33535
  • napstR
    #16002
    dejó hogy az 1.5-ös van fent :D:D akkor melyik a jó aerosoft budapestből? :)

    ez azért így milyen csodálatos: kép
  • [HUN]FaTaL
    #16001
    "hogy dunakeszinél a víz egyszer csak másmilyen lesz "

    Odáig tart az aerosoft budapest photo sceneryje.

    Utóbbit nem tudom, talán az utx miatt. Egyébként pl. az 1.5-ös update az aerosoft sceneryhez bugos. Eltűnik a szabadsághíd és a vízben mennek az autók, meg bugos a kifutó is. :D
  • napstR
    #16000
    meg igazából olyna problémám is van, hogy dunakeszinél a víz egyszer csak másmilyen lesz -.- jah és az autók nem utakon mennek hanem úgy a puszta közepén.... ezek mik lehetnek? utx,gex,aerosoft budapest vannak feltéve.
  • napstR
    #15999
    radeon 5850
  • Pupuci
    #15998
    Milyen vga kártyád van?
  • napstR
    #15997
    sziasztok!

    újonnan telepített fs-re feltettem ezt: FSX Shader 3.0 Mod v1.6 mivel sokan dicsérték úgy döntöttem kap még egy esélyt.

    telepítés után viszont nincsen víz: kép

    ötlet? :)
  • jtompi
    #15996
    Köszönöm uram. :)
    Este meg is próbálom. Remélem sikerül visszapakolni. Nincs kedvem újrahúzni a win7-t.
  • Ordasbácsi
    #15995
    Ez se rossz...
  • carlosfly
    #15994
    Ezek talán segítenek 1. help 2 help

    Üdv Carlos
  • jtompi
    #15993
    Sziasztok urak! Volt a gépemen egy FSX. Azért mondom hogy csak volt, mert rossz könyvtár kijelöl töröl persze véglegesen. Én cs*sztem el ezt elismerem. Na akkor jött e reg takarítás. Látszólag minden törölve lett. Ja és eredeti gold edition. Most raknám újra,de a második lemeznél amikor az utolsó licenses könyvtárból akarja másolni a fájlokat "client-issuance-ppd" akkor kiakad, és kiírja hogy tegyem be a lemezt. 2 napja próbálkozom de sehogyan sem megy. Valaki belefutott már ilyenbe? Van valakinek erre valami "orvossága"?
  • [HUN]FaTaL
    #15992
    A user aki revot használ :D Ezért nem kell ilyen szarságokat használni, inkább kézzel törölted volna ki az fsből a fájljait.
  • perko
    #15991
    Kicsit OFF, de az FSX-el jártam meg azért írok ide.
    Revo Uninstaller-el le akartam szedni egy addont (France VFR volt, de gondolom ez közömbös) és az uninstaller szó nélkül leszedte az egész FSX-et szőröstül-bőröstül.
    Na most ilyenkor mi van, hol lehet a bibi? Microsoft, Revo vagy User.
  • DANIELTRUCKER
    #15990
    THX!
  • Hypo #15989
    itt
  • [HUN]FaTaL
    #15988
  • DANIELTRUCKER
    #15987
    Tudod hogy, hogy értettem! Nem?
  • Clidey
    #15986
    Honnan tudod hogy nem tudunk???????
  • DANIELTRUCKER
    #15985
    Nem tud valaki egy magyar használati útmutatót! Elsősorban a gombokra gondolok!
  • [HUN]FaTaL
    #15984
    Még vannak ötleteim, de ha valaki tudja a tutit, akkor az egyszerűbb :)
  • Hont
    #15983
    Hú Bakker, ha Neked ilyen gondod van és "TE" nem tudsz vele mit kezdeni, akkor ott már csak a helyi fősámán tud segíteni, aki elűzi a felhők felét!;)
    Hála pont Neked nálam ezek a gondok megszűntek!
  • [HUN]FaTaL
    #15982
    Az ellen mit lehet tenni ha sűrű felhőzetben 9 és 70 között ugrál az fps?
  • CptSAB
    #15981
    Szerintem csörögj rá a (tavalyi) szervezőkre, vagy a repülőtér üzembentartóira. Egy telefonhívásért senkit sem harapnak meg.. Ide is ugyanazok az emberkék írnak, mint az FS9 topicba. :)
  • JoeDestroy
    #15980
    T. mindenki!
    Itt is megkérdezem.

    Tud valaki időpontot az idei kalocsai EuropAirVenture rendezvényre?
    Jelenleg vegyes a kép. Van infóm hogy nem lesz, a neten fellelhető források szerint 2011.05.28-30, de ezt csak a szállásprotálok írják, ami azért gyanús mert szombat, vasárnap és hétfő, és a tavalyi dátum nagyon hasonlatos: 2010.05. 28-30 (p, szo, va).
  • CptSAB
    #15979
    Én mondjuk a 3.8-as FS2004-es verziót használom (FSX-et újra elküldtem melegebb éghajlatra..), de ott szerencsére nincs extra 300 fheelingje.. :S Nézegettem ma a webshopokat, de kisgépek tekintetében elég gyatra a felhozatal és ez értendő mindkét verzióra FS9/FSX.
  • carlosfly
    #15978
    köszönöm. A savannaht kiprobaltam kb ugy repul mint az extra 300 :) Inkabb legyen fizetos de jo!
  • CptSAB
    #15977
    Aeroprakt A-22 Fox.. ingyenes. Az eredeti angol oldal nem elérhető, de avsim.ru-n fennt van. Oszt van még az ICP 740 Savannah. Jól le is videjóztam Újlakon az egyetlen hazait, meg lefotózgattam mindenhonnét, hiába a pajintkit is a gépemen van már.. de csak szép sorban. :) Nekem ez a kettő jött be + még az EuroStar Evector 97. Movitből meg Wolfgang Piper oldalára látogass el, készülnek az FSX átiratok. www.fsglider.de
  • polluxware
    #15976
    repalkalmassági?
  • polluxware
    #15975
    as falcon... méjbíí..
  • alien1313
    #15974
    Ezt a hibaüzenetet adja vissza telepítés közben,
    You must have "Net Framework 2.0 ...
    majd felszólít, hogy ha már telepítettem a Net Framework 2.0-át
    akkor ismételjem meg a telepítést, mert jelenleg nem fejeződött az be és így nem módosult semmi!
  • carlosfly
    #15973
    Na ha már az UL-nál vagyunk, akkor van e valami egészen tűrhető UL fsx re?
  • Clidey
    #15972
    UL-ekkel kapcsolatban sajna nem vagyok képben, sorry!
  • Clidey
    #15971
    Én köszönöm a munkád!
  • Hypo #15970
    hurra megjott az orvsim es 2016 ig jaj de jo:)
  • CptSAB
    #15969
    Tibi! Nem hallottál esetleg róla, hogy mikor készül el az Ultralight képzési tematika? Vagy lesz egyáltalán? Mert a helyet meghagyták tavaly a MRSZ K.UT.-ban, és más helyeken is olvastam, hogy a későbbiekben.. de mikor? :)
  • polluxware
    #15968
    nehogy megvegyem ezt is.. már úgy benne vok;)

    majd szólok a bankomnak hogy......
  • polluxware
    #15967
    van ->töpöbö
  • Sanyo
    #15966
    Megnéztem a többi Dimonás írást, az elsőben jól írtam, csak később megszaladt valami. Kösz a kiigazítást, igyekszem minél szakmaibb lenni. :)
  • Clidey
    #15965
    Úgybizony! :)
  • Sanyo
    #15964
    Viszont lesz egy nyereményjáték, ha elkészültem a leírásával. :)
  • LeonSilver
    #15963
    Tudtommal nincs demó és virágbóti sem.