33535
  • FSEtemp
    #16162
    Igen,és igazad van!

    Kis zene:
    http://www.we7.com/#/song/Lamar-Campbell/I-Dont-Care-What-It-Looks-Like--I-Need-Your-Spirit
    I like ilt!
  • perko
    #16161
    Többéves FS9 használat után kissé fájó szívvel ugyan, rászántam magam az FSX kipróbálására.

    A következő problémával találkoztam.
    Nem tudom az Addon Scenery könyvtárba bemásolt, konkrétan a LHSM sceneryt beállítani az FSX-be.
    Mindent úgy csinálok ahogy kell, az FS9-be jópárszor telepítettem addont.
    Most, amikor megnyitom a scenery library-t ,klikk az add area-ra, feljön az ablak. Ott van az LHSM, ráklikkelek, a Directory sorban ott van az útvonal, alatta a Scenery area tittle: LHSM.
    Az OK után belép a LHSM könyvtárba, megjelenik a Scenery és a Texture könyvtár és kész, nem megy tovább, de nem is teszi be a Settings Scenery Library-ba.
    Ha kézzel beírom a SCENERY.CFG-be:
    [Area.xxx]
    Title=LHSM
    Local=E:\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\Addon Scenery\LHSM\
    Layer=xxx
    Active=TRUE
    Required=FALSE

    akkor rendesen működik az addon.

    A path a Local szerin van, az OS Win7 64 bit.
    Még annyit, hogy az Aerosoft Budapestet a telepítő rendesen gond nélkül a helyére tette.
    Hol lehet a hiba?
  • Tompox
    #16160
    Pontosabban win7-64. Kb. azóta csinálja, mióta a Flytampa Buffalo-t feltettem.
  • Tompox
    #16159
    Win7, de eddig nem volt gond.
  • [HUN]FaTaL
    #16158
    Forgalom gondolom vagy az alap, vagy 0%.

    "Add-on Scenery ket nem használok, tesztelésükön (most már) gondolkodom."

    Ja az úgy más. :) Anélkül semmit nem ér az egész.
  • FSEtemp
    #16157
    Sziasztok!

    Érdemes a cfg file-t (Óóvatosan) buherálni. A gépem /Asrock board/IntP Dual E2200 ; 4GB mem ; NVIDIA GeF GT 220 ;win7 64 . Szóval nem lehet vele dicsekedni nagyon. Volt fs 2004 is fent, de inkább az FSX et próbálgattam. Nem szeretnék hozzászólásommal itt újjabb FS9 vs FS10 nézeteltérést.
    Nos jópár forum ill tools olvasás;próbálkozás után, az újratelepített rendszeremnél (Win és FSX) tesztelésre szántam el magam. Eddigi legjobb FPS23-27 volt mondjuk (LHBP Pmgd744) felszállás közben(robot be) külső nézetben AFCADal és épületek nélkül , most 26-37 és még fák(nem sok) + házak is vannak, közben futtattam a böngészömet FSC9 (nekem ennyi mostmár bőven elég lesz)
    Azért írtam ezt le, mert gondolom többen lehetnek akik olvassák a fórumokat, (viszonylag) gyenge géppel rendelkeznek és eléggé elbátorodnak az FSX használatától.
    Megjegyzés:Add-on Scenery ket nem használok, tesztelésükön (most már) gondolkodom.
  • Hypo #16156
    valoszinu megserult vagy hianyzik ez a file, win7 ed vagy vistad van?
  • chicco
    #16155
    és van mikor akad
    3d
  • Tompox
    #16154
    Bocs, most látom, hogy nem lett törölve, csak később jelent meg.
  • Tompox
    #16153
    Sziasztok!
    Egyáltalán nem használok warezt. Nem értem, miért került ki a kérdésem a fórumról.
    Mindenesetre újra kérdezném:
    Mi az oka annak, hogy egy ilyen felirat jelenik meg a betöltésnél, de csak egy ideje:
    "Unable to open Airport.txt". Egyébként, ha továbbkattintok, minden rendben, csak ez zavaró.
  • Tompox
    #16152
    Sziasztok!
    Kérlek segítsetek.
    Minden tökéletesen műkszik, de egy ideje megjelenik ez a felirat a betöltésnél. Mit kell ezzel csinálni?
    "Unable to open AÍirports.txt"

  • chicco
    #16151
    Valohol lehet látni fsx-ben ,hogy sp2 fell lett telepítve avagy nem?
  • Ordasbácsi
    #16150
    Én azt nem értem, hogy ebben a videóban hova tűnnek el a gépek olyan hamar, annyira gyorsan függőleges mozgásban?????
    Úgy néz ki, mintha felszállás után 1-2 száz méterrel egy erős, már-már szinte függőleges irányban eltűnnének a gépek :)
    Lassítva sem érthetőbb, persze ez bizonyára csak egy optikai csalódás .....
  • chicco
    #16149
    URAK ORBX DOLGOKAT TELEPÍTETTEM ,DE VALAMIÉRT KIFAGY az fsx indulás után 1ből.van vmi cfg amit lehet törölni és ujra épiti magát???
  • Hypo #16148
    jaja es melegitsunk pacalt:)
  • [HUN]FaTaL
    #16147
    Az igazi poén az lett volna ha lenne reptér ilyen icaoval :D
  • Medwyn
    #16146
    (kicsit off:

    egy cikkben megláttam, hogy KDNP, az agyam meg egyből elkezdett karcolni, hogy ez melyik reptér ICAO-kódja... :P

    Asszem, ideje lenne egy picit abbahagyni az FSE-t :D)
  • Papirzacsi
    #16145
    Sok szarság megvásárlására rá lehet venni az embereket.
  • Clidey
    #16144
    Úgyérted gyújtsunk alá?
  • Hypo #16143
    Lehet izzitani az Ipadeket http://forum.aerosoft.com/index.php?%2Ftopic%2F45699-ipad-radiostack%2F
  • [HUN]FaTaL
    #16142
    Nem igazán van részletesen kidolgozott Airbus (rendszerek). A legszebb modell a Project Airbus, de azt hiszem az csak modell. Rendes A380 azt hiszem csak a Wilconak van, tapasztalatom nincs vele, de itt korábban azt írták, hogy borzalmas.
  • daxan
    #16141
    Sziasztok! Hol tudok beszerezni egy jól működő Airbus A380-ast a szimulátorba?
  • Hypo #16140
    List fearenc ready for departure
  • Robez84
    #16139
    ez durva :)
  • [HUN]FaTaL
    #16138
    A foci eb-t kihagytad :))

    De hát nem baj, van nekünk szép új nevű repterünk. Abszurdisztán..
  • Hypo #16137
    ez az a 4 es metro ami a vilagkiallitasra keszult igaz hogy 20 ev alatt EGYIK kormany se foglakozott a metrokocsikkal csak most:))) de vilagkiallitast olimpiat rendeztek volna, luzerorszag
  • [HUN]FaTaL
    #16136
    :)))))))) Akkor te a jövőből jöttél :D

    Vagy végülis: Melyik 4-es? A londoni?:D
  • LegendTommy
    #16135
    lol
  • Hypo #16134
    enyemben mar benne volt a 4 es metro al;apbol:))))))
  • napstR
    #16133
    köszkösz :)
  • [HUN]FaTaL
    #16132
    Azt írja hogy ott van neki is, szerinte alagút lehet ott. Az a helyzet, hogy ott nincs alagút.:D

    Sokkal inkább el tudom képzelni, hogy tényleg csak addig volt kész az M0, amikor ez a verzió készült.
  • napstR
    #16131
    bocs. link
  • napstR
    #16130
    srácok! valaki levonná nekem a konklúziót a hozzászólásokból? :D Mert én azt vettem ki ebből, hogy ez a csodás út mégis csak ott van....... de igazából már semmit nem értek :D

    http://forum.aerosoft.com/index.php?/topic/45806-problem-with-mega-airport-budapest-x-v140/page__gopid__307459#entry307459

    előre is kösz a pro angolosoknak :)
  • polluxware
    #16129
    köszi mindenkinek
  • perko
    #16128
    Én is az nvidiaInspectort használom. Nagyon príma. (GTX 560 Ti)
    Itt van egy bellítás hozzá:
    Simforums
    Más.
    Az alábbi time-lapse videó a bostoni Logan Airport forgalmát mutatja be. Az eredeti felvétel 70 perces, ezt sűrítették össze ebbe a két és fél perces videóba.


  • [HUN]FaTaL
    #16127
    Adaptív élsimítás lehetett maximum, anisoból csak sima van meg HQ, radeonnál.
  • polluxware
    #16126
    fs9nél amikor 2d panelt használtam, a catalyst panelnál volt egy olyan opció hogy "adaptive anizo" amitől a 2d panel bmp-k is mosottá váltak... nvidiánál mi ennek a megfelelője és mivel lehet kikapcsolni?
  • polluxware
    #16125
    háát ja
  • [HUN]FaTaL
    #16124
    Eltelt néhány év...
  • polluxware
    #16123
    x1950gt/256-t szedtem ki a gépből... sajnos a 256mb ram kevés volt már nagyon

    gt240/512 ment a helyére....:) ég és föld

    próbából feldobtam a tongass x-et hátha legalább a domborzattal elbodogul;) mit mondjak még normal/dense beállításokkal is szépen repül az a2a cub

    gondoltam hogy gyorsabb lesz, de hogy ennyivel...