33535
  • Clidey
    #17043
    Úgy fest úgy fest úgy fest úgy fest úgy fest....sorry... :D
  • Clidey
    #17042
    Nos, úgy fest ezen a nyáron Wilga-dömping lesz.... :)
    Úgy fest az Éroszoft Wilga nem ez a Wilga. Az Éroszoftét ruszki kölökök csinálják ezt meg lengyel kölökök. :)
  • crodgok3
    #17041
    Sziasztok!
    Én még elég kezdőnek számítok az FSX-ben és azt szeretném megkérdezni, hogy van valamilyen leírás a repülésekhez? PL.: ATC használata.
  • Clidey
    #17040
    Igen, gondolom...de sajna én egyedül befejezni nem tudom, Éroszofték pedig elfelejtettek. :(

    OFF
    Én ma jöttem vissza egy maratoni 2,5 napos nyaralásból szóval még nem tudtam felhasználni a papírom...most meg kezdődik nálunk a Precíziós EB szóval privát repülés nem tudom mennyire lesz lehetséges... :-/
  • Hypo #17039
    Lehet:) Bar a zlinre is rámozdulnának.

    OFF
    Na megvan minden hetfon viszik a penzzel egyutt a hatosaghoz:)
    Ma kellemes utvonal levezetésként:)
  • Clidey
    #17038
    Kíváncsi vagyok, hogy fognak megküzdeni a Wilga "kissé" speciális flájtmodelljével...szerintem sehogy. :-P
    A lengyel flájtszimesek biztos ezerrel fognak anyázni rá :D De a visual modell legalább szép...anno volt egy Wilga fejlesztés a SOH-fórumán is...csak nem azt adta el a csóka a Éroszoftnak??
  • g0a
    #17037
    ez jó hír :) szeretem ezeket a vasakat. utoljára aerosoft os gépek közül catalyna nyűgözött le.
  • LegendTommy
    #17036
    like
  • napstR
    #17035
    aerosoft wilga ;)
  • Hypo #17034
    :) jaja hardware software..stb
  • LeonSilver
    #17033
    Én is használom a paypalt már nem is tudom mióta. És simán a kártyát is. Én kifejezetten szeretek így vásárolni mert qrva egyszerű és gyors. ;)
  • Hypo #17032
    hát dombornyomott kártyát lehet a legtöbb bankszámlához kérni, én nem is sima bankkartyat hasznalok hanem credit kartyat azt reggeltem paypalra azota is mindig azzal fizetek, sms ben jon megerosites, es honap vegen rarakom a penzt a szamlara ennyi
  • LeonSilver
    #17031
    Szinténzenész!
    Sokat és sokfelé vásároltam már a neten és soha semmi "bajom" nem volt!
    Pedig még olyan külön számlám sincs amire el lehet utalni a megadott összeget és azon nincs is több pénz.
    Mezei bank kártya. Én éppen attól kapok agyf*szt, hogy a sok hazai üzletben (netes) nem lehet kártyával fizetni.
  • Hypo #17030
    Tessék felnőni XXI. század mi a baj a netes fizetésel nemértem, nem bizol benne:)))) Simmarkets és a többi hasonlóba nyugodtan bizhatsz. Paypal a legjobb évek óta használom semmi gond nem volt eddig.
  • LegendTommy
    #17029
    hmm
  • napstR
    #17028
    így csinálja meg a legalaposabban elvileg de az általam linkelt hozzászólásban ez is benne van :)

    "Summary:
    Normally, on a new install with all new software and everything installed
    DISK CHECK ON ALL DRIVES
    SPACE defrag on each drive with a reboot between
    OFFLINE defrag on ALL drives
    COMPLETE\NAME on each drive with a reboot between
    and then REPEAT IT: COMPLETE\NAME on each drive with a reboot between
    and last, OFFLINE defrag on ALL drives"
  • DANIELE
    #17027
    Seácok a Milviz t-38 Talon sp1 megjelent. Most a v2. http://www.milviz.com/fs/item.php?id=T-38A minden hibát javított most

    Visszatérve pedig a MULTICORE-re én nem akarok rábeszélni itt senkit, de tény nekem és még pár embernek a kikkel multizni szoktam ”SOKAT GYORSÍTOT” az FS futásában.
    Ez pedig igaz !!!!!
  • Robi546
    #17026
    én sem ugrok bele a vásárlásba mert nem bízok az internetes fizetésbe és nem is bíztam benne ezért nekem is ingyenes kellene/kellet volna csak nem akartam mondani mert gondoltam hogy akkor w.rez -ra fogtok gondolni ha ingyeneset mondok de ezt inkább most befejezem.
  • g0a
    #17025
    én azért nem ugranék bele a vásárlásba, az affinitás és prioritás állítást simán meglehet csinálni alaból is nem kell hozzá program affinitás . de ha minden áron programból akarod van ingyen is. pl prifinitty. Illetve maga az fs nem fog több processzort használni, maximum ha futtatsz mást mellette. simMarket en van 1 review is 6 magos AMD re.
  • Robi546
    #17024
    Értem. Köszi szépen. :)
  • DANIELE
    #17023
    Most akcióba van, azoknak írom a kik privátban kérdeztek
    FSPS - MULTICORE ENVIRONMENT ADVANCED
    Mid-market rates: 2011-08-17 12:35 UTC
    4.76 EUR = 1283.12 HU
  • DANIELE
    #17022
    Srácok ki tudja milyen hiba ez itt az SG-hun privátba nem tudok válaszolni senkinek, mert ez a hiba üzenet jelenik meg

  • DANIELE
    #17021
    Ez az ami seggít neked, nekem nagyon bevált.
    FSPS - MULTICORE ENVIRONMENT ADVANCED

    http://secure.simmarket.com/fsps-multicore-environment-advanced-(en_4868).phtml
  • Robi546
    #17020
    Hali!
    Valaki segítene ebben ?
    Feltelepítettem az FSX -et meg egy pár kiegészítőt de nem ez a lényeg. 2 Magos AMD Athlon X2 2,33Ghz Procim van és az FSX ha fel van telepítve alapból és nincs szerkesztve a CFG akkor mind a 2 maggal megy a játék vagy csak 1 ? Hogy tudnám beállítani hogy a 2 maggal menjen a játék ? Már mint hogy az FSX alapból ki használja mind a 2 magot vagy be kell állítani? és ha igen akkor hogy ? (remélem értitek, jobban nem tudom le írni :S) Előre is köszi.
  • ezsolt
    #17019
    Nem tudja valaki ki az a fejlesztő aki új ground shadows-t készít az FSX-hez? 1 héttel ezelőtt bétaverziót teszteltek és hamarossan megjelenik. Kisebb gépigényt, ezáltal bekapcsolható (használható) ground shadows-t igértek! 2 napja próbálom a fórumukat megtalálni de a google nem dobja fel a keresést követően.
    Egy kisebb csapat volt a fejlesztő és angol nyelvű volt a fórum.
    Nem a felhő árnyékra gondolok azt a rexesek fejlesztik, hanem az épületek, hegyek árnyékára.
  • almostatys
    #17018
    Ok,köszi a segítséget! Előszőr újrateszem a Win 7-et az SP1 nélkül,ugyanúgy ahogy a szervízelés előtt is fent volt és arra nyomom fel az FSX-et az SP1 és SP2-vel(Acceleration nélkül),majd az MD-11-est.Ha így sem fog működni,akkor jön a te verziód.Amúgy nem csak nekem van az a problémám,hogy nem megy fel az MD-11.Mégegyszer hangsúlyozom,hogy egy 3.5GB-os ISO verzió van meg nekem az MD-ből és nem a pár 100MB-os rip,ami kinyírja az FSX-et ha liveryt is teszel hozzá.És eddig működött a feltelepítés,most nem.Most kéri az eredeti lemezt. :-))
  • LegendTommy
    #17017
    ez komoly, ennyit kell defragolni?
    én name-et szoktam azt csók, mondjuk én fs9ezek?
    tényleg kell ekkora felhajtás?
  • napstR
    #17016
    ha ntldll.dll miatt kifagyogat az fs szólj és küldöm a megoldást.
  • napstR
    #17015
    ami tény, hogy olyanokat csinál a géped, amiket nem kéne. és senki másnak nem csinál ilyeneket :D nincs olyan, hogy nem megy fel valami, meg hogy egy másik cfg-től kék halál van. szerintem tegyél fel egy normális win7home premium vagy prof sp1-est frissen formázott vinyóra, driverek progik fel.
    telepítés:
    fsx alapot felrakod elindítod default gamét betöltöd
    gép restart
    acceleration-t felrakod elindítod default gamét betöltöd
    restart
    érdemes itt egy defragot nyomni aztán jöhetnek a kiegek sorrendben:
    Scenery Tech Landclass
    UTX USA, Canada, Europe, Alaska
    GEX USA,Canada, Europe
    Real Environment & Active Sky Evolution
    Orbx Australia SP3 with mesh and updates
    Orbx North West America with updates
    Orbx Australia airports with updates
    Orbx NA airports with updates
    Must-use Scenery Addons

    Ezekből értelemszerűen amiket használsz :) Ha felment minden rex texturákat telepíted, fs elindít beállítgat, cfg tweak, default game betölt. ezek után megint defrag.
    O&O defragnál: stealth először majd boot defrag, aztán name defrag, megint boot és végül még egy name. és akkor olyan töredezettmentes a vinyód, hogy nagyon :)
  • almostatys
    #17014
    Ne hülyéskedj már,tegnap este raktam fel!
  • [HUN]FaTaL
    #17013
    Nem amiatt. Szerintem szét van hullva a wined.
  • almostatys
    #17012
    Akkor hogy létezik,hogy most nem megy fel? Eredeti DVD-ről lett másolva és nem a 100-200 MB-os verzióról beszélek,amihez ha felteszel egy liveryt,akkor letörli az FSX Texture mappát és telepítheted újra az egész FSX-et. Vagy esetleg az FSX Acceleration miatt lehet?Mert korábban az sem volt fent és tökéletesen feltelepült az MD-11 DVD.
  • [HUN]FaTaL
    #17011
    Nincs az SPnek ehhez semmi köze, nekem se gyári fsxen semmi.
  • almostatys
    #17010
    Na jó, de nekem nem gyári a dvd és ezért kérdezem. :-)
  • [HUN]FaTaL
    #17009
    "Nem lehet,hogy az rontotta el nekem az iFly-omat is?"

    Nem. Felmegy az MD11 is.
  • almostatys
    #17008
    Igen tudom,de hát úgy nem élvezem. Amúgy tegnap mikor visszakaptam szervízből a gépemet,ugyebár új win 7 ment fel,de most Service Pack 1-et is tettem a Windowshoz.Nem lehet,hogy az rontotta el nekem az iFly-omat is? Csak,mert mielőtt bekrepált az alaplapom,akkor a másik Win 7 alatt Service Pack nélkül 20 körül volt az fps iFly-nál 3D cockpit nézetben,külső nézetben meg 40-50-re is felugrált,sőt még magasabbra is néha. Amúgy erre a mostani Win 7+SP1-re nem megy fel az MD-11,az SP1 nélküli Windows-ra meg felment.
  • [HUN]FaTaL
    #17007
    Az alap üres FSX biztosan elfut, bloom nélkül még fullon is. Csak az egy nagy rakás szar addonok nélkül :D
  • LegendTommy
    #17006
    valszeg az fsx jól fut default-on:)
  • napstR
    #17005
    jah hát akkor jól van. intelt én is jobban szeretném :D de sokba kerül. meg amikor gépet újítottam (jan vége felé volt) épp nem volt egy db sandy-s alaplap sem az országban meg úgy sehol kb.. akkor derült ki, hogy baj van az alaplapokkal, már nem emlékszem pontosan mi volt az.
  • [HUN]FaTaL
    #17004
    Én csak azt mondtam, hogy az intelt jobban szereti. Egy szóval nem mondtam hogy dobja ki az amd-t és cserélje le egyébként. :)

    Default reptér egy rakás szar. Ahova nincs scenery oda nem is repülök.