33535
  • Hont
    #17563
    Ja, mondjuk nekem a felbontás oda ver rendesen...:(
    De valamit valamiért! Hajrá FS9!!!!
    Ami igaz, hogy van sok effekt ami az FS9 ből nagyon hiányzik az FSX hez képest!
  • [HUN]FaTaL
    #17562
    "Csak a Scenery és a Traffic van lehúzva eléggé"
    És már el is veszettél szinte mindent, amivel több az FSX az FS9nél. :D
  • Hypo #17561
    nem pont neked szoltam csak a te uzeneted valtotta ki:)

  • Robi546
    #17560
    "hasznalj FS9 et:)" Miért mondtam hogy akad a game ? :) Nem akad, tökéletesen fut nem akad igaz nem Maxon de jó ez így. Csak a Scenery és a Traffic van lehúzva eléggé és így tökéletesen megy. :)
  • [HUN]FaTaL
    #17559
    Pedig ott több, kisebb felbontás, nem maxon a grafika stb. :)

    Vagyis most 0 az FPS, nincs fent az FSX csak az FS9, de még arra sincs időm :(
  • Hont
    #17558
    Kíváncsiság kedvéért betettem LOWI ra!
    Def 747 , Def LOWI, traffic 20%.
    Semmi egyéb kieg! Se FSG se semmi!
    Viszonylag tiszta idő, látótávolság 32km!
    FPS 13-16 között!
    Szóval nem hinném, hogy nálad több lenne....
  • Hypo #17557
    meglepodnel hogy gyengebb hardveren az OOM is kevesebszer fordul elo de ez mar egy masik kerdes.

    64 bites rendszer sok ram jo proci es meg akkor is lehetnek bakik ez van

    hasznalj FS9 et:)
  • [HUN]FaTaL
    #17556
    Ja igaz, érdemes berakni Heathrowra default 737, 100% traffic :)
  • Hont
    #17555
    Azt megmondom! Bár szerintem default nagyobb reptéren némi forgalom mellett egy default géppel 3D cocpitba is nyekeregne az a vas!
    Tudom, mert nekem is simán letérdel kieg nélkül...
  • [HUN]FaTaL
    #17554
    Hány éves vagy, 13?

    Tegyél fel kiegészítőket és úgy kiakad mint a kakukkos óra...
  • Robi546
    #17553
    akkor én meg mondom hogy LOL! Mivel nekem van 9600Gt geforce, 1GB VGA,2.33 Ghz amd proci, 2 Gb Memória és Nem akad ki az fsx lol... bléé :PP xDDDD Amúgy, szerintem azt hogy kevés a memória nekem a GTA 4-nél szokta ki írni és újra tettem a vinyót és jó lett. :) Bár nem biztos hogy neked ugyan az a probléma.

    17542 Hsz: wow,tetszik a dátum. Ha ez igaz akkor már kevesebb mint 2 hónap van hátra. :)))
    De ez a 3 Tetszik legjobban:

    -Megjelenés ideje 2011.12.15.
    -jobb felhő, eső, hó
    -több repülési modell
    :))
  • hhelikopter
    #17552
    Igen, sajnos az FS –el mindig az a probléma, hogy a legjobb gép is majdnem kevés. Meglátjuk a legújabb verziónál mit sikerült elérni a fejlesztő csapatnak, nyilatkozatuk alapján szem előtt tartották a normális futtatásnak a lehetőségét.

    Az FS X –et Én személy szerint nagyon szeretem, ha van jó gép hozzá, akkor a kiegészítőkkel csodálatos program. (REX, ORBX)

    Az tény, hogy költeni kell a PC –re, és alap Hardver beállításokkal megsem szabad próbálni a szimulátor futatását. Hózni kell a CPU, illetve a VGA –t is. Én két évig gyűjtögettem full –320.000 Ft-gépre, de megérte. Akinek ez a hobbyja annak sajnos erre is, mint minden másra áldozni kell a megfelelő minőség elérése érdekében.

  • carlosfly
    #17551
    Nekem (valamikor)csak 32bit-es rendszernél írt olyat.
  • almostatys
    #17550
    8 GB memória, 1GB VGA, 6 magos processor és az FSX kiakadt!!!!!! Annyira utálom már ezt a programot,hogy felrobbantanám legszívesebben a Microsoftot,hogy ilyen fost pénzért mert piacra dobni!!!! 5 óra repülés után,földetérésnél kiírta az FSX,hogy kevés a memória és leáll! 8GB kevés neki! Na meg az anyja pi..áját azt!!!!
  • Hont
    #17549
    Igen, sajna attól félek ez se nekünk "proliknak" készül!
    De hát ez van...
    Azért jó ezt a dátumot hallani! Végre!
    Én nagyon kiváncsi vagyok!
    Péter! Akkor lesz még egy topik?!:S
  • [HUN]FaTaL
    #17548
    Kinyitsz egy térképet és gurulsz az alapján. :)
  • hhelikopter
    #17547
    Szerény véleményem szerint egy kb 300.000 Ft értékű gép mindenképp kell az FS normális futtatásához. Gyengébb gépeken szenvedés, trágya az egész...
  • Hont
    #17546
    Húúúúú de jó!
    Akkor már csak procit kell cserélnem!!!!
    Meg RAM-ot+vinyot + alaplapot+ VGA-t!:D:D:D
    Ja meg házat! Egy 200m2 Balatoni panorámával!
  • zsee69
    #17545
    Sajnos úgyis negatív.. Próbáltam mindenhogy se sehogysem ok.. Egyéb ötlet? :) De azért köszi carlosfly
  • carlosfly
    #17544
    hát hogy miért azt nem tudom. De próbáld külső nézetből más szögből és látszódni fog.
  • zsee69
    #17543
    Sziasztok! A fsx-ben nem tudjátok hogy miért van az, hogy rákatt gurulás előtt hogy turn on progressive taxi és 1mp után eltűnik a nyíl?
  • hhelikopter
    #17542
    Van pár információm a Microsoft Flight kapcsolatba.

    -Megjelenés ideje 2011.12.15.
    -DX 11 alapú, de kompatíbilis a DX 10 is
    -A program optimalizált I5, I7 procira, így lehet, hogy végre nem kell szenvedni a futtatással
    -intenzív repülőtéri forgalom
    -jobb felhő, eső, hó
    -több repülési modell

    udvözlet,
  • bondi
    #17541
    Szerintetek bele lehet turni a trafficX texturaiba?
  • Clidey
    #17540
    Nem hardver hanem software failure áll fenn... :)
  • Clidey
    #17539
    Én sem vagyok német, de kilométerekről kiszúrom ha egy Lufthansa festés el van qrva... :)))
  • Hont
    #17538
    Én is jártam így!:(
  • CptSAB
    #17537
    Nem gyó az egér My Boss! :) ideje újat venni
  • Robi546
    #17536
    amúgy meg nem vagyok Magyarországi ezért nem annyira ismerem a MALÉV festést és a gépeket, de offolást befejezem. :)
    ON
  • Hypo #17535
    :))))
  • Clidey
    #17534
    A faszkivan ezzel a sg-bővitménnyel...nyomok a "válasz"-ra 'oszt szarik figyelembe venni. Sorry mindenkitől.
  • Clidey
    #17533
    Észrevenni csak akkor tudod ha (jól) ismered az eredeti festést. Ezek szerint e téren vannak hiányosságaid. :)))
    Mondjuk ha csak magában nézném az ominózus szkrínsotokat, én akkor is rondának találnám. Ráadásul maga a gép formája is ronda torz, nem csak a rajta levő textúra béna szar.
  • Hypo #17532
    csak osszehasonlitaskepp raktam be alatamasztva a Maestro mondandojat:)
  • Robi546
    #17531
    csak nem vettem észre. Az hogy nem tudom meg nem veszem észre az külömbség! :D
  • Clidey
    #17530
    Ezek szerint mégsem, ha nem látod a különbségeket... :)))
  • Robi546
    #17529
    tudom hogy néz ki a MALÉV livery. De azért kösz. :D
  • Hypo #17528


    Szinek, betuk helye...stb
  • polluxware
    #17527
    fsaddon AIR RACE '1934'
  • Robi546
    #17526
    így már értem.
  • [HUN]FaTaL
    #17525
    Pl. többek között az, hogy a Malév gépeknek kék az orra, hogy a legalapabb, azonnal feltűnő dolgot említsem.
  • Robi546
    #17524
    Hát nem tudom, nekem pedig tetszik. :/