33535
  • Hont
    #16322
    Igen Tisztelt Kedves Zacsi!
    Szeretném leszögezni egyszer és mindenkorra!
    Én nem akartalak se téged, se mást, sőt még a PMDG NGX fejlesztésében részt vevő, ismert és ismeretlen kimagasló tudás birtokába lévő személyek szellemi képességeit becsmérelni! (nem is tettem ilyet)
    Max a véleményem fejeztem ki arról, hogy számomra mi az ami pozitiv és mi az ami nem!
    Nekem tudatlan parasztnak is van egy elképzelésem arról, hogy milyen géppel tölteném az időm és mi az amit feleslegesnek tartok, bár kihangsúlyozom, hogy én nem értek hozzá!
    Természetesen, ha valaki erre élvez, hogy ANEXA fölött átkapcsolja analogra a displayt, annak ez az ideális modell.
    Ami az FPS kérdést illeti elég sok forum foglalkozik ezzel a PMDG problémával, de ezt nem hiszem, hogy pont Neked kellene "magyaráznom".
    Részemről lezártnak tekintem a iFLY contra PMDG őrületet!
    Egyébként osztom Clidey véleményét!
    Remélem nincs harag senkivel, mert annyit nem ér az egész!
  • Hypo #16321
    hat mondjuk en is hanyagolom egy ideje:)))))
    de ez a rohadt ido, penteken mennek repulni es tessek.......
  • Clidey
    #16320
    Kikérem magamnak! Csak a magad nevében beszélj! Én se fel- se le nem vagyok csigázva!!! :))))
    Amennyit én mostanság szimulátorral foglalkozom....... :((((
  • Hypo #16319
    tisztara mint egy Movie Trailer:))) lofaszt se tudunk meg de fel vagyunk csigazva:)))))
  • Clidey
    #16318
    Írtam válaszként egy kisregényt. De aztán töröltem a picsába, mert nem tartom ezt az NGX-et annyira hogy most nekiálljak vitázni arról hogy jó lesz-e vagy nem-e lesz-e jó-e, és ha nem akkor miért nem, és ha igen akkor miért igen. :)
  • Hypo #16317
  • napstR
    #16316
    királyság :)
  • Robi546
    #16315
    na próbáltam és jó lett csak a Showing Opening Screen-t bekapcsoltam a General-ban és már működik,már jó. :)) Köszönöm szépen a segítséget Hypo-nak és napstR-nek is!
  • Robi546
    #16314
    Azt mondjuk még nem néztem. :D Pill és megnézem!
    napstR: köszi a linket, meg lesem. :D
  • napstR
    #16313
    Robi: link
  • Hypo #16312
    Igen MAIN ala. a settings generalban a show opening screen is be van kapcsolva?

  • Hypo #16311
    Bird Dog is my fav now:)) de katana is lenyugozo...de meg nem volt ra energiam.

    mostanaban world of tanks :)
  • Robi546
    #16310
    na próbáltam de nem jó! :(
    és egyébként ezt a DisablePreload-ot a Main alá tegyem vagy akkor hogy csináljam ?? Mert nem akar jó lenni. :( PLS Segítsetek,előre is thx!
  • napstR
    #16309
    én meg azóta hogy megláttam airbus x vc-jét már csak a v2-őt várom normális mcdu-val vnavval stb és veszem is meg azonnal :)
  • Hypo #16308
    Huha en kezdtem az egeszet elore is elnezest mindenkitol nem volt szandekomban, en a pmdg marketing strategiajatol hayntam nem a geptol es a kore csapot hypetol ennyi, nekem van omdg cuccom nem warez es szeretem lasd md 11 j41.

    tudom nem nekem szolt de megiscsak en kezdtem szoval sorry:)

    mondjuk en is mindenben egyetertek veled, sot en se repulok ekkora dogoket fsx ben:)

  • Papirzacsi
    #16307
    Szerintem nyitott ajtókat döngetsz a HD textúrák és egyebek emlegetésével, viszont már most FPS zabálónak kijelenteni ilyen cinikus hangnemben, ahogy azt tettétek/ték, szerintem indokolatlan. Nyilván nem a te és az én gagyi számítógépemre lett fejlesztve. De mindezek miatt, és az eddig megjelent screensotok alapján kijelenthető, hogy nem rendelkezik olyan hiányosságokkal, mint az IFLY, hogy egymás mellett jelentősen eltérő felbontású és részletességű textúrák kerültek elhelyezésre. Ennek ára is van, az amiről beszélünk. Ebből a megközelítésből, az én számítógépemet alapul véve bármely kiegészítő FPS zabálónak tekinthető, mert hát végülis egyik se fut valami jól, legyen az scenery vagy repülőgép. És emlékeztetőül tartom tovább az állításom, amit mát leírtam, hogy szerintem is sok a felelsleges kidolgozott ficsör benne (vészkijáratok, stb.)
    A VC formai hűségéről pedig nem esett szó. Való igaz, hogy a korábbi modelljük amellett, hogy hányadék módon volt lemodellezve, még olyan érzést is keltett, mint amit most vettek ki a présgépből, és ez picit a mostaniról is elmondható, csak a prés volt vízszintes, de ahogy említettem, ez szóba se került, ezért tökre oktalan volt felhoznod.
    Ha nem fikáztad a rendszereit, akkor szerintem leülhetsz., nem te lettél megszólítva, de hogy világos legyen számodra is a dolog, itt az a cinikus, buta megszólalás a probléma, aminek láthatóan semmi alapja nincs. Akinek nem tetszik a tárgyalt megoldás az ne használjon PMDG-t, de még IFLY-t se, mert nem próbál meg a valódi gépre hasonlítani, komolytalannak tűnik, FÚJ!
  • Clidey
    #16306
    Bár nem engem szólítottál meg, mégis picit érintve érzem magam, mert én sem értem igazán ezt a PMDG-NGX hájpolást. Bár véleményedet osztom szinte mindenben, egyetlen dolgot azért neked is tudnod kell: ezek a HD textúrák, meg poligon-hegyek nem igazán az fps növelésére szolgálnak... :)))
    Ebből kifolyólag nem muszáj testközelből szemlélni a cuccost, képekből-videókból tökéletesen lehet erre következtetni. Természetesen teliszórom a fejem hamuval ha nem lesz igazam, és úgy kitolja magából az FSX-NGX-kombó a <40-50 fps-t mint a szél. :)
    Ha visszaolvasol, nekem egy rossz szavam se volt a szimulált rendszereit illetően, az egyedüli problémám a részletekben történő elveszés és az ezzel járó felesleges fps-zabálással van. Na jó...meg még valamivel...lásd mindjárt:
    Amúgy emlékszem annak idején te is fikáztad a PMDG 737-et a nyomorult VC-je miatt - tegyük hozzá teljesen jogosan - most viszont nem értem hogy nem tűnik fel, hogy most meg átestek a ló túloldalára: függőlegesen van széjjel húzva a fülke; akkorák az ablakok mint egy turistabuszon. :))) Szóval formailag most sem sikerült eltalálniuk a kabint (nyílván nem volt mérőszalagjuk) amit a sok eyecandy textúra sem tud elleplezni. E szempontból például az iFly sokkal jobb szerintem.
  • polluxware
    #16305
    menjetek máán ki a mezőőre;)

    pmdg j41 kipróbál... majd következtet
  • Papirzacsi
    #16304
    Szögezzük le, nem vagyok PMDG párti, és tökre mindegy nekem, hogy iFlyjal, vagy PMDG-vel nem repülök FSX-ben, mert az A2A B17 a legnagyobb gép amivel rpeülök benne. Viszont kicsit nevetséges ez a topikon indokolatlanul elhatalmasodott PMDG utálat.
    Kb. senki se próbáltamég, de egyesek (köztük te is) már tudják mekkora szar és FPS zabáló lesz .
    A kérdéses funkció, hogy CDU-ból lehet állítani dolgokat szerinted nevetséges, szerintem meg nagyon is jó, noha az egész gép tartalmaz számomra felesleges ficsöröket (Flight Test Package,stb.) , ami akkor is rohadtul felesleges lenne, ha a PMDG menüből, vagy akár külső programról lenne csak beállítható.
    Viszont amit extra röhejesnek tartok, az a cinikus és egyben buta kijelentésed, hogy mekkora hülyeség így szétcseszni a CDU-t ezekkel a beállítási lehetőségekkel, legyen minden olyan, mint az igazin, és különben is jó neked az IFLY, amiben amúgy ugyan úgy elérhető a settings és egyéb funkciók a CDU-ból, igaz kicsit kevesebb tartalommal, mint a PMDG-n. A gondolatmenetedet követve az IFLY-on ezzel nem cseszik szét a CDU-t, vagy mi? Na ez a röhej!
  • Hypo #16303
    xplane new plane dev
  • Hypo #16302
    jaja
  • Robi546
    #16301
    na a SHOW_OPENING_SCREEN=1 megtaláltam de a DisablePreload-ot nem találom az FSX.cfg -ben. :S
    Akkor ? írjam oda vagy hogy csináljam ?
  • Robi546
    #16300
    Értem,köszönöm szépen. :)
  • Hypo #16299
    fsx.cfg ben
    SHOW_OPENING_SCREEN=1
    [Main]
    DisablePreload=1
  • Robi546
    #16298
    Hali!

    Az miért van hogy amikor elindítom a játék exe-jét akkor mindjárt úgy tesz be a játékba hogy repülök ?? Tehát nem jön be a menü hanem csak elkezd tölteni majd megy a játék. Eddig nem csinálta ezt, aztán újra lett telepítve és azóta csinálja ezt. Pls valaki segítsen! Előre is thx! :)
  • [HUN]FaTaL
    #16297
    A szarhoz meg mégtöbb. :)))))
  • g0a
    #16296
    a jo munkahoz ido kell :)
  • Hypo #16295
    egy odavetett mondat, se egy kis regeny, egy melodrama...:)
  • Hont
    #16294
    Zacsi!
    Nem igazán értem, hogy miről beszélsz!
    Én azt mondtam, hogy a PMDG videon piarként felhasznált opció számomra nevetséges!
    Analog vagy digi? Rakják ezt a választási lehetőséget a Config menűbe!
    Úgy emlékszek, mintha lenne még olyan kapcsoló, ami nincs leszimulálva.
    Egyébként meg jobb lett volna, ha erre az FPS zabálásra és nem utolsó sorba az átadási időre koncentrálna, ezek helyett a "buborékok" helyett!
    Egyébként meg ha Te PMDG párti vagy, nem akartalak ezzel megsérteni, de ez az én véleményem!
  • LeonSilver
    #16293
    http://fekszarny.blog.hu/2011/06/07/repuloteri_orosz_rulett_lukla_nepal

    AZ ember agya megáll, hogy mik vannak :)
  • Papirzacsi
    #16292
    Észreveszed, hogy ellentmondasz saját magadnak?

    Hypo: Nem pont a 16287-ben írtam neked? Mi kell még? :-D
  • Hont
    #16291
    Sajnos komolyabbat még nem...:D
    Bár az igazat megvallva nem is vágyok hasonlóra!
    "De addig várd karácsonyt, elérkezik..."
    Nagyon jó nekem az iFLY!:))))
  • polluxware
    #16290
    katana4x felkerült a sumaras oldalra.. (ru)
  • Hypo #16289
    már nem is irsz nekem?:)))
  • Papirzacsi
    #16288
    Használtál te már egyáltalán komolyabb kieget?
  • Papirzacsi
    #16287
    Nem is neked írtam...
  • perko
    #16286
    Bocs, ha valaki ismeri.
    Nekem új, ha másnak is segít akkor megérte betenni.

    Knowledge Base for Flight Simulator X
  • polluxware
    #16285
    ati 5550-5570-5670 chipes kártyákról kérnék véleményt! fsx témakörben

    bármi gond.. tapasznyalat jöhet képminőséggel kapcsolatban -> legyen az játék vagy simán a win asztalon

    főként Sapphire márka érdekelne;)
  • Hypo #16284
    pedig ott van:))))
  • [HUN]FaTaL
    #16283
    Még nem, de már készül.

    PMDG szerintem 2012-ben fog megjelenni :D