33535
  • Bronx South
    #15482
    autothrottle switch, ez okozza a problémámat. Ha ez a gomb felvillan, akkor van az hogy felmegy maxra a gázkar és beragad. viszont a gombot se tudom kikapcsolni sehogy, de betudom még a kezdeti tudatlanságomnak, és várom a segítségeket.
  • Bronx South
    #15481
    ááá én 747 -esel kezdtem, azt utána lett az amit lentebb írtam, de annál lejjebb nem adom, már nagyjából a műszereket is ismerem. Ez az egyetlen gondom van, hogy beáll a gáz maxra és nem tudom a kart visszahúzni. Ha ezt megsúgja valaki (a faqban nem találtam erre utalást) hogy tudom megoldani, továbbmehetek a következő lépésre, a leszállás. :)
  • LegendTommy
    #15480
    gyakorolj cessnával, majd ha lesz joy akkor és pici tudás akkor mehetnek az airliner-ek
  • Bronx South
    #15479
    A repülőgép pedig Airbus A321, ezzel gyakorlok.
  • Bronx South
    #15478
    Minden gondom megoldódott az egérrel ideiglenesen. :) Már csak egyetlen gondom van, a gázt maxra állítja a gép, és beragad. Hiába húzom lefele, riaszt hogy túl nagy a sebesség, de a gázkart nem lehet visszahúzni maxról.
  • Hypo #15477
    xbox controller:)))))) ez jo:))) ez nagyon jo:)))

    Vegyel egy normalis joyt es minden gondod megoldodik. a tobbi csak onamitas
  • Bronx South
    #15476
    De jót repültem most is, és Siófokon szerettem volna leszállni, de a gps-en nem volt beállítva a kifutó eleje és vége, a levegőből meg nem volt valami látható a reptér. Megakartam fordulni a Balaton felett, erre fordulás közben a gázkar felment maxra, visszahoztam egyenesbe a gépet de a gázkart mintha odaragasztották volna. Valamelyik pilóta segít ennek a leküzdésében ? :)
  • Bronx South
    #15475
    Felraktam az acelleration hívatalos patchet, ehhez még felkel telepíteni a service pack 1-2 -t, mert úgy hallottam hogy benne van (?)
  • Bronx South
    #15474
    na úgy néz ki ok vagyok. egérrel kényelmesebb kezelni a gépet, nyomkodtam a gps-t egy órát, azt rájöttem a tájolás művészetére, kezdek belejönni. viszont van egy dolog ami nagyon idegesítő. időnként a gép beállítja maxra a gázkart, próbálom visszahúzni de egyszerűen nem jön vissza és sebesség hosszas túllépése miatt ko van. erre valami megoldást tud valaki ?
  • m814
    #15473
    "FS alatt real time mutatta az FPS értéket"
    Shift+Z kétszer.
  • frecc
    #15472
    Sziasztok!

    Korábban volt egy progi, ami FS alatt real time mutatta az FPS értéket. Van ilyen FSX alá is? Bocs, a hülye kérdésért, de kicsit régen foglalkoztam már ezekkel a dolgokkal.
    Tud esetleg valaki olyan progit, ami 3D üzemmódban (pl.: FS alatt) CPU és GPU hőmérsékletet mutat? Érdekelne hogyha húzom egy kicsit a procit meg mondjuk megnyegtetem az FSX-et kiegekkel akkor hogyan alakulnak a hőmérsékletek.

    Köszi előre is
    frecc
  • Bronx South
    #15471
    Megpróbálom, bár a google earth repülőgépes játékát egérrel próbáltam irányítaní, nem volt valami könnyű bár tény hogy alkalmasabb az egyensúlyozáshoz mint a bill.
  • [HUN]FaTaL
    #15470
    Repüléshez szerintem a kontroller és a billentyűzet is alkalmatlan. Ideiglenesen amúgy próbáld meg inkább egérrel szerintem, bár az is katasztrofális lehet, de ph-n asszem volt valaki aki évekig úgy nyomta, de aztán ő is vett egy joyt. :D
  • Bronx South
    #15469
    Annak ellenére hogy nehézkes, és mindenképpen kell majd időt szánnom a szakdolgok elsajátítására, tetszik ez az egész, a kiegészítők, az online stb. Amíg nem lesz megfelelő eszköz az irányításhoz, találtam egy jó kis repülőtér szimulátort, csak hogy a gépek közelébe maradjak. :D

    Azért gondoltam az xbox kontrollerre, hogy akkor már összekössem a kellemest a hasznossal, és az autós játékokhoz is lenne valami, bár az utóbbi esetben teljesen ok egyelöre a billentyűzet.
  • [HUN]FaTaL
    #15468
    Xbox kontroller? Jobbnál jobb ötletek, vegyél egy botkormányt, mondjuk egy Saitek Cyborg evot, pár ezer ft.
  • Bronx South
    #15467
    Gondolom köztetek nincs olyan aki ezt a játékot billentyűzettel akarja irányítani. :D
    Szerintem befektetek hamarosan valami x box kontrollerre.
  • Hypo #15466
    ORBX fiuk nem tetlenkedtek kijott a PFJ patch rengeteg dolog van benne majdnem az osszes US forest Cabin. akinek megvan toltse le, ja es mistymoorningal se tetlenkedtek.
    Eleve sok sceneryuk jott ki de most akabinokhoz is flightplanek leirasok stb
    http://www.return.mistymoorings.com/cabins/
  • polluxware
    #15465
    első két rész jó volt..
  • ToMy_
    #15464
    Ha FSEconomy-val valahol elakadsz, vagy kérdésed van, tedd fel nyugodtan, szerintem akár itt nyilvánosan is, megpróbálok válaszolni rá. Talán nem lesz offtopic...
  • Medwyn
    #15463
    ...ez lesz a FS Stalkere... :)
  • Medwyn
    #15462
    Köszönöm, ahogy olvasom, a CP-ben vannak zökkenők... Az FSEconomy viszont elég izgalmasnak tűnik :) Végigolvasom, aztán meglátjuk. A Passengers-t láttam, az is kellemes.
  • ToMy_
    #15461
    Cargo Pilot
    CP 1.
    CP 2.

    Én is kipróbáltam, nekem egyáltalán nem jött be. Puritán, nehézkes, stb...

    Ha karrierezni akarsz, akkor inkább az FSPassengers-re költs, vagy próbáld ki a teljesen ingyenes és online FSEconomy-t.


  • polluxware
    #15460
    iszonyat régóta fejleszti a srác.. először még tavaj karácsony volt mint lehetséges dátum.. aztán január...

  • Medwyn
    #15459
    (...abbahagyom a mákostészta-evést :P)
  • Medwyn
    #15458
    Dájmond Katinka nem kéne? ;)
  • Medwyn
    #15457
    Íme:

    DÁJMOND KATANA!

    (Ne mondd, hogy nem segítünk :))
  • polluxware
    #15456
    as dájmond katanát akarok!!! most!!
  • [HUN]FaTaL
    #15455
    FAQ -> Segédletek javaslom elolvasásra. :) És szerezz be egy joystickot, ha komolyan érdekel a téma, billentyűzettel képtelenség rendesen leszállni.
  • Papirzacsi
    #15454
    Akkor ez talán rávezet: A kocsiban sem padlóra nyomott gázzal mész egész úton... ;-)
  • Bronx South
    #15453
    Oks, és köszönöm. És mint írtam újonc vagyok, ráadásul billel játszom elkéne némi tanács a repülőgép vezetés terén. :) A realisztik mediumra van állítva, a könnyű számomra felejtős. Jelenleg az aircraft overstresseddel küszködöm, olyan 2 percel a felszállás után jelentkezik.
  • Hypo #15452
    Na akkor ORBX Australia, USA ban sok nagyobb es kisebb repter van ami kulon kaphato,
    Javaslom Aerosoft.com simmarket.com oldalakat.

    MS csak egyet adott ki acceleration de semmi extra.

    Nagy gepen nemsokara jon IFLY 737 FSX re es PMDG nek is mindketto jo valasztas
  • Bronx South
    #15451
    hívatalos alatt azt értem amit a gyártó adott ki a játékához. nagygépes repülés érdekel mindenképp, és szűkítve az usa és ausztrália. persze időnként szívesen megfordulnék a többi kontinensen is.
  • Hypo #15450
    Hat nem egyszer mivel annyi van mint a szemet. Olyan meg hogy hivatalos nem tudom mit ertesz talan Acceleration.

    Amugy mi erdekel? milyen tipusu repules? kisgepes? nagygepes? eu, amerika, tavolkelet? australia?

    kicsit szukits
  • Bronx South
    #15449
    A faq-t elolvastam, találtam is egy rahedli kieget de érdekelne a ti véleményetek is.
  • Bronx South
    #15448
    Üdv srácok ! Újonc vagyok még, és érdekel a játék. Leírjátok nekem a hívatalos kiegészítőket, patcheket, és azokat a nem hívatalosakat amelyeket érdemes telepíteni ? Előre is köszönöm!
  • Ombika
    #15447
    Privi ment..
  • Hypo #15446
    nincs ebben furcsa fs9 re is igaz de ott legalabb a plafon mar szep latvanyt es sebesseget ad.

  • exTrem
    #15445
    11. perc környékétől :)
  • Benya90
    #15444
    Sziasztok!
    Alig használt Saitek panelek, pedál vagy joy ha érdekel valakit akkor nekem van eladó(radio-,mulit- és switch panel, rudder pedal, szarv kormány).Sajnos nem tudom kihasználni, mert nincs rá időm és szakszolgálati engedélyeket is most szerzem és így inkább arra költök most. Alig használtam, garancia is van még egyes eszközökre.
    Ha valakit érdekel mailben: [email protected] vagy telefonon: +3620/5995276 -on lehet érdeklődni.
  • Ombika
    #15443
    RTL Klub. Epp most tesztelik ferihegyen Full flight simulator vagy mi a szosz a neve!!