33535
  • polluxware
    #15061
    szted engedné valki ,hogy idehaza használd?

    én raknák rá 2db fab500at oszt irány a párláment...
  • CptSAB
    #15060
    20 milla? Mé nem vagyok lottó 5-ös nyertes? Igaz én kiszórnám azt a sok jenki kacatot a pilóta fülkéből, mert nem oda való. (még akkor sem, ha csak így repülhet a sok-sok megkötés miatt)Akárcsak az a randa szürke kabinbelső. Vajon a Pápán rozsdásodó gépekért mennyit kérhetnek?
  • litlebubu
    #15059
    Bocs az OFF-ért, de ezt látnotok kell.
  • fulcrum85
    #15058
    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni.
    FSX-et használok, eddig semmi problémám nem volt vele. Miután föltelepítettem a FriendlyPanels Learjet 45 2D kiegészítőt, tönkrement a robotpilóta az összes repülőgéptípuson a játékban. A probléma lényege, hogy miután bekapcsolom a robotot, azonnal meredek zuhanásba viszi a gépet és meg sem áll a földig (ez igaz a Cessnatól a Boeing 737-esig mindenre).
    (Maga az új Learjet 2D panel működik; Win7-et használok.)

    Előre is köszi a segítséget.
  • Hypo #15057
    :) egy szót se szóltam:)
  • polluxware
    #15056
    nekem panájszonikom van.. sztereó, meg még szól mindkét oldala!


  • polluxware
    #15055
    senheiser??

    úúúúúúúú

    na rád ez nem vonatkozik;)
  • Sharks
    #15054
    Köszi az infókat. Kb. hasonlóra számítottam. Kinézetet mondjuk láttam képen, nekem annyira nem jön be, hogy a fenti párna csúszkál a pánton össze vissza. Anyagoktól ennyiért azért többet várnék egy "nem rossz"-nál, ahogy a tudásnál is kevés az átlagos szerintem.
  • Hypo #15053
    Hali, én kipróbáltam. Kinézet jó, anyagok nem rosszak, tudás átlagos, a gomb jó.
    Nem cseréltem le Senheiser Sk Gaming-emet.:)
  • LegendTommy
    #15052
    :)
  • polluxware
    #15051
    csóórók
  • Papirzacsi
    #15050
    pl. épelméjűek? (18e??????)
  • Sharks
    #15049
    Ne csináljátok már, hogy senki nem használ ilyet... áááhhhh, milyen pilóták vagytok ti...
  • Sharks
    #15048
    Sziasztok!

    Van esetleg valakinek tapasztalata a Saitek Pro Flight Headset-jével? Megoszthatná pár szóban...

    Köszi előre is!
  • Hypo #15047
    http://fs2004faq.uw.hu/onlineplay/onlineplay.htm
  • deribarna
    #15046
    hello!
    Nincs magyar szerver multiplayer ben?
    meg hogyan udok beszélni más emberekkel?
    hiába nyomom a caps locok nem kapok semmi visszajelzést. hallanak egyátalán?
  • Hypo #15045
    Na track IR 5 megerkezett, csak a Clip Pro-t felejtettek ki a csomagbol:)))) De mar komunikaltunk kuldik azt is, remelem valami sorry flowersel egyutt:)
  • airwolf34
    #15044
    Sziasztok lenne 2 eladó dolgom ha valakit érdekel.
    Egy Saitek multi panel és egy switch panel.
    Persze sokkal olcsóbb mint a boltban és nagyon keveset használt.
    Tökéletesen müködik mind a kettő.
    Az eladás oka hogy egy nagy szimulátor épités kellős közepén tartok és kéne a pénz.
    Egy 737-500 szimulátoron saját épités minden.

    A Multi Panel 14000.-
    A switch panel 9000.-

  • Sanyo
    #15043
    Aerosoft Airbus X V2 - új MCDU, SID/STAR, új FBW.
  • Hypo #15042
    nekem ne is mond:)) mar asszony felssziszen ha bejon az aerosoft, simmarket, vagy orbx oldala:)))
  • Sanyo
    #15041
    Már látom, megint elköltök egy csinos kis összeget. :)
  • Hypo #15040
    cool
  • ezsolt
    #15039
    Minden ok! Az adex fájlokat tettem rossz helyre!
  • Hypo #15038
    Ja ORBX AU hoz kijott az SP4 es patch es jon az uj orbxlibrary is.
  • Hypo #15037
    az autogenbe a fak is benne vannak.

    na akkor lecsekkolom en is mert en minden RTMM sceneryt az addon scenery folderba raktam mashova nem kerult semmi.
  • ezsolt
    #15036
    Nincs semmi mesh telepítve. Megint a saját hülyeségem, nem olvasok readme-t sosem. Most olvastam a fórumukat PF04-en volt hasonló problémája egy srácnak (floating rnwy). Volt még kettő adex****.bgl fájl az adott reptér zip fájlában amit a readme szerint a reptér bgl fájlal együtt az addon scenery/ reptér neve/scenery mappába kellett volna rakni! Én nem oda tettem mert nem olvastam a readme-t, okosan megkerestem az adex***.bgl-ek helyét ami a scenery/world/scenery-ben van eredetileg. Így viszont alacsonyabb prioritása lesz, ezért lebeg a kifutó, füvek, virágok. Szóval szerintem ez a probléma megoldva! Este próba! Már csak a fákat kellene eltüntetni anélkül, hogy az autogent gyakorlatilag kikapcsolnám. Ő fákról a kifutón nem írt. Majd ezt beírom a fórumukba. Nem értek az FSX lelki világához. Milyen összefüggés van az autogen density és a kifutón lévő fák között? Azt hittem eddig, hogy az autogen density csak az épületekre van hatással. Ahogy írtam már, ha a density-t none-ra állítom megszünnek a fák a kifutón, máshol vannak fák és az épületek sem tünnek el PF20-on. Pont úgy néz ki minden mint az ő általuk készített screenshot-on.
  • Hypo #15035
    akkor fsgenesis vagy egyebb mas mesh nincs ugye?
  • ezsolt
    #15034
    Igen misty az első, ez, ozx, ftx a sorrend. Próbáltam már az FSXCentral trükköt is, sajnos nem jött be!
    Írok a fórumukra!
  • Hypo #15033
    esetleg itt http://forum.mistymoorings.com/index.php?topic=81.0

    PFJ pont bele log es ott lehet a gond a meshel es a sceneryvel ftx lejebb van ugye mint mistymorning? FSXCentral default majd vissza NA apply esetleg segithet, sajna elofordul az ilyen, ha fsgenesised van akkor is, bar dolgoznak fsgenesisnel egy repter magassag cuccon alaskara mar van, illetve ut is javitja nehany helyen, es orbx is, de akadnak erdekes helyek.

    Este megnezem PF20 at lehet nalam is ez van csak nem vettem eszre.
  • ezsolt
    #15032
    Sikerült végre félig-harmadáig rájönni mi a hiba! Abba a sorrendbe raktam a scenery-ket ahogy nálad is van. A hiba még így is meg volt, aztán egy hirtelen ötlettől vezérelve a beállításoknál le vettem az autogen density-t none-ra így eltüntek a fák a pályáról. Tehát a hiba egy részét valamelyik addon autogen-je okozza! Azt viszont még mindig nem tudom miért vannak a fűszálak a virágok és a pálya a levegőben! RTMM PF20-ról van szó.
  • Hypo #15031
  • Hypo #15030
    Nem okoz galibat. Javaslom letoltésre ORBX oldalan a freeware reptereket AU hoz. Illetve az ott talalhato Holger fele MESH-t.
    és OZx repterekt AU-hoz.http://aussiex.org/forum/
  • zstomi
    #15029
    Remélhetőleg igen :) , de a GEX nekem mindenhol átrendezte a talajtextúrát, nemcsak európában. ezért kérdeztem...
  • carlosfly
    #15028
    Az egyik ausztrália a másik europa. Csak megférnek :)
  • Papirzacsi
    #15027
    Szerinted? Europe<--->Australia, mekkora a közös terület?:-)
  • zstomi
    #15026
    Sziasztok! Most láttam az aerosoft oldalán, hogy a FTX Australia €46-ra van akciózva. A gépemen már fent van az UTX Europe. Megférnek egymás mellett, vagy felejtős?
  • Hypo #15025
    es ha barmi kell sikits:))
  • ezsolt
    #15024
    Ultimate Terrain X Canada már vagy 1,5 éve pihen a HDD-n. Nem is tudom miért vettem meg annó! Most legalább használva lesz ha megéri vele bajlódni. Hivatalosan PFJ és Tongass van még meg a többit is legálissá teszem lassacskán! :) Szeretnék még pár gépet is venni, szóval nem egyszerű! :)
    A ORBX fórumot is megnézem, köszönöm az ötletet!
  • Hypo #15023
    Hivatalos orbx forumon van errol leiras. Attol fugg melyik sceneryd van meg
    UT Alaska X nel ha jol emlekszem csak disable PAKT

    Ut Canadanal meg van egy list a repterekrol amit disable kell rakni ut setupjaban Illetve a Night lighting bekavar. Ket megoldas van vagy egyenkent a fileokat kiszeded es backupolod.
    Hivatalos orbx forumon ott a lista.
    vagy ahogy en tettem en kikapcsoltam komplett a ninghtlightingot ut ben ( ez a legegyszerubb) :)
  • ezsolt
    #15022
    Köszönöm mégegyszer! Kipróbálom ezt a variciót is! UTX Alaska és Canada nem kavar be semminek? Nem kellenek kompatibilitási javítások FTX-hez Tongass-hoz