33535
  • napstR
    #17763
    ha már ennyire belejöttünk a képtöltögetésbe :)

    ase + rex + orbx + enb + c2088 caravan

  • macleody
    #17762
  • macleody
    #17761
    Na ez egy nagyon baba kis gép :)

    Hypo: igen be volt állítva, viszont a menüben metrikus volt megadva mértékegységnek. Csodálkoztam is, hogy a két műszer az istennek nem akarja ugyanazt a magasságot mutatni.
  • polluxware
    #17760
    ez az!

    köszönöm szépen;)


  • crodgok3
    #17759
    Itt van egy.
  • polluxware
    #17758
    annóóóó az ftx vagy az orbx honlapján az ingyenes szekcióban volt egy alternatív "füves talaj textúra"

    1db fájl volt az egész...

    nincs meg véletlenül valkinek? avagy lehet máshol láttam
  • Hont
    #17757
    Persze...
    Egyébként az A319-n is van Flap Load Relief?
  • [HUN]FaTaL
    #17756
    Az hagyján, de emlékeim szerint 2xx csomónál ki sem szabad nyitni a fékszárnyat.
  • Hont
    #17755
    Mondjuk az A319 egyáltalán nem ismerem, de szerintem a küszöb sebije nem hiszem hogy több 140csomónál...
  • crodgok3
    #17754
    Akkor szerencséd volt, mert azok nélkül elég nehéz letenni a gépet :D
  • Robi546
    #17753
    hát igen. Mondjuk érdekes módon valahogy nem ment tönkre a Flaps, nem írta ki fentre hogy tönkre ment volna.
  • Hypo #17752
    5 ig még talán jo:))
  • Hypo #17751
    hmm ejnye bejnye:)) athr-re tessék figyelni:) 215 csomot már elobb észre kellt volna venni :) de legalább most megtanultad, ez a jó szimben:)
  • Hont
    #17750
    215 csomó-t?
    Te akkor a flaps rapityára ment nem?
  • Hypo #17749
    automata pilot bekapcsolva, utvonal betaplálva? CRZ magasság bent az fmc ben? LNAV VNAV bekapccsolva?
  • Robi546
    #17748
    Nem rövid csak mire le szálltam volna akkor már a pálya közepén voltam mert nem akartam nagyon gyorsan letenni mert féltem hogy kitörik a kereke ezért szép lassan tettem le és hát, rövid volt ja és elfelejtettem ki kapcsolni az Auto Throttlet és tartotta a 215 Csomót és ezért nem lassított így ezért nem tudtam meg állni. :) És inkább át startoltam mint hogy lezuhanjak. :)
    crodgok3: szép képek! :)
  • macleody
    #17747
    PMDG 737-800 NGX. Találtam egy leírást magyarul az FMC-hez. Persze nem ehhez a géphez hanem FS2004 737 NG-hez volt ha jól emlékszem. De gondolom az alapok ugyanazok. A lényeg, hogy magasság gondjaim vannak. Nem tartja a magadott magasságot a gép. Olyan mintha önálló életet élne. Hozzáteszem nem cold & dark volt. Már ment a hajtómű. Emlékszem a 747-esnél mikor az ref. aiportot be kellett pötyögni akkor a panelen át kellett kapcsolni valamit elötte. Most meg nem mondom a nevét a kapcsolónak. Nem is lenne semmi gond ha tudnék angolul, mert akkor átnyálaznám a pdf-eket, de nem tudok. Szóval a megadott irányt követi a gép de a magassággal gondjaim vannak.
  • Hypo #17746
    milyen gép milyen fmc mi a gond?
  • crodgok3
    #17745
    Nem könnyű elsőre az biztos, de ajánlom a yo*tube-on a tutorial videókat.
  • macleody
    #17744
    Úgy látszik teljesen hülye vagyok a nagy gépekhez. Már leírás alapján sem sikerül FMC-t programoznom :o Na mindegy, akkor repülök valami kicsivel.
  • crodgok3
    #17743
    Bocsi a dupláért, egyébként A330-200-assal repültem.
    az utolsó kép lemaradt:
  • crodgok3
    #17742
    Én viszont repültem (V C Bird Intl - Crown Point) volna, de félúton az óceán felett leállt az egyik hajtó művem és kényszerleszáltam a nagy medencébe :D Na de a képek :
    Viszlát Barduba

    Csak egy sziget :D

    És a nagy kékség fátyol felhővel tarkítva :)
    http://kephost.hu/image-B34C_4EA6F4C1.jpg
  • Hypo #17741
    Lyon ban olyan rövid a pálya? :)
  • Robi546
    #17740
    nem. :) Útvonalat meg mondom most, Heathrow > Lyon, France és A319-esel :)
  • Hypo #17739
    :) ? csak nem jumboval budaörsre?:)
  • Robi546
    #17738
    máma már nem lesznek meg a képek, csak holnap már kész lett volna csak amikor kezdtem le szállni a pályára, át kellet startolnom mivel nem volt elég a pálya ezért újból rá kell mennem, elmentettem a játékállást és holnap befejezem a repülést. :)
  • Robi546
    #17737
    jaj értem mire gondolsz. :))
  • Hypo #17736
    de akkor mar legyen mogotte valami kis tartalom:) PL flight plan route terkep, chart, sztori, stb:) ha már lúd repüljön vazze
  • Robi546
    #17735
    értem, amúgy szerintem is így jó egy fórum ha sok a kép. :) Máma majd később lehet megint megyek repülni aztán hozok képeket! ;) :)
  • Hypo #17734
    :) manualt meg kell nezni mit ir short field landingnal flaps mennyin lebegtetes mennyin
  • napstR
    #17733
    igen nekem is úgy tűnt játék közben :D elvileg 75 csomónál átesik én meg 80-nal értem földet. de lehet valamit elnéztem, nem sokat repülök a típussal :))
  • Hypo #17732
    jo kis epic zene, kicsit mintha gyors lennel finalen. Grat
  • napstR
    #17731
    délutáni semmittevés eredménye:

  • crodgok3
    #17730
    Így jó egy fórum szerintem, ha nem csak a rizsa van :)
    Egyébként A330-as és ingyenes :D
  • Robi546
    #17729
    szép! :) Crodgok3, meg jött a Feelingjük az embereknek és most rakják be a képeket :DD De nembaj, én ezt szeretem amikor van mit nézni! :DD :)) Egyébként ez hányas Airbus ? A321 ?
  • crodgok3
    #17728
    Éjszakai Airbus-os feeling :)

  • Robi546
    #17727
    jaj igen én is azt hiszem, mert ott az ülések alatt van a tartály azt hiszem.
    Fatal: köszi, majd megnézem de már csak holnap.
  • Hypo #17726
    kozepso tank ha jol emlekxem nagyob mint a wing ben levok
  • [HUN]FaTaL
    #17725
    Menüben tudod állítani.
  • Robi546
    #17724
    köszi, nem tudom a nevét ezért kérdem és ezt le kell tölteni vagy csak be kell kapcsolni ?