33535
  • polluxware
    #16122
    kiprószálom;) holnap úgy is ghostolok...
  • Hypo #16121
    hali,

    nagy kedvenc VOLT az nhancer de én már cseréltem ( kényszerűségből új driver kellett, amivel csak szívtam ha nhancer el próbáltam) Nvidia Inspector, egyszer belottem azota fsx fs9 es az osszes tobbi game megy szépen.
  • MatWood
    #16120
    Nekem az nhanceres nyavalya nem jött be, én ezt használtam anno és tökéletes volt: Link
    Igaz, hogy nekem 9800GT-m van, de ezzel a megoldással hibátlan volt az AA.
  • polluxware
    #16119
    2.5.9 nhancer-nek kéne mennie a legújabb nvidia driverrel, nem?

    ha elindítom, csak bejön az nhancer logo majd eltűnik és köbö ennyi......

    magában az fsx-ben betudom állítani az anizót (pipáskocka),és így különösebben nincs is semmilyen graf hiba... max a tornyok textúrái villódzanak

    ha valkinek nivíídiája van, tapasznylatok jöhetnek (főleg GT2xx)
  • tordi
    #16118
    srácok, bocs az offért, de tegnap láttam egy filmet és ennek kapcsán lenne egy perverz kérdésem:
    próbálta már valamelyikőtök egy 757-el azt a manővert végrehajtatni aminek a végén 2001-ben eltalálták a pentagont? Puszta kíváncsiságból kérdem, ugyanis a filmben ezt majdnem lehetetlennek írták le.
  • Nyiri
    #16117
    IL14 Motorindítás a skanzenben
  • Nyiri
    #16116
    http://hamster.blog.hu/2011/05/22/1900_loero_14_henger_az_il_14_motorja_megint_duborog
  • CptSAB
    #16115
    Teccik.. Teccik!
  • [HUN]FaTaL
    #16114
    Full installt is próbáltam és az updatet is a régire, a jelenség ugyanaz (tiszta FSX-el is megnéztem, amin csak ez volt). Acc nélkül még nem próbáltam, de nem hiszem, hogy az kavarna be.
  • Hypo #16113
    i see, mondom lehet en nem szurtam ki, de nem remlik hogy 1.5 el nekem gondom lett volna, viszont az 1.5 bol nem csak patch van hanem full install ergo lehet hogy amit patchel az a fosi mert ott emlekszem volt jatek a city mapaval es hasonlok
  • [HUN]FaTaL
    #16112
    Lehet, hogy VGA függő, mert alert is írta, hogy nem mindenkinél jelentkezik a probléma, de sokunknál igen.

    A runwayen sötétszürke négyzetek jelennek meg, mondjuk erre találtam egy bgl-t, ami javította. A városban pedig eltűnt a Szabadság-Híd és a vízben mennek az autók. :D Erre nem találtam javítást és az a legérdekesebb benne, hogy az utolsó update nem is nyúl az egész city mappához, csak a reptérhez. Tehát olyan mintha valami miatt excludeolva lenne :D
  • napstR
    #16111
    1.4 van fent, mert ahogy fatal is írta bugos az 1.5 :(. hát ha másnál nincs ilyen út akkor fogalmam sincs mi lehet. formázott frissen telepített partícióra raktam az fs-t, szigorúan az említett kiegészítőkkel és mégis ott van. és elég illúzió romboló :(
  • Hypo #16110
    ????? nem is vetem eszre:))))
  • [HUN]FaTaL
    #16109
    Nincs fent neki, mert az bugos, eltűnik a Szabadság-Híd és a runway is bugos lesz.
  • Hypo #16108
    En nem emlexem erre az utra ott....:(

    legutolso update fent van?
  • napstR
    #16107
    sziasztok!
    még mindig érdeklődnék, hogy akinek esetleg fent van az aerosoft budapest fsx alatt annak van-e ilyen útja 31R előtt: link
  • Hypo #16106
    jaj ne legyetek ennyire rakattanva:))) egy airbusnal vagy b737nel siman eleg a 2d ugy is csak gombokat nyomogatsz mint egy laptopon....vezetni se kell
  • polluxware
    #16105
    szélcsőséges Vécéista..
  • Clidey
    #16104
    Na, akkor helyben is vagyunk, igaz? :)))
  • [HUN]FaTaL
    #16103
    Nyílván torz lesz különben nem férne rá az egész panel a képernyőre, pontosan úgy, mint vcben.
  • Clidey
    #16102
    Igen, elfogadhatóról...és mit írtam utána? :) Ugye nem akarsz meggyőzni hogy a DA Fokker nem torz?
    Amúgy valóban pofonok+izlések én inkább nem repülőzöm az adott géppel ha csak 2D-ben hajlandó elfogadható fps-t produkálni. FS9-ben ez hálaég nem fordul elő mostanában, FSX-el meg nemigazán repülőzöm fps-zabáló gépekkel.
  • [HUN]FaTaL
    #16101
    Mivel 2D ezért sosem lesz realisztikus. De elfogadhatóról volt szó, nem realisztikusról :)

    Persze kinek mi az elfogadható :) Én speciel 10fps + VC helyett inkább 30fps + 2D (sarkított példa).
  • Clidey
    #16100
    És azon hol látod az élethűséget? Persze grafikailag szép meg minden...de távol áll mindenféle realizmustól.
  • Clidey
    #16099
    Nem lehet, és punktum!
  • polluxware
    #16098
    nem is tudom mire gondoljak hirteln... nincs ötletem
  • Hypo #16097
    biztos lehuztak a vaci utcaban egy pub-ban, vagy egy taxis a repterol befele jovet....sok a szemet az orszagban:)))
  • polluxware
    #16096
    az is Marcel Felde munkája....

    jut eszembe.. Katana4X carb heater problémája miatt keresett Marcel vállalkozó kedvű tesztelőket.. pár hozzászólásom miatt megkeresett privátban is hogy tesztelni nem-e lenne kedvem valmit...

    váltottunk is egy emilt amiben mellesleg megemlítettem neki jelenlegi tartózkodási helyem.. azaz ungárn országot..

    azóta nem jött válasz

    mi lehet a baj?
  • polluxware
    #16095
    nem akarok megen a DA fokker-el példálózni... de azért megtettem;)
  • polluxware
    #16094
    most monjam azt hogy az nem olyan "pmdögös" ?
  • [HUN]FaTaL
    #16093
    De lehet, én nem arra gondoltam, hogy torz. Hanem arra, hogy ronda, a színe pl.

    iFly 2Dje szvsz sokkal jobb.
  • Clidey
    #16092
    2D-ben nem lehet elfogadható panelt csinálni szerintem. Értsd: ami nem torz és/vagy aránytalan -> szarcsi foscsi az összes 2D :)
  • [HUN]FaTaL
    #16091
    A 2D Panel meg úgy ahogy van ronda szerintem.
  • Clidey
    #16090
    Szerintem meglehetősen szép az iFly VC-je is. Nekem inkább az tűnt fel a PMDG NGX-nél nem is olyan rég, hogy ismételten nem volt a dizájnernél mérőszalag amikor az igazi gép kokpitjét fotózta, mert most meg szerintem nagyon széthúzta függőleges irányban az egészet (legalábbis az ablakokat kurvára) a régi FS9 foslapos kokpittel ellentétben.
    Sebaj, az MS FLIGHT verziónál már talán sikerül majd eltalálni az arányokat... :))))
  • Clidey
    #16089
    Az FSX iFly-nek is van 2D kabinja... :)
  • Hypo #16088
    hat necces, ezert is vettem meg meg gondoltam az fsx discountra
  • polluxware
    #16087
    viszont ahogy írtad lesz 2d kabinja is;)

    ha lesz próba verzsön....

    fs9-re gondlom totál elképzelhetetlen továbbra is..:(
  • Hypo #16086
    Ja vagom en, persze:) J41 eleg utos, a kerdes csak egy csilivili vc viszont fps remalom jobb e mint egy szpe vc viszont smooth flight.....
  • polluxware
    #16085
    hát nemtom.. utólagosan láttam képeket ifly-ról, és pmdg-ről is............

    te játszottál a J41el.. még emlékszel milyen annak a kabinja

    na szóval.....
  • polluxware
    #16084
    sztem már wörk in progress..
  • polluxware
    #16083
    azért ez az ürge is megöregedett már.. főleg a szemfesték körül látszik;)