33535
  • [HUN]FaTaL
    #17483
    Igaz, lehet úgy is. :D

    #17481: Biztos, hogy PMDG? A Debrecen videóban szerintem iFly van, a Corfut nem tudom, de lehet, hogy ott is.

    #17482: Az a fékszárny.
  • Robi546
    #17482
    Meg Flapsok nélkül ? Vagy az a fékszárny ? :D
  • almostatys
    #17481
    Sziasztok!

    Az Aerosoft Corfu X hivatalos trailer-jében a PMDG 737 NGX Malév gépének hogyhogy ilyen szép a festése? Tudtommal a PMDG Malév festés elég szörnyű,de a videóban szép.De amúgy nézzétek meg a debreceni reptér scenery hivatalos videóját,ott is szép a PMDG 737 NGX Malév livery.

    http://www.youtube.com/watch?v=PtStcGKKwQU&feature=related
  • Hypo #17480
    hat csak legyen jo hosszu a pálya:)
  • [HUN]FaTaL
    #17479
    "A felszállást egy csecsemő is meg tudja csinálni, tényleg csak adj gázt és húzd a botot, a leszállás ami nehéz."

    Fékszárny nélkül?:)
  • bunny
    #17478
    A felszállást egy csecsemő is meg tudja csinálni, tényleg csak adj gázt és húzd a botot, a leszállás ami nehéz.
    CTRL-E indítja a hajtóművet ha esetleg nem működne, és akkor nem kell vacakolni semmivel, bár én szeretek bíbelődni és kitalálni melyik gép hogy indul.

    Más, ha már műszerek (jópofa a 737-es leírás egyébként). Nincs valami gyors gomb a repülőtér magassághoz nullázásra? Néha csomót kell tekergetni :( Illetve hogyan lehet belőni, hogy a célrepülőtér magassága legyen 0m? Vagyis útvonal repülök, és szeretném a leszállás előtt belőni a repteret 0m-re.
  • napstR
    #17477
    default fsx-es gépekkel vagy valamelyik addonnal akarsz repülni? a default gépeknél pl nincs fmc meg kb még százmillió dolog, azok tehát még nagyon csak játékra vannak. Mindenesetre akkor sem illik teli tankkal iskolakörre menni :D konkrétan mi érdekel? fékszárnyak állása? felszállási sebesség? robotpilóta?

    ezt például érdemes lenne elolvasnod. default 737-essel jól bemutatja a navigáció alapjait: link
  • Hypo #17476
    lehet cessnaval kene kezdeni, vagy Maule se rossz.
    pl
  • buszvezeto1
    #17475
    Köszi!
    Erre rájöttem !!
    Nekem az alap beállításokba kéne segíteni!
  • napstR
    #17474
    adj gázt és húzd magad felé a joystickot :)
  • buszvezeto1
    #17473
    Sziasztok!!!
    Ez egy kezdő kérdés lesz de még nem nagyon értek a Flight Simulator X-hez!!!!
    Valaki le tudná írni vagy meg tudná mutatni egy kis videóban, hogy kell felszállni ( Pl:. Egy Boeing-gal )??!!
    Előre is köszönöm!
  • bunny
    #17472
    Semmi extra, csak letöltöd a repteret, aztán odarepülsz és megnézed mit gyártottam tegnap délután.
    Pécsről vagy Kecskemétről szoktam útvonal repülni, épp most csináltam egy pécs-halas-kecskemét útvonalat egy kis cessnával, persze azért némi időgyorsítással. Azzal hosszú pályán simán leszálltam.
  • Robi546
    #17471
    "Ha valakit érdekel a kiskunhalasi repterünk, látogasson meg minket virtuálisan. Jöhetsz bármivel, ami le tud szállni egy 900m-es füves pályán."
    Úgy érted látogassunk meg, multiplayer vagy hogy ? Mert jó lenne ha multin. Vagy nem értem hogy mondod. :D
  • Robi546
    #17470
    Értem. Akkor majdnem olyan mint az enyém, nem olyan csak majdnem. :D Enyém: AMD Athlon X2 Dual Core 2.33 Ghz, +4400 Mhz, 9600 Gt grafikártya majdnem olyan. :D
  • litlebubu
    #17469
    És sikerült megoldanom a problémát. :-)
  • litlebubu
    #17468
    Nem félek. Egyébként egy jó öreg Core 2 Duo -val küszködök. E6850 + 9800GT.
  • Hypo #17467
  • bunny
    #17466
    Ha valakit érdekel a kiskunhalasi repterünk, látogasson meg minket virtuálisan. Jöhetsz bármivel, ami le tud szállni egy 900m-es füves pályán. Kiszolgálás, személyzet, üzemanyag nincs, de a csatorna partról a horgászok egész nap lelkesen integetnek!
    HRE Füzespuszta
    (a zip-ben lévő könyvtárat az FSX mappába másold be, alapon: c:\Program Files\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X). A három kép nem szükséges, az csak ízelítő!

    Magyarország repterei alatt Füzespuszta (HRE Kiskunhalas) néven találjátok.
  • Hypo #17465
    :)) sorry potolom:) mondjuk nekem uj lhbp felrakasa ota ket inditasbol egyszer kifagy fsx....de megoldom
  • Clidey
    #17464
    Lehet az van neked, mégsem használod mert még mindíg üres a postaládám... :D
  • Hypo #17463
    mert nekem fraps van:)))
  • Robi546
    #17462
    V betű vagy fraps is jó amúgy meg frapsot újból kellet volna telepíteni és nem volt kedvem xD Ne vitázatok már, mer lesz dádá XDD :DDD
  • Robi546
    #17461
    Köszi, Frapsot be akartam kapcsolni csak újra kellet volna telepíteni, így még jobb ha gameből lehet. :)
  • [HUN]FaTaL
    #17460
    Ha már ennyire kötözködsz:

    Semmivel nem kell, nem kötelező. :)
  • Clidey
    #17459
    Most mit izész, Te is elfelejtetted mivel kell! :D
  • Hypo #17458
    idobe leszallitottad? ki si rakottad elfogata?
  • Hypo #17457
    ja persze meg a NIKON is MEG A FUJI IS LOL::))))))

    "...sajnos nincsenek képek :( Nem tudtam mivel kellet Screenshotot csinálni pedig egyszer csináltam képeket. :D

    MIVEL KELL??? V billentyu
  • [HUN]FaTaL
    #17456
    Szó sem volt billentyűről. Azt írta nem emlékszik mivel lehet képernyőfotót csinálni. Erre a definícióra ráillik a Fraps is. :)
  • zsee69
    #17455
    Hy all! Nyomja valaki az AirHaulert? Nem értem benne azt, hogy ha leszállítok 2 csomagot 100%-osan akkor miért csökken a hírnevem? :D Nah meg hogy a flight log errorozik össze-vissza.. Régen meg ment...
  • Hypo #17454
    fraps billentyu van?? nem is tudtam:)) fraps ba is beallithatja a v billt de hat ott a beepitet ugyan az
  • [HUN]FaTaL
    #17453
    Vagy Fraps :D
  • ksgy
    #17452
    De, van. Karacsonyra igerik.
  • Hypo #17451
    V betu
  • Robi546
    #17450
    ma repültem egy szép kis VFR-t Diamond DA 20 Katana 4X-el álom vele repülni, nagyon szép volt az idő délutan 4 órakor,Colorado Springsben... Nagyon jó volt :)) Sajnos nincsenek képek :( Nem tudtam mivel kellet Screenshotot csinálni pedig egyszer csináltam képeket. :D
  • Robi546
    #17449
    te nem félsz attól hogy nagyon kevés lesz az FPS-ed és be szaggat a játék a traffictól ?? :DDDD
    Milyen vasad van ? ha ilyen jól bírja :)
  • litlebubu
    #17448
    Egyébként tök jó kis progi ez a Air Traffic Fx.
  • litlebubu
    #17447
    Igen ezt én is elolvastam, nem ez a gondom, hanem , hogy nem tudom használni az Airport Design Editort.
    Az edwards-on gyárilag nincsenek állóhelyek. Szeretnék letenni pár statikus gépet az Air Traffic Fx-el, de nem lát parkolóhelyeket. Keresgettem megoldást a hálón, de nem találtam. Illetve találtam egy KEDW.ADE file-t, de azzal valamiért nem működik. Tudnék készíteni állóhelyeket, ha érteném ezt a Airport Design Editort. De nekem magas. :-(
  • almostatys
    #17446
    Igen tudom,hogy addon függő,de hol találok ilyen add on-t FSX-hez?
  • Hypo #17445
    Hátha
  • litlebubu
    #17444
    Tudnátok abban segíteni, hogy KEDW-en hogyan tudnék forgalmat generálni. Megvettem az Air Traffic FX-et, de az Edwards-on nincs egyetlen parkoló hely sem, teljesen kihalt minden, így nem tudok forgalmat generálni. Még statikus gépeket sem tudok letenni.