takes us from PASI - Sitka, Alaska down to KPDX - Portland Intl,Oregon, just 160nm from the finishline. Total distance 4252nm.

    The starting flag was hoisted on Jan 1,2011. Niska took a flying start and racked up the miles so that by the end of the month we had flown 16 legs covering more than 2000nm, in 25h49m flight time. PNWAir got off to a slow start, but they are coming back strong.

    Most of us are flying this using real-world weather and this season, with the mist, rain and snow, adds an extra challenge to this adventure as you try to spot those tiny airstrips in between the clouds. Of course, flying this during the summer, will show a totally different scenery.

    Links
    You can download a zip-file containing all our flightplans here :

    http://bdm.site90.net/files/Orbxrally.zip
  • Hypo #15013
    szerintem nem lehet vele harcaszti feladatokat vegezni. Mivel ez nem egy harcirepulo szimulator hnem REPULO szim. ergo a repulesen van a hangsuly. DE nem reg jott ki egy kiegeszito amivel aztan lehet loni raketazni es minden fele humanus dolgot csinalni ezekkel, de nem tudom minden gepet tamogat e.
  • polluxware
    #15012
  • falcon16
    #15011
    Sziasztok!

    Abban kérném a segítségeteket hogy az Aerosoft F-16 programban hogyan kell befogni a célt ill. hogyan kelllőni, mármint mi a billentyűkombináció ,vagy ezzel csak repülni lehet és semmilyen harci tevékenységet nem lehet végezni.
    Segítségeteket előre is köszönöm.

    Üdv: falcon16
  • Hypo #15010
    nem rossz ez a c185f igaz nem a carenado féle flight d. vel:)
  • polluxware
    #15009
    de jó lenne egy normális bushplén... a2a cub féle tundra gumi enginával megspékelve..
  • Hypo #15008
  • Clidey
    #15007
    Jaja, jól mondod! A narráció néha igencsak hatásvadász! De hát valamivel el kell adni a "terméket" ugye...
    A sotod meg odabasz!
  • LegendTommy
    #15006
    nekem is tetszik, de sajnos minden repülésnél valami pluszt kell bedobni: közel az orosz határ+ dinamit a fedélzeten, kifogy a benzin, túl nagy a köd, stb... miért nem lehet egy sima utat lerepülni?:D
    mindig csak az izgalom
  • Hypo #15005
    Na végre volt időm végignézni az eddigi Flying Wild Alaska részeket. Jó kis reality, bár kicsit néhol show szagú a narráció, meg azért a vágó nem egy repülés fan, pár snittnél más gép száll le mint amelyikről szó van, de összeségében jó kis sorozat.

  • Hypo #15004
    vannak pl angol regi katonai repterek, illetve letezik regi ai forgalom is b737 esek es airbusok nelkul:)
  • litlebubu
    #15003
    Ebben tökéletesen igazad van. Amúgy nem létezik olyan kiegészítő, ami mondjuk a WWII. korabeli repülőtereket, tájat és épületeket, general?
  • [HUN]FaTaL
    #15002
    Ha mögöttük mész végigmennek, egyébként eltűnnek, kicsit gépigényes lenne ha az egész föld ai forgalmát egyszerre kezelné a játék. Nem elég nagy a gépigény?:D
  • Hont
    #15001
    Nálam végig mennek...
    Régebben azzal szórakoztam, hogy lekövettem öket.
    Amikor elstartoltak én is egyből kigurultam és mentem utánuk...
  • litlebubu
    #15000
    De rendesen lerepülik az útvonalukat az AI gépek vagy egy kicsivel a repülőtér körzete után eltűnnek? Mert az nagyon illúzió romboló, mikor egyszercsak felszívódnak a semmibe.
  • Hypo #14999
    Erdekes All in One program
  • LegendTommy
    #14998
    én is macerásnak gondoltam, de Fatal bíztatott hogy nem az:), leszeded a telepítőt és a kívánt légitársoságokat, és a telepítővel 3 gombnyomással felrakaod az összes letöltött társoságot. A weboldalaon reptérre is le lehet szűrni, hogy kik járnak arra felé, így amely reptereket használsz ott elvileg real forgalmad lesz.
  • litlebubu
    #14997
    Köszönöm szépen. Megnéztem ezt a WOAI-t, úhhhh...! Nekem nagyon macerás. Inkább valami telepítősben gondolkodnék. UT2 fizetős, de lehet, hogy keresek alternatív megoldást. :-)
  • litlebubu
    #14996
    Én olyan 170-nél, de valahogy nem nagyon van kedvem röhögni mostanában. Kevés ehhez az önirónia.
  • polluxware
    #14995
    óhhhh még nincs vége a játszmának;)
  • Solt
    #14994
    Ugyanez, csak én két bankot! :D

    A lényeg, hogy jó lecke volt... sokat tanultam az elmúlt két évben, és remélem legalább annyi hasznom lesz ebből, hogy többet nem hagyom megvezetni magam! :)
  • Hypo #14993
    :))) én már csak mosolygok, eltartom az államot, a politikusokat, az adócsalókat és egy bankot:)))
  • Solt
    #14992
    Dettó! :D

    @Tommy: Na olyanom szerencsére nincs... :) ( és nem is lesz soha ) Én azokat nem értem, akik még jelen körülmények közt is képesek egy k...a tv-re hitelt felvenni... na, de nem offolok... :)
  • LegendTommy
    #14991
    nálam hasonló a szitu, csak kicsiben:) (kocsi hitel)
  • Hypo #14990
    160ft/CHF nél vettem fel:))))) de már tudok rajta nevetni:))
  • Solt
    #14989
    Én két évvel ezelőtt vertem a fejemet a falba... akkor lett a 260-s törlesztőből 350-s... mindez duplán, mert két buszról beszélünk... így jár az, aki vállalkozik.. most már csak röhögök rajta... legközelebb jobban megfontolom ezt a hitelesdit! Ez van, örülök, hogy a házam egyelőre megmaradt! :D
  • Hypo #14988
  • Solt
    #14987
    Nekem viszonylag korrektül csinálja a Daimler... 2 év után újra 300ezer alatt van a havi törlesztőm! XD
  • Hypo #14986
    :))))))))))) de amikor a torlesztoreszletet megallapitjak akkor mindg a legmagasabb az adott honapban:)) erdekes
  • Solt
    #14985
    10-15 napja még 220 körül volt... most 205... év végére 180 körüli értékre várják... :)
  • litlebubu
    #14984
    Ne keseríts el, már így is elvagyok kenődve eléggé. Egyre többet dolgozok egyre kevesebbért és a kiadások is csak nőnek, komolyan mondom vicc ez az ország! Bocsánat az OFF-ért, de ezt egyszerűen nem értem! Illetve sajnos értem!
  • Hypo #14983
    huha akkor sose lesz mert az a dog CHF nem fog esni, a FT meg nem fog noni:))
  • [HUN]FaTaL
    #14982
    woai vagy ut2