33535
  • [HUN]FaTaL
    #16282
    Én sem látok semmi különöset.
  • StRobi78
    #16281
    Az IFly 737NG FSX-hez készült már service pack? Ha igen, akkor honnan lehet letölteni?
  • Hypo #16280
    :)))))))))
  • Clidey
    #16279
    Tulajdonképp tökre osztom véleményed. Szerintem aki egy jó, szép és használható NG-t akart FSX alá, az már rég megvette az iFly-t - és nem is csalódott benne az tuti.
    Aki meg vérbeli hardkór PMDG-fan, az várja csak továbbra is az NGX-et és hájpojja a topikokon.
    Nem leszek álszent, természetesen én is le fogom varezolni. De csak egy rövidke teszt erejéig, aztán miután megállapítottam hogy kevés nekem az a 2-3fps amit kinyög magából, megy is a kukába. Amúgyis ott van nekem az iFly legálba FSX-hez is. :)
  • Hypo #16278
    nem allitottam hogy szetcseszi, csak hogy nekem nem ettol lesz vasarolhato a termek,
    de mondom meg 1x nekem csak a marketing strategia az ami kiveri a biztositekot es a sok kis hulye laptop pilot.
  • Hont
    #16277
    Nem tudom, de én úgy vagyok vele, hogy akkor jó egy szim, ha megszólalásig "megpróbál" hasonlítani egy valós géphez!
    Kíváncsi leszek, hogy real pilóták mit fognak erről mondani...
    Nekem komolytalannak tűnik!
  • Papirzacsi
    #16276
    nincs az szétcseszve...Nagyon fasza dolog, értelmesen van az megcsinálva, IFLYban is elérhető a settings a CDU-ból.
  • Hont
    #16275
    Ez a műszer állítgatás tényleg paraszt vakítás.
    Miért nem a menübe tették be? Miért kell az FMC ilyenre szét cseszni...
    Röhej!
  • Hypo #16274
    ok nem is meggyozni akartalak az ellenkezojerol, csak szerintem nevetseges amit a pdmg csinal marketing neven de hat a sok hulyenek ez kell.

  • carlosfly
    #16273
    Nem nagyon hat meg az ára. Nem vagyok gazdag de 1x kell megvenni csak. Aki szereti és sokat repül vele nem nagyon fogja nézni az árát.
  • Hypo #16272
    szidjamindenki???? epp ellenkezoleg az elmult egy ev nem szolt masrol mint hetente egy kep darabot mutattak es mindenki el volt ajulva, kozben meg ifly elkeszult fs9 re es fsx re.......

    az ara meg......
  • carlosfly
    #16271
    Szidja szidja mindneki... közben már alig várják de 1000% hogy ott lesz a gépén mindenkinek.. :)
  • Hypo #16270
    Jaj sorry egy szosszenet meg a hivatalos forumbol, hogy miert is a vilag legjobb addonja lesz ez HA KIJON:))

    Irtam hogy szep szep de ifly mar kint es hat akkora kulonbseg nincs max negyedebe kerul erre jott a valasz:)))

    It needs all these manuals for you to operate it accurately.
    http://www.precisionmanuals.com/ProductCar...ullset_Full.jpg
  • Hypo #16269
    Hat le a kalappal PMDG elott, ilyen marketing kampanyt csinalni es szopatni az embereket ugy hogy eszre se veszik hogy a cucc kesik mint allatt de csorgatjak a nyalukat minden egyes feltoltott kepkockara, hihetetlen:)))

    Felraktak egy videot syep meg minden de en nem latok benne semmi olyat, es mindenki huuuu EZ A LEGJOBB GEP << HUUU IFLY DE SZAR..stb.

    a star wars folytatasa korul nem volt ennyi virus marketing...

    itt a video lehet nyalat csorgatni hogy repules kozben allithatod hogy analog cagy digi muszered legyen de jo:))
    https://www.youtube.com/watch?v=VI8C7h_VTMc
  • [HUN]FaTaL
    #16268
    Beállítod egy gombra, nekem a 3ason van (cyborg evo). Vagy nyomod az F2-t a billentyűzeten.

    80 csomóig szabad használni. Ha elég hosszú a pálya, akkor nem muszáj, de én akkor is szoktam.
  • Ordasbácsi
    #16267
    Sziasztok! Saitek cyborg evo joystickom van és azt szeretném kérdezni, hogy akinek ilyen vagy hasonló vezérlőeszköze van, hogyan oldja meg egy sugárhajtású gép földestérésekor, hogy ne csak a fékszárnyak, és a fékek lassítsák le a gépet hanem maga a hajtómű is.
    A joystick gázkarját be lehet valahogy állítani úgy, hogy pl. 5%-nál legyen az alap?
    Ebből következik egy másik kérdés,-A sugárhajtású gépeknél szinte mindig használják a "sugárféket"?
    Előre is köszi!
  • StRobi78
    #16266
    Csak a műszerek háttérvilágítása megy, a kabinvilágítás csak akkor, ha beindul a hajtómű.
  • [HUN]FaTaL
    #16265
    Hopp most nézem, hogy ez az FSX topic, akkor sztornó, mert ott még nem néztem a gépet, lehet, hogy BUG.
  • [HUN]FaTaL
    #16264
    Valamit elrontasz, sima ground powerrel is megy már a Panel világítás, de még batteryről is.
  • StRobi78
    #16263
    iFly 737-ben miért csak akkor kapcsolódik fel a panel világítás, ha beindul a hajtómű? Hiába megy az APU vagy a földi kiszolgálás. Kicsit zavaró a sötétben konfigolni a gépet a hatómű indításig. Ez programhiba vagy a szoftver hiányossága?
  • Hypo #16262
    ohhh hat felszallaskor kicsit logikatlan leszek most de a lefele nyil amikor mar felertel akkor space el behuzod a futot es nyomsz egy ctrl-ct aztan a feljovo panelbe beirod format c:\ es mar is a hiperurben vagy
  • [HUN]FaTaL
    #16261
    De az előre nyíllal beleesek betonba.
  • Robi546
    #16260
    Én is. :DD
  • [HUN]FaTaL
    #16259
    :))))))))))
  • g0a
    #16258
    :D jajj de jót nevettem
  • Hypo #16257
    nyomod az elore nyilat es ropulsz baszod:)))))
  • [HUN]FaTaL
    #16256
    Mi az, hogy könnyű irányítani? Nem igazán értem a kérdést.
  • Tóth Balázs
    #16255
    Háát ezek igen magas elvárások sajnos, igen nem nagyon kapható még pénzért sem...
  • Rodman6
    #16254
    Nem tud valaki olyan utaszállítógépet fsx-hez amiben van minőségi utas nézet, és ellenben könnyű irányatani? Mert eddig minden kiegészítős géppel lezuhantam.
  • kad
    #16253
    Sziasztok!

    Ha esetleg valakit érdekelne, eladom a következő eszközt:

    CH Products Flight Sim Yoke
    Yoke

    Nem nagyon használtam, az ára gépfelújításhoz kellene.
    Legjobb lenne ha személyesen tudná átvenni aki meg szeretné venni, nem bízom a magyar postában... stb.

    Átvehető: Budapesten bárhol, az ára 20ezer forint. 3 napig az átadott állapotban visszaveszem, ha valami lenne vele.
    [email protected] kérnék érdeklődést!

    Üdv. András
  • carlosfly
    #16252
    aha aza take off config cg je ez meg a crz amit en kerdezek ;)
  • chicco
    #16251
    Cg a ref speed oldalon van 2/2
  • carlosfly
    #16250
    Sziasztok . Akarok kérdezni hülyeséget,, :D



    az Ifly 737 ből a ott a gw/crz után a CG az kimaradt???
  • perko
    #16249
    Nekem Nvidiam van, az élsimitás az NVIDIA Inspectorral van beállítva, a programba nincs bekapcsolva.
  • carlosfly
    #16248
    Nálam az a menüben valo matatás/ fagyás akkor van ha full screenben vagyok es az ati catalistban az élsimitas bevan kapcsolva. Ha élsimítás off akkor nem csinálja ezt. A simun beleül az élsimítás bevan kapcsolva.
  • perko
    #16247
    Ugyan ez a probléma nálam is. Nem régen telepítettem az FSX-et , nincs sokminden felrakva még (Win7 64 Os). Eddig két-háromszor jelentkezett ez a hiba. Úgy vettem észre, hogy akkor jön elő ha sokat matatok a menűben pl. Map-ot nézegetve. Lejön a gördülő menü, lefagy és kilép.
    Nálam ablakban fut az FSX, még teljes képernyőn nem teszteltem.
    Egyenlöre még nem piszkáltam a System32, az AVSIM forumon van pár bejegyzés a témáról.
    Ha nem muszáj nem nyulkálok a menübe, a Map-ot kitettem egy joy gombra, meg ott a GPS. Egyenlőre nem szállt el az program, de sokat kell még tesztelni.
  • Leo747
    #16246
    Sziasztok!
    Szerintetek mitől lehet az, hogy az ATC menü olvashatatlan? Tudna valaki segíteni?
  • StRobi78
    #16245
    Köszi a választ.

    Azt olvastam több helyen, hogy az Uiautomationcore.dll okozza, és ha jól emlékszem, akkor a hiba reportban is ezt a file nevet láttam. Azt tanácsolták, hogy ki kell törölni a System32 és Syswow64 mappákból ezt a file-t, csakhogy ha bele feszülök is, nem tudok ezeknek a mappáknak teljes hozzáférést adni még csökkentett módban sem.

    Az Fsx újra lett telepítve, a konfig pedig: q9400, 8Gb RAM, Win7 U64, SSD-n van a rendszer és egy külön Raptoron az Fsx. Az előző vason ugyanúgy csinálta ezt a hibát. A programok eredetiek.
  • [HUN]FaTaL
    #16244
    Sokmindentől lehet. Rossz telepítés, hibás cucc, elfogyó memória etc.

    #16241: Hát ezt neked kell eldönteni. Mindenesetre az FS9es tapasztalataim alapján az iFly nagyon jó gép, és fele annyiba kerül, mint amennyibe a PMDG fog (ami szintén nagyon jó gép lesz, ebben biztos vagyok).
  • StRobi78
    #16243
    Tudtok arra a problémára valamilyen megoldást vagy ötletet adni, hogy miért akad ki és indul újra az Fsx Fatal Error-ral x idő után?