33535
  • Hypo #16522
    Én valószinű megyek viszem asszonyt is, reméljük idő jó lesz.
  • Clidey
    #16521
    Ilyenkor a jó repülni amikor folyamatosan gépészkedni kell... :)
    Jó volna lemenni Mackópusztára, talán a hétvégén lecsusszanhatnánk ha jó idő lesz, hmm?
  • Hypo #16520
    Jo kis szeles volt a mai delutan:) de azért lesüvitettünk matkópusztára:) Jvö héten mürep kupa és repülőnap aki tud jöjjön.
  • polluxware
    #16519
    most látom!

    hát míg a VOR műszer is reality xp megaZÁDF is!
  • Hypo #16518
    :)
  • polluxware
    #16517
    rilííízd
  • napstR
    #16516
    wilga fejlesztés
  • SzKrisztian
    #16515
    Szia, ezek a szövegek az FSX főkönyvtárában a Missions alkönyvtárban vannan, itt még vannak alkategóriák és azon belül mindegyik küldetésnek saját könyvtára van, ahogy néztem van egy rövid leirás a FLT fájlokban pl az Amsterdam-London Airline Run küldeténél az amsterdam.FLT és hosszabb leirás az amsterdam.htm Details.htm Overview.htm és a többi küldetésnél is hasonlóan van. Amúgy mennyire szeretsz forditani, nem lenne kedved az oktató részt is forditani? Régebben egy csapat elkezdte forditani az oktatórészt de sajnos már több éve semmi hir róluk, ami nagy kár mert kezdőknek hatalmas segitség lenne. Én már töbször belekezdtem az oktatórészbe de szótárazva nagyon nehezen haladtam és mindig abbahagytam, reménykedek hátha valaki mégis leforditja.
  • Ordasbácsi
    #16514
    Üdv mindenki!
    Honnan tudom kiszedni vagy egyszerűen kimásolni az FSX missions-jaiból a dialog angol szövegrészeket?
    Elkezdtem lefordítani pár hete az összes küldetést magyarra, de egyenlőre még csak kiirkálom és úgy fordítom.
    Kicsit időigényes és a lelkesedésem ilyenkor alábbhagy :)
    Előre is köszi!
  • Willenbrock
    #16513
    Mi lehet az fw-190 motor leállásának oka?
  • feci82
    #16512
    Sajna nem jött össze most sem!
  • polluxware
    #16511
    hát ez attól bonyibb... fs9,fsx alap bill parancsaira ugyanúgy tudol hivatkozni fsuipc alatt... ezek viszont (és ezért is adott addon gépekkel működik csak) magára az egyedi gau-k event-jeire tud haivatkozni, ráadásul lehet kombinált parancsokat létrehozni... pl: 2gombbal lehet hívatkozni 2+2 eseményre egyidejűleg
  • feci82
    #16510
    Kössz megprobálom amit ki tudok bogozni belöle.
  • FSEtemp
    #16509
    http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_other-gaming/i-deleted-fsx-folder-and-cannot-reinstall/45fba325-b581-4614-a957-56a3b998a0c2
  • almostatys
    #16508
    Sziasztok!
    Mond valakinek ez a 2 program valamit,hogy Tileproxy és FS Earth Tiles ?
    Ha nem,akkor elmondom,hogy ezek google earth szerint készítik el a sceneryt FS2004 vagy FSX alá.
    Na most aki ismeri,attól kérdezem: Hogyan kell működésre bírni az FS Earth Tiles programot? A Tileproxy-t sikerült beüzemelnem,de az alap talaj az borzalmas minőségű,a hegyek viszont gyönyörűek. Ez miért van vajon? A configom: AMD Phenom X6 3.2GHz, 4GB DDR3 RAM, GeForce GTS450 1GB VGA. Szerintem a gépem nem kevés hozzá,mert mikor játszom,egyáltalán nem akad,csak az alap talaj textúrája borzalmas.A hegyek viszont gyönyörűek.Tud valaki segíteni nekem ebben?
  • feci82
    #16507
    ok azért kössz
  • Hypo #16506
    mast nem tudok igy hirtelen, nekem a cd2 lepett ki installnal kimasoltam egy usb re ami jo lassu es onnan installaltam es ott tudta olvasni es jo volt...enyi mast nem nagyon tudok
  • feci82
    #16505
    Ebböl arra következtetek hogy hozzak létre egy másik fiokot és probáljam meg ott telepiteni!
  • feci82
    #16504
    op rendszer xp és admin modban
  • Hypo #16503
    CD gondolom eredeti, OP rendszer Win7? Admin modban vagy?
  • Hypo #16502
    Some of us have been suffering through the Error 1722 error upon re-install of FSX. Microsoft Knowledebase 928080 provides a link to a licensing utility that supposedly overcomes this error:

    http://support.microsoft.com/kb/928080

    Many of us download this utility and run it and it does not fix the error 1722. In my own case, I had FSX running successfully. It was legally purchased on a legal Windows XP box. Out of the blue FSX started to complain about failing activation. In a huge oversight, Microsoft forgot to add a licensing reactivation menu item to FSX, so I had no way to reactivate. I had to uninstall, at which point the Error 1722 nightmare began. I have been without FSX now for four months plus.

    Today, I decided to look at solving this problem, and fortunately I did just that. The reason for the error 1722 not being resolved by the knowledgebase utility for some users is that the Microsoft is creating the licensing file with a DACL for the Users group with Full Control, but they are NOT including any entry in the DACL for Administrators Group!!! As a result of this programming error, if you are logged in as the local administrator and try to run the knowledgebase 928080 utility, it does not run correctly!!!

    The fix to the situation is to add local administrator (or whatever user you are using who runs in Administrator context) into the Users group. LOG OUT (this is not optional) and log back in and run the 928080 utility. Now it will work.


  • feci82
    #16501
    Sajna a hiba ugyan az nem tudom hogy mit csinálhatok rosszul!
  • Hypo #16500
    pedig jo is az foleg ha komplexebb gepekt repul az ember ugye a joyon is veges a gomb mennyiseg:) es van amit be xe lehet igazan jol konfigolni, de amig nem erzed a hianyat addig nincs is ra szukseged
  • napstR
    #16499
    aha kösz!!! sajnos nem igazán tudom mi az a LUA script :D a saitek programjával is tudok bármilyen funkcióhoz (ami fs-ben a controls-nál van) bill-t rendelni. ez talán valami többet csinál? mert nézegettem a manual-ját, de nekem pl nincs szükségem olyanokra, hogy oldaltrimm állítása meg ilyesmik.
  • Hypo #16498
    :))
  • feci82
    #16497
    Amit találtam kitöröltem most megprobálom feltelepiteni és meglátjuk sikerül-e de azért köszönöm a segitséget
  • Hypo #16496
    start menu run regedit es keres ra minden fsx, flightsim..stb re es torold
  • [HUN]FaTaL
    #16495
    "meglatom:) hu az enyemet is updatelni kell lehet 4.6 ot vettem meg azt hiszem vagy az elotte levot."

    Ingyenes az update, vagy nem?
  • feci82
    #16494
    Amit linkeltek nekem az a MicrosoftKB908080 az eltávolitja a regitryt is vagy azt külön törölnöm kell valahonnan?
  • Hypo #16493
    meglatom:) hu az enyemet is updatelni kell lehet 4.6 ot vettem meg azt hiszem vagy az elotte levot.

  • polluxware
    #16492
    fsuipc 4.7 kell hozzá:((

    Hyüpóóóó!! hélp míííí
  • polluxware
    #16491
    egyébként köszi hogy linkelted!!!!!!!!!!! ugyanis ingyenes és támogatja a Katana4x-et ;)
  • polluxware
    #16490
    ez kérlek arra jó ,hogy ha listában szereplő gép valmelyike a birtokodban van, akkor nem kézzel kell az adott LUA script -hez tartozó számhoz(funkcióhoz) bill-t rendelni, hanem ezt egy grafikus úton teheted meg..

    ez amolyan dummy menük összesége, lusti emberek számára...

    regizett fsuipc kell hozzá értelemszerűen
  • Hypo #16489
    De elotte rendessen takarisd ki a rendszert a mar felmrakot fsx cucokat illetoen. registryt is.

    Google fsx install error 1722 es kapsz egy rakas infot
  • feci82
    #16488
    kössz megprobálom remélem jó lesz!
  • Hypo #16487
    Esetleges Megoldas: Masold ki a cd-k tartalmat egy temp helyre a hddn es onnan futtasd,
  • feci82
    #16486
    köszönöm de ezt már probáltam.Megcsináltam ahogy le va irva de valami nem jó!Lehet hogy én csináltam valamit rosszul.Telepités elött kell futtatni vagy közben?Mert én elötte futtatam ebben még tudnátok segiteni?
  • [HUN]FaTaL
    #16485
    link
  • perko
    #16484
    litlebubu, írtam egy privát üzenetet.
  • macleody
    #16483
    link