33535
  • LeonSilver
    #16723
    Teesék
  • fuszhi
    #16722
    Köszönöm a kedvességét az úrnak , milyen névre hallgat mert többfélét találtam. Ezt a kiegészítőt meglehet vásárolni is esetleg tudsz linket ahonnan biztosan olyan csomagot szednék hogy benne van . Azt megköszönném . Üdv! Number eighteen sergej forteen your the track smoke on :))))))))))
  • Clidey
    #16721
    Acceleration pakkot telepited és ott lesz benne a missionok közt.
  • fuszhi
    #16720
    Fantasztikus , ám nem tudna az úr segíteni ? Lentebb említett problémámon? :)))
  • bondi
    #16719
    Közeledik a PMDG737 NGX !!!!!!!!
  • fuszhi
    #16718
    Na ilyet szeretnék!!! Tudsz segíteni vagy valaki?
  • alert
    #16717
  • fuszhi
    #16716
    Képet tudtok mutatni vagy videót ? Ha lehet ilyet vele?
  • fuszhi
    #16715
    Sziasztok ! Én mű repülni szeretnék , és láttam úgy reklámozzák a flight simulatort hogy füstöt húz a gép és smoke on van mint Besenyei Péteréknél a red bul air race ban. Én ilyesmit szeretnék csak virtuálisan. Lehet ilyet a flight simulator x ben? És hol tudnám megvenni cd galaxis? :)
  • Robi546
    #16714
    Hali!

    Miért van az hogy ha a Flight Simulator X -be bele rakok egy repülőt például Convair 990A, American Airlines liveryvel (színnel) és 1 hét után amikor semmit se raktam/töröltem ki a játék mappájából egyszerűen eltűnik a textúra, az egész repülő fehér lesz és ezt csak úgy tudom orvosolni hogy újra telepítem a játékot. :S Mi lehet a probléma,miért csinálja ezt ?? :S Pls valaki segítsen! A Segítséget előre is thx! :)
  • Hypo #16713
    na uj pro flight yoke from SAITEk:))) ugyan az es van pofajuk.....http://www.simw.com/hardware/pro-flight-cessnar-yoke-system.html es lesz hozza trimm :))
  • napstR
    #16712
    sziasztok! az mitől airbus x-en, hogy amikor kikapcsolom a robotot egy darabig még tövig kell nyomni a joyt, hogy történjen valami, aztán a pálya előtt kicsivel átvált hiperaktív üzemmódra :D mozdítok egy mm-t és már orsózni akar a gép...
  • LegendTommy
    #16711
  • Hypo #16710
    :))) Ja fs9 alatt toltam bele pár száz órát jó gép nagyon
  • polluxware
    #16709
    ez neki túl bonyi..
  • [HUN]FaTaL
    #16708
    Hypo tisztában van vele, ismeri mint a tenyerét. Bár ha jól tudom IFR-t FS9ben repül :)
  • zsee69
    #16707
    Hypo csak ajánlani tudom, Igaz az FMC-t még meg kell tanulni használni mert nincs külön GPS..
    A kieg neve, PMDG MD11 FSX. Egy kis ízelítő:
  • super08
    #16706
    Köszi.
  • [HUN]FaTaL
    #16705
    grat :D

    szóval:

    Link
  • alert
    #16704
    A Track IR szoftverében vannak beállítási lehetőségek, amivel parancsokat rendelhetsz gombokhoz, egérgombokhoz. Van egy pause vagy disable vagy hasonló nevű parancs, ami felfüggeszti a Track IR-t következő megnyomásig. Így ki tudod iktatni mondjuk külső nézetben.
  • super08
    #16702
    Melyik az az oldal, ahol a PC konfigját megadva egy "ideális" beállítást lehet kapni az FSX-hez? Kerestem itt és a neten is, de nem találtam meg, pedig volt róla szó korábban...
  • Hypo #16701
    :) fain gép nagyon
  • zsee69
    #16700
    Köszi fiúk a segítséget! Még kellett egy kicsit munkálkodni :D :D :D
  • LeonSilver
    #16699
    Srácok. Meg lehet csinálni valahogyan, hogy a "külső" nézetben vagyok akkor NE a TrekkIR-el lehessen nézelődni hanem mondjuk a POV HAT-al vagy bármi mással?
  • Hypo #16698
    valoszinu szar a crack de kulonben van egy kapcsolo amivel be lehet kapcsolni a paneleket, de itt nem ez a gond siman crack
  • [HUN]FaTaL
    #16697
    Tipikus crack hiba.
  • zsee69
    #16696
    Sziasztok! beszereztem egy kieget, a PMDG MD-11 1.20as verzióját, viszont az kijelzőnél van egy kis problema :D Beállítással van baj, vagy csak egyszerűen nem lenne jó a kieg? Légyszi segítsetek! :)
  • JackDow
    #16695
    Nem bánkódom, sztem jó helyre került.
  • zsoltfireman
    #16694
    Na de mikor?
  • zsoltfireman
    #16693
    "A" betüt nyomogasd...:-)
  • zsoltfireman
    #16692
    Mán megvan!
  • Clidey
    #16691
    Óbasszus, épp most akartam egy 250.000-es készpénzes ajánlatot tenni!!
    Na mindegy, így jártam...
  • JackDow
    #16690
    Köszönöm az érdeklődéseket. A meghirdetett SAITEK config néhány perce elkelt.
  • polluxware
    #16689
    1hónap..

    köbö
  • [HUN]FaTaL
    #16688
    Ja független. Jogos a kérdés, hogy hány órát repülsz vele, de az a kérdés is jogos, hogy miért kerül 2x annyiba, mint az ifly :)
  • LeonSilver
    #16687
    Nem, de még csak ismerkedek vele, illetve gyönyörködöm benne.
    Mielőtt a többiek megorrolnának rám a virágbótozás miatt inkább pm-ben a többit.
  • Hypo #16686
    [URL=http://www.flyaoamedia.com/aoa/pmdg-announces-737ngx-pricing/]cikk az árakrol egy "független" tol:))[/URL]

    Ez mar nekjem sok hype egy termek korul
  • macleody
    #16685
    Leon sikerült már helyből felszállni? Mert nekem még nem.
  • Clidey
    #16684
    Arra leszek kíváncsi hány nap alatt törik majd fel... :D
  • [HUN]FaTaL
    #16683
    Ja én is furcsállom, biztos többen repülnek 6-700al és így le lehet húzni mégjobban a vásárlókat. Rohadt drága.