33535
  • Hont
    #17523
    Nézd már meg jobban!
    Randa!
  • Robi546
    #17522
    evvel a traficcal most mi a problémád ?? :DDDD
  • Clidey
    #17521
    Rövidentömören: az igénytelenség netovábbja. :)
  • [HUN]FaTaL
    #17520


    Ez is milyen igényes malév festés. :D

    Milyen traffic ez, DzsunkaTrafficX?:D
  • [HUN]FaTaL
    #17519
    Ja tényleg :)))

    Akkor szar traffic. Mikor megjelent a 2.0 akkor még egy csomó kép a régiből volt, most meg nem néztem meg újra.
  • Clidey
    #17518
    Kicsit figyelj már oda bazeg mielőtt tékelsz...ezek friss képek mert a v2.0-ból vannak...tudod...SkyCourt pölö... :))))
  • [HUN]FaTaL
    #17517
    Nem hibás, csak vagy 4 éves képek...
  • Hont
    #17516
    Szerintem nézd á még egyszer a FAQ-t.
    Nagyon sok okos dolog van ott leírva! Lehet onnan tanulni bőven!
  • Robi546
    #17515
    jah értem, azt hittem hogy akkor rakják oda a repülőket amikor csinálják a sceneryt, de így már értem. :)
  • napstR
    #17514
    a scenerynek ehhez semmi köze. a traffic programjuk a hibás.
  • Robi546
    #17513
    Akkor mégse olyan reális ez a Airport Scenery ha SkyEurope van ott mert már nem létezik a cég ha jól tudom. :D
  • Hypo #17512
    nezd meg a cockpit videot es rajossz miert:))))))
  • Robi546
    #17511
    igen, ha jól tudom már csődbe ment a cég.
  • Clidey
    #17510
    A SkyEurope már sehol sincs, lévén évek óta csődbe van menődve.
  • Robi546
    #17509
    WoooW! o.O
    Most már értem miért kell mindenkinek Scenery. :DDD
    Egyébként az a másik, nem a Corfu X hanem az a: hazai
    annak mi a neve ? Már mint a Scenerynek mert kellene. És azokon a képeken SkyEurope van az nem szlovák ?? :D Mármint az nem az M.R. Stefanikon van ?
  • spyy55
    #17508
    Corfu X és egy hazai :) (bár a MALÉV festést nem értem...)
  • Robi546
    #17507
    Bannerben van.
    Linkek:
    avsim.com
    simflight.com
    simmarket.com
    aerosoft.com
    fsplanet.com
    Bannerben van. Ott rá kattintasz és át írányít az oldalra.
  • buszvezeto1
    #17506
    Sziasztok tudtok valamilyen kiegészítős oldalt?

    Előre is köszi!
  • Robi546
    #17505
    Már megtaláltam, beregiztem. :)
  • Robi546
    #17504
    és erre az IVAO -ra hol kell regisztrálni ? Mert én is ott szeretnék repülni majd.
  • Robi546
    #17503
    Köszi. :) Nah beregisztráltam a MALÉV -be és most rá mentem egy repülésre, XACARS-al akarnák repülni beírtam a Flight No. -t a XACARS-ban aztán Get Data (vagy ilyesmi) le kérte az adatokat,eddig oké de a jatékot elindítom, Ferihegyről, leállítom a motrot és Alt+Tab és az XACARS -ban nem tudok rá menni arra hogy: Start XACARS. Hogy kell használni ? Tudom,van leírás de az alapján nem megy. :S
  • g0a
    #17502
    ja és persze az IVAO
  • g0a
    #17501
    vatsim vatsim magyar 2 online hálózat létezik egyik a VATSIM (Virtual Air Traffic Simulation Network) másik IVAO (International Virtual Aviation Organisation) bármelyiken repülhetsz akár mind kettőn is (én IVAO-n repülök 4 éve Európában itt több a forgalom). Ezeken a hálózatokon belül léteznek a VA-k (Virtual Arlines) Malév VA jelenleg csak VATSIM hálzaton van. De nem fontos belépned VA-ba, ha MALÉV alatt akarsz repülni. IVAO-n is repülhetsz MALÉV -ként. Minden VA-nak megvan a sajátossága általában hogy bekerülj kell 1 online teszt/vizsga és utána vannak kötelező járatok pl havonta vagy hetente le kell repülni pár útvonalat és repült óra után tudsz fentebb lépni rangban. kb ennyi.
  • polluxware
    #17500
    a nééépnek
  • Robi546
    #17499
    Azt szeretném kérdezni hogy mire jó az a VATSIM ? Illetve hogy mit jelent a VATSIM.
  • Robi546
    #17498
    nem lehet rossz, bár én még sose használtam Addon Sceneryt. :D
    Lehet else bírná a gépem de, egyszer lehet hogy majd kipróbálom. :D
  • Hypo #17497
    Coming soon to Orbx airports:

    - A brand new technology by Orbx developer Jorge Amengol
    - Fully animated ground vehicles at airports
    - Independent paths
    - Able to move at different terrain levels
    - Implementation of physics, i.e. tires bouncing in the back of a truck
    - Will be progressively implemented at existing and new Orbx airports
  • Robi546
    #17496
    ezt most kinek írtad ? :D
  • polluxware
    #17495
    ngx tutorial

    -> simflight.com <-
  • Robi546
    #17494
    Azt szeretném kérdezni hogy: nem tudom ki ismeri ezt a Virtual Airlines -okot de nem rég találtam és nagyon megtetszett, online Repülés. Na biztosan ismeri valaki. Itt a link
    http://www.simmiles.com/airline/virtual-airline-members.php
    Na és van ez a Malev Virtual Hungarian Airlines és ebbe én be fogok majd regisztrálni csak azt akarom kérdezni hogy: Mert oda van írva hogy FS 2004-re van készítve. És a Singapore Airlinesnál pedig FSX-re és a Malev Virtual Hungarian Airlinesnál szerintetek jó az FSX is ? Vagy nem tud valaki egy olyan Virtual Airlinest (Malev, Magyar legyen!) Ami FSX-el is kompatibilis vagy hogy mondjam meg. Remélem érthető voltam. Előre is köszi a segítséget.

  • Dokitudor
    #17493
    Sziasztok.
    Kérnék egy kis segítséget. A scenery libreben állítgattam a sorrendet és véletlenül az egér helyett entert nyomogattam és egyszer csak eltüntek a nevek. A pipa és a sorszám megvan, az FSX működik. Ha az edit gombra nyomok, akkor megnyit egy könyvtárat és látom, hogy ott megvan a scenery. A mozgatás gombok is működnek, de így nem tudom, hogy mit mozgatok. WIN7 64. Előre is köszi
  • Robi546
    #17492
    Azt szeretném kérdezni hogy Magyar Multiplayer szerverek nincsenek ? Szívesen felmennék rá. :)
    Ha van mondjatok egy párat és aztán leírom hogy mi a nevem (mert most én se tudom :D) És lehet tolunk egy kis VFR -t vagy IFR-t! :D
  • buszvezeto1
    #17491
    Srácok köszönöm nektek a segítséget! :D
  • almostatys
    #17490
    Hát azért sokkal szebb és jobban hasonlít az eredeti festéshez a Malév PMDG livery a Debrecen és a Corfu videóban mint amit le tudsz tölteni a PMDG honlapjáról.Az valóban egy hányadék. :-)
  • bunny
    #17489
    Megkérdezném, ki milyen kiegészítőt használ? Nem power gépem van, de egy 3G core2, 8Gb ram meg egy 9600GT az alap FSX-ben minden full-full-t elvisz. A grafika sajna így is elég tré, videókon meg egész szép környezeteket látni, így dobnék rá párat - csak mit? Köszi előre is!
  • Clidey
    #17488
    Nekem higyjél baze, ne a szemednek! :DDD
  • [HUN]FaTaL
    #17487
    Jó-jó már, mondtam, hogy nem láttam egyik videót sem, csak tipp volt. :D Hittem neki, hogy azt mondta, azokon a videókon szép. :D
  • Clidey
    #17486
    Szerintem nem szép a festése egyik videón sem. Látszik hogy a kék árnyalata túl világos, az OneWorld logón pedig a 'Member of' valamiért fekete, holott a valóságban az is kék... Szóval szép lenne ha nem volna olyan szar... :D


    Amúgy meg kikérem magamnak hogy a PMDG-hez hasonlítgassátok az én munkáimat! :DDD
  • [HUN]FaTaL
    #17485
    Akkor nem szóltam, nem láttam egyiket sem. :)

    Azt tudom, hogy az alap PMDG festés egy hányadék :D
  • Clidey
    #17484
    A Debrecen videóban is PMDG van, csakúgy mint a Corfu privjúban.