33535
  • BPA102
    #15602
    Esetle nem tudtjátok létezik ND EC 135 -höz az új magyar légimentő festések ( magyar lajstromra gondolok )
  • BPA102
    #15601
    Készítem az összes bázist és leszállóhelyet FSX - hez! Igaz ezlesz az első FSX-es munkám szóval nem lesz photoreal egyenlőre! Próbálom közben Fs2004 hez is elkészíteni ugyan ezt! Amint kész van tölthetők lesznek! Utána baleset scenery project a két verzióhoz! ( bár már Fs2004-hez készítettem egy 9db-os baleset scenery packot )
  • Medwyn
    #15600
    Nincs kedve valaki(k)nek beszállni az FS Economyba? :)
    Csinálhatnánk egy "céget" valahol, ahol hangulatos a scenery, aztán kihozhatnánk belőle valamit. (Vagy ha már van ilyen, szóljatok).
    Fakultatív időigénye van, mindenki annyit röpköd benne, amennyi időt erre szán - nem "kényszeres" MMO-ról van szó. Ahogy nézem a goupokat benne, egészen "komoly" szinteket is meg lehet célozni: saját festésű flotta, saját honlap fórummal, stb. Még BPA instant sceneryjével is fel lehetne dobni pár helyen a bázist ;)
    Hangulatos...

  • Hypo #15599
  • BPA102
    #15598
  • BPA102
    #15597
    Sziasztok! Esetleg használ valaki Instant Scenery -t? ( tört verzióra gondolok )
  • Sanyo
    #15596
    Dimona X - légcsavar fizika.
  • Bronx South
    #15595
    Na ha majd lesz joystickom ezt kipróbálom. Az ilyenek jönnek be igazán. Jó az ivao is, de hát oda tudás kell, engem tiltottak 1 hétre mert engedély nélkül szálltam fel, írtam egy mailt hogy sry, meg újonc vagyok, stb, azt leszedték, de hát én nem akarok zavarni azzal hogy még kezdő vagyok.
  • Medwyn
    #15594
    http://www.fseconomy.com/
    Egyfajta karriermód - egy kliens vezérli az egészet, ami együttműködik a szimulátorral és egy szerveren nyomon követi az eredményeket. Gépet bérelsz, szállítmányozol, beléphetsz virtuális cégekbe (szintén élő játékosok), stb.
    Az első utam ma csináltam, és egyelőre nagyon szimpatikus a dolog :) Jóknak tűnnek a modul lehetőségei...
  • Bronx South
    #15593
    Mi ez ?
  • Medwyn
    #15592
    Ez az Fs Economy jópofának tűnik első látásra.
    Van itt valaki, aki repül benne?
  • polluxware
    #15591
    így külsőre úgy fest ,hogy as discuss glider készítői munkálkodnak rajta..
  • Sanyo
    #15590
    Aerosoft Dimona X.
  • alert
    #15589
    Johet!
  • frecc
    #15588
    Sziasztok!

    Accel Pack activation successful!!!! Juhéjj. Köszi a linkeket mindenkitől, kibogarásztam a dolgot. A registry-ben kellett egy változó értékét állítani, csak becsapós volt a dolog, mert erre megoldásra én is rátaláltam csak ott elfelejtették közölni hogy az illető változó 1 értéket vehet csak fel. (remélem 10 másik dolgot nem cseszett el a Win7-ben :))))
    Na a lényeg: Nemtom kik mostanában az adminok, de ha gondoljátok, írok erről egy rövid FAQ-t, hátha másnak is lesz ilyen problémája.

    Üdv
    frecc
  • [HUN]FaTaL
    #15587
    Senki nem mondta, hogy mindig, arra gondoltam, hogyha rendszer probléma van. :)

    Nekem az e-n van az fs9, fsx most sehol de azt is oda szoktam rakni.
  • Hypo #15586
    miert kene mindig ujra huzni? nekem c:\FSX ben van es a w7 is a d:\fs9 ket kulon vinyo, nem volt meg vele problema
  • BPA102
    #15585
    Nem boltos verzió volt vagyis nem az enyém! De most már megy az ADE csak a kiexportálásnál van baj nem akarja bgl -be rakni a repülőteret!
  • zsoltfireman
    #15584
    Akkor kicserélték a boltban?
  • [HUN]FaTaL
    #15583
    "hanem ketto picivel lassabb:)"

    Lehet, de nem gányolod össze a rendszerpartíciót és nem kell állandóan újrahúzni az FS-t. Ha csak 1 vinyó van még mindig jobb megoldás mint a c-re pakolni mindent. Nekem mondjuk külön HDD-n van. SSD rohadt drága akkora méretben. :)

    Egy zsák pénzzel persze könnyű :D
  • Hypo #15582
    Hat en azert vitatnam ezt a c meghajto dolgot, eloszor is a particionalasal nem lesz ket ugyan olyan gyors vinyod hanem ketto picivel lassabb:)

    FSX szereti a c meghajtot, fs9 viszont jobban el van egy kulon fizikain.
    Persze lehet hardcore ban is nyomni, egy sdd w7 nek egy ssd fsx nek. nehez lenne verni ezt a parost.
    Viszont az is teny hogy ha az fsx+w7 egy lemezen van de a lemez 50% korul telitett onnantol eleg dramatikus valtozasok mennek vegbe sebi ugyileg. Az a sok scenery es a hozza tartozo apro filok, odab...nak.

    A legjobb lenne egy zsak penz mellett, hogy w7 ssd+fsx ssd+fs9 ssd+2tera a letolteseknek normal hdd....hmmm:)
  • BPA102
    #15581
    Vagy még se ::D ! Maga a lemez volt rossz! Most már jó másik lemez! :D
  • zsoltfireman
    #15580
    Március 28-án ezt írta Ivan nekem:

    "Hi,

    sorry, I haven´t free time enough. MF is practicaly ready, but I have to write some manual for it....

    Regards,

    Ivan"
  • zsoltfireman
    #15579
    Igen!
    Új OP rendszer
  • BPA102
    #15578
    Sziasztok! Sikerült beszereznem a deluxe kiadást de viszont vagy nagy gondom! Mikor telepítem simconnect.dll hiba miatt leáll a telepítés! Létezik erre valamiféle megoldás?
  • BPA102
    #15577
    Ez meg is volt! FS2004 megy is de FSX alatt nem ment! Itt gondolom ahogy hoz mondjuk fsx hez egy BGL Comp tudjak rakni kell az SDK SP1 és SP2
  • frecc
    #15576
    Hali!

    Most olvastam bele a FAQ-imba, jót röhögtem. :) 2005, de régen volt már....
    Nem akar működni ez a tetü... :)))... ma leittam magam. :) Bocs ez OFF volt. :)
    Ez azér nagyon jó, mert most vettem a 10 ezres FSX-hez 37e-ért Saitek X52 Pro-t, és egyelőre a hajamra kenhetem az egészet....
    Ma megpróbálom újratelepíteni a cuccost + értelmezni a linkeket amit küldtetek (amúgy köszi érte) aztán ha így se megyen akkor tökönszúrom magam
  • Willenbrock
    #15575
    A Jurcaga gyerek kiadta már a Mig-21 MF-et?
  • Medwyn
    #15574
    Frecc, amúgy alapos munkát végeztél azokkal az írásokkal a FAQ-ban. Most nézegettem bele egy kicsit jobban :) Köszönet értük!
  • Medwyn
    #15573
    Sőt megtoldom: én már a programokat is külön partíción tartom. :)
    Nem állítom, hogy igazam van, de az tény, hogy az új gépem ugyanazzal az oprendszerrel nagyjából fele annyi (!) idő alatt bootol be (nem vicc, alig akartam elhinni), mint a régi. Mindkettőt szépen karban tartom, töredezettség-mentesítem, és így tovább. Az a különbség, hogy az új gépen csak az oprendszer van a C-n és csókolom.
    Ezt a partíciórendet most találtam ki kísérleti jelleggel: C: rendszer, D: Installed Items (programok ÉS játékok külön mappában), E: Adatok, archív.
    Eddig kiválóan bevált :)

    Mondjuk az FSX-nek a legjobb lenne egy külön partíció, illetve egy külön vinyó, ha már tényleg... :) Egyszer kap majd nálam is...
  • [HUN]FaTaL
    #15572
    Mert normális felhasználó kettépartícionálja a hdd-t és a C-re csak a rendszert és a programokat telepíti. Főleg egy ekkora monstrumot nem érdemes oda telepíteni, mint az FS széria. :) Ennek ellenére rengetegen teszik oda.

    Az aero levétele normális.
  • bgabor
    #15571
    Miért is ne tartanánk a C-n az FSX-et?
  • CptSAB
    #15570
    File menü, Compile Airport CTRL+C megcsinálja a bgl állományt, amit csak be kell másolnod.
  • Hypo #15569
    erre
  • Medwyn
    #15568
    Köszi, megnézem, mi ez :) Flytampával még nem ismerkedtem...
  • Medwyn
    #15567
    A színösszeállítást (Aero felület) nekem is leveszi, de ennek tulajdonképpen örülök - kevesebb felesleges grafikai fícsörre mennek az erőforrások. Ezt több játék is csinálja, még a gamebooster régebbi verziói is ezzel kezdték :)
    A másik partícióra sem gyanakszom, szerintem senki sem a C-n tartja az FS-t.
    Amúgy az aktiváció hiánya mit jelent? (Nekem nincs Accel-em, csak sp2-m.)
    Próbáltad-e újra felrakni úgy, hogy előtte a registryből kitakarítottál mindent, amit a FS hagyott ott?
  • frecc
    #15566
    Hali! Bepakoltam az engedélyezettek közé a Win tűzfalon, de ugyanaz.
  • polluxware
    #15565
    tűzfal letiltás méjbí?
  • frecc
    #15564
    Sziasztok!

    Help please! Leloptam az Acceleration aktiválás hibát. Eddig még nem találtam egyik fórumon se választ a problémára:



    Az egyébként normális, hogy indításkor eleve levágja egyszerűre a színösszeállítást mert szerinte a progi nem kompatibilis a Win7-tel? Természetesen próbáltam XP SP3 kompatibilitási módban is futtatni. Az csak nem lehet a gondja, hogy nem a felajánlott mappába pakoltam, hanem egy másik partícióra.

    Nem tudom hogy a kompatibilitás mennyire függ össze az aktiválás hibával, mert amíg az Acceleration nem volt fent, addig is pattogott a kompatibilitás miatt de legalább engedett aktiválni.

    köszi előre is
  • BPA102
    #15563
    Köszi! Sajnos ez így sehogy se megy! Holnap megyek megveszem a GOLD kiadást ! Még valami hol tudnék találna magyar reptereket kiegészítéseket ( mesh stb.. gépek )? flightsim.com meg volt avsim meg volt