33535
  • polluxware
    #15802
    morzsák jelentek meg a repcsi padlóján.... ezért volt porszívó a tisztító szekcióban

    anyám.. ez már fáj
  • polluxware
    #15801
    háát nagyon az elején vagyok még;)
  • LegendTommy
    #15800
    babusgasd mert megérdemli;)
    bármi infód van még avagy élménybeszámoló akkor nyomjad ezerrel
  • polluxware
    #15799
    köszi, egyelőre csak tapogatom a kicsikét
  • polluxware
    #15798
    bocsánat mégvalmi... a "cowbar" funkció sajnos úgy rossz ahogy van... erre-arra lehet csak taszigálni vele;)
  • LegendTommy
    #15797
    gratula, sok sikert hozzá
  • polluxware
    #15796
    tépőzárral van ott tartva;) külön hangja van amikor átteszed a két ülés közé
  • polluxware
    #15795
    hááááát, tényleg olyan szép mint a Nick C. féle képeken... nem is próbálom azokat überelni;)

    szépen fut nagyon.. a2a piper cub-hoz hasonlítanám a gép igényét.. nem is annyira a részletes modell mint inkább a jó pár 2048x2048as vc textúra amivel beleharap egy cseppet a gépbe

    stabilnak stabil (load/exit)

    az egész gép valmi teljesen új élmény az eddigi fsxes dolgokhoz képest... itt külön választanám az "accusim engine/sárkány" részét valmint a repmodell, talajmodell, és hangok részét

    a hangok nagyon ott vannak;) rászkódik nyiszorog, perreg a belső a motor miatt, valamint mindig tudja az ember a hangokból mi az a prop állás ami éppen nem tetszik a motornak

    eddig egyetlen fájó pont van ,méghozzá az hogy fsuipc natúr key command-ok nem mennek (fuel pump, magneto incr/decr) -> gondlom azért írnak hozzá LUA script-et

    "accusim"

    nincs olyan ennél a gépnél hogy 0-100%ig van az üzemanyag tank... mint a benzinkútnál itt is bedugja az ember a pisztojt majd nézi a számlálót... ha fullon a pisztoj visszarug, vagy ha nem tele nyomjuk akkor utána a pipettával kell ellenőrizni a szintet (kondenz víz leeresztése is szimulálva van)

    ami szép az egészben hogy az accusim történéseit a modellben vizuálisan kodólták! magyarán letekeri a kupakot majd mehet a likba pisztoj vége;)

    olajcsere is egy külön dolog, ami ugyancsak azzal kezdődik hogy kézzel forgatjuk a propellert amíg a kartellből vissza nem nyomja az olaj tartályba az olajat majd így lehet pontosan mérni.. (túltöltött motornál az olaj kikezdi a pakolásokat;)

    van külön téli időre karbicsekbe betét

    kábé 15-20perc végigmenni a felszállás előtti checklisten

    a repsebesség 95-105csomó között alakul..... tehát nem túl gyors ,de scenery-t nézegetni sztem nagyon jó ez a 100as max tempó

    perpill nem tudok olyan gépet mondani ami közelébe érne;)
  • Medwyn
    #15794
    ...hát az a könyv tényleg elég bizarr :P
    Mondjuk, ha elcsúszik oldalra, amikor nem jó a rudderhasználat, vagy leesik olykor, akkor rendben van :)

    (És újraértelmez pár régi klasszikust:
    - Hol a szörny? A könyvön túl?
    - Nem, a könyv az! :D)

    Egyébként szép. Igazi VFR kényeztetés...
  • gabesz2222
    #15793
    az a könyv nagyon kell oda xD
  • Hypo #15792
    szupi
  • polluxware
    #15791


  • polluxware
    #15790


  • [HUN]FaTaL
    #15789
    Nem rossz vagy bugos csak buta. Többek között nem tud SID/STARt..
  • napstR
    #15788
    sziasztok! valaki elmondaná, hogy az aerosoft airbus x miért rossz? :) mik a hibái? és az upgradek nem javítják?
  • gabesz2222
    #15787
    http://www.flight1.com/products.asp?product=F1E-FSG-010
    vélemény?
  • Clidey
    #15786
  • gabesz2222
    #15785
    http://www.youtube.com/watch?v=ICb9ZXiD3q4
  • polluxware
    #15784
  • CptSAB
    #15783
    Magam elé képzelem.. ültök bennt a hangárban a 172-ben. Méztek egymásra. Kinnt nagy dirr-durr..
    - Ez közel volt apci..
    -Jah.. majd bexartam.
    -Akkor kitoljuk a bringát?
    -Nyomás..
    - Előtte egy redbullt benyomunk?
    -Hülye vagy?
    -Szárnyakat ad vazze..
    -Na jó elmész a pcsába.. bátorság apám!
    - Te ez nem nyílik..
    - Mi van má?
    - Be van zárva.
    -Beszari, eriggyé addig indítózzál, majd én..
    -Hé. !!!!!
    -Mi van?
    -Ezek elmentek, itthagytak bennünket..
    - A jó büdös..
    -Állítsd má le a motort! Drága a benzin.. ugye nem fizetted ki a bérleti díjat előre?
    - ööö....
    -Francba... legalább a laptopod itt van vazze?
    -Jah..
    -Akkor mire vársz még!!!! Indícsd a Flájt Szimilátort!!! Mivel repüljünk?
    - Tongass egy Bívörrel?
    - Lófaxt! Enyim Zlinke Dunakeszi-Dunakanyar rulez.
    -Petinek ne szóljunk?
    - Minek? ...
  • Hypo #15782
    Tudnak ezek az ORBX os csakok..hmmmmm

    megint lehet gyujjteni katana, most ez.......
  • Hypo #15781
    :))))
  • Clidey
    #15780
    Szerintem semmit. Ilyen időben ugyanis még a hangárajtót is behegesztenék az tuti! :D
  • Hypo #15779
    New Orbx Scenery
  • Hypo #15778
    a tipikus peldaja az alul tervezesnek:)
  • polluxware
    #15777
    as

    "Growing pains and server downtime Wednesday, 27.04.2011
    We are outgrowing our servers in a rapid pace (not complaining, mind you) so we are changing them for much bigger stuff. Ideally this would happen without any interruption of services but you know how it is with computers, stuff (and here I am picking a kind word) happens. So if you happen to see something not responding in the next 36 hours you know it is because we got too many customers. Ahh well... "
  • Hypo #15776
    hat azt mar meg se emlitettem:)))) kivancsi lennek budaorson ahsonlo idoben felszallasi engedelyt kerek mit szolnanak?:))))
  • CptSAB
    #15775
    Éppeszü ember ilyen körülmények között nem szállna fel.. Főleg egy Diamond DA20-al.. :D

    Viszont a VC rain effektus az borzalmasan sza*r. Amúgy látványilag nem rossz a videjó, de ez tényleg csak látvány videó.
  • Hypo #15774
    ORBX ja , az idojaras szep viharos:) REX a felhok. a kinezet meg mint mar irtam ENB series bol valo keress ra avsimen egy rakas forum szol rola. az ini file van belove mint szinileg mint a depth of field. nagyon szep dolgokat lehet vele elerni a baj annyi hogy ha mondjuk fel ora mulva elul a vihar es kisut a nap akkor beszopta indithatja ujra a gepet mert minden a viharra van belove:)

    De videohoz tokeletes.
  • polluxware
    #15773
    zjóóó lenne;)
  • LegendTommy
    #15772
    van még anyag sd cammal, valamikor be kéne digiznem
  • zsoltfireman
    #15771
    Tényleg odaasz!
    Milyen scenery? ORBX? De melyik?
    Az időjárását milyen progi vezérelheti?
    Ilyen vihart csak tavaj nyáron láttam itthon...;-)
  • Hypo #15770
    hat jo a gepe:)) vagy felvette 15fps el es felhuzta 30 ra:)
  • carlosfly
    #15769
    hogy a bánatba nem szaggat neki ...
  • Hypo #15768
    :))
  • polluxware
    #15767
    jut eszembe.. azért nézegetem ám a ha-dap -os vidijót bár hosszabb lenne

  • polluxware
    #15766
    abúúúúúúúze az egész videjó
  • polluxware
    #15765
    tisztelet a kivételnek...

    ha éppen nem a sajátját csinálja
  • Hypo #15764
    :)))) mondjuk se prop, se center line:))) de biztos a villam miatt
  • polluxware
    #15763
    na meg a taknyoló kokány autószerelők...

    "kenyjük be sárral bammeg"