33535
  • feci82
    #16482
    A 16475 hozzászolásban irtam le a problémámat ha tudnál segiteni hálás lennék!
  • [HUN]FaTaL
    #16481
    :DD
  • napstR
    #16480
    srácok! valaki felvilágosítana, hogy EZ mi a trutyira jó, mert nem igazán értem :S
  • Papirzacsi
    #16479
    És mégis hogy búbánatba segítsen bárki is, ha azt se nyögöd ki, hogy mi a bajod vele? Mondjuk így már értem a fő problémát, hogy miért nem tudod használni...
  • feci82
    #16478
    Valaki ha tud segitsen légyszives mert kiadtam a csomo pénzt és nem tudom használni a játékot!Elöre is köszönöm!
  • Hypo #16477
    :))))
  • Clidey
    #16476
    Ja hát LHTL hosszú mint a vonatfütty, azzal nincs ilyen gond... :)))
  • feci82
    #16475
    Hello!Segitséget szeretnék kérni olyan ügyben hogy 99% telepitetségnél "error1722 hibával"abbahagyja a telepitést és uninstalálja a játékot.Végigolvastam a forumon az összes ilyen hibát érintö hozzászolást de sajnos nem akar sikerülni,ha esetleg valaki tudna nekem segiteni azt nagyon megköszönném!
  • Hypo #16474
    hála az égnek nem LHBS hanem LHTL volt hosszu palya szoval nem volt gond, de tök egyetértünk.
  • Clidey
    #16473
    Na igen, Börsön a 27 emelkedőjéből bekapni egy madarat eléggé kellemetlen lehet ha ellenünk vannak az égiek (értsd: motorleállást v. teljesítménycsökkenést okoz az ütközés - bár ez azért kurvaritka hálaégnek), mert általában bevásárlókocsival szokás menni a tecskóba nem kesznával... :)))
    Számomra mindigis rejtély marad ki és hány milka kenőpénzért tudta kibulizni hogy beleépülhessen a reptér szájába (-> kényszerleszálló zónába) az a sok buzi sopingszenter.
    Szóval örülök hogy ilyen szerencsésen megúsztad. ;) De azért legközelebb puskával menj vadászni ne kesznával... :)))))
  • Hypo #16472
    azt vagom:))) csak alapbol lehetne jo:)))

    screenshotra tokeletes meglassuk hogy repul a kicsike:))

  • [HUN]FaTaL
    #16471
    Te gyilkos... :(

    :D
  • polluxware
    #16470
    egyem a húúsis szíved.. aircraft.cfg -> point of view = x,y,z

    másrészről ezek csak beálíított screenshootok...

    habár sztem te most csak sxopatol
  • Hypo #16469
    :) mondjuk alapbol abszolute jo felvetes, mert ugye autval felre rantod, es ha ez a reflex van benned nehez levetkozni szoval nem volt rossz:)

    Szepek a kepek, bar nekem a vc ben mintha magasan lenne a nezet bar ebben meg eletben nem ultem, de a 172 esukben is szerintem magasabban van mint a valosagban

  • polluxware
    #16468
    jóóólvan, vágod hogy csak viccöltem..

    eneme?
  • Hypo #16467
    ???? eloszor is meg a foldon voltunk epp gyorsultunk hogy elemeljem az orrfutot amikor tortent, masodsorban pont nem jo procedure ilyenkor belepni a ruddert mert meg nagyobb baj is lehet belole, mivel nem szalltunk meg fel es a palya is hosszu ezert gaz le, fek palyat elhagyni es csekkolni a gepet.

  • polluxware
    #16466
    káár érte akkor... kormányt elkellett volna rántani
  • polluxware
    #16465



  • Hypo #16464
    kis fiatal ojv lehetet vagy valami hasonlo ragadozo madar, de egyben marad csak pont a prop melletti nyilasba esett bele, de nem tett kart a gepben.

    Hat kerem eloforudl az ilyen:))
  • polluxware
    #16463
    szegény madár... remélem nemvalmi ritka fajta volt
  • carlosfly
    #16462
    Ez a Ludányi Csaba név nekem ismerős :D:D:D....
  • Hypo #16461
    Jaja az:) Nagyon birom hihetetlen jó fej és jó pilota és eddig szuper oktató.

    Megvolt az elso aborted takeoff bird strike miatt gep nemserult madar annal inkabb:))
  • Clidey
    #16460
    Miféle típus kell neked? 172? Az nem nagy cucc az 52-es után, annyi a különbség hogy valaki beheggesztett mögéd még két ülést... :)))
    Az Á. Tamás a akrobata Á. Tamás? :)
  • Hypo #16459
    YEAH:))) nekem is hosszabbitas lesz, plusz tipus, remelem hamar el lehet intezni es valami normalis jon.
    Bar hala az egnek most a "visszaképzésre" és tipusra sikerult felhajtanom egy kiválló oktatót. Á. Tamás csak tanul az ember elég ha csak nézi:)
  • Clidey
    #16458
    Én tegnap voltam a 6óságnál, ráment az egész napom szinte...de ha minden igaz hamarosan mehetek LHGD-re hosszabbítani. remélem a Balla Sanyi vagy a Ludányi Csaba jön... :))) Addig még fel kellene hajtanom egy szabad repcsit is.
    Utána majd ne lepődj meg ha útvonalon egyszercsak befűzöm magam melléd egy Zlin nyergében... :)))
  • Hypo #16457
    de, csak még most nézem hogy DCT Tokol vagy meg ugorjak el mashova is:))) Ja múlt héten LHDK is soron volt, nógrádi vár felől ballagtam aztán LHDK elött át a frekire de néma csend ugy hogy csak átrepültem:(
  • Clidey
    #16456
    És vissza nem is jössz? :D
  • Hypo #16455
    Bár ha minden jól megy ma, akkor élőben egy LHTL-LHJK-LHMP utat azért nyomatok:)
  • polluxware
    #16454
    megnyugodtam..
  • Hypo #16453
    de ennek semmi koze a hazaszeretethez, de ha mar a keves idombol fsx ezek akkor hadd repuljek mar szep tajak felett ne kelljen neznem a pixel hegyeket meg dunahoz se hasonlito folyot...:((((
    Persze LHSIM es a tobbiek fantasztikus munkat vegeznek, de pecs es debrecen meg sarmellek miatt hat, inkabb megyek egy kort a Kodiak sziget korul:)

    Ja egyebkent fs9 nagygepes repulesnel minden fellelheto magyart hasz§nalok:) Ez van
  • Willenbrock
    #16452
    Focke Wulf Fw-190-el repülve egyszercsak kigyullad a piros restricted vor lámpa aztán 5 perc múlva csattan egyet a motor és leáll.Az olaj csak 81 fokos volt,a hűtőzsalu 70%-ban nyitva volt,mi lehet a gond?
  • polluxware
    #16451
    neked se jár honfoglalós kabala, meg parittyás csurapennyes nyalóka..

    cöhhhh
  • Hypo #16450
    :)) az nem gond sot, Nekem Tongass x Alaska X, PNW, PFJ, Rocky es az osszes ottani kisrepter szoval nem keves de megy szepen, EU ba semmi sincs felrakva szegyenlem de magyar sincs az csak fs9 alatt hasznalok
  • StRobi78
    #16449
    kb 10 repteret szoktam látogatni, ettől több nincs is feltelepítve.
  • Hypo #16448
    Hat alapbol nem szamit de a toltesi ido a sok apro file miatt kesobb gondot okozhat illetve bar ebben nem vagyok 100% de van egy scenery max limit is.

    ahol nem repulsz oda felesleges felrakni, na nem mintha nekem ne lett volna gyujto periodusom es a letezo osszes szart felraktam, aztan csodalkoztam hogy mi a gond mi nem megy, mara mar csak az van fent epp ahol frepulok sokat.
  • StRobi78
    #16447
    Szerintetek befolyásolja az FSX teljesítményét, ha több scenery van feltelepítve?
  • Hypo #16446
    jaja upgradelem a tudasbazist:)))

    hasznalja valaki innen a vfrplanner nevu progit?
  • polluxware
    #16445
    süllyesztett 3Ds műszerek.. a mutatók is 3ds objektumok és maga a számlapok is szép felbontású textúrákkal vannak ellátva..

    alapvetően nem rossz........... csak nincsenek "clikk" hangok a kapcsolóknál, valmint olyan "event-result" rendszerű az egész modellezés

    magyarán a motor nem attól melegszik amiért kéne, hanem attól hogy a zsalu éppen milyen állásban van

    Cessna 210Tből viszont nincs alternatíva és ráadásul az HD texes lesz (screeneket nézd meg)
  • Hypo #16444
    ahh kijott, nem is figyeltem, es szokasos csilivili belul semmi?
  • polluxware
    #16443
    114 rockwell commander