33535
  • alert
    #16642
    AiSmooth
  • moonprince
    #16641
    Azt hogyan, milyen kiegészítővel lehet elérni, hogy IFR-nél, sűrű légiforgalom beállítással az Approach ne rakosgassa szinte egymásra a landoló gépeket, hanem picit élethűbben kezelje a koordinálást (Ilyen "reduce speed" féle üzenetekről már nem is merek álmodni...)? Tehát senki nem tud segíteni?
  • Robi546
    #16640
    Akkor valaki tudna segíteni ?? Fontos lenne. :S Előre is thx! :)
  • Palinko
    #16639
    747 gps autopilóta problémáim vannak, átkapcsolom a kapcsolót GPS re a NAV ot benyomtam mégsem műxik a dolog :( mi lehet a baj?
  • Papirzacsi
    #16638
    Nincs!
  • Palinko
    #16637
    nincs valami mod, hogy autópilóta mellett is lehessen leggyorsabb időgyorsítást használni?
  • Robi546
    #16636
    Hali!

    Az lenne a problémám hogy nem akar elindulni az Air Hauler! :( Eddig szépen ment majd újra instaláltam az Fsx,Fsx Acceleration és az Air Haulert is és most nem indul mert ezt írja ki: valami CrewExpires a hiba. Mi lehet a gond, mit csináljak hogy elinduljon ?? Pls segítsen valaki, előre is köszi. :)
  • Palinko
    #16635
    köszi!
  • alert
    #16634
    SHIFT+1 és további számkombinációkkal tudod előhozni a paneleket. Köztük az egyik a GPS.
  • Palinko
    #16633
    köszi, ezt megtaláltam magamtól is, erre lennék kíváncsi
    http://fs2004faq.uw.hu/fsx737nggps.doc

    4. oldalon a 2. képen
  • [HUN]FaTaL
    #16632
    M vagy menüben World -> Map, persze ez megállítja a repülést.
  • Palinko
    #16631
    repülés közben skubizható térkép van? kezdő vagyok faq bújom és gps es cikknél láttam egyet csak nem tudtam még előhozni egyenlőre :D de tök jó eddig mindég bajom volt a navigációval gps for president :D sztem hagyományost nem tudom megtanulni :D
  • zsoltfireman
    #16630


    innen:
  • zsoltfireman
    #16629


    innen:
  • zsoltfireman
    #16628
    Mig-15 repaint ügyben intézkedem! :-)
  • zsoltfireman
    #16627
    Pontosabban? :-)

    Üdv!
  • napstR
    #16626
    katana 4x oldalszélben miért autorudderezik amikor realism-nél ki van szedve? -.-
  • 97th Vampire
    #16625
    illetve mégsem. Magyar festés nincs benne. Úgyhogy ismét aktuális az alábbi kérdés.
    Bocs az egymásutáni kommentért.....
  • 97th Vampire
    #16624
    Áh... nem tudom hogy de megtaláltam a skin-t :D
  • 97th Vampire
    #16623
    Üdv!
    Klassz a néphadsereges skin!
    Őőőő pontosan hol is lehet megtalálni a magyar skin-t? Hivatalos oldalon a repaint-nél másik oldal nyílik meg és ott nem találom. A fórumon meg biztos átsiklottam rajta, már ha ott is fent van.
    Terepszínű festés háromszöges felségjellel van/lesz hozzá?

    Valaki meg tudná magyarázni, hogy ha bedöntöm bal vagy jobb fordulóra a gépet és elengedem a botot akkor miért áll vissza a gép magától vízszintbe???

    Köszönöm!!!!
  • Clidey
    #16622
    Talán ha elfáradnál a flightsim.com-ra és beírnád a keresőjébe hogy "Zsolt Beleznay".......
  • Willenbrock
    #16621
    Inkább repülök a Mig-15-el az aktuális is meg szép is.
    Tényleg nem tud valaki magyar festést a bearstudio Mig-15-höz?
  • Clidey
    #16620
    Ahha, szóval így már világos, azért nem tudtam róla, mert nem tette fel a nagyobb szájtokra...mondjuk jól is tette; iszonyat igénytelen, ronda munka.
    Így ilyenformán nem is tudok segíteni neked sem, sorry.
  • Willenbrock
    #16619
    A belseje sem csúcsminőség sajnos.
  • Willenbrock
    #16618
    Ja valami furcsa benne,túl tiszta,a textúra nem az igazi.De fsx-hez jobbat eddig nem találtam,talán majd feltelepítem az fs9-et aztán a xomer-féle an-2-est használom.
  • Papirzacsi
    #16617
    Elég csúnyácska. (túl finom voltam? ) :-D
  • Willenbrock
    #16616
    Innen töltöttem le.
  • Willenbrock
    #16615
    Pedig a Vlagyimir gép van meg mert az info fájlban is benne van és ott van a székben a másodpilóta.Valaki csinált hozzá Malév skint,ez az:



  • Clidey
    #16614
    Tisztázzuk már végre: a Vagyimir-féléhez NINCS Malév festés, de van a VC-ben másodpilcsi! A Xomer-féléhez VAN Malév festés, de nincs a VC-ben másodpilcsi! Szóval valamit összekavarsz de rendesen...!
    Igen, a Xomer-féle csak FS9-hez van.
  • Willenbrock
    #16613
    A Xomer AN-2 csak FS-9-hez van-vagy működik fsx-ben is? Eddig csak olyat találtam ami FS9-hez való.
  • Willenbrock
    #16612
    A Vlagyimires van meg azt hiszem és malév festéssel.Belső nézetben van egy karót nyelt másodpilóta :)
    A Xomer-féle is freeware?
  • [HUN]FaTaL
    #16611
    Tisztában vagyok vele, éppen ezért nincs autogen, mikor futás közben generálod a talajt a google erathből. Mivel nincs textúra ahova elültesd a fákat, vagy lerakd a házakat.
  • Clidey
    #16610
    A Maléves-festést még én csináltam ezer évvel ezelőtt...van valahol egy mezőgazdaságim is, meg régi MHSZ-es (zöld), de azokat nem releaséltam soha. Ha nem felejtem el, akkor előtúrom neked a következő pár napban - már ha ugyanarról az An-2 változatról beszélünk.
    Ugyanis:
    A másodpilótával kapcsolatban pontosan nem tudom miről beszélsz...a Xomer-féle An-2-ben ilyen nincs, hanem az external modellben van egy karót nyelt muksó (az is eléggé idiótán néz ki, teszem hozzá), viszont a Malév-festés ehhez készült. A másodpilóta a Vlagyimir Zihuhuhuhulsky vagy miaszösz nevű csávókám cuccában van, ahhoz viszont se Malév festés, se permetező festés. És onnan a pilótát sem lehet eltávolítani lévén az az mdl-fájlba van belekódolva - az ilyesfajta kinézet-módosítások lehetőségei amúgy már milliószor ki lettek tárgyalva itt, hogy lehetetlen.
  • Papirzacsi
    #16609
    Az autogen elnevezés igazából egy nagy átverés. Nem ő generálja az autogent, csak lepakol épületeket, és fákat oda, ahova megmondod neki, hogy szabad. Kb. ennyi benne az automatikus.
  • Willenbrock
    #16608
    Akkor ez sem az igazi mert a 3d részletek így hiányoznak.
    Még 1-2 kérdésem lenne: AN-2-hez tud valaki sárga mezőgazdasági festést (amilyennel permetezni szoktak) csak Malévest találtam eddig hozzá.A másodpilóta üléséből nem lehet azt a lapos figurát valahogy kiiktatni?Kicsit lerontja a látványt.
  • m814
    #16607
    Futva....
  • [HUN]FaTaL
    #16606
    És hogy pakolsz tele autogennel valamit, ami futás közben generálódik?:D
  • CptSAB
    #16605
    Nem értelmét nem látod, csak baromi lusta vagy telepakolni autogennel. :P
  • [HUN]FaTaL
    #16604
    TileProxy.

    Értelmét nem látom, hogy mindenhol a lapos tájat nézegessem. :D
  • CptSAB
    #16603
    FSEarth Tiles :)