33535
  • polluxware
    #16402
    háááááááááááááát igen... ez is egy érv
  • Hypo #16401
    persze ezt nem is vitattam, bar mondjuk erdkes kerdes hogy anno amikor az onkormanyzat felparcellazta a 32 palya mogotti teruletet es olcson eladta epitesi teleknek akkor a vasartlok nem voltak tisztaban a tennyel hogy egy repter sarkaba koltoznek???
  • polluxware
    #16400
    nem lakok +ott
  • polluxware
    #16399
    nem lakok, így nem áll módomban véleményt formálni... viszont egy idő után ha valki nem fan akkor idegesítő tud lenni...

    példul itt lent szegeden a határnál mindig tiszasziget felé veszik az irányt a kisgépek a nyaralósor felé..... egy öregcsont c152est szoktak legjobban itt nyúzkodni , meg valmi zlinnel huzigálnak pont fölénk glidereket....

    hát egy idő után zavaró ha megtörik a madársisergést

    kivéve ha kis katanám jár arra... annak mindig örülök;)
  • zstomi
    #16398
    http://egekura.nolblog.hu/archives/2011/06/14/Budapestre_jon_az_Airbus_A380-as/

    Hátha valakit érdekel... :)
  • Hypo #16397
    Ejj de szep is
  • polluxware
    #16396
    nem múkszik a link... egyébként a B377 exp-re gondolsz?

    A2A-re nagyon rá jár a rúd a spitfire topityban.... kiadás óta nem csináltak hozzá peccset, a nép meg egyre keményebben fogalmaz..... a válasz meg köbö annyi hogy addig nem adnak ki hozzá javítást amíg ki nem adják az új projektet

    ez a kieg meg nem más mint egy Voice Commander progi.......... kezd egy cseppet bőrlehúzóssá válni ez az A2A

    annó a B17hez is meg kellett venni az első fsx-es kiadást, és csak arra ment rá az accupack
  • Hypo #16395
    jolvan mar mindig a siras:)) nekem sincs osyt meg is hajtom repulom, es ezek messze nem eszik a gepet mint mas hasonlo scenery vagy akar egy komolyabb repcsi.
  • [HUN]FaTaL
    #16394
    Egy szóval sem mondtam, hogy most azonnal. Fejezzék be, amit elkezdtek és utána. :D

    Gépem az nekem sincs :D
  • Hypo #16393
    :)))) nekem ők a favorit

    de bazz ettől meg lehidaltam http://www.youtube.com/watch?v=iC95X8Zy__

    A2A jaj
  • Papirzacsi
    #16392
    Isten ments! Egy nagyon érdekes és változatos tájat dolgoznak fel olyan szinten, mint annó a georenderek tették, csak mai szinten és szélesebb kínálatban. Le ne álljanak vele. Csak gépem lenne hozzá. :D
  • [HUN]FaTaL
    #16391
    ORBX :) Jöhetnének EUba.
  • Hypo #16390
    szééép
  • macleody
    #16389
    Sziasztok. Wilco A380 V2 hogy sikerült? Érdemes kipróbálni?
  • perko
    #16388
    Mielőtt Revot használtok azért olvassátok el a #15991, #15992 postot is.
  • FSEtemp
    #16387
    Talán segít:
    http://www.realgeek.com/forums/fsx-failed-to-load-dll-gameuxinstallhelper-problem-94081.html
    Itt ezt olvastam: FSX Failed to load DLL: GameuxInstallHelper problem
    Posted: 05-30-2007, 06:41 PM

    Had this problem too on Vista Ultimate x64. Use Microsoft installer
    cleanup util and remove FSX install entry and Yee ha it worked...Thank
    god!
    http://windows-installer-cleanup-utility.updatestar.biz/hu/technical
  • Medwyn
    #16386
    ·@ jav: "üres helyekre utalNAK"
  • Medwyn
    #16385
    Érdemes lehet egy registry pucoló progival kitakarítani a hátramaradt szemetet, mielőtt újratelepíted az egészet. Azok általában felismerik, ha olyan elemek maradtak szanaszét egy uninstall után, ami üres helyekre utal.
    Talán a CCleaner ehhez már kevés, de ha körülnézel, biztos vannak használható megoldások.

    Uninstallhoz pedig a Revo Uninstaller ingyenes változatát érdemes használni, az - beállítástól függően - szépen takarít maga után a registryben...
    (FSX-en még nem próbáltam ugyan, és utólagosan ez már nem segít, de máshol mindenhol jól működik. Legközelebb :))

    Sok sikert!
  • litlebubu
    #16384
    Köszönöm! Az a baj, hogy már több file is hiányzik. Nem fog ez menni!
  • carlosfly
    #16383
    windows/system32
  • litlebubu
    #16382
    Failed to load dll:GameauxInstallHelper!

    Letöltöttem ezt a dll-t, de hová kell bemásolni?
  • FSEtemp
    #16381
    Keress rá a hibaüzenetedre (sajnos nem tudom kivenni) az FSX-el kapcsolatban, a fórumokon (néha) megtalálhatod a megoldást! (Múltkor találtam 1 jó oldalt, meg is oldotta a problémám, de elfelejtettem könyvjelzőbe rakni, ha jót találsz kérlek tedd közzé. Remélem sikerül! (8 órám ment el legutóbb vele)
  • [HUN]FaTaL
    #16380
    Gondolom már letörölted az FSX mappát. Akkor csak az van amit linkeltek. Ha az sem akkor reinstall és legközelebb az Accel pack uninstallja után rakd be a dvd-t és távolítsd el az fsxet is.
  • litlebubu
    #16379
    Nem sikerül a remove sem! :-( Segítsetek, nem szeretném az egész rendszert újratelepíteni! :-(
  • litlebubu
    #16378
  • litlebubu
    #16377
    Köszönöm így megpróbálom!
  • litlebubu
    #16376
    Ez a megoldás nem segített!
  • [HUN]FaTaL
    #16375
    Mert az uninstallja egy szar. Ha fent van az acceleration akkor az eltűnteti a simát a programok közül és nem lehet utána eltávolítani csak a dvdvel.

    Nyomj a removera megcsinálja az uninstallt és utána újra tudod telepíteni.
  • FSEtemp
    #16374
    Szia!
    http://www.flightsimulationforums.com/viewtopic.php?t=4490&sid=d27a7af22a9f70bfbadbc476737e5345
    Én kb így bírtam az egész rendszer (Win7) újratelepítése nélkül megoldani. Természetesen a regisztrit át kell kutatnod, és törölnöd az összes Microsoft Flight Simulator X bejegyzést mielőtt belekezdenél.
  • litlebubu
    #16373
    Valaki esetleg tudna segíteni? Azt hiszem régebben is jártam így, de nem emlékszem mi volt a megoldás.
  • litlebubu
    #16372
    Sziasztok! Valamiért nem tudom újra telepíteni az FSX-et. Csak "repair" ill "remove" funkciókat találok telepítésnél. Pedig rendessen uninstalláltam. :-(
  • [HUN]FaTaL
    #16371
    My Traficcel az a probléma, hogy neked kell összetákolni az egészet, ugyanis a modelleken kívül semmi nincs benne, nincsenek menetrendek.
  • StRobi78
    #16370
    Először én is az SSD-re tettem az FSX-et, de egy hajszálnyit gyorsabb lett, amióta a Raptoron van teljesen egymagában (mármint a kiegészítőivel együtt)

    Én a FS2002 óta foglalkozok a szimmel, és azóta próbálok egy olyan konfigot összehozni, amin stabilan és gyorsan fut, de ehhez a programhoz lehetetlenség.

    Az egyik webáruházban összeraktam egy gépet: i7-2600, 8Gb RAM, GTX570, Giga P67A, meg egy ház 200eFt. Az SSD és a Raptor megvan. Szerintetek érezhető lenne a különbség a mostani konfighoz képest?
  • napstR
    #16369
    nálam phenom x4 4gb ram hd5850 és kb 13-14 fps lhbp + ifly vc + ut2 (65% traff)+gex + rex. szóval nem sokkal jobb a helyzet :D egy ssd-re én is be akarok ruházni ha majd lejjebb megy az ára :) és akkor arra menne az fsx is, akkor szerintem javulna a helyzet :) elvileg amúgy a traffic pont az ami nagyon húzza a gépet.
  • StRobi78
    #16368
    A sorrendet majdnem eltaláltad:) Aerosoft LHBP, iFly 737 csak VC-ben, gex, rex sosem volt, és a MyTraffic 2010 már volt a gépen, így LHBP-n 9FPS-el ment. Az az érdekes, hogy uninstall után sem ment feljebb, amikor LHBP-n csak én álltam. A gép: Q9400, 8Gb RAM, GTX260, SSD-n a W7 U64, és Raptoron az FSX. Az az egy biztos, hogy az FSX-hez ha Paksot tudnád bérbe venni, na az sem lenne elég.
  • napstR
    #16367
    Elvileg a MyTraffic kevésbé, cserébe viszont a modellek csúnyácskábbak :) UT2 alá bika gép kell, főleg egy aerosoft lhbp-nél :) ha ezt még megtetézed gex, rex-szel meg egy ifly vc-vel vagy mondjuk majd egy pmdg ngx-el akkor jobb ha már most elteszed a pénzt egy i7-es sandyre meg egy gtx590-re (és még lehet az sem lesz elég :D) Visszatérve MyTrafficből a 2010-et érdemes leszedni ;)
  • StRobi78
    #16366
    Köszi a választ.
    Az gondolom, hogy zabálja, de nagyjából egyformán? Találtam a MyTraffic-nak egy Lite változatát, arról tudtok valamit?
  • napstR
    #16365
    mindkettő zabálja az fps-t :)
  • StRobi78
    #16364
    Melyik a jobb választás: UT2 vagy MyTraffic X? Leginkább abból a tekintetből, hogy melyik terheli jobban a gépet (FPS).
  • Hypo #16363
    Hat nem epp igy mukxik az Air Hauler.
    Eloszor is van az optionsnel egy kulon aircraft resz az megnezi milyen gepek vannak fsx ben DE AHHOZ hogy egy gepet hasznalni tudj a default gepeken kivul hozza kell adnod a listahoz es par parameteret meg kell adnod a gepnek hogy AIR HAULER is felismerje es ezen ertekek szerint tudjon vele szamolni.

    A repcsik performance adatai kellenek, fogyasztas suly stb. Hivatalos forumon van ey topic erre ahol kulonbozo gepek adatait mar osszeszedtek. Javaslom nezd at ja es a manualt mert ott minden le van irva.