33535
  • polluxware
    #15682
    kiderül;) habár most elég jól elrepkedek a duke b60/törbájn kombóval
  • polluxware
    #15681
    fsx ga révolúúúcia lesz az a katana
  • Hypo #15680
    :) husvet elott fog kijonni ha van egy kis eszuk:)
  • Medwyn
    #15679
    ...ezek után remélem, nem lesz csalódás neked, mert a terápia többe kerülne, mint ha megvennéd az ORBX céget szőröstül-bőröstül :)
    Egyébként én is várom azt a gépet most már, a képek és a videó alapján nagyon kellemes kis röpködéseknek nézünk elébe ;)

    (Azon már nem is nagyon merengek, hogy nézhet ki annak a nyúlnak a valaga, miután tojt egy katanát... :P)
  • Ordasbácsi
    #15678
    Köszönöm szépen! Valami ilyesmit sejtettem.
  • polluxware
    #15677
    frissítik az AS servert... talán a nyuszi most dgyugja el a Katana tojást;)
  • nymus99
    #15676
    Sziasztok, kérdezem van é valaki Győrből vagy a környékéről FSX használó? Lenne pár kérdésem :-)
    Köszi, üdv: nymus
  • Hypo #15675
    A Nagy Nyari Meleghez
  • Hypo #15674
    sok sikert:)
  • gabesz2222
    #15673
    oké de nekem letöltés kéne (még youtube-ról le is tudok tölteni) de az egész kellene a legeljéől a legvégéig és magyarul (le van szinkronizálva mert régebben láttam a tv-ben)
  • V43 1105
    #15672
    Kapsz egy kockacukrot
  • m814
    #15671
    WOW!
  • BPA102
    #15670
    Képzeld sikerült megoldanom és megy a scenery!
  • m814
    #15669
    Na a tőled tanult "szellemes segítőkészséggel" élve.
    Tudod mi az a scenery készítés?!
  • Hypo #15668
    erre
  • gabesz2222
    #15667
    kissé nem ide illő kérdés de honnan tudnám leszedni a tenerife katasztrófát amikor egy klm és panam 747-es gép ütközött
    régebben láttam a tv-ben a legelejétő egészen az ütközésik és mindent részletesen elmagyaráztak most viszont sehol nem találok rá
  • LegendTommy
    #15666
  • BPA102
    #15665
    Valaki szokott ADEX használni? Csináltam egy Szentes Légibázist és mikor kiválasztom a repteret az FSX kifagy! Hibát okozó modul neve: terrain.dll ! Esetleg ha valakinek elküldeném ( ki ért hozzá ) megnézné nekem mi a baj?
  • [HUN]FaTaL
    #15664
    Precision Manuals Development Group
  • BPA102
    #15663
    Mint ahogy a link is mutatja és ahogy LegendTommy is leírta de, inkább kérdezzük így: TUDOD MI AZ AZ FSX?
  • LegendTommy
    #15662
    márka
  • Ordasbácsi
    #15661
    Tehát senki nem tudja megmondani, hogy a PMDG minek a rövidítése?
  • BPA102
    #15660
    PMDG ez a PMDG
  • BPA102
    #15659
    LOL XD! Szappan Márka :D HEHE
  • Ordasbácsi
    #15658
    Mi az a PMDG???? Rövidítés? Egy márka???
  • AlbyCobra
    #15657
    Sziasztok!

    Múlt héten rendeltem meg az Ultimate Traffic 2-t, meg is jött, feltelepítettem, majd pár perc után ha az egyik AI gépre kattintok hogy megnézzem megfagy és "kidob fatal error occured" felirattal.
    Valakinek valami ötlete,javaslata van?
  • polluxware
    #15656
    pont ilyen gépet várok már régóta fsx alá..

    kimondottan GA repülő + ifr múszerek + 100csomós utazósebi + "accusim"

    jobb nem is kell..
  • LegendTommy
    #15655
    várod már mi?;)
  • polluxware
    #15654
  • polluxware
    #15653
  • Sanyo
    #15652
    Aerosoft DA-20-100 Katana 4X néhány napon belül.
  • carlosfly
    #15651
    Kicsit OFF. Hátha valakit érdekel ma holnap és holnap után Friedrichshafen Aero 2011

    ON.

  • L Viper #15650
    Például egy ilyen "monolit" a Kis-Balatonnál:

  • Hypo #15649
    http://www.lionheartcreations.com/Dynamic
  • L Viper #15648
    Próbáltam én is, FSX alatt, de nálam is több helyen Mesh hibák voltak, meg elképesztően sokáig töltött utána az FSX.
    Persze a textúrákat én sem másoltam be.
    Remélem a csapatotok és Laci Bácsi megoldjátok FSX-re is ezt a remekművet
  • BPA102
    #15647
    Köszi! Akkor az a hiba amit írtál! Sajnos én a p.shop nem értek! Köszi a választ!
  • Hypo #15646
    Ja hogy peole flow:)) fullterrain oldalon supportnal a patchekben most adjak ki az osszes repterhez. sima install
  • Clidey
    #15645
    Soha életemben nem használtam FS Repaintot mert egy értelmetlen faszságak tartom.
    Így csak tippelni tudom hogy esetleg a verziószáma nem stimmel - tudtommal csak a legújabb verziók kompatibilisek az FSX-el, a régebbiek csak a 2004-es textúrákat kezelték. Ha nem ez a hiba akkor passz.
  • m814
    #15644
    Laci bácsi bevonásával az LHS FSX mesterei már dolgoznak a dolgon.

    Viszont a MAS ugyanúgy megy fsx alatt mint fs9 alatt, a telepítés más.

    A lényeg: a textúrákat nem szabad használni, mert alacsony felbontásúak (256x256 ) ami fsx nél 1024
    tehát nem szépek...

    Az összes bgl filet bele kell rakni egy scenery mappába (MAS), (nem kell különszedni a vízrajzot) és az Addon Sceneryben hagyományosan hozzáadni.
    Majd a ...\Microsoft Flight Simulator X\Scenery\0601\scenery mappából ki kell törölni (BAK mappába) a következő 6 utakat vizeket vasutakat stb rajzoló bgl-t:
    cvx5214
    cvx5314
    cvx5414
    cvx5215
    cvx5315
    cvx5415

    kész.


    Sajnos a Duna Pozsony-nál 3-4 km re megszűnik, de ez a MAS sajátja.
  • BPA102
    #15643
    Értem! Nme tudom milyen programot használsz! Van egy olyan problémám hogy az fs repaint nem jeleníti meg a festéseket FSX-nél! Ezért kérdeztem a festéről! nem tud valaki erre valami megoldást?