33535
  • [HUN]FaTaL
    #16042
    Ugye mondtam, hogy előbb lesz, mint NGX?:)
  • ezsolt
    #16041
    Tegnap megjelent, Flight1 fórumáról tölthető. 15 USD volt mert megvettem anno a 2004-es verziót is de kipróbálni még nem volt időm.
  • carlosfly
    #16040
    tudom hogy ratyi ... nekem van olyan hely ahol az autok atmennek a leszallopalyan szal nem kell bemutatni :) de nem csunya :)
  • napstR
    #16039
    köszi mindenkinek :) egy ORBX Europe valóban szép lenne :P
  • MatWood
    #16038
    Szerintem olvasd el a segédletek alatt található anyagokat (ha még nem tetted meg)
    Joysticked van? Mert anélkül elég nehéz a gépet irányítani és nem is életszerű. Ha van, akkor meg ellentétes irányba mozgatod a kart, de ez elég egyértelmű. :D
  • Dékanesz
    #16037
    köszönöm a válaszokat!
    még egy kérdés!
    ha fordulok a géppel nem tudom vissza állítani egyenesbe?van valami tippetek?
  • Hypo #16036
    ITT
  • MatWood
    #16035
    Ha minden igaz, akkor még pont 1 hónap és iFly 737 NG FSX!!!!!

    Link!!
  • Hont
    #16034
    Válasz egy konkrét típust!
    pl.B738
    Aztán biztos kapsz segítséget mindenkitől akinek van tapasztalata!
  • [HUN]FaTaL
    #16033
    Ott az ILS a segédletekben. :)
  • Dékanesz
    #16032
    Boeing,airbus bármelyik és műszeres.
    Köszi
  • Hypo #16031
    Milyen geppel? Vizualis? Muszeres megkozelites? stb
  • MatWood
    #16030
    A tökéletes megoldás ORBX Europe lenne... :DD Szerintem ezzel mindenki egyet ért. De szép álom.... :)
  • [HUN]FaTaL
    #16029
    Majd szedek össze olyan képet ahol szét gányolja az egészet, össze vissza mennek az utak stb.
  • Dékanesz
    #16028
    Nem tart valaki korrepetálást leszállásból?
  • Hypo #16027
    de mielott felre ertenel annyit akartam csak mondani, hogy tobb gond van vele mint haszon, es kulonben is egy global scenerynel egy kisebb teruletre korlatozott elvileg jobb. De izlesek es pofonok,
  • carlosfly
    #16026
    Ezek a képek gexesek utxesek mindenesek FSX
  • napstR
    #16025
    meggyőztél :) szerintem igazad van, inkább csak gex-et rakom fel :)
  • Hypo #16024
    Jo majd szedek ossze neked olyat ahol szet cseszi az egeszet, persze amerikara elmegy, bar van ennel jobb is, de amennyi galibat okoz mas scenerykel meg az autgen kiutes a nightlightingal es a toltesi ido megtriplazodasa nem er ennyit. De izelesek es pofonok.

    egyebkent a kepen lathato dolgok kozul nem minden utx, csak az a rusnya szurke ut:))))))

    GEX el ugyan ez a hatas ha nem jobb ugye ott a lakohazakhoz is hozza nyul

    UTX EU feature lista:
    featuring nearly all roads of Europe with all major roads having moving traffic, several times the numbers of bridge objects (over 250,000), railroads, detailed water and custom coastlines, detailed ground polys, landclass enhancements, and that incredible night lighting system present in our other UTX products.

    Hat ettol meg kfosul nez ki:))) GEX tobbet rak hozza igaz utak folyok nincsenek, de akkor meg eleg egy orbx scenery es dobod ki a kukaba:))

    de ahogy erzitek
  • napstR
    #16023
    hát de akkor nem értem, hogy most valakinek működik normálisan, valakinek nem... mondjuk nekem inkább nézzen ki szépen lhbp, mint egy noname város :)
  • carlosfly
    #16022
    UTX förmedvény :)

  • Hypo #16021
    Jaj gyerekek felejtsuk mar el azt az UTX formedvenyt ha csak nem alaska x rol van szo a tobbi egy kalap szar. a random utaikal es a night lightingnak nevezett fossal.

    Ami meg a kepen levo anomaliat illeti LHBP legyen a sceneryben felul City alatta
  • [HUN]FaTaL
    #16020
    Mondjuk a kékes is reális persze, csak attól függ hol nézed. Nagyvárosokban retkes a víz :D
  • MatWood
    #16019
    Sajnos nem emlékszem, de azt hiszem nekem is kékes volt, nem barnás, de nekem tetszett. :)
  • [HUN]FaTaL
    #16018
    Kiváncsi lennék hogy sikerült barnás inland vizet csinálni. Mert nekem csak kéket meg zöldet sikerült, egyik sem fedi a valóságot.
  • napstR
    #16017
    kösz kipróbálom :) úúú pedig arra a csodás inland vízre kíváncsi lennék :) :) nekem nem sikerült értelmeset varázsolni.
  • MatWood
    #16016
    Ahogy Fatal írta próbáld meg 1.4-es Budapestel és frissítsd mind a GEX EU-t mind pedig az UTX EU-t. Ha így se jó, akkor biztos, hogy UTX lesz a ludas, még van az a megoldás, hogy kikapcsolod a road trafficet. :D
    REX-et is frissítsd, (ha még nem tetted meg sok apró problémát megold). Jelenleg nekem egyik FS sincs fent, de amikor fent volt az FSX csodás vizet tudtam csináltam, mind inland mind ocean. Sajnos a beállításokra nem emlékszem, próbálgasd aztán csak összejön valami.
  • [HUN]FaTaL
    #16015
    Nem igazán erőltetem az FSXet, de ha mégis akkor használom ezt, mert nem találtam jobbat. :)
  • napstR
    #16014
    igen így van ahogy mondod :( és akkor inland-ra használsz valami mást vagy maradt a gagyi? :)
  • [HUN]FaTaL
    #16013
    FSXben 1 preset van, de nekem sem sikerült normális vizet kicsiholni belőle. Az ocean elég jó lesz ha feljebb tolod a planktont és egy picit asszem lejjebb a brightnesst, de az inland nekem nem tetszik.
  • napstR
    #16012
    rendben kipróbálom :) ha 1.4-el sem jó akkor UTX uninstall vagy az egész reinstall vagy valami :S


    továbbá REX-nél az INLAND WATER és OCEAN WATER-nél nektek is csak 1-1 preset van? :) próbálom azt belőni valamennyire realisztikusra de esélytelen eddig :( nektek hogy van beállítva? :O
  • [HUN]FaTaL
    #16011
    Mint mondtam valószínűleg az UTX. Ugyanakkora rakás szar mint fs9re az UTE.

    Esetleg még nézd meg az 1.4es LHBPvel, hátha.
  • napstR
    #16010
    UTX,GEX Europe, REX meg Aerosoft Budapest van fent :) Mi lehet a hiba? :)
  • [HUN]FaTaL
    #16009
    Egész konkrétan nem neked válaszolt.
  • Totenkopf89
    #16008
    nem semmi :) most tettem újra gépet így csak feldobtam az alap simulátort és ennyi :)
  • MatWood
    #16007
    UTX-ből fent vannak a frissítések? 1.4 az utolsó. Van még fent valami? Pl. GEX Europe?
  • Totenkopf89
    #16006
    Sziasztok :)
    Olyan kérdésem lenne hogy nem rég kezdetem el az FSX -el munkálkodni viszont repülésnél elég gyatra táj...stb. milyen alap kiegészítőket ajánlanátok hozzá, ami kicsit feldobja és élvezetesebbé teszi a repülést? és milyen repülőterket érdemes beszerezni?

    Előre is köszönet :)
  • [HUN]FaTaL
    #16005
    Szerintem igen.
  • napstR
    #16004
    egy kis útszakasz erre-arra, teherautó a mező közepén......... :@ ezt az utx csinálja?
  • napstR
    #16003
    na ígérem ez az utsó... de ez a legszebb!!! szemet gyönyörködtető így a 31R final...