33535
  • Hypo #18003
    meg nem jelent meg, szerintem de ha megjelenik es mondjuk simmarket vagy aerosoft forgalmazza majd akkor lehet lesz dobozos verzio amit meg tudsz rendelni, bar gyanitom csak download lesz olcsobb ugy
  • BB5207
    #18002
    Sziasztok,
    Clidey az FSDreamTeam Ground Service X megrendelhető csomagküldő szolgálaton keresztül is ?
    Ha tudod, légyszives ird meg, hogy hol?
    Köszi
    Üdvözlettel

  • Hypo #18001
    :))) regi beidegzodes:))
  • eyecandy
    #18000
    Nálam minden program autón megy a c:-re de majd akkor szelektálok...
  • Hont
    #17999
    Azt mondják, hogy álmodozni szabad...:)
  • Hypo #17998
    ja hát persze a tuti az lenne ha minimum 3 vinyo 1 ssd rendszer 1 ssd fsx es egy nagy 7200 es letoltesek es mas gamek nyalanksagoknak es fs9 nek....almosik a gyomor
  • Hont
    #17997
    Még én is vívok ...
    Reméltem, hogy megy még lefelé az áruk, de most ez az árvíz kérdés biztos plafonig viszi a HDD árát, azok meg tutira kihatással lesznek az SSD-k re!
    Én azon gondolkodtam, hogy egy 60Gb a rendszernek és egy 128Gb az FS-nek.
    Nekem ennyi bőven elég lenne.
  • Hypo #17996
    Hát rendszernek minek tobb? ssd-nel azt vedd figyelembe hogy akkor muzsikal jol ha 30% free. Sot vannak akik a sok iras olvasas miatt pl browser cachet es ilyeneket mas viynora raknak.

  • eyecandy
    #17995
    Köszönöm!

    Akkor még annyi segítséget kérek, bár tudom, hogy nem egyértelmű a kérdés, hogy jelenleg 95G foglalt helyem van a C:-n elég lesz még pár évig ha 120-as a vinyó vagy biztosabb a 250? Játékok fsx másik meghajtón.
  • Hypo #17994
    rendszert
  • almostatys
    #17993
    Letöröltem az előző verziót és úgy telepítettem fel a v2-t,de nincsen terminal így se.Egyedül a lámpák és a terminal 2-esen valami tetőrész van meg,más nincs.A scenery library-ben is a legtetején van az airport,alatt a city,de mégsem jó.Egyszerűen nem értem mi lehet a hiba. :-(
  • eyecandy
    #17992
    Ha beszerzek egy ssd-t, mit telepítsek rá a rendszert vagy inkább az fsx-et?
  • napstR
    #17991
    le kell törölni az előző budapest verziót mielőtt telepíted. plusz a scenery library-ben legyen legfelül az airport.
  • Hypo #17990
    full install
  • almostatys
    #17989
    Nálam majdnem minden beállítás maxon van az FSX settings-ben. :-) De a reptéren nincs meg se az 1-es ,se a 2-es terminal épületrendszere,csak a torony látszik. :-( Más repülőtereken van minden.
  • crodgok3
    #17988
    A repterek épületeinek a sűrűségét feljebb húztad?
  • almostatys
    #17987
    Sziasztok!

    Felraktam az Aerosoft Budapest Airport v2-t,de van egy problémám.Nincsenek terminálok,illetve épületek. Ezt az előzőre,azaz az 1.50-re kell rátelepíteni vagy egy teljesen különálló telepítő?Miért nincsenek terminalok? A torony látszik egyedül.
  • Rodman6
    #17986
    Remélem a Microsoft Flight! -ban már Google Earth szerű textúrák lesznek, mert elég rossz hogy sok helyen csak a kopár semmit látni olyan helyeken ahol amúgy látványos dolgok lennének.
  • Wallis
    #17985
    Sziasztok! Legyen szíves segítsen valaki! Utólagosan feltelepített repülőgépeknél fordul elő nálam, hogy a játékban nincs hangjuk, minden más működik. Néztem ezeknek a repcsiknek a sound mappájukban csak egy .cfg kiterjesztésű fail van. Ez miért lehet, mi a gond? Köszönet ha valaki válaszol!
  • napstR
    #17984
    ha van a wizzairnél valaki, szóljon már a marketinges osztálynak.

    szóval vettem egy wizzair makettet fórumon ezer éve. meg is kaptam csak éppen nem IAE-v2500 hajtóműve volt... úgyhogy úgy döntöttem, hogy eladom és megkértem egy wizzair-es légikísérő ismerősöm, hogy hozzon nekem egyet a gépről. gondoltam így 2011. novemberében már csak normálisat árulnak a gépeken...

    erre ma idehozott nekem egy ilyet, ami ugyanolyan, mint amit eladtam :@
    kép

    kösz wizzair...

    lehet, hogy az 5 éves kisgyereknek nem számít milyen makettet kap, de nekem igen... mi a francért nem lehet ilyet osztogatni azokon a szerencsétlen gépeken?
    kép
  • Robi546
    #17983
    Köszi, majd megpróbálom. :)
  • [HUN]FaTaL
    #17982
    Az AES egy több éves fejlesztés, meglátjuk milyen lesz az NG belőle.
  • Clidey
    #17981
    Lehet hogy az nem jön viszont minden más effekt és grafikai kivitelezés fényévekkel jobb mint az AES-ben. Szerintem.
  • Clidey
    #17980
    Ahogy kivettem a ofisül fórumjukról, mindenféle 3rd party kieggel kompatible, ráadásul nemcsak repcsivel de sceneryvel is. Egyetlen egy orbitális hibája csak az hogy only X. :(
  • Clidey
    #17979
    Én tudok neked segíteni! Például használj valamilyen download managert, azok tudják folytatni a megszakadt letöltést is.
  • polluxware
    #17978
  • napstR
    #17977
    nagyon jónak tűnik! de pl a gate nem jön a géphez, míg aessel igen
  • Robi546
    #17976
    Valaki tudna segíteni ?
    Fel telepítettem am a Quality Wins 757-et és az SP2, Service Pack 2 kellene hozzá és a Quality Wings oldaláról nem tudom leszedni mivel 190 Mb és fél óráig töltené mert nem túl gyors a netem és mindig meg szakad a kapcsolat előbb 27 Mb-nál szakadt meg aztán 57 Mb, mindig máshol és nem tudom letölteni. Esetleg van más oldal ahonnan le lehet tölteni az SP2-őt ? :) Előre is köszi.
  • Hypo #17975
    ja jónak néz ki kérdés milyen gépeket támogat, qw gepet mutatták benne, repterek?
  • Robi546
    #17974
    én nem tudtam róla, tetszik. Ez ugye jobb lesz mint az AES ? Vagy ez más mint az AES ? :)
  • Clidey
    #17973
    Bizonyára sokan közületek már tudtok róla, de azért hátha valaki még nem látta:


    FSDreamTeam Ground Service X


    Szóval valami ilyesmi dolgot már elfogadhatónak tartok, ellentétben az AES-el...
    Jó volna egy hasonló stuff FS2004-re is, de gyanítom az nem fog bekövetkezni a csomó FSX specifikus custom animációnak... :(((
  • Clidey
    #17972
    Köszi srácok! Lassan itt a tél, ki kell használni az utolsó pár szép napot még ebben az évben... :)
  • [HUN]FaTaL
    #17971
    Ez már MS Flightra van. :D
  • Medwyn
    #17970
    Remek képek!
    (Látom, neked már megvan az ORBX Hungary scenery :P)
  • LegendTommy
    #17969
  • Hypo #17968
  • Clidey
    #17967
    Na, erre muszáj rákontráznom két képpel....szintén ma volt:








    Én egy 172-ben ültem, Visegrádig akartunk felcsusszanni az utasaimmal, de aztán leesett a nap az égről ezért Vác vonalánál úgy döntöttünk inkább visszafordulunk. :)
  • polluxware
    #17966
    azzal hogy leveszed gázt, már alapból beindul a folyamat.. sztem nem kell még külön nosedown is trimmelni..
    főleg ha enyhe ereszkedést akarsz, és nem kényszerített sebességfelépülős zuhanvást
  • Hypo #17965
    persze!! ez igy van itt is.
  • Hont
    #17964
    Én arra gondoltam, hogy víszintbe ki van trimmelvem ugye kormány nélkül repül. Aztán a sülyedést (ami csak egy enyhe 100-300 variónyi) nem kormánnyal, hanem trimmel kivitelezed.
    Az FS-be még nagy gépekkel is működik, de nem tudom, hogy a valóságba ez bevett dolog-e?!