33535
  • Balintka84
    #16963
    oki köszi a tippet! :)
  • [HUN]FaTaL
    #16962
    Akkor talán telepítsd az SP2-t, a legtöbb kieghez az is kell már.
  • Balintka84
    #16961
    SP 1 van fent
  • Robi546
    #16960
    SP 1 esetleg SP 2 fent van ??
  • Balintka84
    #16959
    Sziasztok!

    Problémám van az FSX-el Win7 64 en. Feltelepítem egykét kiegészítőt és sajna nem működik :S úgy mint anno XP-n. A Cockpit gombjai nem működnek, nem mozdíthatóak, fekete az egér mikor rámegyek valamire. Tudd valaki orvosságot adni a problémára?

    Köszi!
  • Hypo #16958
    :)) Na grat:)) En mult eten mentem egy ellenorzot a fopilotaval, minden rendben volt, adta si a papirokat holnap megyek ki tokol adom le a cuccot szerencsere ezt ok intezik ok adjak fel a penzt is meg ugye nekem ez nem csak egy hosszabbitas de tipus is egyben:)) ha mar lud legyen kover:)

    A tipus papir megvan, erkolcsi meg van, atkepzes log szinten mar csak azt a fekete konyvet kell kitoltogetnem, aztan ok intezik, anno amikor eloszor vizsgaztam akkor is szepen elinteztek mindent nekem nem kellett semmit:))

    Meglassuk remelm holnap minden papir kesz es beadjak es akkor jovo heten mar lehet meg van a vizsga:) addig reppenek oktatoval:))))))
  • Robi546
    #16957
    Hali!

    Azt szeretném kérdezni hogy valaki tudna nekem Liveryket (skin,színeket) adni az FSX Airbus A380 Overland -ra ?? Vagyis egyszerűbben: FSX Overland Airbus a neve. De az A380-hoz kellenének skinek mivel nagyon de nagyon meg vagyok vele elégedve ma voltam vele test repülésen. :) Cockpit,külseje egy szóval minden jó rajta és az autó pilóta is jó mivel a Wilco Airbus A380-on nem tudtam beállítani az autó pilótat de ezen be tudom. Akkor aki tud adni linket a skinekhez, megköszönném. De előre is köszi. :)
  • Clidey
    #16956
    Múlt hét pénteken megrepültem a Ludányi Csabával, holnap meg megyek be Ferihegyre a horgászengedélyért. Merthogy egyúttal konviztam is (egyik szarról a másikra :D)

    Neked akkor sok erőt és kitartást a hosszabbításhoz...kelleni fog, hidd el! :(
    Ha egy jótanácsot elfogadsz: ne higyj nekik, hogy majd ők felhívnak hogy mikor jönnek vizsgáztatni...minden hétfőn van náluk értekezlet hogy ki-mikor-hova...ergo minden hétfőn délelőtt baszogasd őket telefonon, ellenkező esetben úgy jársz mint én; hittem hogy benne vagyok a számítógépükben, tudnak rólam, és majd hívnak...nos ez 5(!) hetembe került!!
    Úgyhogy járj a nyakukra ha kell minden nap! Bár úgy tudom az előző luvnyát kibaszták mert leszart mindent, és visszajött az Aranyvölgyiné, úgyhogy van esély arra hogy nálad már gyorsabban fognak őrölni a malmok... ;)

    Ui.: Azt a logbookot meg annak kéne feldugni aki kitalálta! Annál elbaszottabb egy hivatalos dokumentumot még nem hordott a hátán a föld...
  • Hypo #16955
    hat sajnos k... draga
  • spyy55
    #16954
    Jaja! :) kérdezte játszunk-e kicsit - mondom NANÁ! :) Aztán "vezethettem" is egy kicsikét, és... elképesztő: pár mili mozdításra is már eléggé durván reagál a gép. Meglepett! Ha nem lenne ennyire drága, akkor már holnap indulnék a képzésre...
  • Hypo #16953
    :)) hát más mint a szim:)

    Maestro: Neked hogy all a hosszabbitas? Én holnap adom be a kérelmet, meg a logbook masolatot erkolcsi megvan aztan varom mikor jonnek ki.

    Sajnos logbookot anno a taskammal egyutt elloptak a kocsibol, meg jo hogy vezettem mashol is most tolthetem ki ujra.....
  • spyy55
    #16952
    Volt minden! Nem akartam kihagyni semmit sem :) és...FANTASZTIKUS!!!
  • Clidey
    #16951
    Volt műrepülés is?
    Nagyon helyes...! ;)
  • spyy55
    #16950
    A G erők, a súlytalanság, a lebegés közeli érzés, a székbe paszírozott test, mikor az agy már nem tudja hogy reagálja le az erőket... Felejthetetlen volt! (PÜ)
  • zsoltfireman
    #16949
    Ismét szép munka!
    Köszönöm LHS!
  • polluxware
    #16948
  • Tompox
    #16947
    Debrecen szenzációs! Köszönöm.
  • ezsolt
    #16946
    Köszönöm de azt a hibát észrevettem! Valami más volt a gond, azóta már működik!
  • zsee69
    #16945
    ezsolt azért nem jött be, mert el van írva. Nem Lhsimalations.hu hanem Lhsimulations.hu !!! M814 köszi, szép munka!
  • perko
    #16944
    Nagyon szép munka!
    Köszonet a fáradtságért.
  • ezsolt
    #16943
    Nem jön be az oldaluk sajnos!
  • m814
    #16942
    Végre!



    Tölthető!
    Lhsimalations.hu
  • CptSAB
    #16941
    A valódi mindig felejthetetlen, legyen az bármi is. Én sajna még eddig nem jutottam el repülésig, de a puszta érzés, amikor beültem egy kis Cessna 150 ill. egy 182-es kabinjába.. beszívhattam az illatát a gépnek. Persze.. minden kézre állt, szerintem simán be tudtam volna pöccinteni a masinát.. :), de annyira más, amikor a kormányt fogod, ott a gázkar, a kapcsolók, műszerek mindennek dimenziója van.. Semmi sem klaviaturás gombnyomásra működik. Kívülről is teljesen más ott állni a pálya mellett, élettel teli a motorok hangja, érezni a légcsavar szelét, akusztikáját.. Az FS és minden hozzá hasonló program, puszta pótcselekvés, egy leegyszerűsített álmodozás.. Ha egyszer megérzed az igazit, akkor a varázs már többet nem az.. amit a szimulátor nyújtott :)
  • LegendTommy
    #16940
  • Clidey
    #16939
    Fenntartásokkal...
  • spyy55
    #16938
    Megtörtént életem első fellegjárása................ ezek után nem tudom, hogy ülök be az FS elé...!!! (az érzés leírhatatlan)

  • polluxware
    #16937
    ez túl szélsőséges..
  • LegendTommy
    #16936
    kihagytál 1et:
    uzsorás, zsarol, élve eltemet-->jobb gépet vesz
  • CptSAB
    #16935
    Na végre egy majdnem földi itt a sok pösti meg egyéb ember között. :D
  • [HUN]FaTaL
    #16934
    A hármas pontot szerintem a fejlesztő is újragondolhatná. :)
  • V43 1105
    #16933
    Ezek ingyenesen beszerezhető kiegészítők? Első alkalomkor mindenképp így próbálnánk ki. A játék multi részét hogyan kell elképzelnem?
  • polluxware
    #16932
    DA fokker
  • polluxware
    #16931
    jó nektek
  • V43 1105
    #16930
    Hm, nem rossz. Valójában nem igazán tudom, hogy repülőn belül ki, hogy ül, esetlegesen nagyobb gépek pl AC 130, A320,A380 léteznek ilyen verzióban ?
  • polluxware
    #16929
    1.) bankot rabol -> jobb gépet vesz
    2.) politikusnak megy -> jobb gépet vesz
    3.) olvasol, utánanézel, optimalizálsz
  • polluxware
    #16928
    lotussim l-39c
  • bondi
    #16927
    Nincs vmi ötletetek a Mega LHBP fps javítására? A FlyTampa LOWW 25-30 fps(limitálva) a PMDGvel, Budapest 10-18 és ugrál mint állat. Most szedem az LGAV-t, kiváncsi leszek ott mennyi lesz.
  • DANIELE
    #16926
    Nekem a 16 óra kezdési idő jó és nyomhatjuk a multit.
  • zsoltfireman
    #16925
    Jók a lövések! Ma multi?
  • V43 1105
    #16924
    Sziasztok!

    Sosem játszottam még FSX-el, viszont azt szeretném megkérdezni, van-e rá lehetőség, hogy haverral multi playerben kipróbálhassuk a játékot? Másodpilóta, pilóta szerepre gondoltam, egy gépen belül.. :)