33535
  • Robi546
    #17803
    Köszi, meglesem. :)
  • almostatys
    #17802
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki,hogy honnan tudnék szerezni a Wilco A340 Airbushoz Air France festést? Avsim és Flightsim oldalakon nincs A340-hez. :-(
  • Hypo #17801
    Bovebb info itt
    REX jon ki ra, fsx sceneryk kompatibilisek legalabb is orbx-ot lattam
  • Robi546
    #17800
    Valaki akkor elmondaná hogy ez mi is akar lenni ? :) Mármint hogy repülő,scenery vagy egy új Simulator Játék ?? :))
  • Hypo #17799
  • Robi546
    #17798
    lol. Ilyet már én is csináltam egypárszor FSX-ben amikor még nem tudtam leszállni. :DDDD XDDD
  • Ombika
    #17797
    Leszallopalya , de minek?! :-)
  • Robi546
    #17796
    Gratulálok! :)
  • almostatys
    #17795
    Na már sikerül leszállnom a Wilco Airbussal és a Lénárt féle segítség nélkül jöttem rá a dolgokra. Juppiiiijéééé! :-D Amúgy szinte minden Wilco Airbus FS2004 livery jó az FSX-hez is, ha esetleg valaki repül még Wilco Airbussal...
  • Robi546
    #17794
    értem.
  • perko
    #17793
    Van egy site ahol azt írták, hogy csak a borító új, meg ráírták, hogy 2010. Hátha megveszi még egy-két veréb.
    Marketíííííííííííííng.

  • Robi546
    #17792
    ÉRtem, csak érdeeks hogy "2010" az azért nem öreg. :D
  • Hypo #17791
    :):)
  • perko
    #17790
    Bocs. Deutsch.
    izé... Germán.
  • Hypo #17789
    mi az a német?:)
  • [HUN]FaTaL
    #17788
    Ez az FSX egy újra kiadott (budget kategóriás csomagolásban) változata lehet.
  • perko
    #17787
    Flug Simulator = Flight Simulator

    Flug = Flight

    A kettő ugyan az, csak létezik német nyelvű kiadás is.
  • spyy55
    #17786
  • i robot
    #17785
    Vagy egy Boeingre.
  • napstR
    #17784
    Lénárth J. Airbus iskola művére van szükséged.
  • almostatys
    #17783
    Igen, a youtube-on már próbáltam keresni a wilco airbussal kapcsolatban pár videót,de ott szinte mindegyik a cold & dark-ról szól és hogy hogyan kell az FMC-t programozni.Na most engem a cold & dark nem érdekel,az FMC programozáson meg már túl vagyok. Arról nincs videó,hogy felszállásnál a robotban mit kell állítani,hányas flapset kell adni és a tolókart milyen állásba kell tenni...stb,illetve arról sem találtam videót,hogy mikor jön a T/D,akkor milyen varioval kell süllyeszteni a gépet,milyen sebességeket kell a gépnek betekerni,mikor hányas flaps,illetve a tolókart mikor milyen állásba kell tenni ahhoz,hogy le tudjon szállni a gép normálisan.Na nekem ez lenne a lényeg inkább,de ahogy észrevettem,erről nincs videó. :-(
  • Robi546
    #17782
    Valaki tud valamit erről a játékról ?
    Játék neve: Flug Simulator vagy Flug Simulator 2010
    És a link: Flug Simulator

    Na és ez gondolom nem a Flight Simulator X mert az FSX az 2007-es ez meg 2010 akkor ez most külön játék ? Mivel még demot se lehet letölteni. :S :/
  • alert
    #17781
    A Wilco Airbus ha nem is túl szép és nem is 100%-os, de viszonylag jól működik. Maga az Airbus elég bonyolult, valószínűleg nem jól állítod be. Nagyon kényes arra, hogy a felszállás előtt a számítógépe teljesen és pontosan fel legyen programozva, különben gyakorlatilag nem képes repülni a szerkezet. A tolóerőt azzal nem változtatod, hogy teljesen leveszed, vagy előre-hátra állítgatod a gázkart. A többi repcsihez képest egy teljesen más filozófia…. automata tolóerő tartja a gázt, és a gázkart csak bizonyos helyzetekbe kell mozgatnod (hallani, amikor kattan, az üzemmódot pedig a monitoron kiírja). Ha jól van felprogramozva a számítógép és a gázkor a megfelelő állásban vanna, akkor az automata mindig a megfelelő tolóerőt tartja. Ha nem, akkor nem tudsz vele repülni. A kézzel mozgatás csak bizonyos üzemmódban és bizonyos tartományban vezérli manuálisan a tolóerőt, nem úgy, mint a Boeing-en pl. A Youtube-on van rengeteg tutorial videó, nézz meg néhányat. A konkrét kérdésre válaszolva: a flaps kinti helyzete korlátozza a gép terhelhetőségét és az automatika nem engedi gyorsítani, hogy ne szakadjon szét. Amint a flaps bent van, a korlát megszűnik.
  • Robi546
    #17780
    :DDD
  • polluxware
    #17779
    félsz attól hogy esetleg a380as akar Sitkán áprócsolni?
  • Hypo #17778
    jobb privátba nem akarom hogy higuljon
  • Robi546
    #17777
    Már megtaláltam,más oldalon de meg van. :) (bocsi a dupláért)
  • Robi546
    #17776
    Köszi, de itt nem találom meg a Flight Simulator X-hez az ENBSeriest.
  • almostatys
    #17775
    Nem tudja valaki,hogy a wilco airbusnál ha a legelső flapset is visszaveszem emelkedésnél,akkor mi a francért kezd el gyorsulni a gépem mint állat!? 460-ra meg 500-ra megy fel a sebességem,pedig a tolóerő is vissza van véve teljesen és a robotban a sebességet is már letekertem kb 120-ra,de a gép csak repeszt 500-al és nem lehet lelassítani a gépet,csak ha rányomom tökig a flapset,de hát az meg ugyebár baromság! Ennyire sz.r ez a Wilco? Vagy miért csinálja?
  • polluxware
    #17774
    mír baj ha reklámozod? oldal cím?
  • carlosfly
    #17773
    Itt
  • Robi546
    #17772
    Nem tudja valakihogy ezt az ENBSeriest hol tudom letölteni ? Régebben meg volt de most nincs, ha valaki tudja hogy honnan lehet tölteni akkor dobjon meg egy linkel. :)
  • Hypo #17771
    :)) ja en is mind ketton nyomom fs9 fsx de teny UTX alaska+PNW+TONGASS X+sajat scenery-k+mistymoornings custom sceneries a LEGJOBB VFR ELMENY,

    ha erdekel van egy TGA nevu tour-unk ahol megvan minden utvonal bejarhatod alaszkat, minden helyrol van tortenelem kis info kepek stb err van kulon forumunk es aki lerepuli kap szep elismervenyt:)

    reklam off most mar de tenyleg:)
  • polluxware
    #17770
    hát nekem az utx alaska most nagyon bejött;) gyönyörűen fut (még jobban mint a default fsx scenery)

    skyvector térképekkel repülök;) "végre igazi vfr-kedek)

    ja és minderre az mkI-es spitfire tökéj
  • Hypo #17769
    :)) jo hat teny hogy a tobbseg nalunk meg mindig fs9 el nyomja, de azert mar sokan nyomjak fsx el is a sajat sceneryk amik nekunk vannak azok megvannak mindekttore:)

    na reklam off
  • polluxware
    #17768
    bocsánat.. azt mondom hogy fsx-re nincs olyan jó gép sztem

    fs9 alatt ez más volt...

    azt is értem hogy ott a küldetés a lényeg, meg a táj valmint térkép nézegetés;)
  • Hypo #17767
    hat izlesek es pofonok van nekunk sajat geppark pilot manuals, és a többi azert 10 éve elmuzsikálunk a szarokkal is:)) csak szenvedely kell:) AMugy nalunk csomag szallitas tol a szemelyszallitas Rescue missions..stb is van

    Van kulon reszlegunk single engine prop, multi engine prop, turbu prob, 4 engine, jets.
    Szoval mindenki eddig megtalalta amivel szeret repulni, feladatokra is vannak kulon gepek.

    na ennyit a reklamrol
    OFF:)
  • polluxware
    #17766
    én spec a2a p47et használok haul-ra... rátehető függesztményekkel imitálom a csomagokat..

    vagy a b-17nél üzimanyag, és csomag(bombák súlya)

    nincs jó bush plén jelenleg :(

    DC-3 vagy DC-4 accusimel
  • Hypo #17765
    Amugy ha valakiket jobban érdekel a Bush Pilotkodás és alaszka és környéke akkor a VA-nk hoz lehet csatlakozni offline repulesek, online repulesek, eventek, szines flight loog book ok mindenkinek, sztorik, igazi pilotak is tagok nagy tapasztalattal jo tarsasag, nem kis pöcsösök:) szóval akit komolyan érdekel csatlakozni egy virtualis légi társasághoz az privatban keressen meg. Ez nem olyan mint a Malev VA. na nem mintha nem lennenek jok, de itt mas a lenyeg itt tenyleg tarsasag van a multiuplayer hop list repulesek nagyon szuperek es offline is minding vannak feladatok, kulon board van a melokra ahol fel tudtok venni szallitasi feladatot, 10 éve mukodik, yukon wuest iditarod a nagy szanhuzo versenyeket hivatalosan virtualsi terben kovetjuk a valodi pilotak segitsegevel.

    Szoval akit erdekel jelentkezzen nalam ALASKAN WINDS

  • Hypo #17764
    Nem jo kép amit be akartam rakni mert fs9 :)))