33535
  • bondi
    #16082
    Az uj iFly 737hez esetleg talált vki FSX-es Malev repaintet? A Flight1-es libraryben csak FS9esek vannak, azok viszont nem műxenek tökéletesen.
  • CptSAB
    #16081
    Imáááádom! :) Minap az összes slágert végighallgattam az új fejhallgatómon.. a Hyper, Hyper-tól kezdve a Ti Siento-ig. :D :P
  • apeliver
    #16080
    Na, UAC kikapcsolásával ment csak. De így már minden ok. 30 FPS-re állítottam a Limitert, FSX-.ben meg unlimited. Kíváncsi vagyok mi lesz...

    Köszönöm a segítségedet!
  • [HUN]FaTaL
    #16079
    Ja tényleg, mert nem exe. A java futtatókörnyezetet kell.

    C:\program files\jre6\bin\java.exe-n jobb klikk tulajdonságok kompatibilitás fülön pipáld be. (64 bites oprendszer esetén program files (x86) ) Ilyenkor viszont minden java program rendszergazdaként fog futni.

    Alternatív megoldás, hogy helyezd át valahova az fpslimiter.exe-t, aztán másold rendszergazdaként a bat fájlt a helyére meg az fpslimitert is vissza.

    Esetleg kapcsold ki az UACot, de ezt biztonsági okokból nem szoktam javasolni. :)
  • apeliver
    #16078
    Igen, Program Files-ban van, mellette meg a Limiter. Addig én is eljutottam, hogy máshol, ha nem Program Files-ban próbálom akkor létrehozza a fájlt, de rendszergazdaként meg nem tudom futtatni a GUI-t. Jobb klikknél nincs ilyen lehetőség. Egyelőre próbálkozom...
  • napstR
    #16077
    hát én eddig fs2004-et használtam, de ott a 2009-es visual update-tel nem voltak ilyen anomáliák :(

    esetleg valakinek nincs fent aki megnézné, hogy neki is ilyen-e? :)
  • [HUN]FaTaL
    #16076
    Az is lehet, mindenesetre ez így elég igénytelenül néz ki. :D
  • MatWood
    #16075
    Az érdekes, azt hittem fent van az UTX, mert abban vannak ilyen utak. Az út mondjuk helyileg stimmel, csak az fura, hogy félkész. Lehet, hogy amikor csinálták a scenery-t akkor még nem volt meg az M0-ás további része!?
  • napstR
    #16074
    leformáztam a gépet és újratettem az fs-t UTX nélkül :)
  • MatWood
    #16073
    Ez klassz, csak az a baj, hogy nem írtad, hogy UTX is fent van! :) vagy rosszul tudom? Ha fent van feltetted a frissítéseket hozzá?
  • napstR
    #16072
    na feltettem IDE is a kérdést, de nem nagyon válaszolnak :(
  • [HUN]FaTaL
    #16071
    Win7? Program Filesban van a játék? Rendszergazdaként futtatod az fps limitert? Ha az első kettő stimmel akkor úgy futtasd különben nem tud írni a program filesba.

    Egyébként egy fsx.exe.limited.bat fájlt generál.
  • apeliver
    #16070
    Sziasztok!

    Végignéztem több fórumot emiatt, de nem igazán találtam megoldást, a segítségeteket kérném az FPS Limiterrel kapcsolatban.

    Fent van az FSX SP1-el (WIN7 32 bit)
    Letöltöttem az FPS Limiter 0.2-t, előtte természetesen JAVA-t is feltettem. A .rar fájlt kibontottam az FSX root-ba. Az így kapott FPS_Limiter_GUI.jar fájlt elindítottam, search executable, kiválasztottam az fsx.exe-t, open. Elvileg minden stimmel, ám amikor a create bat-ra kattintok, akkor az FPS Limiter bezáródik, és nem generál semmiféle fájlt. Ilyennel találkozott már valaki? :(

    köszi
  • [HUN]FaTaL
    #16069
    Hűha. De az már plusz költség :D Mellesleg azt megveheted az iflyhoz is :D
  • Hypo #16068
    van hozza printed manual ocsoert:)
  • [HUN]FaTaL
    #16067
    LOL :D

    Gondolom legalább 50 órát repült már iFlyal és ugyanennyit az ngx-el, hogy ezt így kijelenti. :)

    Nem tartom kizártnak, hogy jobb lesz, de elképzelni nem tudom, hogy mivel lehetne annyival jobb, amennyivel többe kerül.
  • Hypo #16066
    bazz na errol a pmdg fan rol beszéltem:)))

    "...The ifly looks good, but the PMDG is gonna blow it out of the water...i cant see them loosing any sleep over the ifly FSX launch.."

    LOL
  • [HUN]FaTaL
    #16065
    Flight1. Fórumon a link, le kell tölteni egy kupon fájlt is ahol meg kell adnod az fs9es order adatait és akkor kapod a kedvezményt az fsxesre. :)
  • Hypo #16064
  • Hypo #16063
    uhh ne is mond mehetek haza es vehetem az upgradet:)) tenyleg ifly on keresztul megy vagy flight1
  • [HUN]FaTaL
    #16062
    Igaz, sok a hülye, mindig elfelejtem. :))
  • Clidey
    #16061
    Hááát...nem tudtam könnyekig meghatódni, sorry...nekem továbbra sem fog hiányozni. :)))
    A PMDG meg jól megszívta a phaßt, egy csomó júzert elvesztettek most szvsz, de nem bírom őket sajnálni. Lehet egy-két eyecandy (=lófaszt nem érő) fícsörrel többet fog tudni, de a rendszereket tekintve szerintem az iFly is ugyan azt nyújtja mint majd az NGX, árban pedig össze sem lehet hasonlítani őket - pláne ha még az FS9 kupont is hozzávesszük.
    Elenyésző időt FSX-ezem, de azért nem sajnáltam azt a 2800 kopejkát az iFly-s srácoktól az ápgrédre, mert le a kalappal előttük tényleg, mind fejlesztés mind support szinten.
  • Hont
    #16060
    Én nem értek hozzá, de nekem nagyon tetszik!
    Nagyon ügyes vagy! Gratulálok!
  • Hypo #16059
    lebuktal titokban scootert hallgatsz:))
  • Slomoguy
    #16058
    No, ezt nem értem...természetesen NEM a Scooter akartam bekoizni. LOL

    http://www.youtube.com/watch?v=8g5sLNbGmPU
  • Slomoguy
    #16057
    Sziasztok!
    Rég nem jártak erre, viszont a most elkészült videót gondoltam értő szemeknek is megosztom.
    Kritikák jöhetnek dögivel! :)



    Szép napot!
  • napstR
    #16056
    (scenery library-ben airport van felül city alatta)
  • napstR
    #16055
    és még ilyen fasza fák is vannak az útban :D kép

    utx-en kívül mi csinálhat még ilyet? :(
  • napstR
    #16054
    leformáztam a gépet. úgy, hogy az fs a C-n volt.

    FS telepítés, SP1, SP2 defrag, restart.
    GEX elindít, defrag, restart
    REX, beállítgat, textúrák telepít, defrag, restart...
    ActiveSky
    Aerosoft Budapest v1.40

    ennyi van fent. és ott figyel ez a csodás út.
  • Hypo #16053
    de sok a hype koruleotte es hat a trendik ezt ismerik:)
  • [HUN]FaTaL
    #16052
    UTX
  • napstR
    #16051
    sziasztok! 1.4-es budapestnél nektek is van egy ilyen félbehagyott út 31R előtt? kép
  • [HUN]FaTaL
    #16050
    Látom a linkelt videon is. :)

    Videózáshoz kell.

    #16048: Semmit, PMDG elkésett, 2 éve ki kellett volna adni az ngxet minimum. De nekik az összes egyéb modell (a 20. 747 pl.) fontosabb volt, így jártak. :)
  • Clidey
    #16049
    Nekem huszadrangú kérdés a wingview, mondhatni hidegen hagy. Amúgy az FSX-es verzióban értelem szerűen már van wing view. A saját szememmel láttam! :)
  • Hypo #16048
    Elso visszajelzesek eleg jok, par apbo bibi elofordul, fps is eleg jo es az AR az BOMBA ha megvetted az FS9 verziot is. PMDG a plusz 70 dollarjaval nem tudom mit fog tobbet es szebben tudni
  • Hypo #16047
  • napstR
    #16046
    EZT hogy lehetne megoldani FSX alatt? :) Szerintem visibility szempontjából ez a reális :)
  • [HUN]FaTaL
    #16045
    Mostmár végre jöhetne az FP FS9re, jó lenne, ha lenne már wingview...
  • MatWood
    #16044
    Arról nem tudom, én az Aerosoft oldalán néztem, hogy 1 hónap múlva lesz belőle dobozos verzió.
    Aki megvette okvetlen írjon róla pár sort és nyomjon be 1-2 skrínsotot!!!! :)
  • Clidey
    #16043
    Ez mindígis nyílvánvaló volt. :)