33535
  • Hypo #15101
  • polluxware
    #15100
    ezek csak akkor romlottak, ha limitre vitted őket... b17 meg a spit már egy folyamatosan avuló, és random hibákkal tűzdelt accusimes plén

    a2a-ben azt szeretem, hogy nem csak egy szép modell amihez van "vmilyen" repmodell...

    elolvassa az ember a pdf-t, majd könyveket, szakirodalmat böngészik miatta az ember, hogy megértse hogyan lett az mki-ből a háború végefelé egy autómatizált mk14-16

    ja peccsként fejlesztik hozzá a MKV-öt! abban merlin 45ös moci dübörög

    talán clipped wing változat is lesz
  • polluxware
    #15099
    mkIa motor engine-je picit bugos.. főtengely csapágy túl gyorsan kopik (ezen dolgoznak a csávók)
    olajnyomás sem mindig realisztikus

    az mkIIa/b viszont szerintem tökéletes.. tényleg érezni a merlin mk3, és 12 közötti élettartam difit (+100as benzin használata)

    "azóta hogy kerestem" ezt nyomom;)

    mkia: 43.2óra
    mkiia: 8.3óra
  • Hypo #15098
    :)) jó hát sejtettem, Cub, B377, P 47 után:)))
  • polluxware
    #15097
    nagyon jó.....

    igazából 3 különböző gépről van szó a két fő típus valmint variable és konstans légcsavarok miatt..

    némiképpen kell hogy érdekeljen a típus, különben nem érted meg mitől olyan ez a gép amilyen

    gondolok itt hűtővízre, motorblokk élettartam

    nem VFRgép, inkább azoknak való akik szeretnek minden repkedés után kompressziót mérni, olajat töltögetni egyebek

    a műszerek nem dísznek vannak;) ez az accusim egy külön világ fsx-en belül...
  • Hypo #15096
    még nem, más most a cél, de hamarossan:))) milyen?
  • polluxware
    #15095
    nyomja itt valki rajtam kívül az A2A spitfire-t?
  • Sharks
    #15094
    Én pont ma olvastam róluk... Majd szólj légyszi, ha lesz náluk ugyanilyen miőségben F-16-os v. MiG-29-es szim is.
  • polluxware
    #15093
    csak viccöltem;) nem akarok flémkedni
  • Robi546
    #15092
    ezt nem értem "hamarosan visszacsatolunk" hogy hogy visszacsatolunk ???? :D Elmagyaráznád pls! Thx! :)
  • Hypo #15091
  • polluxware
    #15090
    nyugi, hamarosan visszacsatolunk...
  • Robi546
    #15089
    Wáw! :D Nagyon jól néz ki ez a Sim és én is kipróbálnám ha Magyarországon laknák mert Szlovákiába lakok és azért nem megyek el Magyarországra! :D :)
    De am f.szá-n néz ki! ;)
  • Hypo #15088
    grat, nem si tudtam hogy NGX et szimulal es nem NG-t!
  • exTrem
    #15087
    Igen ismerjük, jöhetnek a képek :)
  • bondi
    #15086
    Sziasztok!

    Nem tudom ismeritek-e, de tegnap kibróbáltam és elég nagy élmény volt a HighFly szimulátor központban az 737NGX-el való ismerkedés.
    Épített cockpit, teljes műszerezettség, nagy kivetítő, az alap FS2004, Project Magenta, és óriási élvezet...
    Az ár szvsz korrekt, 15000 HUF / óra. a 737 mellett van egy Airbus A-320 is, ugyanúgy felépítve. Szimfanoknak kötelező kipróbálni. Van oktató is, aki segít akár F/O-ként akár csak kisérőként a repülésben. Lehet approachokat, takeoff-okat , vagy akár komplett útvonalakat is repülni. Valódi ülések, yoke, szervós throttle stb...
    Ha vkit érdekel, a mai repülésről linkelek képeket is.

  • Hypo #15085
    na megjott a ClipPro is:) mondjuk ennyi rohadt zsiinort:))
  • Robi546
    #15084
    Na vannak is képek! :)
    Most 18:30-kor repülgettem Afghansztán felett Lockheed F-117 Stealth -al! :D
    Itt vannak képek(ez is 5 kép!:) ):

    Felszállás Előtt:



    Felszálláskor:



    Felszállás után:



    Repültem:



    És itt is repültem:

  • Robi546
    #15083
    (Bocsi a 3x postért) Na most megyek megint repülni aztán megint teszek fel képeket! :)
  • Robi546
    #15082
    Én meg arra gondoltam hogy egyik haverommal vagy magam csinálnák Légi Katasztrófákat de valahogy az FSX-el és így gondoltam: például ez lenne a cím: Légi katasztrófák - Bomba a Fedélzeten (FSX) vagy valami más lenne a cím és akkor a Failuresnél beállítanám például hogy: Engine Fire és egy 10 perctől ki gyulladna a motor és még csinálnak hozzá beszédet a mikrofonommal a PC-men és akkor mondanám: Itt a 505-ös járat! meg hogy Itt a Seattle-i irányító torony beszél meg stb..... ti mit szóltok hozzá???? :) Szerintem jó ötlet nem ???? :)
  • Robi546
    #15081
    hát ja.... :DDDD
  • Hypo #15080
    Jol seggbe rugtak volna az iraniak ha tudjak:))))))
  • Robi546
    #15079
    Videót most nincs kedvem csinálni de teszek fel képeket! :D :)

    Máma repültem egy kicsit hajnali 4 óra és 5 óra között Irán felett F/A 18-as Hornet-tel Blue Angel -al! :D :)
    5 Kép van is róla! :P :)

    Na itt is vannak a képek:

    Kép 1:



    Kép 2:



    Kép 3:



    Kép 4:



    Kép 5:



  • Hypo #15078
    ja pmdg mar tulzasba viszi ezt a tikos kampamyt hogy mindig egy kis reszletet mutat, azert nem a spanyol viaszt csinaljak....
  • LegendTommy
    #15077
    nagyon tetszett, de a géphez tényleg semmi köze
  • Hypo #15076
    bar vicces, mert tul kep a gepbol lof...se mutat viszont orbxnak jo reklam:))) de a hozzaszolasokat ne olvassatok ennyi majmot mint ott.......
  • Hypo #15075
    PMDG NGX VIDEO!!!
  • Hypo #15074
    ja kar hogy nem volt benne a 707 a kari akcioba:( de a 727 se kutya
  • Sanyo
    #15073
    Captain Sim 707 base pack bővítések - 707-300C, E-3, VC-137.

    Közben véglegesítem a 767 base pack leirását, már csak 4 oldal fordítanivaló van a 11-ből. :)
  • Hypo #15072
    AU SP3 dvd megjött felment meg sp4 és pár extra juhéjj eddig 2 út és micsoda élmény...
  • Sharks
    #15071
    Nem szenvedj vele, legyen inkább videó...
  • Robi546
    #15070
    Hello!

    Máma repültem egy kicsit hajnali 4 óra és 5 óra között Irán felett F/A 18-as Hornet-tel Blue Angel -al! :D :)
    Vannak képek is! :P Majd teszek fel csak át fog kelleni konvertálni JPEG -be és csak akkor tudom fel tenni! Na most már nem lesz de holnap teszek fel képeket! :)
  • CptSAB
    #15069
    Ivánnal nem én tartom a kapcsolatot. :) Viszont úgy tudom, hogy a publikálás ideje már nagyon itt van. Pakolgatja fel rendületlenül flightsim.cz-re a képeket.
  • litlebubu
    #15068
    Szia! Az Ivan Jurcaga féle MF-ről lehet tudni, hogy mikor jelenik meg?
  • CptSAB
    #15067
    Én bizakodó vagyok..
  • Hypo #15066
    fade in fade out hosszabb mint ami kozte van lol:))))) De mondjuk egyre jo volt latszodtak kozelebrol a fak, es azok azert joval szebbnek tunnek fsx lapinger fa texturainal.
  • LegendTommy
    #15065
    igen, fenttartják a hype-ot, de mögötte nincs tartalom:D
  • carlosfly
    #15064
    Elég tartamas video :D:D
  • repvez
    #15063
    uj video a MS flight-bol
    remélem ingame :)
  • Hypo #15062
    Hmm nagyon szép kis rövid útat repültem, PAKT -PF20 ( Misty's Place). Ez a TIR5 elég kellemes:) Anno TIR1 em volt évekig ( IL2) fs hez valahogy nem használtam, de most ez nagyon kellemesre sikerült, Hajnali kis rpülés, kellemes repülhető időjárás, c152 még a kilátás se rossz, igaz volt egy ksi reggeli forgalom, de hála a rádió fegyelemnek, sikerült elkerülni egymást.