33535
  • polluxware
    #17403
    fríívér osztrák kis vfr repterek

    nyitott hangárral;) tehát ide be lehet tóóni a masinát
  • Hont
    #17402
    Biztos?
    Megnevezés A300-600ST[1]
    Hossz 56,15 m
    Szárnyfesztávolság 44,84 m
    Magasság 17,24 m
    Szárnyfelület 122,40 m²
    Törzs átmérő 3,95 m
    7,1 m (a raktérben)[2]
    Üres tömeg 86 t
    Max. felszálló tömeg 155 t
    Hatótávolság (40 t rakomány) 2 779 km
    Hatótávolság (26 t rakomány) 4 632 km
    Hajtóművek GE CF6-80C2A8
    Szállítmány max. tömeg 47 t
    Szállítmány max. méret 1 210 m³
    Személyzet két fő[3]
  • Rodman6
    #17401
    Ezt a flight 24-et beintegrálhatnák a játékba is, valós idejű lehetne a virtuális forgalom, vagy akár én is felülhetnék virtuálisan egy járatra. Egyszer csak eljutnak idáig.
    Azért egy Airbus Beluga jóval nagyobb annál ami bp-n leszállt.
  • Medwyn
    #17400
    Rohadt nagy ez a gép... tavaly volt szerencsém körbemenni a toulouse-i gyárban, hát, óriási élmény volt. A tour guide kitett magáért, bemutatták a tesztrepülésekről készült dokumentumfilmeket, körbevittek egy gépben (és nem volt csúnya a hangár karzatáról lenézni a félig kész A380-asra 27m magasról...)
    Amikor a stall-tesztet csinálták, megkérdeztem, mennyi magasságot veszít ez a dromedár, mire kiszedik a stallból - a fickó 700 lábat mondott, pedig rákérdeztem, biztos-e benne. Elnézett egy nullát minden bizonnyal, de valaki majd próbálja ki, ha lesz egy jófajta kieg róla FSX alá.
    Aki nem hallott még róla, hogy szállítják az alkatrészeket (a törzset, szárnyakat, stb.) a gyárba, google-özze ki - baromi mókás az útvonal és a látvány. A fák úgy vannak nyírva, hogy a kamion trélerén fekvő géptörzs elférjen éppen :D Egyes falvakban kanyarodáskor a ház sarkától pár centire mennek el - ezek a kamionsofőrök se gombokat keresnek... :P
  • Robi546
    #17399
    áh de meg néztem volna én is FlightRadaron! :S
  • macleody
    #17398
    De engem a ti fotóitok érdekelnek :)
  • perko
    #17397
    Én még azt is láttam amikor hazaérkezett

  • Clidey
    #17396
    Minek? Tele vele a net...


  • macleody
    #17395
    Na, skacok, senki nem tol fotót a böszméről?
  • [HUN]FaTaL
    #17394
    Kell hozzá valamilyen panel. Vagy a defulat gépek paneljei vagy letöltesz egyet avsimről. FMC is rakható hozzá a VasFMCvel.
  • almostatys
    #17393
    Sziasztok!

    Tudja valaki,hogy a Project Open Sky féle gépekkel hogyan lehet repülni? Azt tudom,hogy nincs benne FMC,de akkor hogyan lehet eljutni vele könnyedén A pontból B pontba?
  • Medwyn
    #17392
    Megjelenésről még semmi konkrét. A "hamarosan" kijelentés szimulátor kategóriában pedig még éveket is jelenthet.
    A géped nekem jobbnak tűnik annál a 40 fps-nél közepes beállításokon. Az enyém gyengébb, de ennél jobban megy (mondjuk engem a bushflight érdekel, nem a hatalmas városok hatalmas repterei, így jobb fps-re számíthatok :)) Szerintem finomíthatsz még azokon a beállításokon, hogy jobb legyen, illetve a hardverösszetevőket is érdemes részletesen átnézni (bár ezért a pénzért már szakdolgozatokat is írhatna géped - mondjuk beírod a címet, és enter :P)

  • polluxware
    #17391
    képek alapján a shédereket dolgozták át... még valami olyasmit is eltudok gépzelni ,hogy a számítások egy részét talán átadná a CUDA (ezzel megfelelő ati) cell prociknak..
  • hhelikopter
    #17390
    Szia Medwyn!

    Köszönöm a válaszod. Én jelenleg egy tuning -320.000 Ft volt - PC futattam az FS X-et , kizárólag ORBX scenery használok, így 30-40 FPS, közepes beállításokkal, persze így is csodálatos. Remélem megéljük, hogy csinálnak egy normális szimulátort, ahol 40-60 FPS simán elérhetünk. A megjelenéssel kapcsolatba lehet valamit tudni?

    köszi
  • Hypo #17389
    csak ne lenne olyan FOS
  • Medwyn
    #17388
    Ha már itt tartunk, az X-plane 10 is egy érdekes kezdeményezés lehet. Ott azt írták, hogy kifejezetten a processzormagok száma fogja fellendíteni a teljesítményt. Ez az AI traffic-ra különösen igaz - minden gépet egy másik mag fog számolni, vagyis a traffic density csúszkával lehet majd játszani... Aki itt is hardcore, annak így sem lesz egyszerű mondjuk egy Heathrow, hacsak nem síri csend és hullaszag kering az égben gépek helyett...
    (Egy poszt-apokaliptikus flightsim például egész kedvező teljesítménymegoldásokat kínálna - ott ha csak mégegy gép megjelenne, azonnal le kéne lőni... :P processor-friendly stuff :))
  • Medwyn
    #17387
    Az angol PCPilot magazinban volt egy cikksorozat a fejlesztőkkel, akik elmondták, ami elmondható (ködös beszéd a ködös Albionban...) - a teljesítmény kapcsán azt állították, tisztában vannak vele, hogy mégegyszer nem lehet eladni egy programot úgy, hogy csak öt év múlva lehet egy csúcsgéppel futtatni. Szóval optimalizációra nem lesz talán gond.
    Ahogy viszont a screenshotokat nézem, a sceneryben sok igazán jellemző változás nem lesz. Oké, szebb, mint az FSX, de forradalmi lépcsőfokot - eddig legalábbis - nem láttam rajta. Az ORBX kiegek szintje lesz, illetve valamivel az alatt helyenként.
    Persze mindez akkor érdekes csak, ha tisztázódik a szimulátor-faktor kínos kérdése... :P
  • Hypo #17386
    regi modellek valoszinu nem elsznek rogton kompatibilisek mivel MS egy APP store szeru dolgot szeretne letre hozni es onnan lehetne megvenni a cuccokat, az hogy a freeware-el mi lesz nem tudom bar app storeban is van free cucc.

    A grafika hat csak nem akarnak rosszabbat csinalni de majd elvallik a HW igeny szinten zsakba macska semmi info nincs rola
  • perko
    #17385
    Felraktam a WOAI-t, tesztelgetem a repülőtereket és azt vettem észre, hogy Rómában a Fiumicino-n nem voltak épületek, egy nagy síkság az egész.
    Csak a default pályák és gurulóutak láthatóak. Ilyennel még nagyobb repűlőtérnél még nem találkoztam.
    Kérdezem, hogy csak nálam ilyen a LIRF, vagy másnál is előfordult?
    A FlightSim.com-on találtam egy bgl fájlt amibe viszonylag tűrhető default minőségű épületek vannak.
  • [HUN]FaTaL
    #17384
    "A régi FS X modellek kompatibilisek lesznek?"

    Biztosan nem, a többiről nulla info van.
  • hhelikopter
    #17383
    Sziasztok!

    A kérdésem az lenne, hogy a készülő Microsoft Flight mikor jelenik meg? Továbbá még az is érdekelne, hogy javítanak –e grafikai motoron, illetve, hogy a program a full PC – mondjuk I7 920 4,2 GHZ - teljesítményét kihasználja-e, és végre élvezhetünk-e 40-70 FPS sebességet. A régi FS X modellek kompatibilisek lesznek?

    A fenti kérdésre, akinek van valami használható biztos válasza, kérem írja meg!

    Udv Nektek
  • polluxware
    #17382
    ha valaki win7 alatt ablakban játszik ,és zavaró a tálca eltüntetett állapotában is látható csík ->>> taskbar eliminator

    nagyon jó kis progi;)
  • polluxware
    #17381
    csak úgy;)



  • bondi
    #17380
    Hát ha javult, akkor csak minimálisat, én átütő változást nem vettem észre, de a scenery tuti változott, legalábbis én Megyeri hídra nem emlékszem az előző verziókban.
  • bondi
    #17379
    Nagyon szép, hajrá!!! Várjuk nagyon!
  • exTrem
    #17378
    Képeket nem tudna valaki feltenni az új BUD-ról ? Fps javult ?
  • napstR
    #17377
    Nah én is a csak nézek, de nem látok :D
  • m814
    #17376
    #17359
  • napstR
    #17375
    Mega Airport Budapest v2.00 :)
  • m814
    #17374
    Pedig mi munkám volt benne amíg ezt így össze fotosoppoltam.....
  • Clidey
    #17373
    Légyszi a szimulátorból vett képeket posztoljatok ide, ne igazi fotókat!!!! Köszi!!!



  • polluxware
    #17372
    +ó (smittul írtam;)

  • polluxware
    #17371
    erre VÁRTAM!

    kis fsx reptér + hangár amibe be tudom tolni iccakára a kis kátánámat, hogy ne lepjék a legyek;)

  • m814
    #17370
    Készülget....
  • alien1313
    #17369
    X-eld be a sor végén lévő "fordított" négyzetet.
    és,vagy görgesd az egyedi beállítás görgető sávját a jobb oldalán lefelé, mert ott van még többi beállítás lehetősége.
  • Hypo #17368
    JAAAAAAAAAAAAA :))) perzse este megcsinalom bar tegnap felraktam fsx free flight repter LHBP GATE 12 es ennyi fly now utan kimentem vacsizni, visszamentem meg mindig 6% es ugy is maradt:))

    szoval egyenlore valami meghalt az install ota fsx en:)))
  • m814
    #17367
    Ajjaj!
  • Clidey
    #17366
    Sorry úgy értem az FSX Budapest Scenery v2.0-ból! :))
  • Hypo #17365
    hali, mennyire surgos mert a heten tuti nem jarok arra jvoheten csutortokig london de utana valamikor szivessen.
    Bar lehet egyik ismerosom megy ki akkor megkerem lojjon
  • Pupuci
    #17364
    Srácok. Lenne valaki olyan jó és leírná nekem, hogy miképpen kell jól beállítani a pedálon a Toe Break-et?
    Kezdek szépen, lassan beleőrülni!!! Akármit állítgatok nem úgy működik, ahogyan kellene (Saitek pedál).