33535
  • AdamXCX
    #17243
    Ez is az a gép: Link
  • AdamXCX
    #17242
    Nekem ilyen gép kéne, de nem találok sehol.
  • [HUN]FaTaL
    #17241
    PMDG 747
  • DANIELE
    #17240
    Te erre gondoltál?

  • AdamXCX
    #17239
    IGEN! Virtual cockpit-ra gondoltam a Flight Simulator 2004-ben egy jó Boeing 747-esben. Mert találtam sokféle repülőt, de egyben sincs ilyen normális cockpit. Csak a külső textúra és a 2d-s panel van meg. :(
  • ladisz70
    #17238
    Sziasztok Látam egy videot youtubon fsx acceleration helicopter action packot valaki estleg tudja honnan lehet letöleni vagy meg vásárolni előre is köszönöm
  • Hypo #17237
    ugye bar van 2d panel es van VC ( Virtual cockpit) ahol tudsz zoomolni stb.
    Szoval akkor ha jol ertem te olyan 747 et keresel aminek van VC je?

    Mint ITT?


    PMDG 747
  • AdamXCX
    #17236
    Sziasztok. Van egy kis gondom. A Flight Sim 2004-el játszok, de nem találok egy normális Boeing 747-eset, aminek van normális belső nézete. Mert ugye van az a nézet, ami a panel-t mutatja közelről, és van egy nézet, amit ha kinagyítok, látom az egész kabint. De én csak olyan gépeket találok, amiken csak a panelra közelítés van, de ezt a második nézetet nem adja be, csak olyan, mintha a repülő orrán lenne a kamera. Nem tudnátok nekem küldeni egy normális nagyobb típusú Boeing-et amin van rendes belső nézet?

    Ha tudtok, azt megköszönném
  • Hypo #17235
  • polluxware
    #17234
    a nap legszebb híre, egyem a szííívedet;)
  • Sanyo
    #17233
    A2A Accu-Sim P-51 Mustang.
  • AdamXCX
    #17232
    Sziasztok. Van egy kis gondom. A Flight Sim 2004-el játszok, de nem találok egy normális Boeing 747-eset, aminek van normális belső nézete. Mert ugye van az a nézet, ami a panel-t mutatja közelről, és van egy nézet, amit ha kinagyítok, látom az egész kabint. De én csak olyan gépeket találok, amiken csak a panelra közelítés van, de ezt a második nézetet nem adja be, csak olyan, mintha a repülő orrán lenne a kamera. Nem tudnátok nekem küldeni egy normális nagyobb típusú Boeing-et amin van rendes belső nézet?

    Ha tudtok, azt megköszönném.

    Amúgy még lenne egy kérdésem. Amikor landolok, akkor be van kapcsolva a robotpilóta, mert ugye nem össze vissza fordulgatva landolok, de már több videón is láttam olyat, hogy bal oldalon megnyom egy gombot, és az ablak elé berak egy ilyen célzó szerkezetet, de én hiába kattintot erre a gombra, nem reagál semmit. Itt a link, legyetek szívesen ezt is elmagyarázni nekem. Köszönöm szépen.

    Itt a videó.
  • almostatys
    #17231
    Sziasztok!

    Használja valaki az Aerosoft Zürich 2012 scenery-t FSX-hez? Van vele másnak is problémája vagy csak nekem? Mikor pálya irányra fordul a gép és elkapja az ILS-t, kb 3 másodpercenként megáll a kép és az egész repülés. Más nem tapasztalt ilyet ennél a scenery-nél?
  • polluxware
    #17230
    az egy jó chip;)
  • [HUN]FaTaL
    #17229
    Nyugodtan lehet húzni a 965-ös chipsetet is tovább. Én 410 FSB-n járattam az E8500-at anno, a ramok miatt nem ment feljebb.
  • polluxware
    #17228
    egy kérdés..

    tegnap elkezdtem használgatni az Active Sky X (alap) verzsönt... A problemóm az hogy itt szöged környékén jelentősen romlott látásviszonyokat generált (max 10nm)

    namostan ha METAR adatokat nézek, akkor ált mindig max 7fölött vagy 10nm látástávolságot lehet olvasni.. viszont ez az érték fsx-ben elég "ködös" hatású... pedig valójában tiszta égbolt és fshez viszonyítva 40-50nm is meglenne (látszatra)

    SP2, vagy SP3 ezen javítana, vagy dúrjam le és dobjam fel az EVO-t?
  • polluxware
    #17227
    talán egy E8600 3.33Ghz (ennek lenne a legtöbb értelme)

    ha nem tudod húzni azt ami most benne van...

    az a baj tudod ,hogy a 965ös chip-et én már nem eröltetném 1333as busz fölé (fene tudja meddig bírná)

    négymagosban meg a 3giga körüli meg túl drága lenne már ehhez a konfighoz

    (használtat is nyugodt szívvel kereshetsz!!!!!) az intel procik ha csak nem törik össze nem szoktak tönkre menni
  • polluxware
    #17226
    valami négymagosra amit még elvisz a lapod...

    az órajel a lényeg;)

    a vidkarit is érdemes lenne cserélni -> ati x5670 , vagy hasonló nem túl erős GT ( a lényeg hogy gyors 1gb vidram legyen rajta)

    amúgy a mostani konfigodat is szépen be lehet még állítgatni fsx-re



    vagy!

    eladod és veszel i7 jellegűt....






  • Hypo #17225
    persze persze, de hat hulye van mindenutt es arra fele eleg sep szamban.:))))
  • alien1313
    #17224
    Hello!
    milyen procira érdemes lecserélni az E8200-őt?
  • alert
    #17223
    Szerintem is ertelmetlen, de azt ne felejtsetek, hogy ezt nem a captainsim, hanem a felhasznalok talaltak ki es kervenyeztek es nem ez az elso ilyen repcsijuk :)
  • Hypo #17222
    ? én sose mondtam hogy az jó::)
  • polluxware
    #17221
    köszi a linket
  • zsoltfireman
    #17220
    Másold át a 2D cockpit-jét :-D
  • polluxware
    #17219
    hátezzz csak az alap díífolt fsx 737 2d panel;)
  • DANIELE
    #17218
    Szerintem a tieden a kormányszervek sem működnek rendesen
  • almostatys
    #17217
    Na felraktam én is a Captain 737-100-ast. Tényleg van benne valamilyen 2D és 3D panel,viszont nekem nincs futómű.Illetve kezdetben van,majd eltünik.
  • zsoltfireman
    #17216
    Legalább annyira mint 2D kabbinnal 3órát repülni...:-D Nem tudom mi abban a jó,na mind1
  • DANIELE
    #17215
    polluxware - NAK
    2D


    3D
  • m814
    #17214
    Nem tudom miért kell ezen megugrani.
    Az Abacus pl. jó pénzért késznek adja a gépeit de valahogy mégis olyan érzése van az embernek mintha nem lennének befejezve.Ez legalább jól néz ki.
    Egyébként csodálom hogy ez a fajta "zseniális" üzleti fogás a microfosnak még nem jutott eszébe.
    Csinálhatnának pl. Win8 boot editiont, pl.50 euróért bebútolna az asztalig, oszt kész.Ha esetleg használni is szeretnénk újabb csilingelő pénzekért ,(persze szigorúan csak modulonként) megvehetnénk a teljes oprendszert.
  • Hypo #17213
    hát szerintem meg elmebetegség,CSAK KÜLSŐ _:))) megérdemli aki megveszi akkor én csak futómű
  • alert
    #17212
    Ez csak egy külső modell, nincs semmilyen cockpit. Azért árulják pénzért, mert a végleges verzió is pénzbe fog kerülni és rengeteg a türelmetlen elvetemült, aki hajlandó fizetni, csak hogy próbálgathassa a már elkészült részeket. Na meg marketing is, nem beszélve a visszajelzésekről. Amúgy a végleges változat ára annyival kevesebb lesz, amiket az egyes fázisokra elköltöttél, tehát nem kell majd azt is külön megvenned. Szimplán csak megveheted az előre elkészült részeket, ha érdekel. Ennyi.
  • ladisz70
    #17211
    Sziasztok Látam egy videot fsx acceleration helicopter action packot valaki estleg tudja honnan lehet letöleni vagy meg vásárolni előre is köszönöm
  • zsoltfireman
    #17210
    Info:
  • DANIELE
    #17209
    Én ezt várom nagyon nagyon!!!!!!!

    http://www.f111-fsx.com/index.php/buyers-guide-compare-autos/1226-jul-29-dev-update

  • almostatys
    #17208
    Ez a Captain Sim 737 nekem is megvan,de még nem raktam fel,majd csak akkor ha találok róla infót,hogy van e benne 2D vagy 3D cockpit,illetve FMC. Ha a cockpit hiányzik,akkor nem is értem,hogy merészeli ezt pénzért eladni a Captain Sim!?

    Egy kérdés: Van egy olyan grafikai problémám FSX-ben,hogy mikor a távoli tájat nézem akkor pl a házak ablakai,fák zizegnek,runway festése recés,kerítések is csíkozódnak vagy nem tudom már hogyan jellemezzem.Nem tudjátok véletlenül,hogy ez miért van?A videókarin már mindent próbáltam állítani,de mindig ugyanolyan.
  • polluxware
    #17207
    sezt hogy repülöd?

    úgyértem ez csak egy külső modell... vagy van 2d panelje?
  • zsoltfireman
    #17206
    Captain Sim B-737



    Szerény véleményem szerint ezt is érdemes felrakni :-D



  • bondi
    #17205
    400 feet alatt nem lehet bekapcsolni, es felette is csak kitrimmelve engedelyezi, ha realistic AP engagement beallitasban van.
  • Hypo #17204