33535
  • Hypo #17083
    egy kulso plextor amin 1x esen is lehetett irni - audiohoz perfect mai naig nem szarnyaltak tul...24x,48x,52x szarok
  • CptSAB
    #17082
    Carlos nem mondta, hogy belső, vagy külső írót vett-e.. A külső profi " nagyüzemi" írók a mai napig elég húzósak. Az más kérdés, hogy a tudásukat, ami nem az olvasás/írásban merül ki, ki mire hasznosítja.. :D
  • polluxware
    #17081
    utánanéztem az ITVV fokker vidijónak..

    utólag is Köszönöm a tippöt;) (etalon a cucc)

    apropó... DA fokker VC-ről hallott valki valmit?
  • polluxware
    #17080
    ez megen egy szép történetet juttat az eszembe;)

    zembör + csúúcspöpec pentax digitális fényképezőgép = 640x480as készített képek

    most jobb
  • alert
    #17079
    Csak következtetni tudunk abból amit leírtál, hogy mi történhet. A flaps-et hiába engeded ki, ha nagy a sebesség, akkor egy load relief nevű rendszer nem engedi kimenni, hogy ne szakadjon le. A speedbrake pedig csak akkor lassít, ha kiengedése után nem próbálsz ezerrel süllyedni. Próbáld tartani a vízszintes repülést (ne süllyedj) és lassítani fog a speedbrake. Azt nem írtad, hogy mi van a hajtóművekkel? Tolóerő rajta van? Mert pl ha az auto thrust be van kapcsolva és nagy sebi van beállítva, akkor az mindig arra fog gyorsítani. Hajtómű felpörög, amikor lassítani akarsz és kiteszed a speedbrake-et? Egy ilyen nagy gépet elég nehéz meglassítani főleg akkor, ha nagy a súlya (tele van üzemanyaggal, utassal, stb).
  • [HUN]FaTaL
    #17078
    2001ben vettem cd írót 25000-ért, maximum dvd írót vehettél 240 ezerért, de akkor meg csak annyit, hogy meg is érdemled. :))))
  • almostatys
    #17077
    Képzeljétek változás történt az AMD Phenom X6 procim alatt a pmdg 737 ngx-nél! Eddig csak 4-6 volt az FPS VC-nél,meg 15 körül volt külső nézetben,de 8GB RAM-mal és egy MSI alaplappal most a VC a földön 15-20 körül mozog amivel már fel lehet szállni,mert nem akad,fent a levegőben meg 25-30 FPS. Külső nézetben lent a földön 25-30 az FPS,levegőben meg 30 és 70 között ugrál,de átlagban az 50-est tartja.

    Viszont van vele még egy kis gondom.Nem tudok vele leszállni,mert nem csökken a sebességem 220 alá,pedig miután az approach átadja a sebességet ,betekerem annyira amennyire kell,de nem megy le 220 alá és nem tudok leszállni,pedig a flaps-eket is nyomatom kifele és a speed brake-et is,de a speed brake-et hiába nyomom neki,nem fékez a gép.Szerintetek miért?
  • spyy55
    #17076
    ...rájöttem
  • spyy55
    #17075
    Ja :) hülyén írtam le! Nos ---> egy másik vinyón vannak a telepíteni kívánt scenery-k (scenery és texture mappák). Onnan Addolom az fsben a témát, de mikor letörlöm a nem fs-es vinyóról, akkor kiírja a hibát...
  • m814
    #17074
    Na ezt jó kacifántosan fogalmaztad meg.Ha jól veszem ki a leírtakból a scenery eltávolítása után is keresi azt az FS.Ez minden esetben így van olyannal nem nagyon találkoztam még a telepítősöknél sem hogy magától eltávolítaná a scenery.cfg-ből az uninstaller.Ezt neked kell megtenned a scenery libraryban vagy pedig text editorral a scenery.cfg-ből.Ahogy felhoztad a példát nemes egyszerűséggel törlöd az Area 131 bejegyzést.
  • almostatys
    #17073
    Sziasztok!

    Nem tudjátok véletlenül,hogy hol találok FSX alá a Captain Sim 767-300 típushoz Malév liveryt? Egyszer már láttam valahol,de már nem emlékszem az oldal címére és nevére.
  • spyy55
    #17072
    Nem értem... ha telepítek egy scenery-t fsben (add scenery) és átnevezem a mappáját a gépen vagy letörlöm (nem exe-s telepítő), akkor miért nem látja az fs? = SCENERY.CFG file error. Local scenery directory in scenery Area.131 not found. = mit kell átírni a cfg ben?
  • Hypo #17071
    éljen a kiváncsiság:))) sok jó leszállást!!

    lassan lehet kene upgrade.......de inkabb repulom az arat :)
  • carlosfly
    #17070
    Ez igaz. Kíváncsiságból vettem egy 2600K-t 8 giga 2133 ramot a Hd 5870 matrix az maradt. LHBP-n ( nem a defaulton :)) 25-30 Fps Pmdg 737ngx VC na így már fajin! Ja hogy drága a sandy? Emlékszem valamikor 2002 környékén vettem egy cd írót valami 800 cerkával. Akkoriban (2002) volt valami 240 000.. na, az drága volt!
  • Clidey
    #17069
    Részemről szabad a pálya! Csak időben értesítsetek a dátumról, hogy tudjak intézni repcsit! ;)
  • almostatys
    #17068
    Kicsit félreütöttem egy-két betüt az előző hozzászólásomban,bocsi. :-)
  • almostatys
    #17067
    Sziasztok!

    Használja valami FSX-hez a Captain Sim Boeing 757-est? Ha megadok FMC-nek egy útvonalat,miért nem számolja ki,hogy a reptér ahova megyek,milyen magasan van? Egyfolytában 2000 feletti magasságot ad meg a destination-nek a LEGS-ben és nekem kell beírni a reptér magasságát,de ugyez van a sebességgel is. 240-el akar leszállni a gép és így az utolsó 3-4 magasságot és sebességet át kell irogatni.Na most ha átírom,akkor elég gyakran elkezd jobbra balra dülöngélni a gép a levegőben,de annyira durván,hogy irányíthatatlan. Ezt miért csinálja? Service Packok fent vannak. A Captain Sim 767 nem csinálja ezt érdekes,csak a 757.

    A másik a Qualitywings 757. Ebben meg a LEGS-ben nem jelenik meg a célreptér,pontosabban a runway,pedig a legelején a ROUTE-nál megadom neki a célrepteret is,de a LEGS-ben nem jelenik meg a runway száma amit beírok neki a destination-nek.
  • Robi546
    #17066
    értem,ok. :)
  • Hypo #17065
    cool, papirok rendben akkor csinalhatjuk, Maestrot is ki kene csalni keszirol:)
  • m814
    #17064
    Szuper ötlet!
  • Hont
    #17063
    Igen-igen!
  • LegendTommy
    #17062
    én benne vagyok, sokszor írtam már, beülök az anyósra, fizetek, nektek meg gyűlik az órátok, na meg valami kötelék repülés is jó lenne.
    Remélem egyszer összejön
  • Hypo #17061
    :)
  • polluxware
    #17060
    2 utat reppentem vele.. (természetesen 2D panellel..)

    1280x1024es képernyőn 1280x800as ablakban szépen elfutogat....

    viszont azt kell ,hogy mondjam hogy a J41nek a VCje nekem jobban tetszett

    a rendszerek szépen le vannak szimulálva ez tény (ugyanakkor nem vártam volna hogy az autopilot utvonal repkedésekor így rángassa a gépet egyik-másik irányba)

    összességében fs9 alatt az IFLY 737 sztem minden tekintetben kényelmesebb, kezdve a tervezési szakasztól, a livery felrakásig, egészen a bill. parancsok beprogramozásáig

  • Hypo #17059
    aztán már jöhetne egy sg-repülönap pár repültetésel:)
  • LegendTommy
    #17058
  • Hypo #17057
    jaja lépegetünk felfele:))) mar csak azert imadkozom, hogy a hatosag ma megkapja a papirokat hogy hamar jojjenek..
  • LegendTommy
    #17056
    már 172-vel?
  • LegendTommy
    #17055
    ja-ja
  • Hypo #17054
    Hát én azért repülnék vele, a rendszerek tenyleg popec csak hat.............
    Bar tegnap velencei to folott a talaj blurros volt eloben:))))))
  • [HUN]FaTaL
    #17053
    Jó nekem az FS9 az iFlyal :D
  • Hypo #17052
    és akkor a javaslatok, vegyen vissza a beallitasokbol minden minimumra futassa ablakban stb:))))))
    közben valaki feltalalta a spanyol viaszt a 4096 os vc trexturakat atrakta 1024 be ugyan ugy nez ki csak 10 fps gyorsulas:)

    Javaslatok tobbsege effektive vagy az hogy vegyel nagyobb gepet ha jo addonal akarsz jatszani vagy vegyel le minden extrat amitol extra a ngx:)))

    Igen a kepernyokon levo ujjlenyomatok sokat adnak a repules feelingjehez:)))
  • [HUN]FaTaL
    #17051
    lol :)))))
  • LegendTommy
    #17050
    nem valami nagyravágyó a srác,
    vagy ahogy az elvtársak mondanák: Merjünk kicsik lenni
  • Hypo #17049
    Hát aki jókat akar nevetni, javaslom avsimen az ngx forumat, annyira mulatságos irasok vannak:)
    Ugye mindenki el volt ajulva a geptol es tenyleg csodaszep, de aztan jottek a hidegzuhanyok és olyan jol hulyitik egymast a nepek:))))

    I5-I7 6GB RAM alatt azért nem egy md11, pedig mintha mondtak volna. Mondjuk van par erdekes iras is igazi pilotaktol hogy mennyire szupr a cuuc, demondjuk az igazi pilcsik csucskonfigon nyomatjak:) A kedvencem roviden:

    Ilyen gepet nem lattam, csodas, kozep konfigom van es nalam tok jo a sebi, 12fps vc ben.................:))))
  • g0a
    #17048
    ilyen még nem nagyon fordult elő sztem. én is rengeteget várárolok neten. de ha nagyon bizalmatlan vagy akkor legtöbb banknál létezik olyan hogy internetkártya, oda átvezetsz annyit, amennyit fizetned kell a termékért és onnan nem tudnak többet levenni :)
  • Hypo #17047
    lol:)))))
  • Hont
    #17046
    Nem fogjátok kitalálni kivel folytattam ma eszme cserét!
    Krauth Péterrel!:):):)
    Munka kapcsolatba kerültünk!
    Alig várom a következő találkozót!
  • Robi546
    #17045
    na vagyis természetes hogy leveszik de úgy értettem hogy mindet érted. :D
  • Robi546
    #17044
    Ok. Úgy értem azt hogy nembízok benne hogy: le veszik a bank kártyáról a pénzt meg azért is hogy: elküldöm nekik a pénzt és mégsem tudom letölteni de leginkább az 1 dologért.