33535
  • Hont
    #17123
    Már néztem én is többször ezt a vidit...
    Most akkor itt hogy van?
    Induláskor legalább 25-30% flaps...
    Sőt, olyan mintha Speead break is fent lenne...
    Ez most a magasabb VR miatt csinálta így? (kényszeríti a nagyobb sebire a földön?)
    Vagy rossz ez a koncepció?
  • Hypo #17122
    ne is mond, az én kls 8800gt es q6600 felett is jár el az idő:)) bár csak fs alatt:)
  • Hypo #17121
    igaz, de neki az a gond hogy lekapcsol az autopilot hivatalos forumon van erre topic.
  • alert
    #17120
    Lassan muszáj lesz beruházni valami brutáls konfigra, mert sorban jönnek a professzionális repcsik, amik FS2004-re már nem lesznek :( CaptainSim - 737-100/200 és végre egy professzionális Airbus is készül a Concorde kiegészítőjük után: FlightSimLabs - A320.
  • alert
    #17119
    Az ILS-t nem muszáj beállítani, ha auto-tuning-os az FMC. Nekem nincs meg az NGX, úgyhogy csak a levegőbe beszélek. Hogy az APP lámpa elalszik approach közben, az normális. Az FMC-ben az APPROACH INIT oldalon kiválasztottad a leszálló konfigot (flaps 30 vagy 40) és a referencia sebit beállítottad az MCP-n?
  • Hypo #17118
    Hat azerttekerd be az ils frekit es crs legyen az beallitva, gls nel sebire figyelni
  • almostatys
    #17117
    Az ILS frequencyt nem állítottam be,de elkapta az ILS-t,mivel szépen viszi lefele a gépet a runwayra,minden be van állítva jól,az APP furcsa,hogy nem világít mikor benyomom.CMD A és CMD B gombok világítanak,majd a pálya előtt kb 200 lábnál kiold az autopilota,elalszanak a CMD-k és lenyomja az auto throttle-t is én meg elcseszem a leszállást.,mert begyorsul a gép.Pedig a flapsek is rá vannak ott már nyomva teljesen,tolóerő is le van húzva.
  • spyy55
    #17116
    Nem semmi: video :)
  • Hypo #17115
    CMD A és CMD B beállítva?, APP set?, ils frequency set? ( nav1 nav2), HGS set? Autothrottle set?
  • [HUN]FaTaL
    #17114
    CMD B be van kapcsolva mikor leold?
  • almostatys
    #17113
    Igen,autoland-et szeretnék,de a pálya előtt kb 200 lábra kikapcsol az autopilóta.Fogalmam nincs miért,pedig más pmdg gépeknél ez nem történik meg és a "konkurens" cég 737-esénél sem.
  • napstR
    #17112
    küldtem a privátot!
  • Hypo #17111
    hmm érdekes magatol miert kapcsol ki? egyebkent autolandet szeretnel? screenshot esetleg a finalrol muszerek stb?
  • [HUN]FaTaL
    #17110
    Nem írtad, hogy plextor és azt sem, hogy az egész gép került annyiba. Mondjuk én 85k-t biztos nem adtam volna érte.
  • spyy55
    #17109
    Én hülye elfelejtettem biztonsági mentést csinálni a detail1.bmp eredeti file-ról. Átküldenéd privátba?! Köszi :) (aztán úgy kipróbálom...)
  • almostatys
    #17108
    Sziasztok!

    Na már nagyjából megy a leszállás a pmdg 737 ngx-el,viszont van egy kis gondom. Nem tudja valaki,hogy hol lehet beállítani,hogy a runway előtt ne kapcsolódjon ki az autópilóta magától?Én szeretném szabályozni,de ez mindig kikapcsol magától és olyankor elcseszem a leszállást.
  • napstR
    #17107
    sztem ezt a REX Grass csinálja. Tedd vissza a backup-ot. ha jól emlékszem detail1.bmp volt. Ha nincs meg az eredeti adj egy mail címet és elküldöm.
  • Balintka84
    #17106
    HAli!

    Nem tudja valaki hogy hol lehet ingyenes reptéri térképeket letölteni ami pl a NAVIGRAPH on is van?

  • Hypo #17105
    figyu hivatalos forumon biztos lesz valaki aki kuld:) scenery listaban ez van felul?
  • LeonSilver
    #17104
    Mi a cégnek annak idején az első cd írót (caddys HP volt, olyan 1.5 vagy 2*-es) ~500k-ért vettük :D
    Mondjuk ez valamikor a kétezres évek elején volt. Három floppy lemezen volt az író szoftver hozzá és a fax kivolt mire megírt egy cd-t :D
  • spyy55
    #17103
    Köszi! Frissítést megnéztem, de nincs. Egyébként a 3 felsorolt addont egyenként is próbáltam és mindig megnéztem, de sehogy sem akarják kiirtani a gyomot... :( Valakinek megvan a Hypo által említett file? Vagy Dorti?
  • carlosfly
    #17102
    a gép volt 240 000 az író magába 85 000 volt sima plextor CD ÍRÓ( nem dvd) 12x 10x 12x nézz utána mennyi volt akkoriban egy olyan :)

    A E-IDE illesztésű Plextor PlexWriter 16/10/40A CD-író 2 MB-os pufferrel rendelkezik, átlagos hozzáférési ideje 140 ms, ezenkívül pedig a PIO Mode4/DMA Mode 2-nek köszönhetően elméletileg 16.6 MB/sec-os adatátvitelre képes, persze ez az érték a valóságban 16x-os írás esetében is "csak" maximum 2.4 MB/sec. A Track-at-Once, Disc-at-Once, Session-at-Once, Multisession, valamint a változó és fix csomagírással is kompatibilis Plextor újdonság ára 309 dollár (~90e Ft).


    idézet Plextori író
  • Hypo #17101
    Nem tudom van e hozza mar nem emlekszem, de erdemes megnezni, ha aerosoftnal vetted akkor ott.
    Esetleg a hivatalos forumon is ra lehet kerdezni. Nagyon ugy nez ki hogy a beton texturadat valami felulirta az LC folderben lesz elvileg. Esetleg akinek megvan a dortmund es jo az elkuldhetne azt a filet
  • spyy55
    #17100
    Egyébként Dortmund frissítés hol, merre?
  • [HUN]FaTaL
    #17099
    Az avatarod kérdezte.
  • spyy55
    #17098
    SP1-2 fent van. Először a REX-et generáltam (anno). Ma raktam fel Dortit, de semmi :(
    Ezek a texture-k vannak az aerosoft mappában, amit Addolni kell (elvileg):
    - EDLW_2007
    - EDLW_2007_LC
    - AESliteforGAP-EDLW
    Mindet addoltam ebben a sorrendben, de a beton helyett mindig fű van :(
  • Hypo #17097
    ha ujra rakod a repteret, és nem generalsz texturat rexel akkor is ez a gond?

    FSX SP1-2 fennt? Dortumd X frissitve?

  • spyy55
    #17096
    Mi a fenétől lehet ez? [Dortmund X (GA2) + REX fű grass textura lehet a bibis] Már vagy 3x tettem újar + Addoltam...
    kép
  • DANIELE
    #17095
    HÁT MAGYAR POLITIKUS LEGYEK, DE INKÁBB MÉGSE HA TUDOM MOST, hogy melyik képre értetted a kérdésed.
  • Robi546
    #17094
    kösz egyébként daniele azt tudtam hogy nem lehet boeing 747-400 mert az turbínás,hajtó műves ez pedig propelleres :)
  • Kronos79
    #17093
    Sziasztok!

    Lenne egy érdeklődő kérdésem hátha tud valaki segíteni. A fedélzeti nézetben ha az egeret ráviszem egy kapcsolóra, akkor fehér alapon fekete betűkkel kiírja, hogy mi az. Jelenleg több gépnél a fehér alapon meg van a szöveg, de a betűk összeolvadtak fekete folttá szavanként. Abszolút olvashatatlan. Újra raktam az FSX-et és csak a free gépeket rakosgattam be, ami magát az alapprogit nem bántja. Nincs valami betűtípust tartalmazó fájl?
  • polluxware
    #17092
  • polluxware
    #17091
    dougles DC-4

  • DANIELE
    #17090
    Boeing 747-400
  • Robi546
    #17089
    DANIELE most hülyeséget fogok kérdezni de érdekelne: ami a fórumon a logo -nal van kép az a 4 propelleres repülő, mi annak a neve? Mert FSX -be majd lehet teszek bele olyat ha találok. :)
  • polluxware
    #17088
    katana 4x 1.02 tölthető az as-ről...
  • DANIELE
    #17087
    Vigyázz, csak a torkodon ne akadjon a falat a nagy sietségben!
  • polluxware
    #17086
    ezért van nekem 712A, 750A(teac), és egy 755A plexi;)
  • zsoltfireman
    #17085
    Rohanok a boltba,csak eszek elötte valamit...:-D
  • DANIELE
    #17084
    Srácok, két napja megjelent az FS Addon Fieseler Storch nagyon szúper kis masina a repülési jellemzői nagyon jók ” reálisak ” !!!!!!!
    http://fsaddon.eu/wpfsaddon/?p=1617