33535
  • polluxware
    #17203
    bakker majdnem 2hete linkeltem... akkor a kutya se bökött rá

    tehát ezt is kérem ignorálni!
  • pvz
    #17202
    Nekem ilyen gondom soha nem volt legális verzióval.
  • Hypo #17201
    MAX:)
  • vargadani95
    #17200
    Lehet valahogy ablak módban futtatni xp-n?
  • Balintka84
    #17199
    B737 CMD A
  • pvz
    #17198
    Mi az a főkapcsoló? Mit nem tudsz bekapcsolni? Pontosabban! B747 vagy B737 -ről van beszélgetés? A PMDG segédletek nem ismerik a főkapcsoló fogalmat. :-(
  • Balintka84
    #17197
    Sziasztok!

    Pmdg gurukat szeretném megkérdezni arról hogy a robot pilótát hogy lehet normálisan elindítani? FMCbe mindent beállítok mikor felszállok LNAV VNAV benyomva de a főkapcsolót nem tudom bekapcsolni. Néha valahogy sikerül de nem jöttem rá hogyan. Lehet csak a crack miatt rosssz? :) TApasztalatok?
  • polluxware
    #17196
    úúúúúúúú

    amióta láttam az első vidijót róla... (youtube repnap)

    azóta tetszik ez a mini c130;)
  • DANIELE
    #17195
    IRIS C-27J Spartan
    ”szerény véleményem szerint ez már megüti a "érdemes felrakni" kategóriát” – Hát ez is abba a kategóriába tartozik, igaz sokalltam az árát, de nagyon szúper masina élvezet be indítani és iszonyatosan erős gép.

  • polluxware
    #17194
    Carenado Cessna 377 SM

    ha valki látta a BAT21-et (film) ,annak ez egy kötelező darab;)

    szerény véleményem szerint ez már megüti a "érdemes felrakni" kategóriát

    helyén van minden a kabinban (szép fluid műszerek, click spotok)
  • macleody
    #17193
    Na a motor versenyt úgyis lefújták, akkor megyek megnézem a repcsiket.
  • carlosfly
    #17192
    Hahó Eger környékiek meg mindenki :D. Szeptember 10 Apollo találkozó Egerben az Apollo Sport Reptéren. Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt. Apollo találkozó
  • Hypo #17191
    :)))))))))
  • napstR
    #17190
    há mer ez a város :D távolabb vannak, meg a reptérnél is ;)
  • Hypo #17189
    sehol egy palma:)))
  • napstR
    #17188
    antalya x + airbus x :)

  • carlosfly
    #17187
    Köszi jó lett! :)
  • napstR
    #17186
    ez talán segít? aerosoft runway fix
  • spyy55
    #17185
    Egyenlőre nincs sok hír... :(
  • Hont
    #17184
    Nem tudjátok ki esett le Szár környékén azzal a Bulldoggal?:(
  • carlosfly
    #17183
    Valakinek sikerült megoldani hogy az LHBP runaway textura ne duplán látszódjon ? Ha igen árulja el hogy hogyan,

    Üdv.
  • perko
    #17182

    Hozzák a formájukat.

  • DANIELE
    #17181
    Srácok megjelent az ORBX FTX 1WA6 Fall City, NAGYON SZÉP LÁTVÁNYOS a fű is mozog, lengedezik a szellő hatására.
    Kiss géppel repkedők számára csodálatos kis reptér.
    http://fullterrain.com/product_us1WA6.html
  • [HUN]FaTaL
    #17180
    Okok. :)
  • Hypo #17179
    jaja már néztem reggel köszike:)
  • [HUN]FaTaL
    #17178
    Hypo: Anchorage X is ready for a visit!
  • litlebubu
    #17177
    CORE 2 DUO-n jobban fut, mint egy 6 magos AMD-n.
  • Hypo #17176
    jo kerdes, de jovo het csutortokon elvileg raszolnak a hatosagra szoval lehet szerencsem lesz de ne kiabaljuk el:))
  • Clidey
    #17175
    Na, grat! ;)
    Vajon mennyi idő múlva kapod kézhez majd a papírost...? :)
  • Hypo #17174
    nem lesz kompatibilis, és lesz hozza mint az Applenak az app store, szvsz csak hawai és környéke fog kijönni ott lehet repülni és majd szépen lehet hozzá megvenni más helyeket. azt nem tudom hogy a freeware piacot mennyire fogja megölni
  • Hypo #17173
    hát valami nem stimmel akkor nálad, javaslom simviation.com foruman Nick fele beallitasokat illetve itt is be volt linkelve Jesus féle fsx.cfg automatikus tweak, illetve a settingsnel is nem az a legszebb ám amikor minden maxon. mik a beallitasaid? NGX el pl javaslom autogent max normalra rakni 35000 lábon lofasz se latszik:)
  • Hypo #17172
    meglássuk ne igyunk a medve bőrére előre
  • almostatys
    #17171
    Ja és nem hinném,hogy 10 sceneryvel Captain Sim 767,PMDG MD-11 és PMDG 737 NGX-el megpakolva az FSX-nek így kellene működnie egy 6 magos procin, 8GB DDR 1333MHz rammal és egy Nvidia GTS 450 1GB videókarival,mint ahogy nekem működik! Egyszerűen már nem tudok vele mit kezdeni,hogy jobb legyen! Egy LHBP scenery-vel és az ORBX kiegészítőkkel botrány ahogy szaggat,amikor ezeken vagy ezek közelében repülük.
  • almostatys
    #17170
    Red,Blue...stb,Service Pack-ok és utána scenery-k.Legalábbis nekem így van megszámozva,ebben a sorrendben.

    Hypo! Azt olvastam,hogy az új Microsoft Flightnak alapból olyasmi grafikája lesz,mint az FSX-nek scenery-vel és úgy fog működni full beállításokkal,mint az FSX Medium beállításokkal. Remélem ez tényleg így lesz! Én már piszkosúl várom,hogy megjelenjen végre,nagyon kíváncsi vagyok rá! Szerintetek compatibilis lesz az FSX kiegészítőkkel vagy ahhoz is lehet szépen, újra legyártani minden sceneryt?
  • carlosfly
    #17169
    És hogy van ez(sorrend) az ORBX cuccoknál? Red, blue stb sceneryk service packok ...hmm?
  • Hypo #17168
    Persze nem jo a kód, de azért én nem hasonlitanam mas progihoz mert ez azert annal sokkal összetettebb ( sceneryk, ai, stb)

    Fatal: javaslom olvass utána fsx install és a többi normal és amikor már minden faszán megy jöhet az OC meg fsx.cfg tweak...stb
  • almostatys
    #17167
    Az FSX nagyon rosszúl van leprogramozva és tényleg erőműt igényel ahhoz képest,hogy nem nagy szám a grafikája,sőt!!! Ennél sokkal durvább grafikájú játékok elfutnak normálisan a 6 magos AMD procimon,de az FSX-nek ez is kevés ha feldobok rá 10 sceneryt és az ORBX -ről akkor ne is beszéljünk!
    Apropó! Nem tudja valaki,hogy hogyan lehet feltuningolni egy 6 magos AMD 3.2GHz-es procit? Turbo core-ban 3.6GHz-et tud,de hát az is kevés az FSX-nek sokszor.Az a baj,hogy én nem értek a tuninghoz.
  • [HUN]FaTaL
    #17166
    Én még ilyennel nem találkoztam, pedig nem egyszer volt OC.

    Bár ennél az összetákolt kupac szarnál simán el tudom képzelni, hogy mindennél érzékenyebb. Ha az FSX egy ház lenne, akkor két db fogpiszkáló tartaná az egészet :D
  • polluxware
    #17165
  • Hypo #17164
    Na megvolt, reggel mentem ki delutan 3 kor szalltam fel LOL:)) de legalabb megvan a szakszo hosszabbitas plusz tipus