33535
  • polluxware
    #18043
    pedig jó;)
  • Robi546
    #18042
    szép képek + az 1. kép szerintem e legjobb,szép a motor. :)
  • Clidey
    #18041
    Szép szkrínek! Kár hogy ez a Katana totál hidegenhagy még a sok csilivili fícsör ellenére is... :)
  • Hont
    #18040
    Hasonló konfigom van...
    Addon nélkül jó, de aztán felejtős...:(
  • polluxware
    #18039






    egy kis pant-pakw
  • Hypo #18038
    hát felbontásban muszaj a kijelzod nativ felbontasaban jatszani kulolnben szarul nez ki, 1920x1080 ban nyomom en is 8800GT vel szóval szerintem megy nálad is.
  • Framsen
    #18037
    Ezzel az összeállítással hogyan menne az FSX és milyen felbontáson ? 1920x1080 FULL HD az necces ?

    processzor Intel Core i3-2120 3.3GHz, 2 mag + Hyper Threading, 3MB cache
    alaplap ASUS P8H61-M LX2/SI rev 3.0: new B3 revision
    memória 4GB Kingmax DDR3 1333MHz dual channel
    winchester 320GB Samsung 7200rpm
    grafika ATi Radeon HD 6670 1GB DDR3, DirectX 11
    ház Gigabyte GZ-PB
    tápegység Codegen 450W
  • Hypo #18036
    semmi baj az fps el, patch van tok jol megy a gep, bar kicsit szokni kell leszallaskor eleg gyors tud lenni:)
  • Clidey
    #18035
    Nekem meg a láb a furcsa, nem tudom megszokni igazából a mai napig sem...nem csodálkozom rajta hogy sok reptéren a mai napig is a méter az alapegység. :) Bár igazából a kutya nem is szól rád ha a rádióban métert mondasz nem lábt és vica versa. :)
  • polluxware
    #18034
    a sebi az még nem is annyira, de magasság az érdekes míítörben mérve..

    fater néha ráhangol a szegedi reptérre, ott szoktam hallgatni hogy nem lábban mérnek ott sem
  • polluxware
    #18033
    néztem annó, de nagyon fps zaba volt nekem..

    kénytelen vagyok spitfire-el csapatni;)

    ugyanakkor, így vidkari csere után lehet rá pinnyalantok mégx1
  • Clidey
    #18032
    Naná hogy káemmperhá! Én íszterblokk repteknikán nőttem fel nekem csak az rencerváltás hozta a csomót meg a lábat... :)))
  • Hypo #18031
    Lancair ?
  • polluxware
    #18030
    azért nem fura ,hogy FSX-re a mai napig nincs egy olyan épkézláb GA egymotoros kisrepülő ami minimum 130-140 csomóval tud zörögni, van benne VOR/adf,DME műszer, néz is ki valahogy, nem repülő textúra pack...

    kénytelen vagyok néha ezek miatt visszatérni a fs9re

    MF Katana4x nagyon tünci ,csak 100csomó, no adf, no dme, és max 2 személy..

    skandallum..

    na megyek, és kiugrok a rácsos ablakon

  • [HUN]FaTaL
    #18029
    Frissült a Mega Airport Frankfurt is.
  • polluxware
    #18028
    első hallásra egy picit soknak hangzik;) mármint knotcccccban mérve

    ,de gondlom km/h lesz az

  • Hypo #18027
    New Madeira X
  • Clidey
    #18026
    olyan 150-160 körül.
  • polluxware
    #18025
    óvakodj a forgó légcsavartól;)

    szíííp ripént

    mennyivel zörög ez krúz beállításokkal 3e láb környékén? köbö
  • Clidey
    #18024






    WIP
  • Papirzacsi
    #18023
    Lehet!
  • Hont
    #18022
    Arra gondoltam, hogy most az elején még az FS-t is ide tenném, aztán ha meglesz a másik, akkor csere...
    Egy kérdés! Az FSGlobál -nak van az a 12,8Gb mappája! Azt lehet másik HDD-re tenni, vagy akkor ott vagyok ahol a part szakad?
  • Hypo #18021
    win gyorsabb lesz:) page file gyorsabban muxik registry buzizas is gyorsabb és nincs tőbbé DEFRAG
  • Hont
    #18020
    Na túl vagyok rajt...
    Corsair SSD 120GB Force Series 3 (Read 550Mb/s, Write 510Mb/s) 2.5" to 3.5" bracket
    Ez lett a rendszer tárolóm! Kiváncsi vagyok mekkora lesz a fejlődés...
  • Robi546
    #18019
    Tegnap volt a hírekben RTL Klubon már láttam. :D
    Rodman: én is gondolkoztam hogy 3D-ben milyen lehet mármint a Magasságérzés Feeling de sajnos még nem tudtam kipróbálni mert 3D szemüvegem sincs vagy hogy működik ez ? Ehhez is kell 3D szemüveg nem ? És ha minél jobb a videó kártyád annál jobb a Feeling nem ? :)
  • iszuszf
    #18018
    Köszönöm szépen!
  • Hypo #18017
    igen!

    hivatalos forumon keress ra az MCP Altitude gondra. Nekem csak fs9 hez van meg igy fsx forumba nem tudok belepni
  • iszuszf
    #18016
    Hypo! Köszi a gyors választ, sp fent van. Az admin módot a win7-re érted?
  • Hypo #18015
    hivatalos forumon van errol topic ha jol emlekszem. Admin momdban installaltad, sp fent van?
  • iszuszf
    #18014
    Sziasztok!

    Megvásároltam az iFly737-FSX progit és telepítés után nem tudom az MCP-n állítani a magasságot. Betöltéskor 3000-en áll, állítgatás után pedig 00000, 100 vagy 400 amit hajlanó elfogadni. Előre is köszi
  • Hypo #18013
  • LegendTommy
    #18012
    Roncsderbi LisztFerenc-en
  • Rodman6
    #18011
    Igaz kipróbáltam 3D-ben a játékot úgy hogy a tv-t átállítottam 2D>3D-re, úgyis nagyon adta a magasságérzetet, de jobb lenne ha a játék is támogatná.
  • Rodman6
    #18010
    Az hogy lehet hogy eddig csak kb 5-6 magyar repülőtér volt nekem elérhető az FSX-ban, mostmeg az egyik napról a másikra az összes kiválasztható? Nem folt Siófok, helyette csak sima Balaton volt. Most pedig Pápa meg minden benne van, akárcsak az FS2000-ben. Valamit frissített volna? Kíváncsi leszek az Microsoft Flight-ra, de szeintem teljesen új motor kéne a szériának melyben életszerűbb a környezet, esőben vannak vízcseppek, a fák nem ütnek el a textúrától, és magasfelbontású google maps textúrák lennének, az lenne az igazi, de ez legalább 15 év :) ja és 3D.
  • almostatys
    #18009
    Azóta már tökéletesen működik a Mega Airport Budapest v2 ,már vannak terminal épületrendszerek is és a sky court is benne van.Viszont maga Budapest városa továbbra is ocsmányúl van megcsinálva! A scenery-s Duna ugyanolyan balf...ul csatlakozik az alap FSX Dunához,mint az előző verzióban. Ez súlyos hiba!!!

    Amúgy nálam általában néhány FSDreamTeam sceneryknél nem szokott épület lenni,de szerintem azt mindenki tudja,hogy ez miért van... :-) Pedig Los Angeles,Dallas és Honolulu nagyon kellene! :-)
  • Robi546
    #18008
    nálam ugyan ez a hiba van, nem mindegyik reptéren, nem is használok 1 sceneryt sem de nem nagyon zavar mert mostana´ban nem nagyon játszok FSX-el. :D
  • eyecandy
    #18007
  • [HUN]FaTaL
    #18006
    Rendszert.
  • polluxware
    #18005
    almosik a gyomor

  • BB5207
    #18004
    Hypo!! Köszönön az infodat!
    Nagyon megtetszett, úgy látom hogy ez sokkal jobb a AES -nél !

    További kellemes napot !!