33535
  • napstR
    #16562
    sziasztok! azt kell mondjam, hogy ez a katana4x valami elképesztő! viszont egy kicsit egyfolytában balra akar dőlni a gép. ez mitől lehet? (rudder trim centerben, joy újrakalibrálva)
  • CptSAB
    #16561
    Szia Zsolti!

    Március óta semmi hír, de újra írok Mehlinnek.
  • zsoltfireman
    #16560
    Egyébként mikor lesz elérhető FS2004-re a Mig-21?
  • zsoltfireman
    #16559
    ?
  • polluxware
    #16558
    nem idevaló téma.. ennyi
  • polluxware
    #16557
    csak viccöltem volna... bocsánat (nem kimondottan vicces téma)
  • CptSAB
    #16556
    Jó a kép.. csak egy apróság. A csillag körüli fehér keretet kellene vékonyabbra venni.
  • zsoltfireman
    #16555
    Szia,

    Főleg a SOH fórumon nyomulok.

    Kivel tárgyalok,ezt nem értem
  • Hypo #16554
    csak a végletek embere:)))
  • [HUN]FaTaL
    #16553
    Akkor repülj autogen nélkül, lowra húzott graffal én meg repülök tovább fs9-el :)))
  • polluxware
    #16552
    nincs olyan hogy fsx-et nem futtató hardver, csak kompromisszum képtelen géptulajdonos.....

  • polluxware
    #16551
    hát szeva;)

    rég láttalak ittenten...

    tárgyaltok még?
  • Hypo #16550
    :))))))
  • Willenbrock
    #16549
    Köszi! Nem ismertem ezt a sceneryt,FSX-et mostanában keveset használom.
  • zsoltfireman
    #16548
    Nem ismered meg? :-) LHSimulations - Sármellék

    A Mig-21MF innen:
    További infó: SOH fórum
  • [HUN]FaTaL
    #16547
    Jó túloztam, de nem egyszer láttam, hogy szenvednek az fpssel még a húzott i7-920al is :))
  • Willenbrock
    #16546
    Végre! Linket tudsz adni honnan tölthető? A repülőtér scenery az milyen ami alatta van?
  • DANIELE
    #16545
    zsoltfiremannak címeztem !!!!!!!
  • DANIELE
    #16544
    Nagyon szép ez az én gépem volt Kecskeméten.
  • zsoltfireman
    #16543
    Ivan Jurcaga Mig-21MF

  • Hypo #16542
    :))) kicsit erős túlzást érzek.....
  • pvz
    #16541
    Üdvözlet! Az FSX könyvtárak valamelyikében megtalálhatók az ATC szövegek? (hang vagy szöveg formátumban)
    Köszi a segedelmet.
  • veghcs
    #16540
    Sajnos csak 2 magos athlon 2
  • FSEtemp
    #16539
    Próbáld ki:
    fsx.cfg -be ( a procid gondolom 3 magos, így neked az N 7 jelent) írd:
    [JOBSCHEDULER]
    AffinityMask=N

    ahol az:N

    1 = 1 mag 0001
    3 = 2 mag 0011
    7 = 3 mag 0111
    15= 4 mag 1111
    Backup needed
  • [HUN]FaTaL
    #16538
    Semmilyen hardver nem elég az FSXnek IFR repüléshez. Talán a húzott sandyk már megfelelőek.
  • veghcs
    #16537
    Azért működik az fsx csak high felbontásban egy kicsit darabos mostanság minden kiegészitőt az fsx-hez csinálnak. A gyári oldalon azt irják,hogy az a hardver ami nekem van elég kell,hogy legyen:
  • Hont
    #16536
    Próbáld ki az FS9-t!
    Az FSX hez kicsi a géped sajnos...
  • veghcs
    #16535
    Üdvözlet

    Tud valaki segiteni abban,hogy milyen be állitásokat alkalmazzak az fsx-en szaggatás nélkül fusson a gép teljesitménye 3.2 atlon proci 8gb ram a videokártya 1gb asus EH 5550 ati radeon
  • Dokitudor
    #16534
    16530

    Lefuttattam a programot a Filternél a Duplikációt állítottam be. Ki hozta az összes repteret. Mindegyikben a duplikáció úgy van bent, hogy BR2_airport.BGL Az LHBP-nél van egyedül egy sor plusz af_lhbp.bgl Lehet hogy ezt kellene törölni? Ez az af-es egyik reptérnél sincs.
  • Dokitudor
    #16533
    16531
    Igen. Visszamásolás előtt letöröltem a meglevőt, de a lomtárat nem ürítettem, mert azt hiszem azt írta, hogy véglegesen törli, mivel nem fér el a lombtárba az egész mappa.

    16530
    Keresem a progit és megnézem addig is köszi a javaslatot.
  • Sanyo
    #16532
    Captain Sim akció, hajnali 1-ig.
  • alert
    #16531
    Hogyan másoltad vissza az eredeti helyére a másik vinyóról a tartalék mappát? Előtte letörölted az 1-es vinyón lévő nem működő FSX mappát és kiürítetted a lomtárból, majd annak helyére átmásoltad a biztonsági mentést a másikról? Ha nem, akkor így csináld.
  • Hypo #16530
    nezd meg hogy lhbp hez hany afcad van lehet tobb van csak mas helyen es az kavarhat be. FSX Airport Scanner progi ingyenes.
  • Dokitudor
    #16529
    Sziasztok!

    Sajnos alap igazság, hogy a járt utat a járatlanért el ne hagyd. Megint hülyeséget csináltam és kérnék hozzáértőktől segítséget. Megvettem hivatalosan az FSX-et gép bővítés miatt. Hozzá a Mega Airport Budapestet. 1.4 ver. Láttam egy 1.5-ös verziót és úgy gondoltam, hogy ettől szebb és jobb lesz. Hát ráfáztam, mert az instalálás után a scenery és textura bent maradt a játékban, de csak a runvay választható egyedül. El tűnt a választható menüből az összes gate. parking. Már próbáltam az uninstalt és vissza tenni az eredeti lemezt, de a menü választásban semmi változás. Ha felszálok látom, hogy megvan minden kifutó, épület, parking, csak nem enged választani. Így nem igazán jó. Persze a korábbi tanácsotok alapján előtte a komplett FSX mappát átmásoltam egy másik wincsire, hogy ha gond van akkor ne keljen újra telepíteni, de az érdekesség az, hogy vissza másolva az eredeti helyére a probléma ugyanúgy megmaradt, annak ellenére, hogy korábban tökéletesen működött. Előre is köszi a segítséget.
  • MauroN
    #16528
    Megnéztem. Az alapból középen állt. Lehet hogy csak gyorsan indultam el. Amikor ezt állítom, akkor a gép elkezd dőlni. De pontosan ez mire való?
  • SzKrisztian
    #16527
    Értem, jó munkát a forditáshoz, és ha úgy gondolod úgy állsz vele hogy érdemes megosztani, annak biztosan sokan fogunk majd örülni.
  • napstR
    #16526
    rudder trim?
  • MauroN
    #16525
    Helló mindenki.

    Amikor elkezdek felszállni, akkor a repülőgép elkezd jobbra vagy balra elfordulni. Miért van ez?
    Segítsetek légyszi.
  • LegendTommy
    #16524
  • Ordasbácsi
    #16523
    Hi!
    Nos, én kb 5 éve voltam kint Kanadában majd Angliába dolgozni. Később az USA-ba is sikerült eljutnom (Orlando-ba) majd onnan Nassau-ba hajóval. Utóbbit kivéve, mindegyik repülőút volt.
    Megkedveltem a repülést.
    2 éve pedig egy youtube videón felbuzdulva elkezdtem érdeklődni az FSX után. A videóban tetszett az egyik küldetés.
    Gondoltam ez tök jó "játék", veszek egy ilyet és én is repkedek tovább virtuálisan.
    Persze már az elején rá kellett jönnöm, hogy ez nem olyan egyszerű ha az ember tényleg valósághűen akar "játszani" :)
    Gépigény, repülési alapismeretek, fogalmak, időjárás ismeretek stb...bonyolították és elgáncsolták az érdeklődésemet.
    Nem adtam fel, mert érdekelt, a mai napig.
    Mostanra már elég sok mindennel tisztában vagyok de közel sem annyira mint itt a kedves VIP tagok :)
    A fordításokat egyelőre saját részemre készítem, ha úgy érzem értékelhető, megosztom.
    Angol nyelvtudásomnak köszönhetően talán könnyebben boldogulok a fordítással csak az "ízét" kell olyanra formálnom, hogy az valóban élvezhető legyen :)