33535
  • napstR
    #16883
    fatal mindent tud :)
  • [HUN]FaTaL
    #16882
    Így ránézésre Aerosoft Airbus X.
  • Robi546
    #16881
    szép kép! :) Én is előbb szálltam le LZTT -re (Tátra,Poprad,Szlovákia) Csak nincs róla képem. :(
    Egyébként milyen repülő az amivel repülsz ??
  • napstR
    #16880
    érkezés LRTM-re :). csak az a fránya fps lenne több :(
  • Robi546
    #16879
    értem.
  • LegendTommy
    #16878
    kb. még 1000 féle, de a felsoroltak a legjobbak, nincs értelme tovább keresgélni szvsz
  • Robi546
    #16877
    Hali!

    Azt szeretném kérdezni hogy tudna nekem valaki mondani olyan Textúra csomagokat mint például a Real Environment Extreme mert az egyik videóban láttam hogy más eső effektek stb... Ezeket ismerem: REX,GEX,X Graphics,ENB Series,Flight Environment Extreme és még milyenek vannak ??
  • napstR
    #16876
    nekem is tetszett azt mondom :) ha megcsinálják az mcdu-t rendesen, elvileg már dolgoznak rajta télre vagy kövi tavaszra várható, akkor jöhet akármilyen pmdg esélye nem lesz :)
  • Robi546
    #16875
    ok,kösz. már megtaláltam. :)
  • carlosfly
    #16874
    :)
  • [HUN]FaTaL
    #16873
    aerosoft.com
  • Robi546
    #16872
    (bocs a 2x posztért)
    valaki be tudná nekem linkelni a hivatalos oldalt ahonnan le lehet tölteni ? mert nem találom.
  • Robi546
    #16871
    értem,kösz a segítséget.
  • [HUN]FaTaL
    #16870
    Ezenkívül vannak ingyenes repterek, amik nem kerülnek kreditbe, ott is ki lehet próbálni. Default repterek között csak Nürnberg van (FS9 alatt az sem).
  • [HUN]FaTaL
    #16869
    Malév festés kékje, hányadék.

    Az Airbus X VCje nekem tetszett. Az MCDU buta, de nem is az advanced felhasználók voltak a célközönség. És bizony remekül van optimalizálva, annyi fps-t produkál mint egy default gép.
  • alert
    #16868
    A hivatalos oldalról letölthető verziót ki tudod próbálni ingyenesen egy vagy két alap reptéren. Ha tetszik, akkor krediteket kell vásárolnod és a krediteket egyéb repülőterek aktiválásához tudod elhasználni. Egy reptér kb 3-5 kredit komplexitásától függően. Ügyelj arra, hogy szükséged van a repterek fizetős scenery változatára is (a támogatottak listája szintén megtalálható a weboldalon), mert csak azokkal működnek. Ezeket persze előbb külön kell megvásárolnod, addig nem tudod őket aktiválni.
  • Hypo #16867
  • Hypo #16866
    I LOVE IT:))))
  • Hypo #16865
    :)) micsoda jo kis gép már repülöm az elso megjelenés ota, azóta csak javult, vfr re bush flyingra kiváló, javaslom hozza PFJ orbxtol és http://return.mistymoorings.com/
  • DANIELE
    #16864
    ORBX Diamond az nekem is jó.
    Hát ez a gép egy kis tünemény, ékszerdoboz, a kabin csodálatos és szépen repül.
  • zsoltfireman
    #16863
    Ok,írj PM-et és nyomhatjuk multiban!
    Esetleg ORBX Diamond Point?
  • DANIELE
    #16862
    ZSOLTI hallod ez a gép nagyon jól néz ki ezt én is most megveszem, multiba ki is próbáljuk valamelyik ORBIX reptéren!
  • zsoltfireman
    #16861
    SibWings Lab Birdog




    Megéri a pénzét!
  • napstR
    #16860
    jó, de ha nem ifr-t repülsz akkor nem sok értelme van. be lehet szerezni másképp is, de az nem ez a topic.
  • Robi546
    #16859
    Hali!

    Azt szeretném kérdezni hogy ez az Airport Enchancement Services -t csak pénzért lehet megvenni ?? Csak mert fogalmam sincs hogy jó-e vagy nem és felesleges pénzt meg nem akarok ki dobni, valaki beszámolna róla hogy milyen az Airport Enchancement Services ? Előre is köszi.
  • napstR
    #16858
    érdekes pmdg-nél ez, hogy nem képesek mérethelyesen lemodellezni a pilótafülkét. elvileg airbus x-nél ez megvan. meg milyen kék színről mondtátok, hogy tökre nem olyan, mint a valóságban?
  • Clidey
    #16857
    Najahh...lehet dícsérni orrba-szájba biztos van némi alapja, én sem mondtam sosem hogy rendszerek terén szar lesz, sőt, hanem hogy egy átlag magyar emberke vasán élvezhetetlen lesz (ami ugye be is jött...) valamint hogy 3 év fejlesztés után sem voltak képesek PMDG-ék mérethelyesen lemodellezni egy kokpitet (ami szintén bejött...), ellenben telirámolták minden olyan - számomra legalábbis tök felesleges - eyecandy fícsörrel ami elvakítja a sok fant - mint például a kokpitben kapcsolgató meg fészkelődő pilóták, meg a belső tér komplett lemodellezése az összes utasüléssel egyetemben és még sorolhatnám.

    Megtehetném hogy megveszem, de felesleges pénzkidobás volna részemről, mert nekem nem ad annyi plusszt amiért érdemes volna rááldozni. Nálam sokat nyom a latban a formai hűség - talán ha nem lenne ennyire torz a VC még el is gondolkodnék egy legál verzió beszerzésén...de így max két-három óra repült időt adok neki aztán gyalulom le a picsába a vinyóról.
  • [HUN]FaTaL
    #16856
    Másik fórumon én vagyok az ellenség meg a pmdg ellenség mert bátorkodtam megjegyezni, hogy szerintem akármilyen jó lett, itt keleten, nekem nem ér 2x annyit, mint az iFly és szerintem az FSX IFRre a jelenlegi, átlag magyar configokkal inkább szerencsétlenkedés mint repülés. :D
  • napstR
    #16855
    köszi! meglesem :)

    Hypo jó neki :) Igazából nem nagyon szeretek ilyen bejött az élet azt csinálom amit szeretek történeteket olvasni, mivel nekem megfelelő anyagi háttér híján esélyem sincs, hogy az legyek ami szeretnék :) pl. pilóta :) jó mondjuk képzés terén is messze állok tőle mivel volt annyi eszem, hogy eljöttem informatikusnak... de mindegy is, van olyan ismerősöm aki TF-et végzett és most pilóta a malévnél. nem kell más csak pénz...
  • Hypo #16854
    Egy Honfitarsunk akinek bejött amit megálmodott.
  • Hypo #16853
    ok:) 250-ről 210 re lassitas realisztikusan:)
  • bondi
    #16852
    Nem is az a kerdes hogy az ifly tudja-e, hanem itt mar az a mervado, hogy mennyire realisztikusan csinalja!
  • bondi
    #16851
    Na pl ezt egy NG pilota csinalta!
  • Hypo #16850
    mondjuk az ebben alkalmazott procedure ugyan igy muxik iflyon is:) sot a regi pmdg-n is
  • bondi
    #16849
    Managing drag...
  • napstR
    #16848
    bondi belinkelnéd azt a lassítós videót? :)

    (csak egy normális a320-as lenne már -.-) bár Airbus X-nek nagyon szép a vc-je, csak kár, hogy rendszerek terén gyér a felhozatal :)
  • Hypo #16847
    ja félre ne érts én örülök, hogy jó és annak plána hogy neked tetszik, hiszen ez a lényeg te repülsz vele.
  • Hypo #16846
    Ja lattama videot, kar hogy pont a leszallas maradt le rola mondjuk ott a lenyeg az OP volt, marmint hogy 250-210 re nem hasznalnak speedbraket.
  • bondi
    #16845
    Olvastam pl, hogy a trim wheel sebessege is lassunak tunhet a tobbi addon gephez kepest, pedig ez az igazi gepek alapjan van modellezve, es pont a lassabb trimmelesi sebesseg miatt is sokkal ralisztikusabb elmenyt ad.
    A masik erdekes topic, es ezt a malev pilotaktol is hallottam, az egesz csaladbol a 800 a legtrukkosebb, mert annyira tokeletes az aerodinamikaja, hogy mar "csuszos" (slipperynek mondtak, nem tudom mi amegfelelo szakszo magyarul) , ami annyit jelent, hogy ereszkedes alatt nehezebb megfekezni, mint a tobbi modellt (6,7,900). Ezt az igazi pilotak is megerositettek, es ez is tokeletesen van modellezve a gepen. Kulon videot tettek fel a gep szakszeru es valaosaghu lassitasarol!!!
    Na jo, nem omlengek, mert meg azt hiszitek jutalekra dolgozom, de nem igy van, egyszeruen csak megfogott,es kesz ...
  • Hypo #16844
    :) nem vitatom csak kivancsi vagyok:)

    Mondjuk ebbol latszik kint milyen gepekrol nyomjak:) http://forum.avsim.net/topic/342936-post-your-specs-and-settings/