33535
  • Hypo #15562
    hmm erre mintha lenne valami magaban a cuccban nem, illetve a bgl2xml cumo http://www.fsdeveloper.com/forum/showthread.php?t=21319
  • BPA102
    #15561
    Sziasztok! esetleg tud valaki arra valami megoldást hogy ADEX által készített sceneryket hogy tudom bgl.be konvertálni! Nekem az FSX standard verzió így az SDK SP1,2 nemis tudom telepíteni! Valami ötlet?
  • [HUN]FaTaL
    #15560
    FlyTampa St Marteenból, a nagyobb packban benne van asszem.
  • Medwyn
    #15559
    Ez nem gyenge... ez a reptér nem a kezdő pilótáknak való. Kár, hogy FSX-ben közel sem így modellezték :S Egyébként tud valaki valami élethűbb megvalósítást TFFJ-ről, mint a default??
  • BPA102
    #15558
    Sziasztok! Vaklaki megtudná mondani hogy hol találom fsx ben azt a mappát ahova modulokat kell rakni! gondolok itt mint az Fs2004 ben volt a modules
  • Bronx South
    #15557
    Ajajajajaaj.... :) Vehetjük majdnemnek ?
  • frecc
    #15556
    Sziasztok!

    Megvettem az FSX Gold-ot. Felpakoltam az alapot, utána aktiválás. Felpakoltam utána az Acceleration pack-et, de FSX indításkor azt már nem engedi aktiválni... unexpected error megakadályozza :))) Hibakód: 1-80004005. Ilyenkor vajon mi a teendő.

    Üdv
    frecc
  • Hypo #15555
    [RELEASE] 1S2 Darrington Muni V1.1Patch (PeopleFlow)
    [RELEASE] 3W5 Concrete Muni V1.1Patch (PeopleFlow)
  • Hypo #15554
    :)))))))
  • [HUN]FaTaL
    #15553
    Ő írt PMDG-t és fizetős sceneryket :)))
  • Matth3w
    #15552
    nem feltétlenül "IFR-PMDGvel" mehetsz Góbéval is :) egyébiránt Heathrow nem olyan szar. de kérdés milyen megközelítésből vesszük valós reptér vagy a játék fizetős reptere.
  • Hypo #15551
    :)))) jo de Heathrow eleve fos:))) 747 meg masik teszta:)

    cheyennel is mehetsz ifr-t:)))
  • [HUN]FaTaL
    #15550
    Jó hát, amikor valaki azt írja, hogy "IFR PMDGvel" akkor nekem a Heatrow jut eszembe 747-tel :D
  • Hypo #15549
    :) nem olyan rossz az nekem is pont ez van es mondjuk J41 et nyomom szepen:)) de amugy teny ngx es tarsai plusz nagyvarosok repterei nagy ai forgalom...eleg sok barminek:)
  • [HUN]FaTaL
    #15548
    "Ami leginkább érdekelne Fizetős Scenery, PMDG masinák megfelelő futtatásához megoldás"

    Quaddal nem igazán lehet beállítani IFRre, szerintem maradj az fs9nél.
  • Matth3w
    #15547
    Sziasztok

    Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy milyen beállítások megfelelőek az Fsx normális futtatásához
    nagyon régóta repülök de eddig inkább csak 2004 volt az ami nyerő de most gondoltam kipróbálni az x-t
    Láttam egy-két beállítási lehetőséget ill. különböző fórumokon olvastam miket lehetne állítani de nem a megfelelő így akinek van már tapasztalat erről kérem írja meg a lehetőségeket.
    konfig: asus P5K alaplap q6600Intel proc. 2gb ddr2 800mhz Asus GTX570 DirectCU-II
    tudom leginkább a processzor a szűk keresztmetszete a játéknak de hátha kilehet csikarni épkézláb fps értéket
    Ami leginkább érdekelne Fizetős Scenery, PMDG masinák megfelelő futtatásához megoldás
    IFR-VFR repülés

    előre is köszönöm
    Üdv
  • Hypo #15546
    Na KORS hoz is kint az 1.1 patch with people flow
  • gabesz2222
    #15545
    honnan tudok letölteni malév boeing 737-est fsx-hez?
    csak textúrát találtam alapértelmezett boeing 737-eshez
  • Hypo #15544
    amugy NRM is jo de szvsz PFJ sokkal szebb:)) a taj
  • ezsolt
    #15543
    Köszönöm! PFJ és FSAddon Tongass X már megvan egy korábbi pénzköltés révén. : ) Már csak NRM hiányzik utána jöhetnek a repterek is. Ausztráliát meg majd karácsonykor. Remélem lesz valami akció.
    Misty-éket nézem minden nap, hihetetlen módon aktívak és nagyon szép dolgokat csinálnak.
    Orbx fórumot már nézem is az útvonalak miatt.
  • Hypo #15542
    :((( de azert gratula, es repulj sokat gyonyoru taj, ORBX a legjobb. ja es hat ha Pacific fjords is megvan akkor mistymoornings hihetetlen mennyisegben csinaltak mar free sceneryket, minden nap jon ki valami uj, javaslom az oldalukat.

    orbx forumon a flight plan alforumban meg rengeteg erdekes utvonalat talasz.
  • BPA102
    #15541
    Sziasztok! Nem tudja valaki véletlen hogy az ND EC 135 mikor betöltöm csak a P fülke jelenik meg hogy ez miért van nincs kaszni a gépnek :D
  • [HUN]FaTaL
    #15540
    Mindegyik kívülről állítható, mivel te választod a textúrát a néhány darab közül. FEX régi, próbáld ki a REXet mielőtt kritizálod. Én előre legyártott témát használok, időjáráshoz úgy sem tudja betölteni lévén a célrepteren más az időjárás, mint az indulón. Az FS egyszerre egy textúrát kezel, ezért nem megoldható.
  • Bronx South
    #15539
    Hát mivel a gépem még kb. 1 hónapos, így az i5 760 -at nem fogom cserélni, max a vga -t egy 69xx -re de azt se mostanában.

    Amúgy aztmondod hogy szabad repülésnél, a grafika marad a régi ? Olyan kieg nincs ami teljesen kicseréli a textúrákat, és a telepítés után a játék minden körülmények között az újat tölti be ? Ezek a kívülről állítható kiegészítők nem győztek meg, azthiszem hogy a flight Environment X is ilyen volt. A játékba belépve semmilyen változást nem tapasztaltam, csak mintha kicsit csökkent volna az fps.
  • ezsolt
    #15538
    PNW-t meg is vettem + Orcas island-ot. NRM lehetne még akciós. Sajnos sem az, csak a PNW-hez kapcsolódó repterek. Ausztráliáról meg jól lecsúsztam! Fene egye meg!
  • Hont
    #15537
    Ujjuj! Ez nem semmi!
    Akkor Paks csak ide termel...
    Kipróbálnék egyszer egy ilyen gépet!
    Gondolom élmény lehet.
    Az SSD én is agyalok.
  • bondi
    #15536
    Ariane 737-et elfelejteni!!!!!!! Voltam olyan ostoba, hogy egyszer pénzt költöttem rá (a mai napig a falba ütöm a fejem ha rágondolok mennyit), más ne essen ebbe a hibába! Az Ariane egy triplára árazott óriási grafikai parasztvakítás, a supportjuk egyszerűen kritikán aluli, a fórumukba csak a vásárlóik léphetnek be (vajon miért), az én általam vásárolt verzió(X1) egy bug-halmaz volt, rá 2 hónapra kiadták az X2-t, persze teljesen új repülő gyanánt, ami a bugok halmazát felére csökkentette, de ezt persze nem lehetett upgradelni, újra meg kellett volna vennem vmi 80 fontért....LOL. A festésekért fizetni kellett, a normális hajtómű hangokért dettó, a használatikat tilos kinyomtatni, mert azt akkor majd ők küldik postán még egy kis pénzért...:)
    Persze azzal kezdtem, hogy kihackeltettem , és kinyomtattam őket, azóta már a kukába landoltak. Az FMC nav adatait nem lehet frissíteni, csomó funkció nem is műxik rajta, a VNAV nem működött rendesen, ha elkezdtél hőzöngeni hogy mi ez a szar ennyi pénzért, akkor egyszerűen kitiltottak a fórumból. Az egy igazi kabaré volt, sajna már én is kirakattam magam :D. Tele volt BUG topicokkal, egyszerűen a 2 fejlesztő nem volt képes kezelni a rengeteg hiba reklamációt.

    Egyszóval FELEJTŐS !
  • bondi
    #15535
    A REX lényege, hogy tervezett útvonalakat valós időjárással, és annak megfelelő textúrákkal tölti be neked repülés előtt.
    Csinálsz egy Flightplant (mondjuk FsBuild-el), ezt behúzod a REX-be, az pedig előre betölti a megfelelő textúrákat neked az FSX-be. Repülsz egy EGLL-OMDB-t, és a valós időjárás szerinti textúrákat fogja használni (felhők, kifutó, utak, visibility, sky stb...)
    Persze lehet csinálni custom textúra csomagokat, de én ezzel sosem foglalkoztam, az alap is elég komoly látványbeli különbséget eredményezett.
  • bondi
    #15534
    Azt írják az NGX fórumokon, hogy a 747X-hez képest óriásit optimalizáltak az fps-en. Most akarom még megvenni az MD-11-et, állítólag az is jobb framerateket tud. Vki használja esetleg innen?
    Az a baj, hogy imádom a 747-et, nagyon sokat repültem már vele, és nehéz leparkolni :P
  • bondi
    #15533
    i7 870, Gigabyte GA-P55A-UD6, 8G Kingmax DDRIII, Gigabyte GeForce 480 GTX, Win7 64 Prof, a rendszer és az FSX egy 120 GB-s OCZ Vertex2 SSD.-n fut.
    A rengeteg tweak közül az nvidia enhancer-t javaslom, illetve az fsx.cfg-t optimalizáló oldalt (bocs de ez nem az FSX-es gépem, így fogalmam sincs a linkekről).
    Ez a videokártya FSX-hez szvsz fölösleges, de a proci meg az SSD rengeteget számít.
    Én is MyTraffic X-el repülök, azzal a beállításoknál 30% fölé ne tedd a traffic density-t.

    Üdv
  • Bronx South
    #15532
    Kár hogy Angliában vagyok, és mivel nem teleportálgatok így nem tapasztalom meg milyen most a nagy szélben leszállni Ferihegyen. :)

    #15525: Erre válasz ?
  • Hypo #15531
    akcio akcio orbx akit erdekel 19 dodo minden...
    PFJ,NRM, NWN szerintem kotelezo mar ha GA repules
  • Hypo #15530
    na crossfire-t azt szerintem felejtheted ebben az esetben. meg ugy az egesz vga oruletet. nem az a szuk keresztmetszet, hanem a cpu, memoria savszel
  • Hypo #15529
    Mindig rohognom ekll az ilyenen, jon egy uj, szebb, tobbet tudo dolog, es akkor meg gyorsabb is lesz az fsx persze:)))))
  • Bronx South
    #15528
    Ha támogatja a crossfirex -et a játék akkor van, a procit meg csak meg kell húzni 4 ghz -ig.
  • LegendTommy
    #15527
    beállításokból vissza kell venni, nincs az a vas ami full-full-ba, kiegészítőkkel elfogadható fps-t ad véleményem szerint
  • Bronx South
    #15526
    Ja és a beállításokhoz is dobhatnál ötletet, most épp ott vagyok a Heathrowon, My Traffic 2010 telepítve, forgalom maxra nyomva, és igencsak 13 fps -em van. :D Lehet kéne a játéknak még egy 6870, támogadja ez a crossfire x -et ?
  • Bronx South
    #15525
    Telepítettem én is, de segíts ki vele kapcsolatban. Szóval felraktam külön mappába a cuccost, beállítottam amiket kért, mentettem és ott vagyok a programban. Lehet repülni, tervezetet csinálni, stb, de van egy olyan hogy téma készítő. Tulajdonképpen ha azt nem instalálom akkor nem jelennek meg a textúrák a játékban, vagy csak az egy plusz kiegészítő hogy szabadon alkothassunk ? Hogy van ez ? Én általában olyan textúra kieggel találkozok amit egyből bele kell telepíteni a játék folderjébe, kicseréli az illetékes fájlokat és szevasz. Ez más, és megállt a tudomány. :)
  • [HUN]FaTaL
    #15524
    "Ezért várom az NGX.-et már nagyon, sokkal fps barátabb lesz állítólag és remélhetőleg "

    Ne nagyon reménykedj. Egyébként az fps-t a forgalom fogja nagyon durván. Nem véletlen repül szinte mindenki fs9el. :)
  • Leo747
    #15523
    Szia Bond!

    Leírnád, hogy miből áll a géped? Csak kíváncsi lennék rá, hogy milyen az, amin elfogadhatóan fut az FSX, a kiegészítőkkel együtt.
    Előre is köszi!