33535
  • DANIELE
    #16923
    Hát Zsolt lehet ilyen kis tünemény gépet kihagyni, a rakéta indítása és imitált fűst hatása nagyon jó.
    És multizni is tökéletes!




  • spyy55
    #16922
    Ja, kaposvári... de akkor is rohadtul alacsonyan szállt el a madárkája. A fűnyíró hangját is lenyomta, így észleltem :) Tudom: Taszár kilőve...
  • zsoltfireman
    #16921
    Igen! Danielle is és én is megvásároltuk! Nem tudtuk kihagyni!
  • [HUN]FaTaL
    #16920
    Fogalmam sincs. Mert trendi biztos :D Vagy szeretik a dobozhangot, nem tudom.

    Miért, ipadről miért jó a rádió panelt baszakodni?:D
  • Hypo #16919
    miért is jó ha a szifonbol szól?
  • [HUN]FaTaL
    #16918
    lol már minden szarból megpróbálnak pénzt csinálni :D mint az aerosoft a radiostackkel..
  • Hypo #16917
    LOL:)
  • Hypo #16916
    :))) jó kis gép imádom.
  • polluxware
    #16915
    megvetted? ;)
  • zsoltfireman
    #16914
    Csendélet

  • CptSAB
    #16913
    Kaposvári vagy? :D Sajna nem láttam. Nem hinném, hogy Taszárra készülődhetett, mert olyan az a beton, mint egy akadálypálya.. hacsak nem pont most volt a szokásos évi nagy kaszálás.
  • spyy55
    #16912
    Ma délután 5-6 körül szokatlanul alacsonyan szállt el Kaposvár felett egy utasszállító. Sajna nem tudtam, hogy melyik Airlines-tól, de mintha a dilója "Taszárra készülődött volna lepihenni". Elég lassú volt. (festés: fehér törzs, kék hajtómű). Kíváncsi volnék az alacsony repkedés okára... Info valakinek?
  • zstomi
    #16911
    Kipróbáltam, de nem engedett regisztrálini. Pedig vásárolt gép!!!
    Egyébként az Airbus X-szel történő repülés után az FS újraindulására van már vmi megoldás?
  • [HUN]FaTaL
    #16910
    Ezért kell aerosoftos cuccot aerosoft oldalon venni. De ha rákattintasz baloldalt az updatesre, létrehozol accot és belépsz, akkor meg tudod adni a termék serialját és le tudod tölteni a frissítést.
  • zstomi
    #16909
    Tudja valaki, honnan lehet letölteni az Airbus X 1.22-t, mert ahol én vettem (simw) csak az 1.21 élérhető, az aerosoftos oldalon meg nem találom.
  • Clidey
    #16908
    Vltmr. :)
  • napstR
    #16907
    must see
  • Clidey
    #16906
    Na, asszem ide rendszeresen fogok járni Ferihegyről.... :-P
  • [HUN]FaTaL
    #16905
    Szokásos FlyTampa minőség :)
  • Hypo #16904
    FlyTampa Athen
  • Hypo #16903
    Bufferpools van ahol segit van ahol csak ront függ a beallitott ertektol is, függ a vga-n lévő memoria méretétől is, nekem egy 8800GT 1 gigas van nem mai darab de mindenen elmuzsikál én ezt használom:
    [BUFFERPOOLS]
    PoolSize=550000
    RejectThreshold=131072
  • alert
    #16902
    Megtörtént.
  • carlosfly
    #16901
    I7 920 4g 6 giga mushkin redline 5870 Matrix .. ITT a cfg
  • napstR
    #16900
    igen, de ez beletesz elvileg tök felesleges dolgokat pl SmallPartRejectRadius. Az előző oldal pedig szintén elavult, mert ott meg a FIBER_FRAME_TIME_FRACTION-ről írnak, holott már az is felesleges.

    idézek az általam linkelt oldalról...

    "FIBER FRAME TIME FRACTION - With ANY multicore processor AFTER SP1 USELESS WITH TEXTURES However this can be used with systems that run TILE PROXY

    [SCENERY]
    SmallPartRejectRadius=x AFTER SP1 TOTALLY USELESS"

    Plusz pl fogalmam sincs, hogy a [BUFFERPOOLS] mire jó, hogy azon belül a RejectThreshold meg a Poolsize értékei miképpen változtassam meg pláne nem tudom. Sőt valahol azt írják ne használd valahol meg azt, hogy használjam...... áhh nem vágom :/
  • Hypo #16899
    jaja mar lattam:)

    azert esetleg egy screenshotot a vc bol felrakhatnal 4096 ban es normal 1024 ben hogy lassuk a kulonbseget, mert teny 1024 kevesebb eroforras
  • bondi
    #16898
    Benne van az is: Automated tweaking tool
  • Hypo #16897
    ja hat az ismertek egy helyen de legalabb nem kell keresgelni bar az automatikus ugyan ezt csinalja ha jo adatokat adsz meg
  • bondi
    #16896
    Srácok, találtam egy nagyon hasznos oldalt, ahol az összes FSX beállítási és tweakelési mizéria egyértelműen, és logikusan fel van sorolva. Ha vki ezek szerint állítgatja be a gépét és az FSX-et, tuti hogy a maximumot hozhatja ki a vasból. Sztem Alert kolléga simán belinkelhetné fent is, mert közkinccsé kell tenni. ha volt már, akkor sorry.
    Virtual FSX Knowledge Base for Flight Simulator X

    Remélem sokaknak fog fps javulást eredményezni!
  • [HUN]FaTaL
    #16895
    Nálam 50%, hogy ne legyen akkora kavar approachnál. AISmooth nem mindig segít. :( De lehet, hogy csak beállítani nem tudom soha rendesen.
  • Hypo #16894
    FS9 ben nalam 90% az ai traffic FSX ben viszont a legminimalabb:))
  • [HUN]FaTaL
    #16893
    A320 és A321.
  • [HUN]FaTaL
    #16892
    Ugyanaz a WOAI is felezi az fps-t. Meg a default trafficot nem gondolnám szebbnek, mint az FS9es addon forgalmat.

    Plusz ha akár 1% forgalmat is beállítasz már is leesik az FPS, pedig gép nincs is a reptéren, maximum egy darab. Próbáld csak ki. :)
  • napstR
    #16891
    Robi: a320-232

    carlos esetleg egy fsx.cfg-t tudnál mutatni? :) mert én megtweakeltem ez alapján + még 1-2 értéket szedtem hozzá a netről, így kb 5 fps-ről felment 7-re, ami elég karcsú :)
  • Hypo #16890
    nem ,csak szebb modellek tobb eroforras
  • Robi546
    #16889
    rosszul lenne optimizálva a Traffic (közlekedés) ?? :DD
  • Robi546
    #16888
    értem. De A319,A320,A321,A330 vagy A340 -es Airbus ?
  • [HUN]FaTaL
    #16887
    A forgalom felezi az FPS-t kb, akkor is ha a default forgalmat használod. Nem tudom miért van, fs9ben alig befolyásolja az fps-t.
  • napstR
    #16886
    nekem meg 7... magyarul lhbp mérhetetlenül szaggat :D milyen géped van? :)

    nekem phenom 955 be 3.2ghz, 4gb ddr3 1600mhz, radeon5850 xtreme. kevésnek érzem a 7 fps-t -_-

    bár lehet, hogy ut2 húzza le ennyire nem tudom.
  • StRobi78
    #16885
    Sziasztok! Tudnátok abban segíteni, hogy hogyan tudnám a PMDG 737NGX-et megvásárlás előtt kipróbálni. Csúnyán szólva úgy értem, hogy van-e már valamiféle működő "okosság" hozzá? Nem szeretnék úgy pénzt adni valamiért, hogy egyszer sem próbáltam ki. Szerintem a tisztesség kedvéért aki tud segíteni, privátba tegye. Köszönöm előre is.
  • carlosfly
    #16884
    Nekem azzal a géppel LHBP-n minimum 22fps van szerencsére.