33535
  • Willenbrock
    #16602
    Hallottam hogy létezik egy program amivel a google eart-ből készít sceneryt,mi a neve a proginak és fizetős-e?Van valakinek vele tapasztalata?
  • m814
    #16601
    Napokon belül........

  • moonprince
    #16600
    Azt hogyan, milyen kiegészítővel lehet elérni, hogy IFR-nél, sűrű légiforgalom beállítással az Approach ne rakosgassa szinte egymásra a landoló gépeket, hanem picit élethűbben kezelje a koordinálást (Ilyen "reduce speed" féle üzenetekről már nem is merek álmodni...)? Sehogy?
  • Clidey
    #16599
    Aham...aztán meg arra ébredsz hogy a meleg segged a hideg falhoz ér! :DDD
  • Hont
    #16598
    Nekem két piros műszőr dobókocka lóg ott...A landinglight kapcsolóra akasztottam, csak descend-nél mindig bent lóg a "képben"...:D
  • Hypo #16597
    cool, otthon is ilyen van de en tettemaz ablakba wunderbah-t:))
  • Clidey
    #16596
  • Hypo #16595
    Na, akkor jó leszállást
  • delta76
    #16594
    Most már rendben sikerült a telepítés. Köszönök minden segítő ötletet. Biztonságos leszállást!
  • Hypo #16593
    Azt is és az összes kiegészitő
  • delta76
    #16592
    Tehát, ha jól értem, akkor már az fsx installját is admin módban javaslod? Este kipróbálom. Köszi!
  • Hypo #16591
    az installrol beszelek
  • delta76
    #16590
    Az fsx-et (és más programokat is) rendszerint admin módban szoktam futtatni.
  • delta76
    #16589
    Üdv macleody! Az UAC= User Account Controls ?

    Meg fogom majd nézni. Köszi a tanácsot!
  • macleody
    #16588
    Meg az UAC-ot kapcsold ki.
  • Hypo #16587
    futtasd admin modban
  • delta76
    #16586
    Ahogy jobban a dolgok mélyére ástam észrevettem, hogy a D:\Users\DCS\AppData\Roaming\Microsoft\FSX könyvtárban nem találom a kulcsfontosságú "fsx.cfg" file, pedig a mappa beállításoknál a rejtettek file-ok, mappák is megjelenítve vannak. Ez a két probléma gyanítom, hogy összefüggésben van egymással.

    Ez esetleg segít valamit a megoldás keresésében?
  • delta76
    #16585
    Köszönöm a javaslatot. Éppen most készültem írni az FS Registry repair-rel kapcsolatos sajnálatosan negatív tapasztalatomról. Azaz ennek futtatása sem tudta helyre tenni a dolgokat. A következőt futtatta le az FSUIPC 4.7:
    INSTALLATION FOR FSX:
    AppPath="I:\Program Files\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\"
    Checking version of FSX.EXE:
    ... Version 10.0.61472.0 (Need at least 10.0.60905.0)
    Checking compatibility with installed SimConnect:
    Found SimConnect build 60905 (Original)
    Found SimConnect build 61242 (SP1 May07)
    Found SimConnect build 61259 (Acc/SP2 Oct07)
    Checking if there's already a version of FSUIPC4 installed in:
    I:\Program Files\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\Modules\FSUIPC4.DLL
    ... Version 4.703 found.
    FSX Modules folder already exists.
    Okay -- installed FSUIPC4 into "I:\Program Files\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\Modules\FSUIPC4.DLL"
    Looking for the current user's Application Data path:
    ... found as "D:\Users\DCS\AppData\Roaming"
    Now finding \Microsoft\FSX\FSX.CFG for all users, including this one
    Looking in "D:\Users\All Users\AppData\Roaming"
    ... No FSX.CFG there
    Looking in "D:\Users\DCS\AppData\Roaming"
    ... No FSX.CFG there
    Looking in "D:\Users\Default\AppData\Roaming"
    ... No FSX.CFG there
    Looking in "D:\Users\Default User\AppData\Roaming"
    ... No FSX.CFG there
    Looking in "D:\Users\Public\AppData\Roaming"
    ... No FSX.CFG there

    Továbbá - egy külön ablakban - még egy hibaüzenetet is kaptam: Problem! Cannot edit the DLL.XML file to activate FSUIPC. Please check the documentation and do this manually.

    Valami más javaslat...?
  • FSEtemp
    #16584
    Elüldtem neki privátba!
  • macleody
    #16583
    Valaki linkelt itt korábban egy FS registry repair nevezetű progit, havernál ez oldotta meg a problémát. Ő az accelerationt nem tudta felrakni.
  • Hypo #16582
    hmm hat jobban jartal volna az I:\FSX\ folderrel bar igy is fura hogy a registryben ez miert nem lathato bejegyzes
  • delta76
    #16581
    Az I:\Program Files\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X a könyvtár elérhetősége.
  • Hypo #16580
    akkor valami nem stimmel a registryben, hol van az fsx?
  • delta76
    #16579
    Üdvözlet a repülést kedvelők és művelők népes táborának!

    A segítségeteket szeretném kérni az FSX telepítése során tapasztalt hiba kiküszöbölésére.
    Az FSX könyvtáramat - a winchester kapacitásának végessége miatt - nem a win 7-et tartalmazó "D" meghajtóra telepítettem. Így viszont sem az FSUIPC, sem például az FSPassengers X nem tud megfelelően települni, mivel folyamatosan a "D" meghajtóra akar települni. A cél meghajtót viszont nem tudtam ezek telepítésénél megváltoztatni (azt nem kínálta fel a program), így a DLL.XML-t hiába keresve nem tudtam a telepítéseket elvégezni.
    A kérdésem az lenne, hogy van e valami módszer (esetleg segédprogram), vagy bármi, amivel ezt a problémát megnyugtatóan lehet kezelni, vagy kizárólag a rendszernek helyet adó (esetemben "D" )meghajtóra kell magát az FSX-et is a kiegészítőkkel együtt feltennem.

    Segítségeteket előre is nagyon köszönöm!
  • komorszabi
    #16578
    Köszi a válaszokat
  • [HUN]FaTaL
    #16577
    Ez még fs9hez is kevés :(
  • Hont
    #16576
    Hello!
    Sajnos ez szerintem az FS9 hez is nagyon kevés.
    FSX nél a menű se fog bejönni...:(
  • komorszabi
    #16575
    Hello
    Szerintetek ezen a konfigon hogy fog menni?
    CPU:2400 Celeron
    VGA:256 nvidia geforce 6200
    Memória:1,25gb DDR2
  • polluxware
    #16574
    KÖZÉRDEKŐ ENFÓ!

    ha valkinek nincs meg a legújabb fsuipc akkor is tudja használni a LINDÁT

    legalábbis a LUA, Macro gyüjtemény kiszedhető és kézzel bevihető az fsuipc standard menüjén keresztül
  • polluxware
    #16573
    az egy más világ;)
  • Willenbrock
    #16572
    Megvan,mégsem A2A csinálta,de jónak tűnik:Justflight Wildcat
  • polluxware
    #16571
    wildcat??

    ez új;)

    habár most ész nélkül belecsaptak mindenbe a fiúk.... páran szídják is őket mert még mindig nem jött ki a pecccs a spitfire-hez amit JANUÁR-ban adtak ki.........

    b377 COP kieg is csak egy újabb rókabőr;)

    fájnöncsiál problemók lehetnek, áj gesssz
  • [HUN]FaTaL
    #16570
    Ott a manual, minden benne van. :)
  • Willenbrock
    #16569
    Az A2A csinált Wildcat-et?Valahol régebben mintha képeket láttam volna róla,de most semmi infót nem találok róla.
  • Hypo #16568
    :)) persze semmi se lehetetlen csak nem ertem hogy egy weather engine vagy egy texturakat berako progi miben valtoztatna meg a rep modellt????
  • napstR
    #16567
    érdekes. én is ezt vettem észre, pl a carenado152-esem is fordul balra, de a default152-es meg nem :D ASE-t használok időjárásra, de ha nem indítom el csak szimplán választok valamit fs-ben akkor is fordulnak a gépek :/ REX mondjuk installálva van.
  • Hypo #16566
    http://www.youtube.com/watch?v=9mMx9GhhGpg

    ez meg egy sor ilyen http://www.youtube.com/results?search_query=wilco+airbus+tutorial&aq=f bar ehhez nem kell nagy esz hogy talajon az ember
  • Hypo #16565
    erdekes akkor most mi van a szel dobalja a geped?:))

  • almostatys
    #16564
    Sziasztok!
    Tudna esetleg nekem valaki segítséget vagy valami leírást adni,hogy hogyan kell vezetni Airbus 320,321-est? Pl az Aerosoft vagy a Wilco féle Airbust.Vagy valami érthető leírás kellene,akár angolul is,csak mutassa,hogy mit hogyan kell csinálni.Addig eljutottam,hogy fel tudok szállni,de süllyedni és leszállni nem tudok.Légyszi segítsen valaki! Köszönöm szépen előre is!
  • Medwyn
    #16563
    Ennek van egy elég idióta oka, amivel én is szenvedek - a weather...
    Ha van például ORBX weather vagy REX installálva, valahogy azok belenyúlnak az irányításba (érdekes, hogy nem mindig és nem minden gépnél illetve felváltva, vagyis elég rendszertelen a dolog).
    Nem számít a reality settings, nem számít a rudder sem. És nem a propeller miatt van... :)

    Ha valaki találna megoldást, nagyon szívesen venném.
    (A fentieket külföldi fórumokon is írják, ők se tudnak mit kezdeni vele... :S)