33535
  • alien1313
    #16442
    Sziasztok!
    AZ ifly FMC invalid database javítására kérek segítséget!
    Köszönöm.
  • perko
    #16441
    Akinek gyakran van gondja az FSX-el, mint pl. nekem (64 bites Win7) érdemes erre beruháznia?
    FSX Backup

  • Hypo #16440
    melyik
  • polluxware
    #16439
    az új carenado gép MÁR MAJDNEM egy egész 15percig fent volt a gépemen...

    fejlődnek a fiúk;)

    az új cessna 210 azért akár így akár úgy kelleni fog
  • CptSAB
    #16438
    a propellernél kellett volna kezdenie a mi derék madárkánknak.. elment volna a kedve :D
  • moonprince
    #16437
    Na, tesztelgettem megint, a jó hír, hogy ritkábban, a rossz, hogy még mindig dobálja a fatal errort. Szegény fájlt már mindenhova bemásoltam. Más ötlet?
  • moonprince
    #16436
    Rendben, köszi, tegnap teszteltem 1,5 órát, többre nem volt időm, akkor jó volt minden, majd még nyúzom. Mondjuk nem vágom az egészet, főleg hogy a dll-eket véletlenül se onnan kéne vennie, de hát mégse várható el, hogy egy MS oprendszer egy MS szoftverrel kompatibilis legyen.
    mp.
  • StRobi78
    #16435
    Az említett file-t közvetlenül az FSX mappájába másold be (Program Files\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X). Egyébként több ilyen file-t is letöltöttem a netről, annyiban különböznek, hogy más a méretük, nekem az vált be, ami 149kb. Lekopogom, azóta egyszer sem sikerült kiakasztani a programot, pedig szándékosan össze-vissza kattingattam a menüben, a nézetek között, a gép rendszerei között, ami korábban biztos fatal error-ral járt. Sok sikert.
  • moonprince
    #16434
    Mármint úgy értem, hogy nekem ezek másik vinyókon ill. particiókon vannak...
  • moonprince
    #16433
    Olvastam azt én is, meg is van a fájl, rakosgattam én már mindenhova, de akkor adok még egy pofont a szarnak :D És melyik gyökérbe tegyem, ahol a system is van, vagy oda, ahol az fsx? Vagy biztos, ami biztos mindenhova? :))
  • StRobi78
    #16432
    Szia!
    Én is rengeteget szívtam azzal a problémával, amivel most Te is, és folyamatosan a netet bújtam a megoldást keresve, és pár hete betettem az FSX gyökerébe egy UIAutomationcore.dll file-t, ahogyan a neten találtam, és azóta egyszer sem dobott ki. Ha gondolod, akkor átküldöm ezt a file-t.
  • moonprince
    #16431
    Sziasztok,
    és egyben elnézést, hogy nem olvastam vissza a 16430 hozzászólást. A kérdésem rövid, de velős: hogy lehet elérni, hogy win7 alatt ne dobja el magát a program random időközönként. Próbáltam megfigyelni, hogy mikor csinálja, de nem jöttem rá, van amikor már taxi alatt, van amikor a levegőben, mindegy milyen repgépnél, és az is mindegy, milyen beállításokkal (grafikai, időjárás stb.) Amiket a neten találtam megoldásnak, mint pl bizonyos fájl törlése stb, nem nagyon váltak be. Fent van sp1-2.
    Ha valaki tudja a megoldást, egy életen át üldözni fogja a hálám!
    mp.
  • Hypo #16430
    FSX SP2 ACC ban van a dll, eleg sok progi hasznalja lehet nem lett jol felrakva http://www.flightsimtools.com/adconvx/SimConnect_RTM.msi
  • 9GaBeE0
    #16429
    memória hibára gyanakszom.
    szerintem valami simconnect.dll file kéne. olyat hol lehet szerezni??? nem találok sehol.
  • [HUN]FaTaL
    #16428
    FSX vagy memória hiba.
  • 9GaBeE0
    #16427
    Valóban sokkal jobbank tűnik ez az iFLY amit ajánlottál, viszont ezzel is ugyan az a baj mint a másikkal. ugyan azt a hibaüzenetet írja ki :(
    Van valami ötlet? lehet, hogy magával az FSX-xel van a baj??
  • Ordasbácsi
    #16426
    Oh, most olvastam én is...azért köszi nektek!
    A soptter dombra a 4-es útról lehet eljutni vagy dél-kelet felé gyalogolva is lehet a kerítés mellett a 31R "lesőállásra"? :)?
  • Jenc
    #16425
    technikai okok miatt lemondták a mai érkezést.
    http://egekura.nolblog.hu/archives/2011/06/17/Megsem_lesz_A380_vizit_hetfon/
  • Sharks
    #16424
    Ma egyikre sem, legalább is, ha Bp-re gondolsz...:(
  • Ordasbácsi
    #16423
    Tudja már valaki pontosan melyik pályára érkezik ma az A380?
  • 9GaBeE0
    #16422
    Köszönöm szépen a javaslatot!! utána nézek.
  • Clidey
    #16421
    Lesz, persze. De hogy mikor............
  • pointer4
    #16420


    XD
  • MatWood
    #16419
    Felejtsd el az Ariane 737-st, egy nagy kalap szamóca! Ajánlom az iFly 737-et! Eddig mindenki dicséri, ég és föld a kettő.
  • LeonSilver
    #16418
  • 9GaBeE0
    #16417
    megvettem-e???
    ez most mért fontos??? egyébként nem, nem eredeti a játék ha erre gondolsz!
  • carlosfly
    #16416
    MEgvetted?
  • 9GaBeE0
    #16415
    Sziasztok emberek!

    Leszedtem az FSX-hez az Ariane 737-800 X2-t. Fel is telepitettem hozzá csak az a baj, hogy mikor tölti be ezt a hibaüzenetet írja ki: (A "0x20c6a07e" címen található utasítás a "0x094ac9e4" memóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: read".)

    Aki tud segíteni, hogy mit tegyek, annak előre is köszönöm!!!
  • GrooveHero
    #16414
    Bocsi, Kókai Tibort akartam írni.
  • GrooveHero
    #16413
    Sziasztok. Kókia Tibor kollégát szeretném megkérdezni, hogy FSX-re az Ifly 737NG-re lesz e a közeljövőben MALÉV-os festés. A választ előre is köszönöm.
  • Hypo #16412
    Fatal amit mondasz az az egyik erv a sok kozul, ami abbol eredt hogy nyilvanos reptere nyilvanitas utan megnyilhat a lehetoseg a fapados dolgok elott DE ennek nem volt, van, lesz valosagalapja, a beadvany fo kritikaja a jelenlegi zaj szint nem pedig egy esetleges kesobbi zaj elkerulese.

    De majd meglassuk mi lesz addig a hatosag ugy is megbukik az ismetelt auditon szoval cseszhetjuk az EU integraciot, a vegen berakjak a hatosagot egy mar audittal rendelkezo orszag ala pl ROMANIA ami nem feltetlenul tenne rosszat a magyar kisgepes repulesnek.
  • polluxware
    #16411
    csillllllllllllllll vazze;)

    itt mindenki képben van

    (kivéve a felbújtó fehérítő)
  • [HUN]FaTaL
    #16410
    Értsd már meg, hogy nem avval van a probléma, hogy hetente megfordul 5 repülőgép LHTL-en, hanem avval, hogy a kedves állam nemzetközi repülőteret tervezett csinálni belőle. Gondolom már elvetették, legalábbis ebben bízom.

    Bezárni a repteret biztosan nem fogják.
  • polluxware
    #16409
    én csak azt mondom...

    valkinek a dolgos mindennap utáni kényelmét, ÉN nem szeretném senkinek a KEDVTELÉSI célú időtöltése "mögé" helyezni

    ennyi
  • polluxware
    #16408
    nemzetiegymásseggbekúrás rendszere ez...

    a pííííz befolyik hozzánk, a níííííííííp az meg marja csak egymást
  • Hypo #16407
    Nem próbáltalak, csak azt mondtam, hogy nem zörög a haraszt ám.....
    Természetessen ez a helyzet se jó, de végletekben gondolkodni..... ráadásul az a kevés repülő mert hát pénteken is rajtam kivül még ketten voltak ott, szóval azért fizetünk ám rendessen adót a benyába meg minden szaros illetéket, aztán lófxt kapunk örülünk hogy repülhetünk---hatóságról ne is beszéljek......
  • polluxware
    #16406
    ez így ebben a formában sztem erős..

    a rengeteg gyártelep ami az enyészeté ma már, ezzel az erővel holnaptól is működhetne..

    vagy laktanyák;)
  • Clidey
    #16405
    Bezárt, nem bezárt...hol a különbség??? Amíg nincs beszántva Meigs Field módjára a beton, addig egy idióta barom az, aki elhiszi, hogy az a repülőtér soha többé nem fog funkcionálni!
  • polluxware
    #16404
    hypo megpróbált befojjásolni...
  • [HUN]FaTaL
    #16403
    "a 32 palya mogotti teruletet es olcson eladta epitesi teleknek akkor a vasartlok nem voltak tisztaban a tennyel hogy egy repter sarkaba koltoznek???"

    Egy bezárt reptér sarkába költöztek, ha jól sejtem... Azért nem mindegy...