33535
  • Hypo #15362
    Uj Carenado madarka megjelent
  • zstomi
    #15361
    Simware-en 50%-os Wilco Airbus v2 kedvezmény van, ha érdekel vkit.
  • alert
    #15360
    Semmi gond, azert irtam le, mert lattam, hogy nem tudod. Amikor a hozzaszolasaidra tobbnyire negativ hangvetelu valaszt kapsz, abbol sejtheto, hogy a tobbieket nem erdekli. Kiirni felesleges, mert az emberek altalaban nem toltenek fel erdektelen kepeket. Ha felteszel egy videot egy szep leszallasrol vagy egy erdekes helyrol, jelensegrol vagy csak egy szep kepernyofotot, azzal semmi gond nincs. Az ekezetek hasznalata nem tilos, de egy amerikai laptopra ekezeteket varazsolni nem kenyelmes. Az emlitett kepem az aktivabb szimulator kozossegnek szolt, akik tudjak, hogy mi van rajta. Az, aki nem tudja, azt valoszinuleg nem is erinti a dolog. Ezen a forumon ez szerintem nehany ember lehet csak, ezert nem tartottam fontosnak kommentet fuzni hozza.
  • gabeszka2000
    #15359
    Kedves moderatorba!

    Nagyon sajnalom ha igy gondolod,nem tudtam!
    Altalanos iskolaba jarok meg, bar mar olvasni tudok ezert nem latom,hogy 99.99%-ban mi erdekli az embereket. Ird ki a no warez melle,de ez csak javaslat meg azt is hogy csak igazi pilotak és mernokok irhatnak a forumba.
    "Ebben a forumban a konnyebb olvashatosag es a kereso, valamint egyeb! okok miatt keruljuk a roviditesek es az sms szleng hasznalatat"
    Akkor az ekezetek hasznalata is tilos?
    Nem tudom hogy a #15322 keped kit erdekelt rajtad kivul,biztos 99.99%-ot,de hogy meg kommentet sem fuztel hozza ami egy moderatorhoz nem illik.
    Tovabbi kellemes kitiltast és torlest a forumhoz!
  • alert
    #15358
    Kedves Gabeszka2000!
    Ebben a forumban a konnyebb olvashatosag es a kereso, valamint egyeb! okok miatt keruljuk a roviditesek es az sms szleng hasznalatat. Ezen felul megkerlek, hogy ne szurj be semmitmondo kepeket, mert feleslegesen lassitja a forum letolteset es az olvasok 99.99%-at nem erdekli. Ha valaki keri, kuld el neki privat uzenetben. Ezek nem betartasa a hozzaszolasaid torleset es kitiltast von maga utan. Tovabbi kellemes forumozast. Moderator
  • litlebubu
    #15357
    Nem tudnál ettől a traumától megkímélni bennünket?
  • gabeszka2000
    #15356
    vfr-t repültem

  • gabeszka2000
    #15355
    Hali vok megint!
    Köszönöm a moderátornak!
    Nemokára töltök új képeket feltöltök a repülésemröl.
    Remélem tecceni fog a feltöltöt képek.
    milyen töltö oldalt ajálotok nekem amivel feltölthetek képeket?
  • Sanyo
    #15354
    Memóriából sosem elég, de 4 giga már kellemes. :)
  • frecc
    #15353
    Hali!

    Köszönöm a választ, hasznos volt. Pl. azt nem is tudtam hogy van 10000 rpm-es vinyó :)))...
    Amúgy nekem is AMD-m volt korábban és meg voltam vele elégedve csak teszteken azt olvastam hogy a phenom-ok kevésbé teljesítenek jól mint az i5, i7-ek, persze gondoltom phenomja válogatja. :) Főszabályként az egész gépet repülésre használnám. A válaszodból azt szűrtem le hogy elég az 1 gigás videókari is, mert akkor tényleg maradnék a 6800 szériánál és a maradék lóvé menne egy erősebb prociba. Jah, meg ezek szerint elég FSX-hez 4 Gb RAM?

    Üdv:
    frecc
  • daxan
    #15344
    Sziasztok!

    FSX-nem alapértelmezett Boeing 747-hez milyen kiegészítő kellene, hogy a HSI ugyanúgy működjön, mint a valóságban? Jelenleg repüléskor nem sokat mutat...
  • Medwyn
    #15333
    Nagyon derék tevékenységet folytatsz azon az oldalon, Sanyo :)

  • Sanyo
    #15332
    Kicsit megkésve, bár törve nem elkészült a Captain Sim Boeing 767 leirásom. Mivel számomra elég nagy ugrás volt a kisgépes környezetből, remélem elnézitek az esetleges hibákat és segítetek kijavítani azokat. Köszönöm. :)
  • [HUN]FaTaL
    #15329
    Gold = Standard + Accel pack.

    Én meg inkább a standardet javaslom, az accel pack árát el lehet költeni más, értelmesebb kiegekre.
  • Medwyn
    #15328
    Nekem egy hete érkezett meg az új gépem (két és fél éve tervezgettem a megvételét), hasonló kategória, csak a másik platform.
    Nekem egy Phenom X4 965 BE proci ketyeg benne (alapjáraton 3.4 GHz), és nagyon meg vagyok elégedve vele. A te i5-öd is jó választás, úgyhogy emiatt nem kell aggódni. A videókari az FSX-nek nem fontos igazán (processzor limites ugyanis), de más játékokhoz nem árt, ha izmosabb. Ha viszont jórészt repülni szeretnél a gépeddel, akkor a 6950-esre szánt pluszpénzből inkább a processzort erősítsd :)
    Az 1600-as RAM is rendben lesz, csak arra figyelj oda, hogy a proci tudja majd kezelni (sok négymagos még csak 1333-ig kezeli a memóriát alapban), úgy meg nem éri meg föltétlen a pluszpénzt.
    A vinyó lesz valószínűleg a szűk keresztmetszet - 7200 rpm okés, de ha futja egy 10000 rpm-esre (mondjuk külön ezen futhatna a szimulátor), akkor adna némi pluszt :)

    Tudom, hogy ez az Intel - Amd vita örök, de én már harmadszor döntöttem az Amd mellett az elmúlt tíz évben. A processzorok ár-érték aránya mindig hagyott a zsebemben pluszpénzt, amit fordíthattam a gép más részére (és örülök, hogy nemcsak FSX-re jó a gép ;))

    FSX-ből a Goldot javaslom, sokkal több benne az anyag...
  • perko
    #15326
    Ne fáradj.
  • Hypo #15325
    ok:)) :...töltöm....feltölti....tölti...feltöltöm!.." egy hozzászólásban:)
  • Robi546
    #15324
    Na srácok már töltöm fel a képeket képhostra vagy valamilyen más oldalra vagyis most fogom tehát ha feltölti most már tényleg be teszem fórumba és külön hozzászólasba lesz mert elég soká tölti fel és nem valami sok kép mert csak 4 kép! :S De akkor feltöltöm! :)
  • Clidey
    #15323
    Fotosop!
  • alert
    #15322
  • frecc
    #15321
    Sziasztok!

    Bocsi, mégegy kérdés. Szerintetek elég az alapgame-t megnevennem, vagy szerencsés hozzá az accelaration pack, vagy esetleg a gold. Ha jól tudom, a gold 10e körül van a boltokban.

    Üdv
    frecc
  • frecc
    #15320
    Sziasztok!

    Bocs hogy hardver ügyben offolok, szeretnék összeállítani egy ütős configot FSX-hez, ami addon-okkal (scenery, gépek, AI traffic) "viszonylag" akadozásmentesen vinné a dolgot. Az anyagi lehetőségeim kicsit limitáltak, ezért következő konfigra gondoltam:
    Proci: Intel i5 2500 @ 3,3 Ghz
    Alaplap: Gigabyte GA-P67A-UD3
    VGA: Gigabyte GV-R685D5-1D

    A kérdés az lenne hogy mit szóltok a fentiekhez illetve, ami érdekel, hogy vajon megéri-e a 20e árkülönbséget a Radeon 6850 és 6950 közötti teljesítménykülönbség, azt hiszem csak órajel sebességben van difi. Valamint elég-e fsx-hez az 1GB-os VGA, illetve ha 1600 mhz-en megy dualban 4 giga DDR3 az elég-e, vagy szükséges-e több. A vinyó természetesen Sata III lenne.

    köszi előre is:
    frecc
  • exTrem
    #15319
    Nem próbáltam még, sajnos az fsx is csak épp, hogy eldöcögne a gépemen :) de ha tényleg ennyire nem gépigényes akkor majd egy gépcsere után lesz hol repkedni azt hiszem :)
  • Hypo #15318
    szar?:)
  • LegendTommy
    #15317
  • Hypo #15316
    ???? miert kene ??? van par sok repterek ugyan ilyen visual es tok szepen fut.

  • exTrem
    #15315
    Ehhez kell ám az atomerőmű azt hiszem ...
  • Hypo #15314
    :))))) hat igen kerem, orbx top notch :)
  • Clidey
    #15313
    A zannyuk picáját hogy nem fejlesztenek FS9-re is!
  • Hypo #15312
    Hmm fincsi
  • Sanyo
    #15311
    Na ez a tuti, mert ha meglátom már ki is vágom az ablakon. :)
  • polluxware
    #15310
  • DANIELE
    #15309
    Csak vigyázz, nehogy valaki anyósa pezsgős üveggel a kezében essen rád!
  • polluxware
    #15308
    odaállok már az ablakod alá ha a szar alkatrészeid elkezdenéd esetleg kidobálni...



  • Sanyo
    #15307
    Ennyire futotta, a következő az SSD lesz. :)
  • Nyiri
    #15306
    Szar a géped. Ennyi ;)
  • Sanyo
    #15305
    Tegnap sajnos nem volt időm, de ma repültem egyet a körzetben. AMD X6 1055T, 460GTX (1 gig), 4 giga ram, 1920x1080 felbontáson a legkevesebb 19, a legtöbb pedig 75FPS.
  • Hypo #15304
    hat eleg nagy temaba kell belevagnunk a Te fejszed:))
    Eloszor is kerdes mivel akarsz repulni hogyan es hova sok eldontendo kerdesre ad valaszt
  • PowerUnit
    #15303
    Sziasztok!
    Feltelepítettem az FSX-et és olyan kérdésem lenne,hogy milyen kiegészítőket érdemes felrakni és hogy van-e valami sorrend a telepítésnél?
    Előre is köszi!!
  • Ordasbácsi
    #15302
    Ma el ne felejtsétek, hogy 17:58-kor utoljára landol (27év után) a discovery!.....akit érdekel...
    www.galileowebcast.hu