33535
  • Robi546
    #17603
    jah értem akkor van rá valami addon ? :) Vagy nincs ?
  • Hont
    #17602
    Pont 2 perce néztem!:)
    Pont egy 747 ment kb FL220-n és a kondenz csík közvetlen a gép mögött össze olvadt eggyé!
    Elvileg ugye minden hajtóműnek egy irányba kell dolgozni a jobb hatásfok véget.
  • crodgok3
    #17601
    Persze, mert ez csak egy kiegészítés a PMDG 747-eshez. :D
  • Robi546
    #17600
    (Bocs ez lemaradt!)
    Valaki nem tud nekem adni az FSX-hez egy normális Engine Smoke Effectet ? Mert ami alapból van a játékban nekem az nem tetszik hogy: amikor például Boeing 747-el repülök vagy bármilyen 4 hajtóműves repülővel és ha a Nearest Towerból azaz a legközelebbi iranyító toronyból nézem akkor úgy néz ki mintha csak 2 hajtóműve lenne a repülőnek mert úgy egybe megy az a csík. És a valóságban nem ilyen. :) Akár Boeing 747,Airbus A 340,A380, ugyan az mindegyiknél arra a Engine Smoke Effectre gondolok amikor már 30 000 Lábon repülök és húzza a fehér csíkot a repülő mert nem nagyon bírja el égetni az üzemanyagot. Előre is köszi.
  • Robi546
    #17599
    Jah,már látom,megnéztem. :D Ahhoz képest hogy új gép (kiadás,addon) nem is sok érte. :)
  • surgeon
    #17598
    Persze, volt előtte uninstall az előírt módon.
    Fatal: Minden aktualis charton 308 fok a pályairány.
  • crodgok3
    #17597
    A honlapján $14.99-ért van fent.
  • Robi546
    #17596
    szép. :) Mennyiért árulják ??
  • crodgok3
    #17595
    A PMDG kiadta a 747-400LCF-et.
  • almostatys
    #17594
    És hol találok hozzá leírást? Mert már felkutattam mindent,de csak azt írják,hogy létezik ilyen és,hogy tök jó,meg videókat is találtam ezekről az összetákolt gépekről,de arról,hogy hogyan kell ezeket összerakni,nem találtam semmi infot. Pl itt egy jó kis videó az Airbus merge-ről:

    http://www.youtube.com/watch?v=RfYF7vnB-iU

    Ez meg a 777-ről:

    http://www.youtube.com/watch?v=lH1lCQUl_jw

    Tök jó lenne már egy normális 777-el vagy egy Airbussal repülni,de ezek amiket eddig hivatalosan kiadtak,elég gagyik és ezzel a merge-vel elvileg tök jó gépeket össze lehet rakni,de fogalmam nincs hogyan kell. :-(
  • alert
    #17593
    Ezt jelenti, de mar nagyon regen csinaltam ilyet. Van melle leiras, ugy kell osszemasolgatni a dolgokat.
  • Tompox
    #17592
    Köszönöm, már néztem ezeket, csak azt hittem, van más megoldás úgy, mint az Airsimmernél.
    Megpróbálkozom ezekkel.
  • [HUN]FaTaL
    #17591
    Itt nézted már?

    Ha igen, akkor itt írtál nekik?:)
  • Tompox
    #17590
    Sziasztok!

    Rettentő pipa lettem, mert újra kellett telepítenem a w7-est, és nem engedi regisztrálni a 737ngx-et, mondván, hogy már túl léptem a keretet.
    Hát ahhoz egy kicsit drága volt ez a gép, hogy ne őrüljek meg rögtön, ráadásul ezeknek még írni sem lehet.
    Tudtok segíteni, hogy mi a megoldás?

    Köszönettel, Tompox
  • CptSAB
    #17589
    Uncsi foscsi zene alatta, így nem csoda ha lehúzzák, mondjuk spec. az igazi reál, effekt nélküli, perspektivikus kameraállások, az élő dinamikus hangok dobtak volna rajta. Nálam max 2 csillag..
  • almostatys
    #17588
    Sziasztok!

    Nem tudjátok véletlenül,hogy mit jelent az,hogy Project Open Sky 777 PSS merge-vel? Mi az a merge és mire jó? A Project Open Sky 777 gépbe bele van téve a PSS 777 gép panelje és akkor a Project Open Sky gépekkel frankón lehet repülni FMC-vel együtt? Tudja valaki,hogy ezt hogyan lehet összerakni?
  • litlebubu
    #17587
    Köszönöm, igen az volt a baj, hogy nem 64bites java volt telepítve, közben rájöttem.
  • polluxware
    #17586
    sztem tökjó..

    bár nem csodálkozok azon, ha mostanság lehúznak egy vidijót azért mert elolvassák hol készült...
  • Hont
    #17585
    Sok koment nagyon lehúzza ezt a videót, de szerintem jó!
    Nekem tetszett!
    Innen van egy link, ami Alfa és Bravó guruló utak alatt lévő alagútban készült!
    Eddig erről se hallottam! Pedig nem kicsi...
  • eyecandy
    #17584
    kicsitoff
  • Hypo #17583
    Uj KBVS
  • Hypo #17582
    nekem eleve nem volt fent mert fsx alatt ritkan jarok erre foleg nem nagy geppel, de en is erzem sokkal tobb hardver kell neki mint barmelyik oryx scenerymnek es hat valljuk be oszinten eg es fold, mar ami a texturakat illeti pest kornyeke ugy nez ki int a hanyas de hat lehet ez valakinek tetszik a repter maga nem valtozott sokat, de a sok object es szar optimalizalas miatt nem egy jo elmeny pl NGX el egy forgalmas napon rossz idoben leszallni......
  • L Viper #17581
    Java fel van telepítve? Az kellene neki szerintem.
  • litlebubu
    #17580
    Nem tudnátok segíteni FPS limiter ügyben? El szeretném indítani, de egy pillanatra felugrik egy fekete DOS-os ablak és semmi nem történik. Win7 64 bit-en nem működik?
  • Medwyn
    #17579
    Remek képek :)
  • napstR
    #17578
    a 2.0 telepítése előtt le kell szedni az előző verziót. sztem próbáld ki úgy.
  • [HUN]FaTaL
    #17577
    "•Nagyon leveszi a FPS-t ( mondjuk ez egyéni probléma"

    Nem egyéni probléma.

    "A Sky Court előtt ottmaradt minden építési "scenery":homokdomb, daru, felvonulási épület stb"

    Mert tudtommal még van ott építkezés, de majd kijavítanak ha tévednek.

    "ILS pályairánynak 312 fokot ad az FSX map nézetben"

    És mi a gond a 312 fokkal? Annyi a pályairány jelenleg, legalábbis azt hiszem.


  • surgeon
    #17576
    Sziasztok!
    Én is feltettem a 2.0 frissítést az Aerosoft Budapesthez FSX-hez. Van pár gondom:
    •Nagyon leveszi a FPS-t ( mondjuk ez egyéni probléma)
    A Sky Court előtt ottmaradt minden építési "scenery":homokdomb, daru, felvonulási épület stb
    ILS pályairánynak 312 fokot ad az FSX map nézetben.
    Másnál mi a helyzet
  • napstR
    #17575
    http://sportgeza.hu/sport/2011/10/13/dunakeszi_repuloter/

    köszi zsidesz. ezt is. hogy dögölnének meg mind.

    mindenesetre én nagyon remélem, hogy nem marad ennyiben a dolog és lesz még lehetőségem repülni Dunakeszin. addig is ezzel képpel mondok köszönetet a reptérnek és személyzetének minden leszállásért. :)
    20 év különbség: :)

  • litlebubu
    #17574
    Az FPS limiter-t, hogyan lehet működésre bírni, mert nekem felugrik egy fekete ablak oszt jónapot.
  • litlebubu
    #17573
    Ok.! Köszönöm!
  • litlebubu
    #17572
    Köszi!
  • ksgy
    #17571
    nagykoszi! :)
  • Clidey
    #17570
    Mivel a Farnair Hungary kizárólag teherszállítással foglalkozik, így egyértelműen cargo volt a gép, míg Iasi-ban le nem esett pár évvel ezelőtt.
    Bár maga a cég már régóta megszabadult az összes L-410-től ami volt neki, már csak Beech 1900 és Fokker F-27 van nekik.
  • ksgy
    #17569
    hello!

    lenne egy off kerdesem: nem tudja esetleg valaki, hogy anno a Farnair HA-LAR gepe utasszallito volt-e (voltak-e benne ulesek) vagy cargo-ra hasznaltak inkabb?

    amit kepet felleltem a neten, ott joreszt vagy nem latszik, vagy be van huzva a fuggony es azert nem latszik.

    koszi es bocs az offert :)
  • V43 1105
    #17568




    Jó éjt !
  • CptSAB
    #17567
    Oszt csak ésszel ám az xml kódolással, mert nagyon tud harapni a szintaktikai hibákra a bgl compiler. :)
  • napstR
    #17566
    notepad++
  • litlebubu
    #17565
    Az xml file-okat mivel lehet szerkeszteni?
  • Robi546
    #17564
    értem. :D :)