33535
  • Sanyo
    #15962
    =motoros vitorlázó? :) Lassan csak képbe kerülök.
  • Clidey
    #15961
    "tegnap jelent meg a H36 Dimona X ultralight gép FSX-re"
    Nem ultralight hanem movit :)
  • Sanyo
    #15960
    Fáradt vagyok már, javítom. Köszi! :)
  • polluxware
    #15959
    imádlak! tisztellek!

    ,de

    "tegnap megjelent meg"

    "a pilótafüle ráz felszállás átesés és csúszás közben"
  • Sanyo
    #15958
    Köszi, ki fogom próbálni. :)
  • Sanyo
    #15957
    Megjelent az Aerosoft H36 Dimona X.
  • Hypo #15956
    MAAM SIm fele C47 esekhez van glider is:))) nem tudom meg lehet e igy osztaniu multiplayerben, a shared cockpit kicsit mas.
  • FSEtemp
    #15955
    Sziasztok!
    Arra gondoltam, közeleg a D nap évfordulója és meg kellene repülni C-47 - gépekkel ahogy vontatták a Waco CG-4 vitorlázókat. A kérdésem a következő, meg lehet oldani, hogy a multiplayerben v. hálózaton egyikünk Dakotában másikunk a gliderben a reptér mellől indulva ráfordulni a pályára és úgy felszállni (természetesen Normandia felett leoldani :)?
  • Papirzacsi
    #15954
    Van belőle elérhető demo verzió? Kívánics lennék a repmodelre.
  • polluxware
    #15953
    jó vidijók

    a világ tulsó oldala;)
  • LeonSilver
    #15952
    Nem! Sőt! Amennyire az elején nem tetszett és sajnáltam érte a ~60 dodót, most már annyira tetszik. A peccsek nagyon-nagyon sokat javítottak a játékon és olyan dolgai "jönnek" elő amik miatt mindenképpen nagyon élvezetes a játék.
    Kicsit nagyon off de nézed meg ezt a két videót. A JTAC használatát próbálom vele úgymond szemléltetni :)
    Az első nappal és vágás nélkül (a landing lemaradt sajnos), kicsit hosszú és a közepén nem tröténik semmi csak szól a zene :D
    A második iccaka van és már próbálgattam a vágást, szerkesztést.



  • polluxware
    #15951
    uncsi már a varacskosDESNYÓ?
  • polluxware
    #15950
    nekem tetszik... magát az fps búúúsztot talán annyira nem is, de van pár dolog ami megjavult..
    példul:

    +ha 10mérfőldesre veszem a látótávolságot akkor végre tényleg elveszik a horizont a
    "ködben"
    +mintha magában a kabinban is világosabb lenne attól függően merre van a nap
    ++++ az éjszakában a landing lájt végre normális távolságról bevilágítja a leszállópáját, nem csak az utolsó pár méteren amikor már földet érek
    + a nap is valahogy másként süt... úgyértem hogy finomabb az átmenet a szélein és brájtosabb szemből

    -a víz fény tükröződései picit furák, de szokhatók sztem..

    ha valkinek erősebb ati kártyája van ,annak meg plusszban megéri legalább kipróbálni
  • LeonSilver
    #15949
    Nincsmit :)
  • Pupuci
    #15948
    Kössz ;)

    @ FaTaL #15925

    Ezért írtam, hogy ha érdekel valakit. Előfordulhat, hogy valakinek galibát okoz. El kell távolítani és kész, egy próbát azért megér.
  • polluxware
    #15947
    hupsz; köszi a linket:)
  • polluxware
    #15946
    pill és él mindjárt!
  • polluxware
    #15945
    ha valki nem akar regizni (shader mod)
  • polluxware
    #15944
    cuppppanos a homlokodra;)
  • [HUN]FaTaL
    #15943
    Szerintem azt hiszik teljes hasonulás. Dehát a regisztrálás és a regisztrációval az két külön szó. :)
  • LeonSilver
    #15942
    Nem hinném ugyanis sokan használják így és tényleg nem értem miért.
    A linket meg nagyon szívesen.
  • litlebubu
    #15941
    Ennyire műveletlen vagyok! :-( Köszönöm a linket!
  • LeonSilver
    #15940
    Talán nem reg(g)el kéne hanem este. Bocs csak nem tudom megérteni miért kell két G-vel íeni a regisztrációt..
    Egyébként ITT a fájl.
  • litlebubu
    #15939
    Sziasztok4
    Nem tudná nekem valaki feltenni valahová ezt a FSX Shader 3.0 Mod v1.6-ot , mert arra a Lock On-os oldalra valamiért nem tudok reggelni! :-( Segítségeteket előre is köszönöm!
  • carlosfly
    #15938
    Most nem azé de nálam detto.... :D kozel 30fps stabil pmdg 747el!
  • Medwyn
    #15937
    ...nekem a shader modell 3 csodákat tett... :)
    A távolabbi részek blur-je eltűnt, sokkal szebb az anizotrópos szűrés, és elég látványos az fps növekedés is...
    Szóval elsőre igencsak jó deal volt felrakni.
    Meglátjuk, okoz-e galibát a későbbiekben...
  • Robez84
    #15936
    Okés Köszi, megoldodott!
  • [HUN]FaTaL
    #15935
    AppDataban van az FSX.cfg, rejtett mappa.
  • Hypo #15934
    w7 xp vista? miutan felraktad fst egyszer elinditottad? majd sp1 install utana is inditas majd rex, aztan reboot defrag es inditas?
  • Robez84
    #15933
    Hali mi lehet a gond?
    Feltettem az FSX et utána SP1 update.
    Feltettem a REX 1.0 -t ok
    utánna, Configuration manager Step1. FSX.CGF browse olom neki amit kell és ezt irja ki:

    "ERROR TRAPING FOR REAL ENVIRONMENT XTREME

    Class Location: FSX.CFG INFO
    Error: "

    kereséssel sem találom ezt a fájlt...


  • Hypo #15932
    :))) van itt par nema megfigyelo:)))

    Na szoval A10 nagyon csabitott a dolog az egyetlen jelenlegi harci gep ami kicsit vonz:)
    de hat az ido hianya....
  • Hypo #15931
    szep effekt jol nez ki videon, bar a valosaghoz semmi koze ezeknek kb mint a lens flare ....de utalom :))
    eleg baj ha ilyen mosottan latnad a kornyezeted az mar tuti szem hiba:))))
  • LeonSilver
    #15930
    Szessszzz testvér ;)
    Olvasom ám mindig a topikot, csak hát minek pofázzak ha nincs mondanivalóm :D ezért tűnik úgy, hogy nem is vagyok :) Meg hát az A-10C elviszi szinte az összes szabadidőmet.

    @FaTaL

    Az lehet, nem mondom, hogy nem. Sőt, azt is aláírom, hogy van olyan konfig amin ezzel szarabbul fut. Nekem speciel semmi gondom vele.

  • [HUN]FaTaL
    #15929
    Pont evvel szenvedett vki nem rég a ph-n, valamelyik kieget teljesen hazavágta.
  • Hypo #15928
  • LeonSilver
    #15927
    Nekem semmi galibát nem okozott. AZ előzőt is használtam meg már ez is fent van vagy 2 napja.

  • napstR
    #15926
    :D feltettem és igazad van :) én csak a -fps-t vettem észre, szépnek se mondanám :) de hát kiknek mi tetszik :)
  • [HUN]FaTaL
    #15925
    Elvileg shader 3-t kölcsönözne a grafikának, ettől picit szebb és picit gyorsabb lenne a játék. Gyakorlatilag több kárt csinál, mint hasznot :)
  • napstR
    #15924
    ez mi is pontosan? :)
  • Hypo #15923
    mi a hiba?:) telepitot probaltad jobb eger gumb futtatas rendszergazdakent?