33535
  • Hypo #17443
    AKCIO
  • Robi546
    #17442
    oké,köszi. :)
  • Hypo #17441
    http://www.youtube.com/watch?v=H6nK0dQVOOo es a related videoknal erdemes meg nezegetni, ja es hat a manualban elvileg minden benne van.
  • Robi546
    #17440
    Üdv!

    Valaki nem tudja megmondani vagy leírni esetleg video -t adni arról hogy hogy kell beállítani a Wilco Airbus A380-ban az autopilótát ? :) (Gyorsaság,magasságra gondolok na meg a GPS,stb...) Előre is köszi. :)
  • carlosfly
    #17439
    PMDG 2D panel.
  • polluxware
    #17438
    ez addon függő, nem fsx...

  • almostatys
    #17437
    Sziasztok!

    Nem tudjátok véletlenül,hogy hol találok "esőben vízcseppek a repülő szélvédőjén" effektet és "esőben foltos runway" effektet? Láttam a youtube-on már több ilyen videót is,ott is érdeklődtem már,de sajnos nem válaszolnak. :-(
  • polluxware
    #17436
    nyugaton hívják őket így..

    ezek csak...... áhhh nincs rájuk szó

    (gyűrűsférgeket nem akarom megsérteni a puszta hasonlítgatással sem)
  • polluxware
    #17435
    sebespatak az visz;)
  • eyecandy
    #17434
    Politikusok
  • Hont
    #17433
    Nagyon durva!
    Gusztustalan férgek!
  • Hypo #17432
    egy szó ugrott be miközben olvasom soraid: BASZOD!
  • Hypo #17431
    hmm érdekes problema:) szerintem ctrl+w ha jol emlekszem azzal a vizbe engeded water ruddert, csak finoman vele mert borulhatsz szoval a throttle alapon, fékszárny marad lent...segit a lassulásban, water rudder leenged ha mar kicsit lassabb vagy aztan finoman lehet iranyt valtani es felsuzva lassulni.

    Szél irány itt is fontos, az is ( bár nem tudom fsx ben mennyire van leszimulálva, van par addon ami eleg jol viselkedik vizen, a default gepek csak csusznak) hogy milyen vizre szallsz, álló víz folyó víz.

  • bunny
    #17430
    Sziasztok. Most kezdtem el játszani az FSX-szel, elsősorban azért, mert láttam van benne mocisárkány én meg azzal repülök. Ezzel kapcsolatban rögtön egy megjegyzés, nem tudom a többi modell mennyire valósághű, de a sárkánynak köze nincs ahoz amit csinálnia kellene. Természetesen hard módban használom a játékot.

    No a kérdés amiért írok, csinálgatom a tutorialt, hidroplán. Felszállok, elmegyek, szépen leteszem a tóra minimális leszállási sebességgel max flaps, de képtelen vagyok megállni vele. Fordulat 0, hiába nyomom a joy-on a fire-t a vízben nincs fék, gyk. az egész tavon átsiklok de képtelen megállni a gép. A leírás szerint ü -n van a spoiler de hiába nyomom semmi nem történik, külső nézetben se látom hogy esetleg fékszány működne. Szóval hogy is van ez?
  • Clidey
    #17429
    Sajnos semmi jó nem történt...de gondolom azóta már olvastad a neten.
    Szóval múlt hét pénteken átmenekítettük a motorosgépeket Budaörsre, Fahegyre meg Határhegyre, lévén ez a kis féreg polgármester semmiféle kompromisszumra nem hajlandó, ragaszkodik az általa hasraütésszerűen(!!!) megálmodott bérleti díjaihoz. Persze nem hivatalos forrásból mindenki tudja a valós okokat: nagy lóvét akar zsebre (na persze nem az önkormányzat zsebébe) tenni az által hogy fölparcellázva eladja a területet mindenféle multiknak meg vállalkozásoknak.
    Ez a legjobb bolt neki; ingyen(!!!) kapott egy ~90 milliárdos területet az államtól, amire az évtizedek(!!!) alatt egy fillért sem(!!!) költött - bár van pofája kijelenteni a médiában hogy költöttek rá -, és ha eladja, akkor nemkevés pénzt sikkasztat el pofátlanul. A lakosság felé természetesen azt kommunikálja hogy a repülőtér és a repülés érdekeit nézi, de sajnos a a város tovább nem bírja finanszírozni a repülőtér üzemeltetését. Magyarán gátlástalanul belehazudik az emberek képébe. Egy szar szemét gerinctelen fideszes féreg.
    Van egy olyan sejtésem, ha valamikor a jövőben születik is valamiféle megállapodás a klubok és az önkormányzat között, az számunkra tuti nagy érvágás lesz havonta... :(
  • Hypo #17428
    lassan kikötök:)
  • polluxware
    #17427
    szkrínshot szintjén szép.. (az kalózöbölben mintha láttam volna..)
  • Hypo #17426
    hmm
  • Hypo #17425
    csorda?:)) ezek rosszabbak mint az elodeik pedig azoknal sotetebb nem hittem hogy van, ok nem is sotetebbek inkabb arrogansabbak
  • polluxware
    #17424
    az alsótakonyban lesz...

    báááááááár sok gulágra lesz szükség ha nem hülyül terv szerint a csorda
  • Hypo #17423
    a devizahitelesek uj falujat fogjak oda epiteni vagy Orban mauzoleumat
  • LegendTommy
    #17422
    T2a terasz petíció
  • LegendTommy
    #17421
    én innen olvastam róla
  • polluxware
    #17420
    vagy félnek újabban a kámikázéééktól
  • Hypo #17419
    :((( ohh augusztusban a landingnal nem gondoltam hogy az uccso lesz.......grrrrr lehet elneztek azt hittek ez a zold pardon?
  • polluxware
    #17418
    áhhhhhhh;) az még éssszerű is lenne..

    nemvótnemzetiszínűapázsit pörhepsz
  • Hypo #17417
    upsz.......na errol vegkepp lemaradtam:(((((((((((( indok? hangos?
  • LegendTommy
    #17416
    bezárt LHDK szept. 30-tól, ezért átköltöznek a klubbok más repterekre, pl.:Malév Gödöllőre,
    de biztos Tibinek több infója van
  • Hypo #17415
    "...Jártál mostanság a budaörsi hangárban? Kicsit megdobtuk a gépek darabszámát sajnos...22 mirol is van szo varj nem vagyok kepben, augusztusban voltam utoljara a repult orakert azota nem jartam arra
  • Hypo #17414
    hat ez az bar a szel a baratunk:))))
  • polluxware
    #17413
    pribéknek kell lenni..
  • polluxware
    #17412
    hétvégére el*zaródik az idő..
  • Hont
    #17411
    Itt mindent tönkre vernek!
    Amin nincs 200% haszon azt porig zúzzák!
    De a kérdőíven valljam be, hogy mim van és hogy dugom-e az asszonyt...Nagy szart!
    A 80 években akinek repülni volt kedve, az jött az MHSZ-hez, aztán már mehetett is...Most meg tesznek róla, hogy akinek saját gépe van esetleg, az is ellehetetlenüljön!
    "Hajrá" Viktor!
  • LegendTommy
    #17410
    sajnálattal olvastam, hogy költözni kellett, csoda ország ez
  • Hypo #17409
    ohh bazz elfelejtettem meg nem si voltam itthon ..... gyonyoru ido es semmi idom nem volt repulni, hata a hetvegen....
  • Clidey
    #17408
    OFF
    Jártál mostanság a budaörsi hangárban? Kicsit megdobtuk a gépek darabszámát sajnos... :(
    A szkrinsotot küldöd majd a Cmelakokról vagy már elfelejtetted? :)
    ON
  • Hypo #17407
    hu most igy kv utan is elolvastam de meg mindig nem ertem kristaly tisztan, tehat egy lcd monitoron akarsz terhatast elerni mondjuk szemuveg nelkul magassag melyseg.....hmmm a vicc kulonben az hogy siman megoldhato:))))) a mai fsx grafikaval is mivel a szemet eleg konyu becsapni, viszont az igazi hatas eleresehez kell egy jo kijelzo am
  • Clidey
    #17406
  • Rodman6
    #17405
    A hamarosan megjelenő MS Flight-ban lesz e vajon 3D? Illendő lenne már, adná a magasságérzetet.
  • Robi546
    #17404
    az tényleg jó lenne, de nem hinném hogy megcsinálnak valaha is. :( De remélem hogy nincs igazam. :)