33535
  • perko
    #17843
    A repülőgépekkel szerintem sem érdemes sz@rozni. Biztosabb, ha újratelepítés útán újra felrakod őket.

    A beállításokhoz az alábbiakat itt találod (Win7):

    SCENERY.cfg
    C:\ProgramData\Microsofr\FSX\SCENERY.cfg

    Logbook.BIN
    C:\Users\user\Documents\Flight Simulator X Files\*.*

    GrantedRewards.BIN
    C:\Users\user\AppData\Roaming\Microsoft\FSX\*.*

    Mentések, repülési tervek
    C:\Users\user\Documents\Flight Simulator X Files\*.*

    Uninstall előtt elmented őket, majd újratelepítés után bemásolod a helyükre.


  • Robi546
    #17842
    Jah mondjuk igaz még akkor még a biztonság kedvéért ezeket másold ki mármint mappákat: Effects,Gauges,Panels(ha van ilyen, most nemtom) és az Egész SimObjects mappát másold ki a biztonság kedvéért de ha friss telepítést akarsz végezni akkor igen, muszály lesz újból be telepítened mert úgy az igazi. :)
  • Clidey
    #17841
    Ez egyáltalán nem elég. Ott van még a Gauges mappa is. Sőt, a legtöbb fizetős kiegészítő csinál magának még egy saját mappát is, ahova pakolgatja a cuccait, plusz még rakhat olyan helyre is rendszerfájlokat amiről nem is tudsz.
    Szóval én nem állnék neki csak úgy egyszerűen ide-oda másolgatni...mert nem biztos hogy működni fog a dolog.
    Amúgyis szerintem egy friss FSX telepítéshez friss add-on telepítés is jár - úgy az igazi. Vagy annyi sok repülőt használsz? No és a sceneryk?


    :)
  • Robi546
    #17840
    Nincs mit. Hát, talán nem próbáld meg ahogy előbb le írtam és ha nem menne akkor írj vissza. ;) :)
  • fPApi
    #17839
    Köszi! Gondolom, újratelepítés után pedig ugyanoda visszamásolom! Kell még a másoláson kívül valamit tenni,vagy onnan már tudja?
  • Robi546
    #17838
    a repülőket így: Megnyitod azt a mappát ahova telepítetted a játékot majd ott belemész SimObjects,Airplanes és onnan mindent ki másolsz, ez a repülők. Mást nem nagyon tudom honnan lehet kimenteni.
  • Robi546
    #17837
    akkor minek raktad fel ? :DD Amúgy igen, rakd vissza a régi drivert. Ha tudod, ha nem akkor pedig csak telepítsd újra a windowsot.
  • fPApi
    #17836
    Segítséget szeretnék kérni: újra kell telepíteni a gépet, de nem szeretném elveszteni a már letöltött gépeket, beállításokat, stb. Hogyan lehet az aktuális állapotot lementeni, majd visszatölteni?
  • V43 1105
    #17835
    Akkor ami driver volt, leszeded és visszarakod a régit :o)
  • i robot
    #17834
    Addig semmi gond nem volt.
  • almostatys
    #17833
    Itt van két link,érdemes megnézni. Az egyiken Overland Airbus keverve van a Wilco-val és ez a végeredmény. A másik pedig a POSKY 777 van keverve a PSS 777-el és az is szépen működik.Szép textúra és 100%-osan működő FMC:

    http://www.flightsimworld.com/forums/index.php?showtopic=182335

    http://www.curimedia.es/search/label/Mega%20Merges

    Csak azt nem tudom,hogy a rákba lehet ezt bevarázsolni az FSX-be,hogy működőképes legyen.
  • Robi546
    #17832
    ameddig nem volt feltéve videó kari driver frissítés addig simán futott vagy eddig is ugyan ezt csinálta ?
  • i robot
    #17831
    Sziasztok! Tegnap drivert frissítettem a videókártyámon. Úgy gondoltam segíteni fogja az FSX-em simább futását, de nem egészen jött össze a dolog.
    Beállítok egy repülést felszállok és kb. 1 perc múlva elkezd a hang szétesni, torzulni és néha néha megakad a sim.
    Kérdéseim: Ezt okozhatja az a driver frissítés? Megúszhatom a teljes reinstall-t? Ha újrarakom a teljes sim-et akkor megszűnik ez a gond?
  • almostatys
    #17830
    Sziasztok!

    Kevert már össze valaki Wilco Airbus panelt és műszereket CLS vagy más egyéb Airbus textúrával? Olvastam,hogy van ilyen,meg videókat is láttam már róla,de azt senki nem írja le,hogy hogyan kell ezt csinálni,pedig egy jó textúrába kéne belerakni a wilco műszereket és panelt,mert a wilco textúra nagyon gagyi.

    Már dolgoznak amúgy a Wilco Airbus és az Aerosoft Airbus összekeverésén is.
  • Hypo #17829
    :) akurva ájfon
  • Robi546
    #17828
    jah értem. :)
  • polluxware
    #17827
    Hypo smittül ír.. a lényeget vágjuk úgy is;)
  • Robi546
    #17826
    skyvector.com , nem ? :)
  • polluxware
    #17825
    "skyvectro.com aztan print pdf"
  • polluxware
    #17824
  • Hypo #17823
    akkor skyvectro.com aztan print pdf, plan g bol is lehet pdf be menteni
  • polluxware
    #17822
    pdfkneeboardot használok.. ahhoz kéne;)

    ezeket ismerem

    azért köszi!
  • Hypo #17821
    A manulahoz adtak terkepeket, plusz van plan g hez is és ott a skyvector.com és a hivatalos kabin services US. oldala de az is ott a manulaban.

    www.tongassge.com

    itt a régi fóruma itt sok érdekességet talász,
  • Robi546
    #17820
    Tudtommal nincs.
  • polluxware
    #17819
    pdf-ben alaska "tongass környéke" VFR chart, valkinek nincs véletlenül?
  • ati05
    #17818
    Köszi!
  • Robertoo21
    #17817
    Hali! van magyarosítás a játékhoz? (SP1, SP2 ? nem gond? ) a válaszokat előre is köszi
  • Dokitudor
    #17816
    Sziasztok!
    Végre sikerült egy jó gépet összerakni és fsx-et is szeretném használni. Kérdésem, hogy van e fsx-re Magyarországot lefedő mes, vagy landclas? Az fs2004-et sikerült nagyon szépre beállítani, mert ott tudtam ezeket telepíteni. Vagy ezek jók az fsx-re is? Előre is köszi.
  • Hypo #17815
    Ut Alaska X alul felette johet Tongass x és más alaska sceneryk amelyek kompatibilisek.
  • ati05
    #17814
    Üdv!

    A kérdésem az lenne,hogy ha az UTX Alska-at és a Tongass X-et együtt használom,akkor a scenery libraryban van jelentősége a sorrendnek vagy teljesen mindegy?
  • bondi
    #17813
    Uninstall az elozo verzio, ini es cfg fileokat torolni, alap NGX install, SP1 install. Utana jonak kell lennie!
  • macleody
    #17812
    Nem tudom használni a PMDG 737-900 WL-t, betöltés után a bele van süllyedve a gép a kifutóba. Nem tudjátok mi a gond?
  • Robi546
    #17811
    De akkor ez most 500 Dollár vagy mi ? :O Mert azt olvastam vagy az csak az a "Game Engine" vagy mi ? Nem értem hogy most hogy van ez. :D
  • Medwyn
    #17810
    Ja, ezt olvastam valamelyik PcPilotban még április környékén - elég durva kezdeményezés, de valahol itt kezdődik a Mátrix :P
    Mondjuk, én már várom, hogy legyen egy virtuálisan egybegyúrt világ, ahol bárki repülőre/vonatra/kocsiba/stb pattanhat, és ezek nem egymástól elszigetelt, különálló szoftverek által lesznek vezérelve. Párat még kell aludni... :D
  • almostatys
    #17809
    Csak azt nem értem,hogy eddig miért működött? Mások is panaszkodnak külföldi oldalakon,hogy ez a problémájuk.Valaki azt írta az egyik forumon,hogy a Wilco nem fér meg a PMDG mellett. Már uninstalláltam őket külön külön és Wilco nélkül felraktam a PMDG 747-est,de akkor is hibákat írt ki. De akkor a 737 NGX meg hogyhogy működik?
  • Hypo #17808
    javaslom a pmdg oldalon a supportnak nyiss egy ticketet biztos vagyok benne hogy elküldik a hivatalos fileokat.

    Amugy van egy "bomba" a pmdg cuccban és ha warez érzékelt szétcseszte ezért kérdeztem.
  • almostatys
    #17807
    DVD mindkettő és eddig semmi bajuk nem volt. Már rákerestem neten külföldi oldalakon több helyen is,másnak is van ilyen problémája eredeti lemezekkel is,de össze vissza mennek a találgatások,hogy mi okozza és hogyan lehetne megoldani a problémát.Vagy esetleg ezt a 3 dll fájlt nem tudná elküldeni nekem valaki e-mailben vagy skype-on? Ha igen,akkor azt is írjátok meg légyszi,hogy melyik mappába kell őket másolni! Köszönöm előre is!
  • Hypo #17806
    hát mind kettő bolti? nem raktál fel oatchet vagy liveryt?
  • Robi546
    #17805
    Valaki nem tud adni letölthető Livery azaz Festéseket a Simmers Sky Airbus A380-hoz ? Mert csak az Emirates,Singapore Airlines és az Air France van. Előre is köszi.
  • almostatys
    #17804
    Sziasztok!

    SOS!!!!! Amikor be akarom tölteni a PMDG 747 vagy a PMDG MD11 gépet FSX-ben repüléshez,ezeket a hibaüzeneteket dobálja ki,majd pedig fatal error-ral kilép az FSX:

    PMDG_747400_Main.DLL cannot find PMDGOptions.DLL
    PMDG_747400_ACS.DLL cannot find PMDGOptions.DLL
    PMDG_747400_Overhead.DLL cannot find PMDGOptions.DLL

    Esetleg valakinek történt már ilyen? Eddig semmi baja nem volt a PMDG 747-nek és MD11-nek és egyszer csak elkezdte ezeket a hibákat kiírni ezen gépek betöltésekor. Hiába uninstallálom és telepítem fel újra ezeket a PMDG gépeket,akkor is hibát ír ki. Szerintetek mit tegyek,azon kívűl,hogy FSX uninstal és újratelepítés? Az sem biztos,hogy megoldaná a problémát,ugyanis más gépek működnek,sőt a PMDG 737 NGX is működik.