33535
  • Clidey
    #15642
    Jól tudod.
    De csakis saját örömömre, néhanapján mikor kedvem meg időm van rá.
  • Clidey
    #15641
    Oda a harapós lónak vagy a vacogós cápának adj! :))))) Nekem meg a körbekörbe mászkálós muksókhoz! :)))))
  • Hypo #15640
    ok ok ertwttem en:)
  • L Viper #15639
    Hazánkról kérdezte a lehetőségeket, én erre reagáltam, hogy magyar vonatkozásban kevés a lehetősége olyan vízrajzra, út és vasúthálózatra, településszerkezetre. stb, mint amit pl. FS9-re a MAS ad.
    Más területekre természetesen van.
  • BPA102
    #15638
    clidey! Ha jól tudom te szoktál festegetni fs hez gépeket?
  • BPA102
    #15637
  • Hypo #15636
    a seggemhez?:)))))))))))))))))
  • [HUN]FaTaL
    #15635
    Nincs active camera fsxre. Van dbs walk & folow meg flight1 ez camera. Mindkettő fizetős, utóbbi szerintem sokkal jobb.

    #15624: Majd meglátjuk ha még 5 éven belül megjelenik. :D Az biztos, hogy drágább lesz, mint az ifly.
  • Clidey
    #15634
    Dobj már egy "linket" hozzá lécci!
  • Hypo #15633
    akkor dugjam fel?:))
  • gabesz2222
    #15632
    még egy kérdésem lenne :) már a sokadik de kezdő vagyok :)
    szóval olyan program vagy valami kellene nekem amiben a kameranézetet szabadon választhatom vagyis szabadon mászkálhatok a reptéren vagy a repülőgép körül és nem csak az előre beállított kameranézeteket választhatom
    hallottam valami active camera féleségről de nem találtam hozzá letöltést
  • BPA102
    #15631
  • Hypo #15630
    http://fullterrain.com/
  • BPA102
    #15629
    Utána guuglizok! Köszi szépen!
  • Hypo #15628
    ? mar egy fsx sceneryt? hat szerintem az orbx fele people flow eleg jo, faszan neznek ki a kis repterek emberek maszkalnak van elet
  • BPA102
    #15627
    Engem az érdekelne hogyan tudnám valóságosabbá tenni a dolgot!
  • Hypo #15626
    Lehetosegen mit ertesz? szerintem pont vfr az amiben fsx merfoldekre veri fs9 et ha kicsit is hozza ertok csinaljak a sceneryt.
  • BPA102
    #15625
    Na! Tölthető az LHBB scenery! Flightsim.com oldalon van fent! ( FSX LHBB )
  • Clidey
    #15624
    Egyetértek a legmesszebbmenőkig!


    Szerintem is az iFly lesz az optimális megoldás FSX-re, a PMDG nemhiszem hogy frémrétben élvezhetőt produkálna a T. Topiklakók kompLYúterén...
  • Clidey
    #15623
    Na jólvan, látom sikeresen belétek plántáltam a WIlco Classic-utálatot... :)))) Mondjuk rá is szolgált rendesen, mert tényleg egy kritikán aluli szarkupac az egész. :))))
  • L Viper #15622
    FSX-hez elég kevés lehetőség van, hogy megüsse az FS9-hez készült MAS szintet.

    Magyar VFR-re még mindig az FS9-et használom.
  • [HUN]FaTaL
    #15621
    Ariane:

    - Drága
    - A support egy rakás szar
    - FS9ről portolták
    - navdata nem firssíthető
    - festések fizetősek, paintkit nincs
  • BPA102
    #15620
    A Classic az egy ganéj ja! Az Ariane meg nem próbáltam! Az Ifly bejön nagyon :D
  • [HUN]FaTaL
    #15619
    Ez Classic, nem NG (600). Ezenkívül egy fos, ahogy az ariane is egy trágyakupac. Nem sokára jön az iFly és a PMDG, szerintem inkább várja meg azt. :)
  • BPA102
    #15618
    Valaki megtudná mondani hogyan tudom az FSX et kicsit jobban átalakítani hogy hasonlitson hazánkhoz! VFR re gondolok
  • BPA102
    #15617
    Szia! Ariane B737 NG ezt csekold le aztán ha tetszik szerintem a neten meglehet találni!
  • carlosfly
    #15616
    Talán EZ megfelel neked.
  • gabesz2222
    #15615
    sziasztok! kérdésemet már feltettem egyszer bár nem ilyen formáband de ez a lényege.
    szóval hol találok fsx-hez boeing 737-600-ast miben van virtual cockpit? simát amiben csak 2D panel van olyat találtam egy rakatot de amiben van vc olyat nem de lehet hogy csak én vagyok a béna
    és nekem malév kellene de majd utánna tölötk le hozzé festést ha találok
  • BPA102
    #15614
    sima Facebook! De a a 2004 es fórumon fent vannak a képek
  • Medwyn
    #15613
    ...akkor én ebből kimaradnék... :)

    (A linked egyelőre hibát jelez :S)
  • BPA102
    #15612
    Ezek készültek el pl Fs2004 hez eddig !



    http://www.facebook.com/album.php?aid=48827&id=191280300902338&l=f518502354
  • BPA102
    #15611
    Szia! Hát hogy is mondjam! A felállítása elég idő igényes munka! A bázis épületet én csináltam gmax stúdióban a többit meg ADE9X -el mivel ez grafikus felületű!
  • Hypo #15610
  • polluxware
    #15609
    elvileg jövhéten már mindennapos lehet a diamond katana
  • Hypo #15608
    1. nezd meg mit add mint extra
    2. nezd meg az arat
    3. majd vegyel egy par obrx sceneryt es repulgess sep helyeken
    4. mistymoornings free sceneryk trip tic, map ..stb

    azert fizess hogy legyen egy virtualis hangarod:)))))))))))))
  • Medwyn
    #15607
    Hát egy kicsit mégiscsak elkeseredtem :P
    A review róla elég ígéretes volt... Mi vele a baj?

  • Hypo #15606
    Nem akarlak elkeresriteni de Andras filed egy jo nagy parasztvakitas:))
  • Medwyn
    #15605
    Remek hírek ezek :)
    Rákeresek Cooperre is meg Stevenre is, köszi a tippeket.
    BPA, neked pedig drukkolok. Amúgy mennyire komplex munka egy kisebb bázis felállítása? Igényel valami olyan programozói tudást az instant scenery használata, ami elüt az átlagfelhasználó szintjétől?
    (Megfordult a fejemben valami csendes kis zugban kreálni egy pszeudo-bázist, ahonnan röpködhetek kedvemre :P)
    Az Andras fieldről olvastam a PcPilotban vagy három számmal ezelőtt, a koncepció nagyon tetszik. Főleg, hogy van on-line háttere, így igazi közösségi élmény lehet a repülés és a scenery gereblyézgetése... :))
  • Hypo #15604
    Ha orbx sceneryd van akkor van par futo ceg ami azt hasznalja illetve volt nem reg egy rally amin bejartak az Orbx altal keszitett usa sceneryket
  • ToMy_
    #15603
    Szia,
    FSE-ben keresd meg Cooper911-et, vagy StevenJC-t. Mindketten magyarok, nagy cégekkel.
    Cooper a magyar reptereket, Steve pedig főleg Svájcot, de Európa egyéb részeit is igazgatja.