33535
  • polluxware
    #16763
    háá ott szokott az repülni.. nálunk is vannak darazsak
  • LeonSilver
    #16762
    Igen. Tudom, hogy más tészta. De olyan szuper! ;)
    Ez most készült a Balcsi felett :)


  • Bögyörő
    #16761
    Sziasztok, én már nagyon rég vártam a PMDG 737NGX-et erre mikor megjelenik teljesen le vagyok égve. Addig mig sikerül összehoznom a rávalót, nem tudjátok letölthető valahonnan a manualok, vagy esetleg valaki aki már megvette fel tudná őket tenni? Már ha ez nem számit wareznak. Köszi.
  • polluxware
    #16760
    mesterem!!!!!!!!

    ha megnéznéd nekem...

    a) a 2D panelek normál aspect-ben is vannak hozzá, vagy csak wide formában?
    b) csak 2D panellel milyen az fps?
  • polluxware
    #16759
    az más tészta... de abból fs9es verzsön is korszakos volt már annó
  • LeonSilver
    #16758
    Gondolom sokakat nem érint egy katonai gép, de nekem hasonlóak az érzéseim a VRS Superbug-al kapcsolatba.
    Valami eszméletlen jó lett.
  • Robi546
    #16757
    értem.
  • [HUN]FaTaL
    #16756
    Plusz textúracsomagok.
  • Robi546
    #16755
    értem. és az mivel jobb mint a rendes ? Még szebb grafot tud csinálni ??
  • Sanyo
    #16754
    Od=Overdrive
  • Robi546
    #16753
    milyen az a REX+Od ? Tudom hogy real environment xtreme de mi az az Od ?
    Egyébként akkor ha valaki tud ebben segíteni azt nagyon meg köszönném!

    Probléma:
    Egyébként akinek van vagy megvolt a Wilco Airbus A380 v2 akkor abban segítsen nekem valaki pls hogy: hogy kell beállítani az autopilótát ?? Mert fogalmam sincs. :S Mert ahol a sebességet kell beállítani ott három ilyen: - van azaz kötő jel, és akár mit is csinálok nem tudom beállítani mert nem írja oda hogy: 300 vagy valamennyi, ezen kívül még mit kell beállítani ?? És a magasságot + a headinget se tudom beállítani, boeing 737,747, Airbus A321 < Ezekben be tudom. De az A380-ba nem. Segítséget előre is thx! :)

    Bocsi hogy már 3x kérdem és gondolom azért nem írnak mert nem tudják a probléma okát csak van sok olyan ember aki nem olvas vissza és ezért írtam le megint.
  • bondi
    #16752
    Nálam GEXEu, REX+Od, UTX Eu, MyTrafficX, AES, és Aerosoft LHBP. És annál azért komolyabb gép kell hozzá...
  • Clidey
    #16751
    Egy cseh kölök már büszkélkedett hogy megvette, Nvidia GTX 460 I7 2,6 6GB ram HDD 10000 RPM Win 7 64-es konfigján 17-22 fps-t tud a cucc... a grafikai beállításokról annyi az info hogy REX és GEX is volt telepitve.
  • bondi
    #16750
    Az az igazság, hogy fél éve olvasgattam a PMDG fórum ömlengéseit, sokat repültem a 747X-ükkel, és kicsit túláradónak éreztem az ömlengő elvárásokat. Beszívtam 2éve az Ariane kamut, megvettem az iFly737-et is, repülgettem is vele, és persze ma felraktam a PMDG737X-et.

    Nagy szavak nélkül, meggyőződésem, hogy új korszak kezdődött a szimulátorosok időszámításában!!!!!
    Az állam folyamatosan a padlón, egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ezt megalkották, összerakták. Persze biztos lesznek kezdeti nehézségek, bugok (én még nem találtam), de már az 1.0 verzió is döbbenetes dolgokat tud. Kell hozzá vas, el kell olvasni az Intro-jukat, tweakelni kell az FSX-et, de ha ezek megvannak, garantált az ámulat.
    3 órája ülök benne a MegaLHBP 37-es kapujában (15-18 fps), és állítgatom be az opciókat, EzDok kamera nézeteket, és a szükséges joy és bill. gombokat (CH joyok, FSUIPC4). Lassan készen állok az első repülésre is.
    Azért azt finoman megjegyezném, hogy elsőre némi tudás és tapasztalat nélkül senki nem fog felszállni vele. Viszont ha ezzel sikerül, utána az épített cockpit szimulátorok is simán repülhetők lesznek!

    Minden igazi szimesnek kötelező darab!

    Majd még beszámolok az első repülés tapasztalatiról, addig is jó repülést!
  • [HUN]FaTaL
    #16749
    Meg. Rendkívül olcsó és kicsi a gépigénye :))))))))
  • Sanyo
    #16748
    Aki esetleg még nem tudná (kétlem :), megjelent a PMDG Boeing 737NGX.
  • Robi546
    #16747
    értem. Hát mindenkinek más tetszik. :) Egyébként ha valaki tudja a 16744-es hsz-re a megoldást akkor pls segítsen előre is thx.
  • polluxware
    #16746
    rendellenes vagy...

    magyarán te nem kattognál ha baloldalt kéne ülni egy éérbászban
  • [HUN]FaTaL
    #16745
    "Én úgy játszom az FSX-et hogy az Optionsban be van kapcsolva az Auto Rudder, és jól működik minden."

    lol, azért az autoruddert ne keverjük már ide...

    #16743: Jó az, ha működik. Azért vettem a saiteket mert havernak egy év alatt tönkrement az extreme3d pedig nem sokat játszott. Meg azért mert balkezes vagyok és ez volt az egyetlen nem jobbkezes, normális joystick. :)
  • Robi546
    #16744
    Én úgy játszom az FSX-et hogy az Optionsban be van kapcsolva az Auto Rudder, és jól működik minden.
    Egyébként akinek van vagy megvolt a Wilco Airbus A380 v2 akkor abban segítsen nekem valaki pls hogy: hogy kell beállítani az autopilótát ?? Mert fogalmam sincs. :S Mert ahol a sebességet kell beállítani ott három ilyen: - van azaz kötő jel, és akár mit is csinálok nem tudom beállítani mert nem írja oda hogy: 300 vagy valamennyi, ezen kívül még mit kell beállítani ?? És a magasságot + a headinget se tudom beállítani, boeing 737,747, Airbus A321 < Ezekben be tudom. De az A380-ba nem. Előre is thx a segítséget. :)
  • polluxware
    #16743
    volt ilyenem...

    jobb az extreme3d a rudder miatt

    de píííííízösök azt is lehurrogják majd
  • [HUN]FaTaL
    #16742
    Honnan tudjam, hogy forgatható e jobbra balra a nyele (rudderhez)? Neked van olyan, nem nekem.
  • Robi546
    #16741
    (bocsi a dupla posztért)
    de hogy érted azt hogy forgatható legyen a nyele ? És ez a Logitech Attack 3 ez forgatható nyelű ? (Nekem ilyen van de nem értem hogy mondod)
  • Robi546
    #16740
    Én a Logitech Attack 3 joystickot ajánlom,nem drága,már 1 éve meg van és semmi baja, 24€ volt azaz: 7000 Forint körül van kb. vagy most nem tudom mennyi forint mert nem tudom pontosan át számítani de a lényeg hogy jó és nem drága és a kinézete is jó, szerintem olyat vegyél. ;) :)

    Logitech Attack 3 Kép:

  • polluxware
    #16739
    én 2D panellel biztos kiprószálom.. ha lesz rá mód;)

    tetszik nagyon.... megaztán a pmdg gauk..............
  • Hypo #16738
    :)))) most valahogy ngx re nem koltenek:))
  • Clidey
    #16737
    Hehe... a PMDG NGX-hez már elérhető a Malév OneWorld és az EU Presidency livery... tuti tőlem lopták az ötletet!! :DDDD
    Itt ...
  • fuszhi
    #16736
    Mindenképp csak olyan jó, már értem miért. Köszönöm hogy felhívtad rá a figyelmem. Minden jót.
  • [HUN]FaTaL
    #16735
    Nem, ilyenem is volt, nem forog a nyele.
  • fuszhi
    #16734
    szerinted ez jó ? joystic nyomj rá.
  • [HUN]FaTaL
    #16733
    Mindenképpen olyat vegyél, amin van normális gázkar és forgatható a nyele.

    Nekem sincs drága joyom, egy Saitek Cyborg Evo, de ezt nem nagyon árulják már. Én 5k körül vettem, de később már láttam 2k-ért a media marktban is. Vaterán nézz körül :)
  • fuszhi
    #16732
    köszönöm az infót
  • LeonSilver
    #16731
    Szerintem kezdésnek vegyél valami "occót", aztán később ha már belejöttél lehet komolyabbat venni. Javaslom kezdésnek nézz körül a vaterán és a hasonló oldalakon (PH, stb..).
  • fuszhi
    #16730
    köszi :))))) Az lesz a tuti? mennyibe fáj és mi számít jónak ?
  • [HUN]FaTaL
    #16729
    Vegyél egy joystickot.
  • fuszhi
    #16728
    Sziasztok ezt a szimulátort csak jojstick val lehet megfelelően használni meg kormánnyal vagy valahogyan egérrel is lehet és ha igen akkor hogyan? Mert a nagy problémám hogy a billentyűvel mikor oda nyúlok sokszor már késő. Többször kell nyomni mire majd ha meg sokat nyomom észre se veszem és megint ellenkezőbe kell aztán már késő.Szóval fantasztikus hogy lehet billentyűvel csak az a gáz hogy mindig lezuhanok és air race -en még a bóják közt se tudok elmenni. Valaki tudja hogy lehetne állítani hogy használni tudjam normálisan? Előre is köszi. :)
  • Robi546
    #16727
    ok, kösz.
  • Hypo #16726
    szerintem azert hallgat mindenki mert fingunk nincs mitol tunik el egy textura es azert mi a francnak kell ujra rakni az fsx et,

  • Robi546
    #16725
    Akkor most valaki tudna nekem is segíteni Pls ?? :S

    Ebben a problémában kellene segítség:
    Miért van az hogy ha a Flight Simulator X -be bele rakok egy repülőt például Convair 990A, American Airlines liveryvel (színnel) és 1 hét után amikor semmit se raktam/töröltem ki a játék mappájából egyszerűen eltűnik a textúra, az egész repülő fehér lesz és ezt csak úgy tudom orvosolni hogy újra telepítem a játékot. :S Mi lehet a probléma,miért csinálja ezt ?? :S Pls valaki segítsen! A Segítséget előre is thx! :)
  • fuszhi
    #16724
    Nagyon szépen köszönöm!